agnieszka.com.pl • oświadczyny
Strona 1 z 1

oświadczyny

: 28 lis 2010, 01:48
autor: Vogel
Witam.
Przyszedł na mnie taki dzień (najwidoczniej) przyszła taka chwila, że czuję aby zgodnie z obowiązującymi zwyczajami się zdeklarować przed stwórcami mojej wybranki. Problem polega na tym iż nie wiem jak to "zrobić" żeby nie było to zbyt wyreżyserowane ani wyglądające na wymuszone (odrazu zaznaczam ze tak pisze ponieważ nie uważam tej czynności za jakąś konieczna itd. ale ze mojej lubej na tym zależy dlatego chce żeby wyszło to jak najlepiej) - mniej więcej co jest najważniejszego w takich chwilach? na co rodzice panny młodej zwracają największą uwagę czy wystarczy vodka i kwiaty czy nie itd.
Z góry dzięki za komentarze "po co się żenić" czy "jeszcze za wcześnie" itp. bo i tak już po ptokach czyli zaręczynach 'między nami'

Nie udzielam się zbyt często na forum ale zauważyłem, że wśród użytkowników są już mężatki a być może mężowie też, którzy skorzy byli by się ze mną podzielić swoimi sugestiami, doświadczeniami etc. Oczywiście również jestem otwarty na pomysły nie związanych z tym procederem osób (jeszcze;)

Pozdrawiam i
Let the game begins