jak skonczyc z przyjaznia

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

ja1234
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 04 mar 2009, 10:01
Skąd: polska
Płeć:

jak skonczyc z przyjaznia

Postautor: ja1234 » 15 mar 2009, 13:11

Poznlem fajna dziewczyna z rok temu. Spodobala mi sie od razu . zaczelismy sie spotykac jednak jak chcialem cos dzialac to ona zawsze mnie sprowadzala na ziemie. dla mnie nie mialo sensu dalsze spotyka nie sie wiec zaprzestalem. Po jakims czasie spotkalismy sie przypadkiem i spotykamy sie co jakis czas (1 raz na tydzien conajmniej) . Jednak nie potrafie otworzyc sie przy niej. Jakbym sie bal ze bedzie tak jak wczesniej. Czasami ona dzwonila i wybieralismy sie na imprezy z jej znajomymi. W przyszlym tyg mamy sie spotkac jednak ja juz wiem ze bedzie tak jak zawsze;/ i potem zaluje .... Ona jest naprawde wspaniala osoba madra ladna i itd. z tego co ja poznalem to wydaje mi sie ze raz na kims sie przejechala i teraz jest nieufna strasznie . ja nie potrafie zrobic zeby mi zaufala. jednak jak zaprzestaniemy sie spotykac to na pewno bede tego zalowal.
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 15 mar 2009, 13:34

Ja nie widze przyjaźni między wami
kosa
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 26 lut 2009, 10:41
Skąd: wielkopolska
Płeć:

Postautor: kosa » 15 mar 2009, 13:46

to nie przyjaźń.... na przyjaźń należy sobie zasłużyć, a po za tym pracować latami... tu wyraźnie ty do niej startujesz tylko, że one ciebie nie chce
kosa
Awatar użytkownika
shaman
Weteran
Weteran
Posty: 2261
Rejestracja: 16 cze 2005, 15:30
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: shaman » 15 mar 2009, 13:53

Tytuł nie ma sensu. Zachowanie z opowieści nie ma sensu. Człowieku jesteś jednym, wielkim bezsensem.

Chcesz ją przelecieć, to daj jej to do zrozumienia i przeleć. Ucieszy się. Nawet jak ci się nie uda.
ja1234 pisze:zaczelismy sie spotykac jednak jak chcialem cos dzialac to ona zawsze mnie sprowadzala na ziemie.
Jesteś jak męska *&^%$, któa odkryła że wędkowanie jest fascynujące, ale nad jeziorem jednak stwierdza że gupie, bo k... ryby nie chcą brać.

ja1234 pisze:ja nie potrafie zrobic zeby mi zaufala.
Żeby kobieta się z Tobą przespała, musisz ją pociągać i fascynować. Nie musi ci ufać. Się nie zabieraj od d... strony. Zresztą i tak strzępię tylko klawiaturę.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 15 mar 2009, 20:16

Ty chcesz, ona nie. I co dalej?
Mi by było szkoda czasu na takie coś. Albo siedź w tym i nie marudź albo skończ tą znajomość i tyle. Bo z tego to nic nie będzie.

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 305 gości