Rzadko, ale jednak nie mam ochoty np. całowac się z nią ...

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Zagubiony23
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 25 paź 2009, 20:24
Skąd: Wrocław
Płeć:

Rzadko, ale jednak nie mam ochoty np. całowac się z nią ...

Postautor: Zagubiony23 » 25 paź 2009, 20:26

Cześć

Jestem nowy na forum. Piszę, bo nie mogę pozbierać myśli. Mam 23 lata, jestem z pewną dziewczyną od 2 miesięcy, niestety czasem czuję, że nie mam ochoty się z nią całować, że mnie to nie podnieca tak jak powinno, że bardziej mnie podniecają niektóre inne kobiety z wyglądu, ale wiem, że w ich przypadku to tylko mogło by być pożądanie, a z tą świetnie się dogaduję, dobrze mi się z nią rozmawia, lubię z nią dyskutować, przytulać, pocałunki (ale te długie już chyba nie są dla mnie takie namiętne). W sumie to od początku miałem takie wahania, ale zaryzykowałem, żeby dać sobie szanse.

Strasznie mi na niej zależy, to chyba nie jest tylko przyjaźń, bo gdy pomyślę, że muszę jej powiedzieć "przepraszam, nie uda się", to mi się cisną łzy do oczu ( nie jestem typem, który płacze z byle powodu), ale to jest strasznie przykre uczucie i coś dławi, dusi.

Nie czułem przy niej strzały amora, ale z nią czuję się spokojny, jest mi dobrze, nie latam na skrzydłach miłości, ale czuję niespotykany spokój, nikt nigdy wcześniej mi czegoś takiego nie dał.

Co o tym myślicie? Pierwszy raz w życiu nie jestem w stanie określić swoich uczuć.

Czy powinienem o to walczyć ? Czy przełknąć ból i czekać na kogoś innego?
Tomasso
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 77
Rejestracja: 19 lip 2009, 12:33
Skąd: somewhere
Płeć:

Postautor: Tomasso » 25 paź 2009, 23:52

Nic z tego nie będzie. Jeśli na początku nie ma pożądania potem będzie już tylko gorzej.
Tak to właśnie widzę.
Awatar użytkownika
Nemezis
Weteran
Weteran
Posty: 928
Rejestracja: 22 maja 2007, 00:40
Skąd: Dziki Wschód
Płeć:

Postautor: Nemezis » 26 paź 2009, 02:24

A chce Ci się z nią seksu? Jak Twój organizm na nią reaguje?
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 26 paź 2009, 09:19

Czujesz się przy niej po prostu dobrze, przyjaźnicie się - ok.
Ale z tego wielkiej miłości nie będzie. Można w tym pozostać jeśli takowej nie oczekujesz w życiu, ale jeśli tak to skoro CI tak na niej zależy czemu nie możesz być z nią szczery? Powinna wiedzieć.
ghost
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 13
Rejestracja: 23 paź 2009, 22:27
Skąd: krk
Płeć:

Postautor: ghost » 26 paź 2009, 19:58

Nie wyobrażam Sobie sytuacji gdzie po 2 miesiącach kręcą mnie bardziej inne dziewczyny niż moja własna! Może za wysoko mierzysz? Są przecież ładne i mądre! Im wcześniej jej powiesz, że nic z tego tym mniej będzie cierpieć!

Czujesz się przy niej po prostu dobrze, przyjaźnicie się - ok.


Jakoś nie widzę ich przyjaźni... Ona raczej nie chce tego kończyć, więc tylko będzie jej ciężej :/

Nie licz na to, że rano się obudzisz i ona stanie się kimś więcej w Twoich oczach... A z tego co piszesz miłością nazwać tego przecież nie możemy.
Zagubiony23
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 25 paź 2009, 20:24
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: Zagubiony23 » 26 paź 2009, 23:37

ale czy każde uczucie zaczyna się od motylków w brzuchu? niektórzy się przyjaźnią całą szkołę, a później coś się dzieje

ja nie szukam związku na sile, gdybym nic nie czuł, to bym nie zaczynał

cały czas myślę, o tym, żeby w razie czego jak najmniej cierpiała, ale nie potrafię i nie chcę z niej rezygnować, ale czasem mnie martwi, czy powinny być te motylki i wzdychanie, czy to nie jest najważniejsze, bo przecież zauroczenie i tak mija
Awatar użytkownika
Nexus7
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 69
Rejestracja: 03 sie 2008, 19:40
Skąd: Różnie...
Płeć:

Postautor: Nexus7 » 27 paź 2009, 00:18

Zagubiony23 pisze:cały czas myślę, o tym, żeby w razie czego jak najmniej cierpiała, ale nie potrafię i nie chcę z niej rezygnować, ale czasem mnie martwi, czy powinny być te motylki i wzdychanie, czy to nie jest najważniejsze, bo przecież zauroczenie i tak mija

Dlatego m.in. warto zaczynac z wysokiego pulapu :) Jezeli juz teraz Cie srednio kreci, to za rok nie bedziesz mogl na nia patrzec.
ghost
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 13
Rejestracja: 23 paź 2009, 22:27
Skąd: krk
Płeć:

Postautor: ghost » 27 paź 2009, 00:41

Chciał byś być na jej miejscu? Przecież ona niema pojęcia co Ty myślisz i pewnie zachwycona by nie była...

Powiem tak, jestem w moim związku szczęśliwy, na początku faktycznie różnie to było, później też pojawiły się pewne problemy, ale od kiedy ją ujrzałem na oczy tak po ponad 4 latach nadal mnie kręci jak nikt! Przemyśl to bo prędzej czy później i tak ją skrzywdzisz! Chyba, że przejrzy na oczy i zrobi to pierwsza :/
Zagubiony23
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 25 paź 2009, 20:24
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: Zagubiony23 » 27 paź 2009, 20:32

ghost - ona o wszystkim wie od początku, o wszystkim rozmawiamy i jestem z nią zawsze szczery, zawsze jak coś komuś się nie podoba lub nie jest tak jakbyśmy chcieli mówimy to sobie
ghost
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 13
Rejestracja: 23 paź 2009, 22:27
Skąd: krk
Płeć:

Postautor: ghost » 28 paź 2009, 14:23

Zagubiony23 pisze:ghost - ona o wszystkim wie od początku, o wszystkim rozmawiamy i jestem z nią zawsze szczery, zawsze jak coś komuś się nie podoba lub nie jest tak jakbyśmy chcieli mówimy to sobie


Powiedziałeś jej, że masz większą ochotę na inne kobiety, że bardziej Cie pociągają? I co ona na to? Bo ja prawdę mówiąc bym się załamał i nie wiem czy chciał bym jeszcze rozmawiać ze swoją kobietą po takich słowach...

Myślę, że jednak nie wyjawiłeś jej całej prawdy a jedynie to, że pocałunki straciły smak a to różnica.
Zagubiony23
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 25 paź 2009, 20:24
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: Zagubiony23 » 28 paź 2009, 17:57

oczywiście, że jej nie powiem czegoś takiego, to chyba normalne, jak mogę jej powiedzieć coś, co może jej zrujnować wiarę w siebie, to, że ja mam wątpliwości, to nie znaczy, ze nie podoba się innym, a jakbym wyjechał z czymś takim, to tak jakby Tobie ktoś powiedział podczas seksu, że masz małego ch**a

po prostu próbuję znaleźć odpowiedź, ale jeżeli postanowię odejść, to nie w takim stylu... też masz pomysły
ghost
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 13
Rejestracja: 23 paź 2009, 22:27
Skąd: krk
Płeć:

Postautor: ghost » 28 paź 2009, 18:14

Zagubiony23 pisze:że bardziej mnie podniecają niektóre inne kobiety

Zagubiony23 pisze:ona o wszystkim wie od początku, o wszystkim rozmawiamy i jestem z nią zawsze szczery, zawsze jak coś komuś się nie podoba lub nie jest tak jakbyśmy chcieli mówimy to sobie


To Twój pomysł, nie mój! Gdzie Ci napisałem żebyś jej tak powiedział? Dla mnie odpowiedź jest prosta, dla reszty też.
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 28 paź 2009, 23:37

Zagubiony23 pisze:oczywiście, że jej nie powiem czegoś takiego,
Zagubiony23 pisze:ona o wszystkim wie od początku, o wszystkim rozmawiamy i jestem z nią zawsze szczery,

No tak, a niektórzy pisza, ze to kobiet sa nielogiczne.
Ani Ty szczery, ani o wszystkim nie mówisz. Jej to rozumiem, że ściemniasz, ale zeby nam tu proszac o pomoc
Awatar użytkownika
shaman
Weteran
Weteran
Posty: 2261
Rejestracja: 16 cze 2005, 15:30
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: shaman » 29 paź 2009, 00:54

Zagubiony23 pisze:ale czy każde uczucie zaczyna się od motylków w brzuchu?
Nudności zaczynają się od starej kiełbasy w brzuchu.


Zasadą nie jest obligatoryjna namiętność na początku, ale to, czy ci z nią dobrze. Tobie dobrze nie jest, bo przeszkadza ci niedostateczna namiętność. Matka natura jest starsza niż ty, a starszych się słucha.
Awatar użytkownika
olcia
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 22
Rejestracja: 03 gru 2009, 19:44
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: olcia » 07 gru 2009, 20:34

skoro nie umiesz okreslic swoich uczuc to oznacza ze nie dojrzales emocjonalnie:/ jak mozesz mowic ze nie chcesz sie calowac ze swoja dziewczyna? to po co z nia jestes? zakladam ze nie zdobyles sie tez na to zeby sie z nia przespac... (a podobno mowisz ze ci na niej zalezy) usiadz i ogarnij sie!!
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 07 gru 2009, 21:33

On uczucia okreslił bardzo dokładnie , wiec nie wiem czego sie czepiacie co poniektórzy <diabel>
Ujme to tak - matka pociagu sexualnego do swych dzieci nie czuje , a kocha je bezgranicznie !! czy musze cos dodać ?
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Kermit
Weteran
Weteran
Posty: 931
Rejestracja: 12 sie 2005, 08:51
Skąd: Pl
Płeć:

Postautor: Kermit » 02 sty 2010, 12:24

ja tam się niecierpię całować i jakoś żyje
So understand;
Don't waste your time always searching for those wasted years,
Face up...make your stand,
And realise you're living in the golden years.

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 287 gości