Czy z tego może coś być?

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Matek25
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 03 lis 2011, 15:52
Skąd: Pomorze
Płeć:

Czy z tego może coś być?

Postautor: Matek25 » 03 lis 2011, 15:59

Hej! Mam do Was takie delikatnie zapytanie, jednakże najpierw proszę, przeczytajcie moją dość dziwną historię. Jak do tej pory nie miałem na poważnie żadnej dziewczyny, jednakże kilka tygodni temu poznałem się z mega fajną dziewczyną w szkole. Na początek - jak wiadomo - krótka wymiana zdań, po czym dostałem od niej GG i numer tel. przez kilka dni (raptem 3) pisaliśmy ze sobą różne rzeczy, aż w końcu doszliśmy do tego, że na 1szym spotkaniu damy sobie buziaka. ;)
Wobec tego zapytałem się, czy może miałaby czas spotkać się ze mną w tą niedzielę. Zgodziła się. Już wcześniej w smsach pisała mi, że mocno jej zamotałem i czuję, że to początek czegoś cudownego (wiem, wiem, to zaledwie KILKA dni, ale ja czuję do niej to samo). Na owym spotkaniu całowaliśmy się i pisała, że tego nie żałuję, co się wydarzylo jednak wspomniała "że powinniśmy trochę przystopować". Wczoraj natomiast piszę do mnie smsa, że na razie traktuje mnie uczuciami jak przyjaciela i nie chcę mi robić nadziei, jeżeli ew. między nami nic by nie wyszło. Moje pytanie jest takie - czy zapytać się, czy traktuję to wszystko, co jest między nami na poważnie? I czy "wyśpiewać" jej to, co do niej czuję (a czuję dużp, to nie jest chwilowe zauroczenie).
Ostatnio zmieniony 03 lis 2011, 16:01 przez Matek25, łącznie zmieniany 2 razy.
Smile8
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 161
Rejestracja: 15 gru 2009, 15:50
Skąd: Stąd
Płeć:

Postautor: Smile8 » 03 lis 2011, 16:39

Matek25 pisze:pisaliśmy ze sobą różne rzeczy, aż w końcu doszliśmy do tego, że na 1szym spotkaniu damy sobie buziaka.

A po co? To powinno wychodzić naturalnie.
Matek25 pisze:jednak wspomniała "że powinniśmy trochę przystopować".

Moze pomyslala ze zaraz bedziesz myslal o dupie jako ze seks za 2 dni albo jeszcze szybciej, jak wszyscy.
Matek25 pisze:Moje pytanie jest takie - czy zapytać się, czy traktuję to wszystko, co jest między nami na poważnie? I czy "wyśpiewać" jej to, co do niej czuję (a czuję dużp, to nie jest chwilowe zauroczenie).

Daj temu chwilę. Na spokojnie, minelo zaledwie kilka dni. Nie zachowuj sie jak jakis idiotyczny romantyk bo to jest czysty debilizm.
W roku pańskim 1314
patrioci ze Szkocji, zagłodzeni i w mniejszości, zaatakowali pola Bannockburn,
Walczyli jak waleczni poeci,
Walczyli jak Szkoci
i wywalczyli sobie wolność.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 03 lis 2011, 17:44

Matek25 pisze:czy "wyśpiewać" jej to, co do niej czuję (a czuję dużp, to nie jest chwilowe zauroczenie).
Absolutnie nie. Cieszcie się tym co jest i dajcie sobie czas. Umawiajcie się i zobaczcie co z tego będzie.
Równie dobrze koleżanki mogły jej zasugerować, że się z buziakami pospieszyła i stąd te teksty o przyjacielu. ;)
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 03 lis 2011, 17:56

Matek25 pisze: czy traktuję to wszystko, co jest między nami na poważnie?

Znacie sie kilka tygodni, to nic poważnego.

Matek25 pisze:I czy "wyśpiewać" jej to, co do niej czuję (a czuję dużp, to nie jest chwilowe zauroczenie).

Jeśli chcesz ją wystraszyć to tak
Matek25
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 03 lis 2011, 15:52
Skąd: Pomorze
Płeć:

Postautor: Matek25 » 03 lis 2011, 20:48

OK, dobra, dzięki za te porady. Muszę i tak z nią poważnie pogadać o nas. ;)
Awatar użytkownika
shaman
Weteran
Weteran
Posty: 2261
Rejestracja: 16 cze 2005, 15:30
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: shaman » 03 lis 2011, 21:40

Matek25 pisze: Muszę i tak z nią poważnie pogadać o nas.
Nie powinieneś. Zepsujesz cały urok sytuacji.
Awatar użytkownika
Nemezis
Weteran
Weteran
Posty: 928
Rejestracja: 22 maja 2007, 00:40
Skąd: Dziki Wschód
Płeć:

Postautor: Nemezis » 03 lis 2011, 23:50

Matek25 pisze:Muszę i tak z nią poważnie pogadać o nas. ;)

Mnie by to odstraszyło nieco.
No i nie lubię facetów, którzy muszą wszystkie swoje myśli werbalizować.
Niedopowiedzenia muszą być, podobnie jak NATURALNY rozwój sytuacji.
Matek25
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 03 lis 2011, 15:52
Skąd: Pomorze
Płeć:

Postautor: Matek25 » 04 lis 2011, 07:59

To co, wg Was, powinienem robić? Cały czas czekać, aż jej wewnętrzny głos powie jej, że chce ze mną być? A teraz siedzieć "cicho"? Podobną całą tą sytuację ze mną bierze na poważnie.
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 04 lis 2011, 08:47

Nie rozumiesz kobiet. Postawiles kilka cegiel i chcesz wszem wobec glosic ze zamek juz wybudowany?
Nie masz z nia rozmawiac o was, masz ja soba w dalszym ciagu oczarowywac i "motac" jej. Ma byc Ciebie ciekawa i ma miec ciagly niedosyt Ciebie.
Masz sie zachowywac jak samiec alfa, a nie wymoczek ktory od razu wyspiewa jej ze wskoczy dla niej pod pociag i spieprzy caly urok zdobywania Ciebie przez nia. Dlatego nie mozesz sprawic by pomyslala ze juz jestes jej.
Poza tym kobiety nie nalezy przekonywac jakimis argumentami co do celowosci bycia z Toba. Argumenty sa calkowicie nieistotne. Moga nawet byc przeciwko Tobie - niewazne. Masz tak wplynac na jej uczucia by nie wyobrazala sobie ze moglaby z Toba nie byc.

I nie umawiaj sie z nia nastepnym razem na to ze czas dac sobie buziaka, czas wsadzic reke pod stanik albo zdjac majtki. Takie rzeczy mozesz planowac, ale ona ma myslec i czuc ze wyszly naturalnie, spontanicznie i same z siebie. Relacje damsko meskie to nie umowa u notariusza. Oczywiscie czasem wczesniejsza rozmowa moze Ci znacznie pomoc. Ale tylko w przypadku kiedy nie bedizesz sie z nia na cos umawial, a za pomoca slow wywolywal u niej okreslone uczucia. Innym slowem, jesli chcesz np sie z dziewczyna przespac to nie umawiaj sie z nia na seks tylko spraw by myslac o Tobie byla podniecona i fantazjowala na Twoj temat.
Ostatnio zmieniony 04 lis 2011, 09:46 przez Maverick, łącznie zmieniany 1 raz.
venuska
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 20
Rejestracja: 03 paź 2011, 14:59
Skąd: Katowice
Płeć:

Postautor: venuska » 04 lis 2011, 10:12

Hej hej, ale powoli... Bo ta dziewczyna wydaje się mieć trochę podobne podejście do sprawy jak Ty - Matek25. Skoro ona po kilku dniach od razu pisze, że to poczatek czegoś cudownego, to widocznie też jest osobą, która lubi mieć wszystko czarno na białym przedstawione. Ja też jestem za spontanicznością i nieplanowaniem każdego ruchu, ale jesli dwie osoby od początku znajomości wchodzą w taki układ, że wszystko sobie dokładnie tłumaczymy, co czujemy, co robimy, i to im pasuje, to dlaczego w ogóle podejmować próby, żeby skierować to na inny, bardziej "spontaniczny" tor? Bo co - bo tak wszyscy robią? Bo to jakiś romantyczny model podrywu czy pierwszych randek?

Jeśli do tej pory wszystko było tak, jak chciałeś - to działaj dalej w ten sam sposób - i nie zwracaj uwagi na cudowne poradniki typu "jak poderwać dziewczynę", bo nie na wszystkie panny to działa...
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 04 lis 2011, 10:21

venuska pisze:Jeśli do tej pory wszystko było tak, jak chciałeś - to działaj dalej w ten sam sposób - i nie zwracaj uwagi na cudowne poradniki typu "jak poderwać dziewczynę", bo nie na wszystkie panny to działa...
Fakt, zeby poderwac niektore trzeba miec znajomego Benjamina Franklina; najlepiej w duzej ilosci i zawsze przy sobie.
Po co na sile wszystko formalizowac? Wystarczy dalej sie spotykac, spedzac razem czas, dotykac sie i kiedys tam powiedziec ze sie cieszy ze sa razem i tyle.
Ostatnio zmieniony 04 lis 2011, 10:35 przez Maverick, łącznie zmieniany 1 raz.
Matek25
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 03 lis 2011, 15:52
Skąd: Pomorze
Płeć:

Postautor: Matek25 » 04 lis 2011, 15:37

venuska: Dobrze myślisz! Jutro zabieram się z nią nad morze, na romantyczny zachód (o ile będzie) mam nadzieję, że jej się spodoba. A potem może jakaś mała niespodzianka. ;)
Ostatnio zmieniony 04 lis 2011, 21:31 przez Matek25, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 04 lis 2011, 19:04

Jestes na najlepszej drodze do tego zeby z Toba zerwala za kilka lat.
W zwiazkach jest tak na ogol ze z poczatku sie stara bardziej, a z czasem coraz mniej.
Jezeli na poczatku sobie postawisz za wysoko poprzeczke to pozniej ona bardziej odczuje to ze "sie zmieniles". Ze na poczatku to z nia nad morze jezdziles, niespodzianki robiles a teraz nic. Ze jej nie kochasz, zdradzasz albo w ogole cos.
Z umiarem ;) Chyba ze jestes takim typem co to bedzie ja rozpieszczal takimi atrakcjami w miare regularnie.
Matek25
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 03 lis 2011, 15:52
Skąd: Pomorze
Płeć:

Postautor: Matek25 » 04 lis 2011, 19:26

Hmm sam nie wiem, jakim jestem typem, bo to dopiero moja 1sza dziewczyna w sumie. OK, to może tylko zaproszę ją jutro na jakiś spacer, wieczorem. ; )

[ Dodano: 2011-11-04, 21:29 ]
Wiecie co, ale jednego się boje. Jakoś kilka dni temu napisała mi, czy "jakby między nami nic nie wyszło, to czy zostaniemy przyjaciółmi". Spytałem się z ciekawości, czemu od razu "rysuje" czarny scenariusz, to odpowiedziała, "tak tylko myślę". Czuję w myślach, że raczej nic z nią nie wyjdzie. Niby nie ta, to inna, ale ona jest naprawdę wyjątkowa... Sam już nie wiem, co robić.
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 05 lis 2011, 08:32

Nie musisz wszystkiego co pisze brac tak do siebie. Po prostu miej to na uwadze. Jak masz do morza niedaleko to mozna sie przejechac. Tylko i tak musialbys ja uprzedzic o tym bo nad morzem jest chlodniej i zmarznie... Z drugiej strony jak macie gdzie spacerowac u siebie to wpierw wykorzystajcie to co pod nosem ;)
Matek25 pisze:"jakby między nami nic nie wyszło, to czy zostaniemy przyjaciółmi"
Kobiety takie sa ze boja sie utracic dobra znajomosc. Na Twoje szczescie raczej nie zdarzyles wpasc do szuflady z napisem przyjaciel. Mogles jej odpowiedziec ze jestes przekonany, ze zawsze bedziecie sie swietnie dogadywac i rozumiec bez slow.
Matek25
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 03 lis 2011, 15:52
Skąd: Pomorze
Płeć:

Postautor: Matek25 » 05 lis 2011, 15:34

W sumie, jakby między nami (z jej powodów) nie wyszło, to oczywiście, że zostaniemy przyjaciółmi, ale w innym słowa znaczeniu. ;) Niby nie muszę, ale jestem 100% pewien, że jakaś jej koleżanka rzeczywiście doradziła, aby "mnie przetrzymać", coś w stylu "nie bądź łatwa, nie daj mu się tak szybko zdobyć", stąd też ta nagła zmiana postawy. A dzisiaj chciałem się z nią spotkać, to zaczęła kręcić, że niby nie może, że musi mamie pomóc itp... Ogólnie klapa. :/
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 05 lis 2011, 15:58

To tez nie badz latwy. Idz na impreze ze znajomymi ;)
Matek25
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 03 lis 2011, 15:52
Skąd: Pomorze
Płeć:

Postautor: Matek25 » 05 lis 2011, 18:08

Ale mam jej to powiedzieć, że idę na imprezę? :) W sumie mam zamiar iść w piątek, ale nie chciałem jej nic mówić, co by nie pomyślała, że zaraz jakąś inną poderwę.
Ostatnio zmieniony 05 lis 2011, 18:08 przez Matek25, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 05 lis 2011, 20:39

Nie masz jej mowic specjalnie - bo wyjdzie ze zrobiles to celowo. Ale jak zapyta jak spedziles weekend...
Matek25
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 03 lis 2011, 15:52
Skąd: Pomorze
Płeć:

Postautor: Matek25 » 07 lis 2011, 08:29

Wszystko sobie wczoraj wyjaśniliśmy i lepiej nie pytajcie, skąd ta jej nagła zmiana postawy w stosunku do mnie. Sam przeżyłem lekki szok.
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 07 lis 2011, 09:48

Po co o tym piszesz skoro nie chcesz żebyśmy pytali czyli wiedzieli.

I Mav pisze, ze to niby kobiety sa nielogiczne ...
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 07 lis 2011, 13:02

W zasadzie to napisal tylko "lepiej nie pytajcie" a nie ze nie chce bysmy pytali ;) <banan> 8)

Na nosa czuje ze zmiana postawy spowodowana jest przyczyna dosc oczywista i przyziemna.
Ostatnio zmieniony 07 lis 2011, 13:04 przez Maverick, łącznie zmieniany 1 raz.

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 325 gości