SPRZECZNE SYGNAŁY OD FACETA !!!

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

23latkaaa
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 20 maja 2010, 11:30
Skąd: gdzies
Płeć:

SPRZECZNE SYGNAŁY OD FACETA !!!

Postautor: 23latkaaa » 24 gru 2010, 19:43

Witam. Mam taki mały problem, ale już nie wiem co o tym myślec. Poznałam faceta, podoba mi się, wydaje mi się że ja jemu także. Byliśmy już na 2 randkach, pierwsza taka sobie, druga znacznie lepsza, byliśmy na basenie i przegadaliśmy całe 2 godziny w jacuzzi (ja chciałam isc na basen, bo lubię i dobrze się czuje w takim klimacie). I chodzi o rozmowy na gg. Zawsze czekam aż on pierwszy zagada. Tylko, że problem polega na tym, że jak już gadamy to on nagle w trakcie rozmowy odchodzi od kompa, bo zmienia mu się status na z/w a potem po prostu znika i jest niedostępny :D i stało sę tam już kilka razy. za pierwszym razem wkurzyłam się o to bo poczułam się jakby mnie olał, więc mu powiedziałam o tym, przeprosił i stwierdził, że miał gorszy dzień. Ale dziś było to samo :P ja nie wiem, czy on mnie olewa czy po prostu męski umysł pewne rzeczy przerastają.
Awatar użytkownika
shaman
Weteran
Weteran
Posty: 2261
Rejestracja: 16 cze 2005, 15:30
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: shaman » 24 gru 2010, 22:21

Jaki on ma umysł to się okaże na trzeciej randce. Jak nie będzie seksu, to na pewno nie męski.

W każdym razie dziecięcy umysł na pewno przerasta związek, w którym panuje zasada nie robienia sobie wyrzutów o gg/fb/skype itp.
FrankFarmer

Postautor: FrankFarmer » 25 gru 2010, 00:34

23latkaaa

<banan>
23latkaaa pisze:Tylko, że problem polega na tym, że jak już gadamy to on nagle w trakcie rozmowy odchodzi od kompa, bo zmienia mu się status na z/w a potem po prostu znika i jest niedostępny i stało sę tam już kilka razy. za pierwszym razem wkurzyłam się o to bo poczułam się jakby mnie olał, więc mu powiedziałam o tym, przeprosił i stwierdził, że miał gorszy dzień. Ale dziś było to samo ja nie wiem, czy on mnie olewa

Powinnaś go wymienić na nowszy model. Jakieś 8 lat. Minimum. Zdecydowanie.

A póki co to taka porada praktyczna:

Jak się zmieni jego giegiestatus na z/w to dzwoń szybko do jakieś bratanicy/siostrzenicy (wiek do 15 lat !!) żeby szybko wykminić, czy on cię jeszcze koffa.
A jak już się zrobi niedostępny to ustaw sobie opis "Wszyscy są tacy sami ;(;(;(;(;( Mam na was wy****ne" oraz obowiązkowo załóż temat na tutaj forum 'Problem z byłym facetem - co robić pomóżcie' i jeszcze uderz na prv do shamana.
Ostatnio zmieniony 25 gru 2010, 00:41 przez FrankFarmer, łącznie zmieniany 3 razy.
Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: Imperator » 25 gru 2010, 15:52

Gdyby mi laska robiła problemy o takie pierdoły, to kolejnej randki by nie było. Nieważne, czy to byłaby trzecia, czy trzytysiące pierwsza.
Żyję tym co czuję, z życia biorę to, co mi smakuje.
Szukam i znajduję. Nie dołuję, kiedy mi brakuje.
Lubię, siebie lubię, co chcę robię i co myślę mówię.
Prostą idę drogą i niczego już nie boję się.
Aspired
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 23 gru 2010, 01:18
Skąd: Polska, Mało.
Płeć:

Re: SPRZECZNE SYGNAŁY OD FACETA !!!

Postautor: Aspired » 27 gru 2010, 01:06

23latkaaa pisze:ja nie wiem, czy on mnie olewa czy po prostu męski umysł pewne rzeczy przerastają.


... hahaha! Najgorsze jest to, że Ty to wszystko piszesz na serio ! Ja rozumiem, że niektóre dziewczyny są bardzo "emocjonalne" i przeżywają rozmówki na gg z dużą dawką emotikonów, ale na Boga, gdzie Ty żyjesz? Odpowiem Ci: to co napisałaś to prawda, wiesz?:) Jego męski umysł przerasta rozmowa z Tobą na gg, tym bardziej Twoje wyrzuty, co prowadzi do tego, że Cię olewa ! :)

ot cała filozofia, pozdrawiam ;)
Przegranym nie jest upadający na deski, lecz ten, który się z nich nie podnosi.
MiloDi
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 13 paź 2010, 19:23
Skąd: PL
Płeć:

Postautor: MiloDi » 28 gru 2010, 02:43

[:D] ojej, ale panowie pojechaliście. Czy to warto od razu armaty wyciągać przeciw tak miłej dziewczynie.
Jak ma 23 lata to nie może jej być przykro, że ją koleś olewa na gg? Większą prawidłowością są piętnastki lubiące trójkąty?
23latkaaa mogę tylko podpowiedzieć byś zblokowała kolesia na gg i się nie zastanawiała nad tym czy jest jakis sens w jego zachowaniu. Jak będzie chciał porozmawiać to po prostu zadzwoni.
Awatar użytkownika
Wujo Macias
Maniak
Maniak
Posty: 750
Rejestracja: 24 paź 2006, 05:06
Skąd: 3miasto
Płeć:

Postautor: Wujo Macias » 28 gru 2010, 19:10

Ale zarazzarazzaraz.
Abstrahując od opisanej sytuacji, mnie też ch_uj jaśnisty zawsze strzelał, gdy ktoś na gg/tlenie/ itp. nagle kończył rozmowę, tudzież przestawał się odzywać. Nie chcesz więcej rozmawiać, tudzież nie możesz- napisz "Spadam, nara". Bądźmy wychowani i na poziomie!... k_rwa!
Ostatnio zmieniony 28 gru 2010, 19:10 przez Wujo Macias, łącznie zmieniany 1 raz.
"księżycówka, napisałem Ci priva"
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 29 gru 2010, 02:35

nalezy wziasc jednak pod uwage , iz pewne rzeczy dzieja sie bez nasze ingerencji , mam tu na mysli np. wywalenie internetu - dosć powszechne u mnie np. kiedys . po zmianie operatora - jest oki .
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 29 gru 2010, 06:36

Wujo Macias pisze:Nie chcesz więcej rozmawiać, tudzież nie możesz- napisz "Spadam, nara". Bądźmy wychowani i na poziomie!... k_rwa!
Dodam: badzmy dorosli. Najwyzej wprowadzic zasade ze rozmawia sie na zywo a nie przez gadulce i bedzie wszystko ladnie pieknie. A on pewnie robi cos innego i to dlatego. Moze pisac z kims innym, ogladac film itd.
Awatar użytkownika
Hyhy
Weteran
Weteran
Posty: 2611
Rejestracja: 29 mar 2004, 01:41
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hyhy » 04 lut 2011, 10:08

23latkaaa pisze:Witam.
Czesc
23latkaaa pisze:Mam taki mały problem
Pomozemy ale najpierw FOTY:D
23latkaaa pisze:Tylko, że problem polega na tym, że jak już gadamy to on nagle w trakcie rozmowy odchodzi od kompa, bo zmienia mu się status na z/w a potem po prostu znika i jest niedostępny
:D moze pies mu sie zesral na dywan? :) Albo poszedl z kolegami na piwo;)

Pytalas?
"Jest taka cierpienia granica, za ktora sie usmiech pogodny zaczyna...Hyhy "

hyhy e(L)o :)
Awatar użytkownika
majkawazka
Bywalec
Bywalec
Posty: 39
Rejestracja: 03 gru 2010, 08:41
Skąd: z tamtąd
Płeć:

Postautor: majkawazka » 02 mar 2011, 02:44

Jeżeli takie zachowanie Ci nie odpowiada, powiedz mu o tym. Zapytaj, co było tego przyczyną.
W realnym świecie ludzie kończąc rozmowę, żegnają się. Dlaczego przez Internet miałoby być inaczej. Czasami jednak tzw. "złośliwość przedmiotów martwych" lub zwyczajny brak kultury to uniemożliwiają.
Spokojnie wytłumacz, że takie "kończenie" rozmowy Ci nie odpowiada. Dla niego to może być nieistotny szczegół, ale dla Ciebie może stanowić problem.
Mój blog
http://majkawazka.pl
Darmowe porady dla Ciebie
Rukonia
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 15
Rejestracja: 06 kwie 2011, 15:23
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: Rukonia » 14 kwie 2011, 13:39

A wpadłaś na pomysł ,że może miał parę razy problemy z komputerem albo internetem i po prostu go rozłączyło ?
Smile8
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 161
Rejestracja: 15 gru 2009, 15:50
Skąd: Stąd
Płeć:

Postautor: Smile8 » 14 kwie 2011, 14:12

Rukonia pisze:A wpadłaś na pomysł ,że może miał parę razy problemy z komputerem albo internetem i po prostu go rozłączyło ?

Od tego służy telefon żeby prostym sms o tym poinformować, telefon domowy itp. teraz jest sto tysięcy form komunikacji.
W roku pańskim 1314
patrioci ze Szkocji, zagłodzeni i w mniejszości, zaatakowali pola Bannockburn,
Walczyli jak waleczni poeci,
Walczyli jak Szkoci
i wywalczyli sobie wolność.
Awatar użytkownika
tarantula
Weteran
Weteran
Posty: 978
Rejestracja: 06 cze 2006, 18:50
Skąd: zoo
Płeć:

Postautor: tarantula » 07 lip 2011, 22:32

shaman pisze:Jaki on ma umysł to się okaże na trzeciej randce. Jak nie będzie seksu, to na pewno nie męski.

W każdym razie dziecięcy umysł na pewno przerasta związek, w którym panuje zasada nie robienia sobie wyrzutów o gg/fb/skype itp.


Zawsze tak robie z kumplami jak juz mnie nudza ich flirty, pospostu sie wylaczam na gg/skypie. Nie tlumacze, ot nie ma mnie i czekaja cierpliwie az znowu sie odezwe bo mi sie nudzi ...
"Babcia Weatherwax nigdy się nie gubiła.
Zawsze doskonale wiedziała, gdzie się znajduje,
czasem tylko nie była pewna, gdzie jest wszystko
inne."
Awatar użytkownika
shaman
Weteran
Weteran
Posty: 2261
Rejestracja: 16 cze 2005, 15:30
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: shaman » 07 lip 2011, 22:38

tarantula pisze:Zawsze tak robie z kumplami jak juz mnie nudza ich flirty, pospostu sie wylaczam na gg/skypie. Nie tlumacze, ot nie ma mnie i czekaja cierpliwie az znowu sie odezwe bo mi sie nudzi ...
A to akurat niegrzeczne zwyczajnie, smarkulo mała.

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 222 gości