Zazdrość, naderwane zaufanie.

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Colin87
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 19 lut 2009, 00:16
Skąd: Katowice
Płeć:

Zazdrość, naderwane zaufanie.

Postautor: Colin87 » 05 mar 2009, 19:50

Poznaliśmy się w pracy. Razem pracujemy w centrum handlowym w sklepie z odzieżą. Spojrzenia, uśmiechy, fascynacja. Okazało się, że ma chłopaka, z którym nie jest szczęśliwa, podczas spacerów, na które się zapraszaliśmy wyjawialiśmy sobie wiele ważnych prywatnych spraw, miedzy innymi właśnie to, że, mimo że jej chłopak jest cierpliwy, dobry, kochający to ona się dusi w tym związku.. Ma dość pretensji o to, że nie odpisała smsa itd.. Powiedziała mi także, że zdradziła go kiedyś, lecz on jej to wybaczył i nawet było lepiej miedzy nimi.. Po jakimś czasie jednak zerwała z nim i bynajmniej nie było w tym mojego udziału.. Tylko spotykaliśmy się na spacerach. To trochę z perspektywy czasu dziwne, ale nie minął nawet miesiąc, kiedy ona "uciekła" w moje ręce, a ja wiedząc, że zdradziła kiedyś kogoś, kto ją tak kochał i tak brnąłem w to.. Mimo że musieliśmy ukrywać to, gdyż w pracy u nas nie można ufać nikomu, ploty to ploty i w obliczu dzisiejszego kryzysu musieliśmy sie blokować w pracy, gdyż nasza kierowniczka nie zrozumiałaby tego, oczywiście, co nie znaczy, że potępiłbym jej decyzje.. Tak czy inaczej spotykaliśmy się, było trudno, bo potrzebowała czasu, cierpliwości.. Poza tym sam miałem wątpliwości, bo chciała być wolna, chciała nie nazywać tego związkiem, ale noce chętnie razem chciała ze mną spędzać, przerabiałem juz raz podobną sytuację, lecz niestety taka natura ciekawska człowieka..Tak, spędzaliśmy razem noce.. Wspaniałe chwile, ale co chwile były jakieś spięcia, najbardziej w pracy.. Ona jest typem dziewczyny, która chce być wolna, miłość jest dla niej na pewno ważna, ale nie potrafi okazywać uczuć, rani czasem swoim zachowaniem, gdy głaszcze ją kolega po włosach w pracy lub, gdy żartuje sobie z nim, gdy zagląda jej za głęboki dekolt, widząc moja reakcje, ona wręcz oburza się i dziwi, dlaczego jestem na nią zły.. I tak przeplatały sie spięcia z pięknymi chwilami.. Starałem się, ale chyba ciągle miałem w głowie obawy, że mogę być takim kolejnym zdradzonym, gdyż ona jest typowym przykładem na to ze kobiety są z natury kokietkami.. Doszła do wniosku, że ma dość moich bezpodstawnych pretensji, doszła do wniosku, że starała się, ale to wszystko za szybko przebiegało.. Pisze, że zależało jej, ale ważniejsze jest dla niej jej zdrowie, marzenia. Nie ma siły walczyć, starać się sie mi udowadniać ze jej zależy.. Nie widzi tego, że także pokazywanie, że komuś zależy, to odpychanie łapsk kolegi, który niby żartuje z tego, że jej stanik widać.. Zwłaszcza że stoje obok. Ech.. Nadzieja umiera ostatnia.. Liczę na to, że może zatęskni jeszcze.. ze sie wyszumi, bo na pewno tego potrzebuje.. Patrzyła na mnie poprzez pryzmat byłego, chciała wyrozumiałości i także „czystego konta”, którego nie mogłem jej chyba ofiarować.
„nie spodziewałam się, ze mógłbyś mi to wszystko powiedzieć, tak bardzo chciałam, żebyś dal mi ten potrzebny czas, tak bardzo chciałam, żebyś nie myślał o mnie źle” Zastanawiam się, jakie jest wasze spojrzenie na to.. Co robić w tej sytuacji? Dzięki za ewentualny odpis i pozdrawiam ciepło ;)
Topp
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 89
Rejestracja: 22 sie 2008, 11:28
Skąd: Mokotów
Płeć:

Postautor: Topp » 05 mar 2009, 21:52

Wybacz. Pieprzona manipulantka. Jedna z tych co wmawia że czarne jest białe i że wszystko jest winą innych a nie jej. Życia, nerwów i czasu Ci nie szkoda na COŚ takiego? Tylu ludzi dookoła, tyle świetnych dziewczyn. Nic tylko brać. Czy dopiero po dupie musisz zebrać od takiego czegoś, żeby sobie to uświadomić. Na bank byłbyś takim kolejnym jeleniem co jej były.
Nie ma takiego wagonika, którego nie da się odczepić, jak to mówią.
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 05 mar 2009, 22:49

Topp pisze:Pieprzona manipulantka.
Topp pisze:od takiego czegoś


I co jeszcze ??

Proponuję inaczej formułować myśli
Colin87
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 19 lut 2009, 00:16
Skąd: Katowice
Płeć:

Postautor: Colin87 » 05 mar 2009, 23:16

jest zagubiona.. Myśle że nie ma ludzi złych tylko są zagubieni.. Krzywdy nie robiła mi na pewno specjalnie, gdyby nie chciała, nie poświecała by czasu i uwagi na to by spojrzeć mi prosto w oczy i powiedzieć to co jej przeszkadzało. Hmm.. ja po prostu wiem że mleko juz sie rozlało.. zastanawiam się tylko czy bedzie sens za jakis czas znowu próbować.. Pytam osoby które z autopsji znają mniej wiecej przypadek podobny do mojego. Dzięki Topp myśle ze jest racja w tym co piszesz.
Awatar użytkownika
shaman
Weteran
Weteran
Posty: 2261
Rejestracja: 16 cze 2005, 15:30
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: shaman » 05 mar 2009, 23:50

Colin87 pisze:ja po prostu wiem że mleko juz sie rozlało.. zastanawiam się tylko czy bedzie sens za jakis czas znowu próbować..
Nie będzie. Bo butelki mleka nie postawisz na piłce do kosza.
Marija
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 15
Rejestracja: 17 sty 2009, 21:20
Skąd: z gór
Płeć:

Postautor: Marija » 05 mar 2009, 23:51

Colin87 pisze: Myśle że nie ma ludzi złych tylko są zagubieni..

Mylisz się. Są....
I są tacy co mysla tylko o sobie...
Myslę ze czasami dojrzewają ale nie wszyscy....
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 06 mar 2009, 15:26

Colin87 pisze:jest zagubiona.. Myśle że nie ma ludzi złych tylko są zagubieni.. Krzywdy nie robiła mi na pewno specjalnie, gdyby nie chciała, nie poświecała by czasu i uwagi na to by spojrzeć mi prosto w oczy i powiedzieć to co jej przeszkadzało.
A ja myślę, że jesteś pioruńsko naiwny :]
Byłeś manipulowany, plaster, przygoda, odskocznia. Nigdy z tego nic być nie miało. Zostałeś użyty, a teraz jesteś niepotrzebny. Tak ja to widzę.
Ostatnio zmieniony 06 mar 2009, 15:26 przez ksiezycowka, łącznie zmieniany 1 raz.
Colin87
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 19 lut 2009, 00:16
Skąd: Katowice
Płeć:

Postautor: Colin87 » 06 mar 2009, 23:40

księżycówka pisze:A ja myślę, że jesteś pioruńsko naiwny :]
Byłeś manipulowany, plaster, przygoda, odskocznia. Nigdy z tego nic być nie miało. Zostałeś użyty, a teraz jesteś niepotrzebny. Tak ja to widzę.


Cóż.. Twoje zdanie, miałaś prawo do swojej opinii , jednak czy nie zbyt pochopnej ? Mówiła patrząc szczerze w oczy, że chciała żeby było dobrze,że zależało jej, ale chyba za szybko wszystko się rozwinęło.. nie wykluczam że byłem odskocznią, gdyż wspomniała że mam cechy których brakowało jej u jej byłego, aczkolwiek zaryzykowała, chciała zawalczyć.. zbudować coś, grała w otwarte karty. Tylko, że ja za duzo analizowałem, poddawałem ją w wątpliwość, jak tu ufac komus takiemu, zwłaszcza że widać ze chce sie bawic itd.. Mówiła wielokrotnie, że jest jej dobrze ze mną.. Ale nie zawsze okazywała to tak jak chciałem.. Hmm teraz pewnie powiesz, że mówiła to co chciałem usłyszeć, ona również walczyła, płakała, prosiła o czas i cierpliwość, znam ją pewnien czas i nie jest jedna z tych dyskotekowych laluni które szukają przygody.. A moze ją idealizowałem.. Zapytałem czy była to przygoda.. odpowiedziała że szanuje mnie i wcale nią nie byłem. To Tyle.. Zobaczymy co będzie za jakiś czas. Wiem że pewnie znowu spotkamy sie w pracy i nas obojga przeszyje to dziwne uczuciu "zsa zsa zsu" ...

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 322 gości