Charakter

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

nhes
Bywalec
Bywalec
Posty: 39
Rejestracja: 16 kwie 2009, 15:59
Skąd: Warszawa
Płeć:

Charakter

Postautor: nhes » 14 sie 2009, 10:14

ostatnio sie poklucilem z dziewczyna o mój charakter
powiedziała mi ze jestem za slodki i nie czuje we mnie oparcia i jestem za malo zdecydowany i nie czuje sie bezpiecznie w moim towarzystwie i niewiem jak teraz naprawic to załamanie zwiazku
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 14 sie 2009, 11:26

Nie wiem czy się da. Jesteś oblana cukrem ciepła klucha, przynajmniej dla niej.
FrankFarmer

Postautor: FrankFarmer » 14 sie 2009, 12:40

Warszawianki nie oczekują romantyzmu <diabel> Albo sie przeprowadź albo zacznij sie zmieniać w wylansowanego materialiste-cwaniaczka. Możliwe też że ideałem tej laski są typki z Pruszkowa. Zmywaj się lepiej.
Awatar użytkownika
Zaq
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 217
Rejestracja: 07 lis 2006, 22:42
Skąd: stamtąd
Płeć:

Postautor: Zaq » 14 sie 2009, 12:42

Nie słuchaj ich. Zgłoś się do Teda <hahaha>

A tak na poważnie, to łatwiej będzie zrobić dobre wrażenie na kimś nowo poznanym niż sprawić aby dziewczyna, z którą jesteś jakiś czas przestała postrzegać Cię jako kluchę.
"Znacznie lepiej poruszać się po tej drodze z piwem i chipsami w ręku, z dużą ilością seksu i nad grób dotrzeć wycieńczonym i zużytym, ale z okrzykiem: Było warto! Cóż to była za wspaniała podróż!"
Awatar użytkownika
Mati
Maniak
Maniak
Posty: 694
Rejestracja: 09 kwie 2007, 15:22
Skąd: Zachód
Płeć:

Postautor: Mati » 14 sie 2009, 13:18

ja proponuje takie wyjśćie:

nakręć kilku swoich kolesi, których ona nie zna by ją napadli po zmroku w parku, a Ty, raptem wyskoczysz z krzaków w niebieskim kostiumie i czerwonych gatkach na nim i z miną twardziela przepędzisz bandytów, a ukochaną zaniesiesz w ramionach do swej grot...ekhem...sypialni...

pamiętaj o podkładzie muzycznym. polecam to:


http://www.youtube.com/watch?v=owTmJrtD7g8
Fuck it all! Fuck this world!...
Fuck everything that you stand for!...
Awatar użytkownika
Nemezis
Weteran
Weteran
Posty: 928
Rejestracja: 22 maja 2007, 00:40
Skąd: Dziki Wschód
Płeć:

Postautor: Nemezis » 14 sie 2009, 15:31

Zaq pisze:łatwiej będzie zrobić dobre wrażenie na kimś nowo poznanym niż sprawić aby dziewczyna, z którą jesteś jakiś czas przestała postrzegać Cię jako kluchę.

Prawda.

Wątpię, żeby udało Ci się coś zmienić. Z tego związku już nic raczej nie będzie, bo Twoja dziewczyna mało tego, że nie czuje się bezpieczna, to nie czuje się też kobieco.
Ale nad charakterem musisz popracować, bo żadna dziewczyna słodkiego chłopaczka mieć nie chce :)
Awatar użytkownika
kot_schrodingera
Weteran
Weteran
Posty: 2114
Rejestracja: 21 wrz 2005, 10:18
Skąd: z nikąd
Płeć:

Postautor: kot_schrodingera » 14 sie 2009, 18:03

nhes, strasznie mało nam dałeś - nie wiemy ile się znacie, ile ona ma lat i co robi... a z tego co powiedziałeś to jest to albo wymówka, albo chce czegoś od ciebie...
Nemezis pisze:żadna dziewczyna słodkiego chłopaczka mieć nie chce
eee tam. liczy się głownie pierwsze wrażenie. reszta to racjonalizacja.
Patrz, Kościuszko, na nas z nieba raz Polak skandował.
I popatrzył nań Kościuszko i się zwymiotował.
/Konstanty Ildefons Gałczyński/
Awatar użytkownika
Mati
Maniak
Maniak
Posty: 694
Rejestracja: 09 kwie 2007, 15:22
Skąd: Zachód
Płeć:

Postautor: Mati » 14 sie 2009, 18:41

nhes, weź ją kilka razy na siłę :D tak wiesz, zerżnij ją porządnie, niech wie, że jesteś facet z big cojones a nie ciapa :D

wierz, łańcuch na szyję, bransa na łapę, trochę na siłkę idź [:D]
Fuck it all! Fuck this world!...
Fuck everything that you stand for!...
Awatar użytkownika
shaman
Weteran
Weteran
Posty: 2261
Rejestracja: 16 cze 2005, 15:30
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: shaman » 14 sie 2009, 18:59

W moich czasach ludzie się charakterami dobierali właśnie. To oszczędza kłopotów jak powyżej. I robienia ze swojego życia cyrku.

Nie ma czegoś takiego, jak załamanie związku. Związek jest, albo go nie ma. Ty masz cyrk. Twoja dziewczyna jest w nim bileterką, a Ty klownem.
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 14 sie 2009, 19:58

Blazej30 pisze:. a z tego co powiedziałeś to jest to albo wymówka, albo chce czegoś od ciebie...

A moze zwyczajnie uzasadniona ocena charakteru czy osoby Autora :>


eee tam. liczy się głownie pierwsze wrażenie. reszta to racjonalizacja.

Nie u mnie. Nie raz zmieniałam zdanie odnośnie jakiś osób po bliższym poznaniu

nhes napisz cos więcej
Awatar użytkownika
kot_schrodingera
Weteran
Weteran
Posty: 2114
Rejestracja: 21 wrz 2005, 10:18
Skąd: z nikąd
Płeć:

Postautor: kot_schrodingera » 14 sie 2009, 21:02

Dzindzer pisze:A moze zwyczajnie uzasadniona ocena charakteru czy osoby Autora
kobieta :> za proste <diabel>
Dzindzer pisze:Nie u mnie. Nie raz zmieniałam zdanie odnośnie jakiś osób po bliższym poznaniu
to czy ktoś nam się podoba podejmujemy w czasie mniejszym niż 1 milisekunde - czyli to sprawa podświadomości - tak więc o naszej ocenie atrakcyjności nie zajmuje się świadomość.
Patrz, Kościuszko, na nas z nieba raz Polak skandował.

I popatrzył nań Kościuszko i się zwymiotował.

/Konstanty Ildefons Gałczyński/
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 14 sie 2009, 21:17

To jakim cudem ludzie zakochują się w kimś kogo długo znają i nigdy nie patrzyli na nich w ten sposób ??
Awatar użytkownika
eng
Weteran
Weteran
Posty: 1377
Rejestracja: 02 sie 2004, 11:43
Skąd: W-wa
Płeć:

Postautor: eng » 14 sie 2009, 21:26

Z ciekawości zapytam co to znaczy "za słodki" ?
Mało zdecydowany jesteś ? w jakim sensie ?
Oparcia nie czuje ?
Nie czuje się bezpiecznie ?
A co to facet to ma być osobisty taboret ( do oparcia) i ochroniarz (poczucie bezpieczeństwa) ?
bleeeeeeeeeeeee
nhes
Bywalec
Bywalec
Posty: 39
Rejestracja: 16 kwie 2009, 15:59
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: nhes » 14 sie 2009, 21:34

no widocznie jest jej to bezpoieczenstwo potrzebne ale neiweim jak ma mpokazac zeby sie tak czula a w kazdym sensie malozdecdywoany ( oprocz spraw intymnych)
aaa jestesmy ze soba ponad pol roku:) i ona ma 18 lat:)

a Co d owypowiedzi Matiego : poczytaj moje inne posty
FrankFarmer

Postautor: FrankFarmer » 15 sie 2009, 01:17

Nemezis pisze:bo żadna dziewczyna słodkiego chłopaczka mieć nie chce

No no no, bez generalizacji. Na tym forum na pewno żadna (ot moda taka została tu wprowadzona antylukrowa, ale zdrowo myślacy człowiek wie, że to tylko krzyk paru osób), a także żadna "osiedlówka", rolniczka i mało która na dyskotece. Ale jest nadal spora część takich, co chce słodkiego.
Za czasów Normy Jean było to wręcz pożądane. Ale o tym w temacie 'Co sie dzieje z kobietami' gdyby ktoś chciał.

Kolego - znudziła się tobą. Podaruj sobie.
Ostatnio zmieniony 15 sie 2009, 01:22 przez FrankFarmer, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
eng
Weteran
Weteran
Posty: 1377
Rejestracja: 02 sie 2004, 11:43
Skąd: W-wa
Płeć:

Postautor: eng » 15 sie 2009, 01:49

Przypomina mi się akcja u fryzjera z Pawłem Delągiem w pewnym kultowym polskim filmie :)
Co to lasce mówił że się nazywa Keller a w dowodzie miał Psikuta (s) <diabel>
A cała akcja laską i głównym bohaterem filmu (Maciej Stuhr) podobna zdajesię do dialogów nhes...
Ostatnio zmieniony 15 sie 2009, 02:07 przez eng, łącznie zmieniany 1 raz.
bleeeeeeeeeeeee
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 15 sie 2009, 02:03

Za slodki - bo chcesz byc romantycnziejszy od dziewczyny?
Dziewczyny lubia romantyzm - fakt. Ale na ogol powierzchownie, jako przykrywke do seksu, albo lubia na prawde, ale nie lubia jak facet nim ocieka. Choc moze jej o romantyzm nie chodzilo? Zreszta, jaka to roznica. Za slodki - delikatna panienka z Ciebie. Inaczej - mozesz robic za "dziewczynke" w klubach dla gejow.
Reszta to konsekwencja wczesniejszego. Nie czuje sie bezpieczna? A jak sie ma czuc bezpieczna z jakims slodziakiem ktory albo balsamuje sie wiecej od niej, ktory nie ma w sobie ani odrobiny meskosci i ktory pewnie rozkleja sie gdy tylko moze.

Odnajdz w sobie TESTOSTERON czlowieku. Masz byc stanowczy, musisz umiec walczyc o swoje. Ale to albo sie ma albo nie. Jestes ofiara szkol koeduacyjnych niestety. W normalnych meskich dostalbyc wystarczajaco duzo razy w pape abys nabral testosteronu i nie bal sie zycia. W koedukacyjnych faceci niewiescieja a kobiety staja sie bardziej meskie. Jedni sa na to bardziej podatni inni mniej. Ty jak widac bardziej.

Dziewczyna chce miec na sobie i w sobie mezczyzne a nie teletubisia! zapamietaj to sobie.
FrankFarmer

Postautor: FrankFarmer » 15 sie 2009, 02:29

Maverick pisze:Dziewczyna chce miec na sobie i w sobie mezczyzne a nie teletubisia! zapamietaj to sobie.

Taaa, szczególnie te wysokie 180 cycate czarnulki tych łysych malutkich 165 dresików "męskich" (takie to modne ostatnio).

Maverick wyluzuj, nie znasz panny wcale, to jakiś pustak znudzony zapewne.

shaman pisze:Nie ma czegoś takiego, jak załamanie związku.

Ciekawe! :] A jak nazwiesz sytuacje z 'problemy z mężem' itp.?

Ja nie wiem, czy każdy sie przychodzi wyżyć na forum? <diabel>
Jak nie wyżywanie się z lukrem, to żeby se testosteronu kupił, albo że nie ma czegos takiego jak kryzys w związku, albo napady w parku, albo że słodcy są nic nie warci... Paranoja! <mlotek>
Ostatnio zmieniony 15 sie 2009, 02:40 przez FrankFarmer, łącznie zmieniany 3 razy.
Awatar użytkownika
Nemezis
Weteran
Weteran
Posty: 928
Rejestracja: 22 maja 2007, 00:40
Skąd: Dziki Wschód
Płeć:

Postautor: Nemezis » 15 sie 2009, 02:55

FrankFarmer pisze:Ale jest nadal spora część takich, co chce słodkiego.

No dobra, ja też mam słodkiego faceta - np. po seksie, czy w kilku innych sytuacjach we dwoje. Ale koleś całkiem słodki czy do innych ludzi jest żałosny, zniewieściały i ciepły :|

FrankFarmer pisze:Taaa, szczególnie te wysokie 180 cycate czarnulki tych łysych malutkich 165 dresików "męskich" (takie to modne ostatnio).

Niski nie znaczy mało męski. Chodzi o charakter.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 15 sie 2009, 12:49

FrankFarmer pisze:A jak nazwiesz sytuacje z 'problemy z mężem' itp.?
Brakiem.

Tak samo jak często trafiają się puste panienki, zwłaszcza poniżej 20 r. ż. tak samo często ciapowaci chłopcy, udający mężczyzn.

Nie wiadomo co Ci napisać, bo nie wiadomo o co chodzi. Ty też nie masz pojęcia choć z nią ponad rok jesteś. Nawet porozmawiać nie umiesz. To tylko świadczy o Tobie już.
Po mojemu to albo faktycznie za dużo głupawych gazet dla nastolatków albo koleżanek.
A możesz faktycznie być ciapą bez charakteru, a dziewczę dojrzewa i za mężczyznami woli się rozglądać. A może po prostu szuka zgrabnego pretekstu żeby odejść i nie czuć poczucia winy, zwłaszcza jeśli jest już jakiś inny.
Cholera wie. W każdym razie to przyszłości i tak już nie ma. Można niby się starać, ale gra nie jest po mojemu warta świeczki.
Awatar użytkownika
NiepozornaV
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 15 sie 2009, 16:21
Skąd: Pn/Pd
Płeć:

Postautor: NiepozornaV » 15 sie 2009, 16:26

Swojego charakteru nie zmienisz.
Zresztą czy warto?Po co udawać kogoś kim się nie jest.
Jak przestaniesz być panem słodkim na korzyść bycia panem gorzkim ->to ,to też jej nie będzie pasowało.
Don't forget to breathe...
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 15 sie 2009, 18:28

NiepozornaV pisze:Zresztą czy warto?Po co udawać kogoś kim się nie jest.
Nie chodzi o udawanie a o prace nad soba. Stanowczosc i meskosc przydaje sie nie tylko u kobiet. To podstawa wszelkich negocjacji.
NiepozornaV pisze:Jak przestaniesz być panem słodkim na korzyść bycia panem gorzkim
Gorzki to zle slowo. Kojarzy se ze zgorzknialy, a to nie to samo. Facet niestety musi byc smakowo zmienny ze sie tak wyraze ;] Slodki tez, ale na ogol nie.
księżycówka pisze:A może po prostu szuka zgrabnego pretekstu żeby odejść i nie czuć poczucia winy, zwłaszcza jeśli jest już jakiś inny.
Ale wowczas ten inny musialby ja przyciagnac swoja meskoscia ze akurat na to zwrocila uwage. No chyba ze istotnie uwaza ze skoro on taka ciapa to jak sie mu powie ze jest za slodki to nie zrozumie tego i nie odbierze jako potwarz w znaczeniu "jestes malo meski, nie krecisz mnie".
FrankFarmer

Postautor: FrankFarmer » 15 sie 2009, 23:03

księżycówka pisze:FrankFarmer napisał/a:
A jak nazwiesz sytuacje z 'problemy z mężem' itp.?
Brakiem.

Pierwsze słyszę, żeby małżeństwo i błaganie o wybaczenie nazwać brakiem związku. n/c
Maverick pisze:Facet niestety musi byc

Facet nic nie musi jak jest facetem. Jak coś musisz to przy kiepskiej panience, tudzież źle ustawionej. Ja nic nie muszę.
Ostatnio zmieniony 15 sie 2009, 23:04 przez FrankFarmer, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 16 sie 2009, 12:56

eng pisze:Z ciekawości zapytam co to znaczy "za słodki" ?
Mało zdecydowany jesteś ? w jakim sensie ?
Oparcia nie czuje ?
Nie czuje się bezpiecznie ?
A co to facet to ma być osobisty taboret ( do oparcia) i ochroniarz (poczucie bezpieczeństwa) ?

\TAK ! DOKŁADNIE TAK ! a CO MA BYC ? czym ma byc ? po co ma byc ? itd/
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
eng
Weteran
Weteran
Posty: 1377
Rejestracja: 02 sie 2004, 11:43
Skąd: W-wa
Płeć:

Postautor: eng » 16 sie 2009, 15:53

Andrew pisze:TAK ! DOKŁADNIE TAK ! a CO MA BYC ? czym ma byc ? po co ma byc ? itd/

To niech sobie kupi taboret i wynajmnie osobistego ochroniarza ... jeśli tak wygląda twoja Andrew wersja życia we dwoje to wspólczuję ci i im.
Ja bym pogonił za takie oczekiwania, bo to jest przedmiotowe traktowanie faceta i użytkowanie a nie związek.
Ale oczywiście tylko znów ja tak uważam ... gdzie jest ten czerwony guzik ?
bleeeeeeeeeeeee
Awatar użytkownika
tarantula
Weteran
Weteran
Posty: 978
Rejestracja: 06 cze 2006, 18:50
Skąd: zoo
Płeć:

Postautor: tarantula » 16 sie 2009, 17:31

NiepozornaV pisze:Jak przestaniesz być panem słodkim na korzyść bycia panem gorzkim
.
Nie! Nie trzeba byc ani slodkim ani gorzkim, jest jeszcze wiele innych smakow na swiecie.

eng pisze:to jest przedmiotowe traktowanie faceta

Taka jest rola faceta i to od wiekow ,ze ma byc "ochroniarzem" rodziny i ma zapewnic poczucie bezpieczenstwa samicy i potomstwu, jesli tego nie potrafi to odpada z "gry" 8)
"Babcia Weatherwax nigdy się nie gubiła.
Zawsze doskonale wiedziała, gdzie się znajduje,
czasem tylko nie była pewna, gdzie jest wszystko
inne."
Awatar użytkownika
AMX
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 324
Rejestracja: 02 lis 2005, 00:29
Skąd: Burkina Faso
Płeć:

Postautor: AMX » 16 sie 2009, 19:21

tarantula pisze:Taka jest rola faceta i to od wiekow ,ze ma byc "ochroniarzem" rodziny i ma zapewnic poczucie bezpieczenstwa samicy i potomstwu, jesli tego nie potrafi to odpada z "gry" 8)


W takim razie nie miejcie do nas pretensji ,że traktujemy was jak bardziej zaawansowane sztuczne pochwy(żebym nie użył mocniejszego określenia) a jak użyteczność takiej samicy znaczy się pochwy się kończy to odpada....... z"gry" 8)
Wy jeździcie, My latamy.
Awatar użytkownika
tarantula
Weteran
Weteran
Posty: 978
Rejestracja: 06 cze 2006, 18:50
Skąd: zoo
Płeć:

Postautor: tarantula » 16 sie 2009, 19:24

AMX pisze:W takim razie nie miejcie do nas pretensji ,że traktujemy was jak bardziej zaawansowane sztuczne pochwy(żebym nie użył mocniejszego określenia) a jak użyteczność takiej samicy znaczy się pochwy się kończy to odpada....... z"gry" 8)

Ja tam pretensji nie mam :) Zycie.
"Babcia Weatherwax nigdy się nie gubiła.

Zawsze doskonale wiedziała, gdzie się znajduje,

czasem tylko nie była pewna, gdzie jest wszystko

inne."
Awatar użytkownika
eng
Weteran
Weteran
Posty: 1377
Rejestracja: 02 sie 2004, 11:43
Skąd: W-wa
Płeć:

Postautor: eng » 16 sie 2009, 20:14

tarantula pisze:Taka jest rola faceta i to od wiekow ,ze ma byc "ochroniarzem" rodziny i ma zapewnic poczucie bezpieczenstwa samicy i potomstwu, jesli tego nie potrafi to odpada z "gry"

To niech sobie będzie, każdy robi tak jak mu pasuje.
AMX pisze:W takim razie nie miejcie do nas pretensji ,że traktujemy was jak bardziej zaawansowane sztuczne pochwy(żebym nie użył mocniejszego określenia) a jak użyteczność takiej samicy znaczy się pochwy się kończy to odpada....... z"gry"

Dodałbym jeszcze że musi ta "pochwa" być szupła, urodziwa i "chętna" o każdej porze dnia i nocy ... i marudzenie i bóle głowy nie wchodza w grę bo zawsze znadzie się młodsza, ładniejsza i chętniejsza ...
<diabel>

[ Dodano: 2009-08-16, 20:15 ]
tarantula pisze:Ja tam pretensji nie mam Zycie.

TO nie jest zycie, to są wyobrażenia i niespełnione ambicje mamuś które córkom robią wodę z mózgu bo same mają coś odwrotnego w życiu...

Laska ma humory ? na drzewo, jak lubi dostawać po pysku to niech sobie poszuka takiego "zdecydowanego obrońcy", tylko niech nie myśli że będzie dla niego nietykalna, coś za coś ... ma wymagania ? a co oferuje w zamian ? wymagania i oczekiwania to musza być na jakiejś podstawie, rozumiem że wygląda jak modelka, szczupła, zgrabna, seksowna i do tego zajebista w łóżku ... ;)
Ostatnio zmieniony 16 sie 2009, 20:19 przez eng, łącznie zmieniany 1 raz.
bleeeeeeeeeeeee
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 16 sie 2009, 20:33

To moze napisz tu ładnie po co kobiecie facet , jak i facetowi kobieta - chce wiedziec jak Ty to widzisz , co to jest ten zwiazek - moze wez sobie faceta skoro negujesz to co ja pisze i Taranti .
no dawaj ! pisz czytac mi sie juz to chce.
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 238 gości