Zdrada po alkoholu

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Mark
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 05 paź 2010, 12:33
Skąd: Katowice
Płeć:

Zdrada po alkoholu

Postautor: Mark » 05 paź 2010, 12:47

Jako, że nie znalazłem odpowiedzi na podobne pytanie, postanowiłem zapytać.
Mam 23 lata, moja dziewczyna 19. Jesteśmy razem od dwóch lat, zawsze nam się dobrze układało, właściwie na każdej płaszczyźnie. Pewnego razu dużo wypiła, siedzieliśmy ze znajomymi do późna nad morzem i zaczęła całować się z jednym ze znajomych. Wybaczyłem, zapomniałem, bo rzeczywiście dużo wypiła. Jednak pare dni temu sytuacja była jeszcze gorsza. Wynajmujemy mieszkanie razem, postanowilismy zrobic domówkę, jako, że mamy współlokatorów, przyszli też ich znajomi. Ja pracowałem do 23, a kiedy wróciłem, impreza trwała. Moja dziewczyna udawała, że nic się nie stało. Dopiero po imprezie wykrzyczała mi, że weszła za innym chłopakiem do łazienki i mnie zdradziła, potem zaczęła płakać i przepraszać. Nazajutrz już tylko płakała i przepraszała. Dowiedziałem się też, że kiedy mnie nie było, opowiadała wszystkim o tym, że z wieloma już spała, nawet kiedy była ze mną. Ona twierdzi, że to wszystko były kłamstwa, żeby pokazać się na imprezie, żeby być w centrum zainteresowania, tłumaczy, że to wszystko alkohol i przysięga na wszystkie świetości i na najbliższe osoby, że już nigdy nic nie wypije i że zdradziła mnie tylko z nim. Od tego zajścia minęły dwa tygodnie, a ona codziennie płacze, przysięga i przeprasza. Ja póki co nie mogę się nawet wyprowadzić choćbym chciał. Czy warto dać drugą szansę? Czy można takie zajście tłumaczyć alkoholem? Czy alkohol aż tak potrafi zmienić świadomość?
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 05 paź 2010, 13:19

a co ty ja nie zaspokajasz ? wiec i co sie dziwisz ? Mlodosc - ma swoje prawa jak i wady , a krew nie woda .
Przespij sie z inną ...tez po alkocholu i bedzie remis !
Ostatnio zmieniony 05 paź 2010, 13:20 przez Andrew, łącznie zmieniany 1 raz.
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Mark
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 05 paź 2010, 12:33
Skąd: Katowice
Płeć:

Postautor: Mark » 05 paź 2010, 13:39

Zaspokajałem, nigdy nie miałem z tym problemów.
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 05 paź 2010, 14:17

Co za patologia. Rob co chcesz rogaczu, ale dziewczyna ktora by naokolo "dla szpanu" sciemniala ze mnie zdradza bylaby w moich oczach gorsza niz taka ktora by mnie faktycznie zdradzala. W pierwszym przypadku to szczeniarstwo, gownazeria i glupota, a w drugim chociaz poped seksualny.
Poza tym co to za zdradzanie w lazience? Poszla mu laske zrobic? Chcesz z kims takim byc? Co to na imprezie sie puszcza z byle kim byle gdzie? Uwazaj jak bedziesz alimenty nie na swoje bachory placil.
Spusc ja w klozecie, mozesz wczesniej obtoczyc w papierze toaletowym.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 05 paź 2010, 15:23

Mark pisze:Zaspokajałem, nigdy nie miałem z tym problemów.

no widac jak poszła do innych [:D]
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 05 paź 2010, 17:28

Maverick pisze:Co za patologia. Rob co chcesz rogaczu, ale dziewczyna ktora by naokolo "dla
szpanu" sciemniala ze mnie zdradza bylaby w moich oczach gorsza niz taka ktora by mnie faktycznie zdradzala. W pierwszym przypadku to szczeniarstwo, gownazeria i glupota, a w drugim chociaz poped seksualny.
Mam jako kobieta dokładnie to samo zdanie. Olej ją. Nie warto wybaczać takiej osobie.
alekz
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 153
Rejestracja: 26 maja 2006, 16:16
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: alekz » 05 paź 2010, 18:26

Dla Ciebie jak widze to, ze wypila jest usprawiedliwieniem. Moze byc ale tylko raz. W innym wypadku stanie sie to norma. Nie tknie juz alkoholu? Tknie, jak widac niepotrafi sie kontrolowac i ma ze soba problem wiekszy niz Ty z nia.
Awatar użytkownika
Mati
Maniak
Maniak
Posty: 694
Rejestracja: 09 kwie 2007, 15:22
Skąd: Zachód
Płeć:

Postautor: Mati » 05 paź 2010, 19:19

frajer jesteś jak jej dasz 2 szansę...

równie dobrze, możesz wysłać jej zdjęcie na jakiś portal towarzyski, bo ona będzie Ci dalej przyprawiać rogi, a tak to przynajmniej będziesz miał z tego zysk ;)
Fuck it all! Fuck this world!...
Fuck everything that you stand for!...
Awatar użytkownika
Daisy
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 99
Rejestracja: 05 gru 2005, 13:34
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Daisy » 05 paź 2010, 22:24

Nie trać na nią więcej czasu. Nie warto.
"Największą karą dla kłamcy jest nie to, że ktoś mu nie wierzy,
ale to, że on sam nie potrafi uwierzyć nikomu."
Awatar użytkownika
JohnyBravo
Bywalec
Bywalec
Posty: 55
Rejestracja: 29 gru 2008, 23:19
Skąd: Rzeszów
Płeć:

Postautor: JohnyBravo » 05 paź 2010, 22:42

A jak myslicie jak najlepiej postapic jak wyczuwacie zdrade, a nie chce sie do tego przyznac, czy to sie po prostu podswiadomie wyczuwa?
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 05 paź 2010, 22:43

JohnyBravo pisze:A jak myslicie jak najlepiej postapic jak wyczuwacie zdrade, a nie chce sie do tego przyznac, czy to sie po prostu podswiadomie wyczuwa?
Dlamnie brak zaufania równa się koniec związku. Nie mogę być z kimś komu na co dzień nie ufam. Zdrada przy utracie zaufania to pikuś.
Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Mona » 05 paź 2010, 22:45

alekz pisze:Dla Ciebie jak widze to, ze wypila jest usprawiedliwieniem.

Taa, jasne, a co jak stanie się alkoholiczką? <hahaha>
Daisy pisze:Nie trać na nią więcej czasu. Nie warto.

Dokładnie, a poza tym, jeśli tego nie zrobisz, ona zawsze będzie sądziła, iż jest świetna.
Ostatnio zmieniony 05 paź 2010, 22:48 przez Mona, łącznie zmieniany 1 raz.
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"

Joe Cocker
Awatar użytkownika
JohnyBravo
Bywalec
Bywalec
Posty: 55
Rejestracja: 29 gru 2008, 23:19
Skąd: Rzeszów
Płeć:

Postautor: JohnyBravo » 05 paź 2010, 22:45

księżycówka pisze:
JohnyBravo pisze:A jak myslicie jak najlepiej postapic jak wyczuwacie zdrade, a nie chce sie do tego przyznac, czy to sie po prostu podswiadomie wyczuwa?
Dlamnie brak zaufania równa się koniec związku. Nie mogę być z kimś komu na co dzień nie ufam. Zdrada przy utracie zaufania to pikuś.

Wiec moze dobrze ze to sie tak skonczylo, bo jej nie ufalem szczerze mowiac, wydaje mi sie ze moja sytuacja byla taka jak autora tego watku.

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 235 gości