rozłąka przez studia

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Przytulanka
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 11
Rejestracja: 16 lut 2010, 13:24
Skąd: przedmieścia
Płeć:

rozłąka przez studia

Postautor: Przytulanka » 16 lut 2010, 14:23

Witam wszystkich forumowiczów, chciałabym opisać mój problem. Próbowałam znaleźć coś podobnego na tym forum przez wyszukiwarkę ale mi się udało.
Ale zacznę od początku. Jestem z moim chłopakiem od ponad roku, nasze początki były burzliwe, bo ja jeszcze byłam z moim ex, rozstałam się z nim dla obecnego chłopaka, niepewność czy warto, nerwy... ale wszystko zaczęło się układać, było super, było tylko jedno "ale". Moje studia dzienne. Już gdy zaczęliśmy być ze sobą mój chłopak reagował milczeniem gdy gadałam ze znajomymi na jakie dzienne studia dzienne chcę iść. Dla niego to było nie do pomyślenia że wyjadę 60 km od naszej mieścinki do wielkiego miasta i będę sobie żyła, a my się będziemy widywać wyłącznie w weekendy.
w wielkim otumanieniu miłością, podczas jednej kłótni obiecałam mu że nie pójdę na studia dzienne i zrobię wszystko dla nas. I tak trafiłam nie na tą uczelnię co chciałam, na studia zaoczne zamiast dziennych.
Teraz, po pół roku chciałabym zmienić te studia na dzienne, ponieważ chodzenie do pracy a w weekendy do szkoły bardzo mnie męczy. nigdy nie chciałam iść na studia zaoczne ale zrobiłam to dla chłopaka i mimo że jakoś , bez większych problemów minął ten semestr na uczelni to źle mi z tym.
i tu dochodzę do sedna sprawy. otóż długo bałam się powiedzieć chłopakowi że chcę złożyć wniosek o przeniesienie na studia dzienne, kiedy w końcu to zrobiłam zaczęło się.
Znów nieodzywanie się, jego groźby, prośby i błagania żebym została. Ze powinniśmy znaleźć kompromis (dla niego kompromisem jest zostanie na studiach zaocznych, byśmy mogli się co dzień widzieć), że ja go chcę zostawić, że mu obiecałam że zostanę na zaocznych. On nie potafi zrozumieć że jest mi tak źle, obiecuje że będzie lepiej. powiedział że myślę tylko o sobie a nie o "nas" i znów że muszę zostać bo obiecałam, że kompromis, że poradzimy sobie razem, że myślę tylko o sobie a w mojej wizji nie ma nas tylko "ja". Dla niego to vbędzie tylko weekendowy związek, kiedy ja będę wracać do domu na weekend, a tam będę miała własne życie. Gdy powiedziałam że będzie mógł do mnie przyjeżdżać to powiedział że czemu On ma jeździć skoro to ja się wynoszę..
Stwierdził nawet że myślał że to nie jest tylko miłość nastolatków, ale pradziwa dojrzała miłość, w której ludzie dążą by spędzać ze sobą więcej czasu i żyć razem a nie się rozdzielać.
Czuję się jak po praniu mózgu, wydawało mi się że miłość to wspieranie się z decyzjach, radzenie sobie z przeciwnościami i kilometry jej nie rozdzielą, ale mój chłopak sądzi inaczej, że powinniśmy wszystko razem. Straciłam chęci, zaparcie z jakim dążyłam do tego by dostać się na dzienne, wiarę że jak to zrobię to uszczęśliwi mnie to.
wiem że nikt nie powie mi wprost co mam zrobić, chcę tylko usłyszeć wasze zdanie, co o tym sądzicie.

Dodam tylko że mój chłopak nie może się tam wynieść ze mną bo będzie miał tutaj pracę i uczy się zaocznie i nie chce inaczej. :(
Ostatnio zmieniony 16 lut 2010, 14:30 przez Przytulanka, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 16 lut 2010, 14:30

w wielkim otumanieniu miłością, podczas jednej kłótni obiecałam mu że nie pójdę na studia dzienne i zrobię wszystko dla nas. I tak trafiłam nie na tą uczelnię co chciałam, na studia zaoczne zamiast dziennych.

Czy musze pisac, ze zrobiłas coś strasznie głupiego ??
Zrezygnować z takich studiów jakie się chciało dla chłopaka mentalnie zaściankowego ??
Dziewczyna nigdy takich rzeczy nie rób, nie warto


Kochana przenoś się na studia dzienne, szkoła jest ważniejsza od chłopaka. Skoro on nie umie tego zaakceptować, znaczy, ze jest egoista ponad miarę, nie chce Twojego dobra i nie jest pewny swej wartości.
A jak Cię zostawi to trudno. W zasadzie wtedy nawet lepiej dla Ciebie.

Gdyby Cie kochal to wspierałby Cię w tym co dla Ciebie dobre
Awatar użytkownika
Nemezis
Weteran
Weteran
Posty: 928
Rejestracja: 22 maja 2007, 00:40
Skąd: Dziki Wschód
Płeć:

Postautor: Nemezis » 16 lut 2010, 14:55

Przytulanka pisze:uczy się zaocznie i nie chce inaczej.

Nie chce, czy nie może? Bo jeżeli naprawdę nie chce, to faktycznie fajny kompromis TOBIE wymyślił.

Swoją drogą 60 km. to nie jest związek na odległość. Mój brat tyle ma do swojej panny, a jeździ co drugi/trzeci dzień.

Musisz byś strasznie słabą osobą. Albo ślepo zakochaną.
Przytulanka
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 11
Rejestracja: 16 lut 2010, 13:24
Skąd: przedmieścia
Płeć:

Postautor: Przytulanka » 16 lut 2010, 15:10

już mi ślepe zakochanie minęło, tylko teraz nie wiem czy uda mi się naprawić mój błąd, ale próbuję. Jutro się dowiem czy przeniosą mnie na dzienne, bo jeśli nie to będę musiała jeszcze pół roku poczekać.
Nie chce, czy nie może?

no teoretycznie nie może, chociaż sądzę teraz że jak się chce to wszystko można
Awatar użytkownika
pani_minister
Administrator
Administrator
Posty: 2011
Rejestracja: 23 kwie 2006, 05:29
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: pani_minister » 16 lut 2010, 16:26

To szantaż jest, a nie kompromis.
A ja szantażystów nie trawię, zawsze robię na przekór 8)
Przytulanka
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 11
Rejestracja: 16 lut 2010, 13:24
Skąd: przedmieścia
Płeć:

Postautor: Przytulanka » 16 lut 2010, 17:00

że to szantaż jest to też już wiem,nawet mu to powiedziałam, to stwierdził że ja mu stawiam warunki i że to ktoś obcy (w domyśle prodziekan) będzie decydował o tym czy będziemy razem
wyszło szydło z worka, wiem że nie może mnie trzymać za rączkę, szkoda że dopiero teraz <zalamka> <zalamka> <zalamka>
Ostatnio zmieniony 16 lut 2010, 17:01 przez Przytulanka, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 16 lut 2010, 17:14

Przytulanka pisze:że to ktoś obcy (w domyśle prodziekan) będzie decydował o tym czy będziemy razem

Ale dramatycznie.
Przytulanka pisze:wyszło szydło z worka

Ono dawno już wyszło, tylko Ty je dopiero teraz widzisz.
Jeszcze nic straconego
2w1
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 15 lut 2010, 22:01
Skąd: Pomorze
Płeć:

Postautor: 2w1 » 16 lut 2010, 18:04

Byłem w takiej samej sytuacji. Byłem z dziewczyną semestr w jednym mieście a następnie wyjechałem na studia 300km dalej. Widywaliśmy się na weekendy, świeta, czasem nawet nie, to nie były łatwe studia. To była moja decyzja o studiach, ona wiedziała, że to takie moje marzenie i nawet nie namawiała mnie na zmianę :) Byliśmy ze sobą nawet mimo tej odległości, wspierała mnie z całej siły choć wiedziałem, że jest jej ciężko, to taki typ potrzebujący kontaktu codziennie.
Sami sobie powtarzaliśmy, że na tym etapie nauka jest najważniejsza, że nie można zatrzymywać człowieka w miejscu, wbrew własnej woli.
Idź na studia, jak kocha to będziecie dalej ze sobą
Awatar użytkownika
Joasia
Weteran
Weteran
Posty: 998
Rejestracja: 22 sty 2006, 21:17
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Joasia » 16 lut 2010, 20:32

Przytulanka pisze:a my się będziemy widywać wyłącznie w weekendy
To nie jest koniec świata. Ja ze swoim też widzę się tylko w piątek, sobotę i niedzielę.
Przytulanka pisze:nigdy nie chciałam iść na studia zaoczne ale zrobiłam to dla chłopaka
Nie wolno rezygnować z własnych marzeń. Z chłopakiem możesz się rozstać, a tej decyzji możesz żałować do końca życia. Na szczęście nie jest jeszcze za późno.
Przytulanka pisze:dla niego kompromisem jest zostanie na studiach zaocznych, byśmy mogli się co dzień widzieć
Ale to byłby tylko kompromis z Twojej strony. A on to co?
Przytulanka pisze:że myślę tylko o sobie a w mojej wizji nie ma nas tylko "ja"
Tylko, że to on myśli tylko o sobie <pijak>
Chłopak nie jest wart zachodu, nie może cię szantażować. Jeśli od Ciebie odejdzie to nie masz czego żałować.
Obrazek
Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: Imperator » 16 lut 2010, 20:41

Propozycje kompromisu padają najczęściej od osób, które chcą więcej zagarnąć. Ogólnie - kompromisy są do dupy. Coś w stylu "sąd sądem ale sprawiedliwość musi być po naszej stronie". :)
Żyję tym co czuję, z życia biorę to, co mi smakuje.
Szukam i znajduję. Nie dołuję, kiedy mi brakuje.
Lubię, siebie lubię, co chcę robię i co myślę mówię.
Prostą idę drogą i niczego już nie boję się.
Awatar użytkownika
shaman
Weteran
Weteran
Posty: 2261
Rejestracja: 16 cze 2005, 15:30
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: shaman » 16 lut 2010, 21:41

Przytulanka pisze:Czuję się jak po praniu mózgu
Bo takowe przechodzisz. A raczej zderzasz się z jego ogromnym egoizmem i strachem.

Człowieka zachowującego się w ten sposób unikałbym jak ognia, nawet w zwykła znajomość bym nie wchodził.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 16 lut 2010, 21:50

Rany julek !! <bojesie> wiesz co ? gdybys była starsza napisał bym Ci ześ głupia , ale ze młodosc ma swoje prawa - tak nie napisze. Jak mozna tak dac sie zmanipulować ? Ciekawi mnie tez Twoja rakcja , kiedy ty jak juz bedziesz starsza dowiesz sie np. ze cie zdradził (nie radze zakladac, iz to niemożliwe ) Wiem - to dość pesymistyczny obraz, ale jednak mozliwy , a u młodych w ogóle nie brany pod uwagę . Co wtedy sobie powiesz / warto było ? I gdzie oparcie Twoje w nim ? wiem wiem - młodość , ale gdzie sa twoi rodzice ? by Ci cos doradzić , bo to kwestia , z e ich powinnaś pytac , a nie ludzi na forum .
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Przytulanka
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 11
Rejestracja: 16 lut 2010, 13:24
Skąd: przedmieścia
Płeć:

Postautor: Przytulanka » 17 lut 2010, 09:02

"sąd sądem ale sprawiedliwość musi być po naszej stronie". :)

zapiszę to sobie gdzieś, żeby o tym nie zapomnieć <regulamin>

A raczej zderzasz się z jego ogromnym egoizmem i strachem.

i dokładnie tak samo zaczęłam o tym myśleć, tylko muszę teraz naprawić swój błąd <angry>

gdybys była starsza napisał bym Ci ześ głupia , ale ze młodosc ma swoje prawa - tak nie napisze.

pocieszyłeś mnie tym i rozbawiłeś, ale masz rocje, teraz sama widzę swoją głupotę <zalamka>

nie radze zakladac, iz to niemożliwe

tak właśnie ślepo założyłam...

ale gdzie sa twoi rodzice
? by Ci cos doradzić , bo to kwestia , z e ich powinnaś pytac

no oczywiście moi rodzice mi doradzają, tylko jeszcze pół roku temu byłam ślepia i głupia, nie słuchałam ich rad i zadecydowałam sama.

Ku przestrodze, może ktoś z takim problemem przeczyta to wszystko i nie popełni takiego błędu <zalamka>
Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: Imperator » 17 lut 2010, 15:15

shaman pisze:Człowieka zachowującego się w ten sposób unikałbym jak ognia, nawet w zwykła znajomość bym nie wchodził.

Być może Autorka będzie unikać na przyszłość takich ludzi. Będzie wyczuwać takich ludzi na kilometr i omijać szerokim łukiem. Przystojny chłopak - co z tego, będzie miał to "coś" w oczach, co każe jej go omijać.

Przytulanka pisze:no oczywiście moi rodzice mi doradzają, tylko jeszcze pół roku temu byłam ślepia i głupia, nie słuchałam ich rad i zadecydowałam sama.

Zauroczenie jest czasem złym doradcą. Warto dać sobie wylać kubeł zimnej wody na głowę czasami. <piwko>
Żyję tym co czuję, z życia biorę to, co mi smakuje.

Szukam i znajduję. Nie dołuję, kiedy mi brakuje.

Lubię, siebie lubię, co chcę robię i co myślę mówię.

Prostą idę drogą i niczego już nie boję się.
Przytulanka
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 11
Rejestracja: 16 lut 2010, 13:24
Skąd: przedmieścia
Płeć:

Postautor: Przytulanka » 17 lut 2010, 15:48

Zauroczenie jest czasem złym doradcą. Warto dać sobie wylać kubeł zimnej wody na głowę czasami.


częściej niż czasami bywa złym doradcą. a kubłem wody będzie dla mnie to, że rok spędziłam z tej mieścince mimo że tego nie chciałam, nie wiem czy nie będę rok i 4tys zł w plecy, bo chciałabym pójść na uczelnię na którą od początku planowałam iść, trafiłam na inną i będę musiała kombinować za pół roku <zalamka> :(
2w1
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 15 lut 2010, 22:01
Skąd: Pomorze
Płeć:

Postautor: 2w1 » 17 lut 2010, 15:58

Rok to niewiele. Jestem aktualnie na 4 roku studiów inżynierskich i mam kolegów którzy już żałują swojego wyboru studiów, że nie chcą pracować w danym zawodzie. Czują, że mają mieszane uczucia, nie chcą ale muszą to skończyć.
Skoro chcesz studiować to moim zdaniem nie powinnaś czekać
Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: Imperator » 17 lut 2010, 16:06

Przytulanka pisze:będę musiała kombinować za pół roku

Jak się da - to kombinuj. Wyjdziesz na prostą. <piwko>
Żyję tym co czuję, z życia biorę to, co mi smakuje.

Szukam i znajduję. Nie dołuję, kiedy mi brakuje.

Lubię, siebie lubię, co chcę robię i co myślę mówię.

Prostą idę drogą i niczego już nie boję się.
Przytulanka
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 11
Rejestracja: 16 lut 2010, 13:24
Skąd: przedmieścia
Płeć:

Postautor: Przytulanka » 17 lut 2010, 17:05

mam kolegów którzy już żałują swojego wyboru studiów, że nie chcą pracować w danym zawodzie

to rzeczywiście się nie zastanowili, ja jestem na kierunku na którym chciałam, przynajmniej na jednym z tych na które chciałam iść a nie mogłam się zdecydować, tylko po prostu nie na tej uczelni co chciałam, ale to mniejszy problem

Skoro chcesz studiować to moim zdaniem nie powinnaś czekać

nie mam zamiaru już teraz, jak tylko będę mogła to zacznę załatwiać coś żebym od przyszłego października mogła iśc na dzienne studia

Wyjdziesz na prostą

kiedyś na pewno ;) <piwko>
Awatar użytkownika
Piernik
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 232
Rejestracja: 21 sty 2005, 16:38
Skąd: Skierniewice
Płeć:

Postautor: Piernik » 21 lut 2010, 00:12

60 km o śmieszna odleglosc jest, ja mam tye do mojej panny i widujemy sie prawie codziennie..co to za problem wsiasc w samochod/autobus/pociag i przejechac taka smieszna odleglosc.. twoj chlopak to zwykly len....
Love is beautiful
Przytulanka
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 11
Rejestracja: 16 lut 2010, 13:24
Skąd: przedmieścia
Płeć:

Postautor: Przytulanka » 21 lut 2010, 09:24

Pewnie jakbym sie wyniosła to by jeździł. Ale na razie to są pretensje że skoro to ja chce uciec to powinnam też dojeżdżać. Szkoda gadać...
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 21 lut 2010, 12:46

On Ci zarzuca, że myślisz tylko o sobie, a On co? Myśli o Tobie, o Twoim rozwoju i spełnieniu? Nie, myśli, jak by Cię tu mieć przy sobie na każde skinienie.

Jeżeli czujesz taką potrzebę, przenoś się na studia dzienne i nie oglądaj się na Niego. Jak zacznie Ci robić wyrzuty, to powiedz, że przecież możecie spróbować i potem zobaczyć, jak będzie. Nie daj się zastraszyć i nie pozwól Mu na stosowanie szantaży emocjonalnych. A skoro jesteś taka niedobra i samolubna, to niech odejdzie.

P.S. A jak wygląda kwestia Jego wykształcenia?
"Miarkuj złość.
Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się
Bo on za chwilę może trzasnąć"
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 21 lut 2010, 19:24

Wg mnie to on się po prostu boi. Stąd te rzucanie się i szantaże emocjonalne. Ile to jest przecież opowieści pt. "Pojechała na studia i znalazła sobie innego"? Masa.
Widać, że chłopak to jakaś niedojda z niskim poczuciem własnej wartości i dzieciak zwyczajnie. Warto tym czymś sobie głowę zawracać w ogóle? :?
Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: Imperator » 21 lut 2010, 20:54

księżycówka pisze:Widać, że chłopak to jakaś niedojda z niskim poczuciem własnej wartości i dzieciak zwyczajnie.

Ano, takie zachowanie trąci małą pewnością siebie. Po raz kolejny ktoś marnuje swoją energię na takie podłe sceny, aniżeli na prawdziwe i pozytywne gesty, bodźce, które scalają dwoje ludzi razem.
Żyję tym co czuję, z życia biorę to, co mi smakuje.

Szukam i znajduję. Nie dołuję, kiedy mi brakuje.

Lubię, siebie lubię, co chcę robię i co myślę mówię.

Prostą idę drogą i niczego już nie boję się.
Smile8
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 161
Rejestracja: 15 gru 2009, 15:50
Skąd: Stąd
Płeć:

Postautor: Smile8 » 21 lut 2010, 22:08

Ja do swojej dziewczyny mam ok 220 km i widzimy sie co weekend..
60 km to jest nic, tak jakbyscie mieszkali od siebie 34 domy dalej
W roku pańskim 1314
patrioci ze Szkocji, zagłodzeni i w mniejszości, zaatakowali pola Bannockburn,
Walczyli jak waleczni poeci,
Walczyli jak Szkoci
i wywalczyli sobie wolność.
Przytulanka
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 11
Rejestracja: 16 lut 2010, 13:24
Skąd: przedmieścia
Płeć:

Postautor: Przytulanka » 22 lut 2010, 10:00

A jak wygląda kwestia Jego wykształcenia?

On teraz robi zaocznie liceum. Wyprzedzę pytanie , jakby się miało takie pojawić: na razie dalej nie planuje, poza tym, w tym momencie akurat jest w trakcie poszukiwań pracy.

Ile to jest przecież opowieści pt. "Pojechała na studia i znalazła sobie innego"? Masa.

to brzmi inaczej, żeby nie mówić że znajdę innego to słyszę tylko że wyjadę i zacznę żyć własnym życiem, a o to co jest tutaj nie będzie mnie obchodzić.

Po raz kolejny ktoś marnuje swoją energię na takie podłe sceny, aniżeli na prawdziwe i pozytywne gesty, bodźce, które scalają dwoje ludzi razem.

już drugi tydzień marnuje tą energię, bo na studia dzienne mnie teraz nie przenieśli a On dalej przeżywa to...

Ja do swojej dziewczyny mam ok 220 km i widzimy sie co weekend..
60 km to jest nic, tak jakbyscie mieszkali od siebie 34 domy dalej

Powiedziałabym mu to, ale dla niego to przytaczam tylko historie znajomych (inne osoby z mojej klasy pojechały na studia, a ich partnerzy nie) i nie wiadomo czy dalej będą razem (a my musimy na siłę jeśli będzie trzeba? :/ )
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 22 lut 2010, 13:17

On po prostu sie boi i ma racje ! bo na studiach dziennych poznasz nowych ludzi , jest to tez nowe miejsce ! Po czasie dojdziesz do wniosku , ze On to dla ciebie kiepska partia , a znajdzie sie lepsza ! Bo tak bedzie !! jeszcze tego nie widzisz , ale zobaczysz .
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
2w1
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 15 lut 2010, 22:01
Skąd: Pomorze
Płeć:

Postautor: 2w1 » 22 lut 2010, 13:33

Nie zabieraj sobie szansy na dzienne studia. Teraz jesteś młoda i chcesz poznawać nowych ludzi, nowy świat. Nie można tkwić w miejscu i ograniczać siebie przez jedną osobę. On może odejść a studia i wspomnienia masz na całe życie.
Czas studiowania to mój najpiękniejszy okres w życiu, imprezy, trochę stresu i wszyscy Ci ludzie. I wcale nie jest tak jak mówią "nie studenci" o studentach. Nie ma dzikiego seksu, zdrad, czystego hedonizmu. Owszem i to się zdarza ale ktoś musi tego naprawdę chcieć, a wtedy to nawet rzadko kończy studia.
Sam miałem dziewczynę będąc na studiach, mieszkała prawie 300km dalej a jednak byliśmy ze sobą, nigdy nawet nie myślałem o zdradzie czy poznawaniu nowych dziewczyn z myślą zdrady.
W tym roku kończę już swoje studiowanie i strasznie mi żal, że to tylko 4 lata.
Przytulanka
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 11
Rejestracja: 16 lut 2010, 13:24
Skąd: przedmieścia
Płeć:

Postautor: Przytulanka » 22 lut 2010, 14:30

Bo tak bedzie !! jeszcze tego nie widzisz , ale zobaczysz

czemu twierdzisz, że nie widzę? Biorę pod uwagę że gdy mnie tu nie będzie to może się okazać że się rozejdziemy, bo nie można na siłę ze sobą być. Tylko mój chłopak nie dopuszcza tego do myśli i w ogóle nie che dopuścić do tej sytuacji <zalamka>
Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: Imperator » 22 lut 2010, 15:21

Przytulanka pisze:już drugi tydzień marnuje tą energię, bo na studia dzienne mnie teraz nie przenieśli a On dalej przeżywa to...

Ale on przeżywa to dlatego, bo chce w Tobie wzbudzić poczucie winy, chce sprawić, byś poczuła się źle, niepewnie. Człowiek niepewny siebie jest bardziej podatny na wszelkiego rodzaju manipulacje, także te ze strony partnera. Chłop czuje, że Cię traci i nie potrafi w inny sposób Cię zatrzymać. Albo wydaje mu się, że tak jest i siłą rzeczy ucieka się do takich właśnie sposobów. Może w dzieciństwie się tego nauczył.
Żyję tym co czuję, z życia biorę to, co mi smakuje.

Szukam i znajduję. Nie dołuję, kiedy mi brakuje.

Lubię, siebie lubię, co chcę robię i co myślę mówię.

Prostą idę drogą i niczego już nie boję się.
Awatar użytkownika
olcia
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 22
Rejestracja: 03 gru 2009, 19:44
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: olcia » 22 lut 2010, 18:33

Napisałaś "PRAWDZIWE GŁĘBOKIE UCZUCIE" Dziewczyno masz 19 lat!! co ty tam wiesz o miłości!! Spotkasz jeszcze nie jednego faceta na swojej drodze, wiec niech żaden frajer nie mówi ci jak masz studiować i gdzie masz studiować. Takie moje skromne zdanie:)

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 156 gości