Nie wiem czy to jestem ten czas

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Pawcik1990
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 30 lip 2008, 12:09
Skąd: Francja
Płeć:

Nie wiem czy to jestem ten czas

Postautor: Pawcik1990 » 14 lis 2009, 23:23

Witam.. Już raz tu pisałem i bardzo mi wasze rady pomogły.. i dzięki min mam tą swoją drugą połówkę. ;)... moje marzenie ;). Dziękuje wszystkim.

Przejdźmy to tematu. A więc: Znam moją dziewczynę już od 3 lat, razem jesteśmy od 4 miesięcy. Nie mieliśmy wcześniej nikogo przed sobą.. wiec jest to moja jak i jej pierwsza miłość. Nasz problem dotyczy wspólnej, że tak powiem nocy.. dlatego nie wiem za bardzo czy w dobrym dziale pisze. Obydwoje tego bardzo chcemy. Miewamy, że tak powiem wybuchy emocji... niekiedy ciężko nam nad sobą zapanować. Lecz mamy rozum... nie robimy głupot. Oboje chcemy aby ten nasz pierwszy raz był na prawdę czymś wyjątkowym... wino, świece... tylko My i... ten czar... jak w bajce. Marzyłem o niej od pierwszego spojrzenia w jej śliczne oczy... i chcę z nią przeżyć.. jak najdłużej... aż do końca.. dlatego to dla mnie bardzo ważne..
Czy to już jest ten czas?, bo bardzo do siebie się ciągniemy.... obydwoje myślimy o jednym, ale hamuje nas to co będzie dalej... takie a gdyby... co robić.. oddać się uczuciom, czy poczekać i dojrzeć, bo ja myślę, że jeszcze nie jestem gotowy.. ale proszę poradcie coś.

Dziękuję za odpowiedzi.
Ostatnio zmieniony 14 lis 2009, 23:25 przez Pawcik1990, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 14 lis 2009, 23:25

o rany rece mi opadły ! przykro mi , ale nic nie napisze - a Wy napijcie sie mleka
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 15 lis 2009, 15:22

Pawcik1990 pisze:proszę poradcie coś.
Przestańcie podchodzić tak naiwnie do seksu. Seks to seks i nic więcej. A pierwszy to żadne bajki tylko najczęściej krew i ból. Ja nigdy się nie zastanawiałam czy jestem czy nie jestem gotowa. Po prostu chciałam się kochać to zaczęłam. Tobie też tak radzę.
Złoty
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 167
Rejestracja: 19 wrz 2007, 11:14
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Złoty » 28 lis 2009, 13:33

Mokry płomień w jej oczach -bezcenny.
Za wszystko inne zapłacisz kartą mastercard.

Pawcik, mówimy o stosunku a nie o locie na marsa czy transplantacji serca! Jeśli was do siebie ciągnie to zadbaj o zabezpieczenie i nie walczcie z naturą. Kwiaty, świece, płatki róż na kołdrę możesz zorganizować w kilka godzin.

To coś pięknego gdy dwoje ludzi ma ochotę na sex, do dzieła.
Awatar użytkownika
tarantula
Weteran
Weteran
Posty: 978
Rejestracja: 06 cze 2006, 18:50
Skąd: zoo
Płeć:

Postautor: tarantula » 29 lis 2009, 00:54

Pawcik1990, dobrze sie zabezpieczcie i oddajcie uczuciom.
"Babcia Weatherwax nigdy się nie gubiła.
Zawsze doskonale wiedziała, gdzie się znajduje,
czasem tylko nie była pewna, gdzie jest wszystko
inne."
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 29 lis 2009, 00:56

dlatego wlasnie dziewictwo najlepiej tracic z kims doswiadczonym. Kto bedzie potrafil zapanwac nad sytuacja, nie oczekiwac od tego seksu niewiadomo jakich cudow i ktory bedzie swiadom tego ze 1 raz jest prawdopodobnie najgorszym seksem jaki kiedykolwiek przezyje. Dlaczego? Dlatego ze wszelkie pseudomistyczne doznania zwiazane z przebijactwem blony mozna sobie wsadzic,a zycie jest brutalne i na wierzch wychodzi brak doswiadczenia, praktyki i umiejetnosci. Wiec z czasem, np po roku uprawiania seksu bedzie on lepszy i im wiecej bedziecie ze soba - coraz lepszy. A 1 raz zawsze pozostanie tym najgorszym. Ty za to dales sie wmanewrowac w myslenie o tym jakby od tego zalezalo istnienie ludzkosci.
Moja rada: chcecie seksu? To go zrobcie. Najlepiej spontanicznie! Im wiecej bedziecie sie starac, niszczyc biedne roze rozwalajac je na przescieradlo itd tym wieksze mzoe byc Wasze rozczarowanie ze jednak leku na AIDS nie wynalezliscie.

[ Dodano: 2009-11-29, 00:57 ]
I jeszcze jedno - milej sie wspomina spontanicnzy seks w toalecie w markecie niz rozplanowany wieczor co do minuty.
Ostatnio zmieniony 29 lis 2009, 00:58 przez Maverick, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 29 lis 2009, 12:33

Zaraz !! Mav - zapominasz o jednym , ze wielu lubi wlasnie ten grymas bólu (jesli wystapuje) u dziewczyny dziewicy i jęki z tym zwiazane ! Tego Ci nie dostarczy zadna nie dziewica - stad tak w cenie są dziewice ! miedy innymi <zakochany>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Zuzia158
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 29 lis 2009, 16:48
Skąd: nie ważne
Płeć:

Postautor: Zuzia158 » 29 lis 2009, 17:34

Czy to już jest ten czas?

to chyba Wy najlepiej wiecie! Poza tym takich rzeczy się nie planuje :) <banan>
[...] miłość trzeba budować, odkryć ją to za mało.
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 01 gru 2009, 01:12

Andrew pisze:Zaraz !! Mav - zapominasz o jednym , ze wielu lubi wlasnie ten grymas bólu (jesli wystapuje) u dziewczyny dziewicy i jęki z tym zwiazane ! Tego Ci nie dostarczy zadna nie dziewica - stad tak w cenie są dziewice ! miedy innymi <zakochany>
Mi ranienie osoby kora kocham nie sprawia przyjemnosci. A jesli chodzi o przygodna to tez nie sprawia. Jakby sprawialo to bawilbym sie w BDSM, polewal woskiem, piescil na 12V lechtaczke i zakladal klamerki na sutki. Nie ma to jak grymas bolu.

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Agnieszka i 135 gości