dylemat

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

arek 28
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 10
Rejestracja: 19 paź 2008, 20:29
Skąd: polska
Płeć:

dylemat

Postautor: arek 28 » 06 gru 2008, 19:30

Witam. jetsem ze swoja dziewczyna od 5 lat. od jakiegos czasu widze ze pisze z facetami na gg z netloga itp. Wszystko wszystkim ale czy rozmowa musi sie zaesze konczyc sexem?
2. Ona lubi fantazjowac ,troche prawdy i kłamstwa jest w tych pisowniach. Najbardziej nurtuje mnie to że jak jakis facet ja naciaga na sex to ona pisze ze chciała by i takie tam, Albo lubisz sex analny ? Lubie .A wcale nie robimy tego .Pare razy obiecywła mi ze sie poprawi ,ze przestanie pisac i brnąc w rozmowy o sexie które sa w wiekszej połowie sprzeczne ,a w ogóle w 3 przypadkach pisania z jakimiś facetami za kazdym razem pisze o mnie że ja jej nie kocham albo nie chce gadac o mnie typu nie rozmawiajmy o nim . O co tu chodzi . A w domu mówi że mnie kocha . Niewiem jak mozna ufac jakims ludziom i w dodatku kłamać i bawic się nimi .
Była kiedys sytuacja ze nie przyznała sie komus ze jest ze mna ,a jak koles napisał na gg i powiedziałem ze jestem jestem jej narzeczonym to nawet w 1 minute zadzwonił do niej oj działo sie . Zauwaqzułem że wszyscy goś cie maja ciut powyzej 30-tki i w sumie to sie bawi z nimi . A ja sie wkurzam .Co robic.
Ostatnio zmieniony 06 gru 2008, 19:38 przez arek 28, łącznie zmieniany 1 raz.
arek 28
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 06 gru 2008, 20:03

dac jej to czego jej brakuje, a czego jej brakuje widac jak na dłoni !!
Skoro slepcem jestes podpowiem, czy kiedykolwiek zadzwoniles do niej i poswintuszyles z nia przez telefon ? mówiąc - kochanie mam na ciebie ochote, calował bym cie za uszkiem ...itd. ?? Czy kiedykolwiek zostawiles jej liscik erotyczny ? list meilowy z opisem co by sie działo ? wiadomosc sexowna na gg? - skoro nie ! a tak musze załozyc (zdajac sobie sprawe z ewentulanej mojej pomyłki) to masz co masz ! Kobieta to przede wszystkim jak ja to mówię SŁUCHOWIEC - <browar>
Ostatnio zmieniony 06 gru 2008, 20:06 przez Andrew, łącznie zmieniany 1 raz.
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
arek 28
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 10
Rejestracja: 19 paź 2008, 20:29
Skąd: polska
Płeć:

Postautor: arek 28 » 06 gru 2008, 20:19

Andrew pisze:dac jej to czego jej brakuje, a czego jej brakuje widac jak na dłoni !!
Skoro slepcem jestes podpowiem, czy kiedykolwiek zadzwoniles do niej i poswintuszyles z nia przez telefon ? mówiąc - kochanie mam na ciebie ochote, calował bym cie za uszkiem ...itd. ?? Czy kiedykolwiek zostawiles jej liscik erotyczny ? list meilowy z opisem co by sie działo ? wiadomosc sexowna na gg? - skoro nie ! a tak musze załozyc (zdajac sobie sprawe z ewentulanej mojej pomyłki) to masz co masz ! Kobieta to przede wszystkim jak ja to mówię SŁUCHOWIEC - <browar>


No nie.Ale mówi mi ze mnie kocha itp. A srednio co 3 miesiace ktos ją naciaga z facetów na jakis romans czy sex z neta a, ona brnie w to pisze ,rozwija temat, i pisze o mnie jak jest jej zle ze mna albo ze ja skrzywdziłem. Tak jakby chciała z ta osoba cos przezyc. na dodatek piszac z tymi ludzmi w duzej mierze ich okłamuje ,a sam nie wiem czy mnie tez.wiem z ema pociąg do facetów starszych . Ale nie umnie jej przystopowac choc sama zawsze mi obiecuje ze mam jej wybaczyc jak .np wczoraj .
2 . I przez takie zeczy trace do niej zauafanie ,i jakbym nie przeczytała archiwum gg co tez nie jest normalna zecza to ciekawe co by sie kiedyc wydarzyłó. Przyjezdzam z pracy i wszystko picus glancuz .
arek 28
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 06 gru 2008, 20:31

marudzisz ! ja tez swintusze na róznego rodzaju portalach i moja kobieta z tego tragedi nie robi - bowiem wie ze sie nabijam z tych z którymi owe dyskursy prowadze !
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Adaś38
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 143
Rejestracja: 17 cze 2008, 11:49
Skąd: ten pomysł?
Płeć:

Re: dylemat

Postautor: Adaś38 » 06 gru 2008, 20:36

arek 28 pisze:Albo lubisz sex analny ? Lubie .A wcale nie robimy tego

To jej to zrób
(chyba że ty nie lubisz ale to niemożliwe bo wszyscy to lubimy :) )
Jak się popieści to się zmieści
arek 28
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 10
Rejestracja: 19 paź 2008, 20:29
Skąd: polska
Płeć:

Re: dylemat

Postautor: arek 28 » 06 gru 2008, 21:18

Adaś38 pisze:
arek 28 pisze:Albo lubisz sex analny ? Lubie .A wcale nie robimy tego

To jej to zrób
(chyba że ty nie lubisz ale to niemożliwe bo wszyscy to lubimy :) )


Ona nie chce jak pytam ,bo widocznie jest to nie naturalne dla niej. A jak pisała wczoraj z gosciem to pisała ze lubie .czegoś tu nie rozumie. Ale i tak wiem że robi w balona tych ludzi po cześci sa to kłamstwa .
arek 28
IKissedAGirl
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 16
Rejestracja: 19 lis 2008, 21:07
Skąd: Heaven
Płeć:

Postautor: IKissedAGirl » 06 gru 2008, 21:30

Hmm. Coś w tym jest.

Każda kobieta potrzebuje swintuszenia., Wiem a autopsji - kiedy mój facet zaprzestał chwilowo, strasznie mi tego brakowało ;(

A anal? Panowie mają rację. Ja sama długo się opierałam, miałam pewne opory, chociaż jednoczesnie miałam na to ochotę. I dopiero okoliczności towarzyszące, duża ochota(częściowo nacisk) faceta, spowodowały że do anala doszło.
Więc może spróbuj ?

Ale co do świntuszenia na necie - mnie by to irytowało. Kiedyś tak niestety zrobiłam, uzyskałam w odpowiedzi identyczne zachowanie i doszliśmy do porozumienia, ze nigdy więcej. I tak radzę się zachowywać. No, chyba że (jak Andrew) zasady są jasno postawione a całość to zabawa ;)
Ostatnio zmieniony 06 gru 2008, 21:31 przez IKissedAGirl, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
shaman
Weteran
Weteran
Posty: 2261
Rejestracja: 16 cze 2005, 15:30
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: shaman » 06 gru 2008, 21:31

arek 28 pisze: Niewiem jak mozna ufac jakims ludziom i w dodatku kłamać i bawic się nimi
Poszperaj kiedyś w jej gg z lusterkiem obok, to zobaczysz.

arek 28 pisze:Ona nie chce jak pytam
Spróbuj przestać pytać.

arek 28 pisze:bo widocznie jest to nie naturalne dla niej
... albo zacznij pytać skuteczniej.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 07 gru 2008, 14:55

Dziwne, ale widać, że jej w tym związku dużo brak. To, że mówi, że kocha nic w tym momencie nie znaczy. Zawsze może przestać. Zamiast skupiać się i wkurzać na jej zachowanie spraw żeby to co robi przestało być dla niej atrakcyjne, żeby związek z Tobą ją satysfakcjonował.
Topp
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 89
Rejestracja: 22 sie 2008, 11:28
Skąd: Mokotów
Płeć:

Postautor: Topp » 07 gru 2008, 17:06

Brakuje jej, brakuje.

Mózgu chyba przede wszystkim. I dojrzałości.

Stary, Ty nie słuchaj co jej potrzeba tylko zadaj sobie pytanie czy Ty dostajesz to czego potrzebujesz. Na moje oko to jej się juz po prostu znudziłeś i szuka nowego księcia, z którym bedzie lepszy seks, więcej kasy itp. Na Twoim miejscu życzyłbym szerokiej drogi. Kopnąłbym na zbity łeb kogoś kto takie jaja sobie urządza. Nie jesteś zabawką emocjonalną dla jakiejś królewny, której wydaje się już po 5 latach z Tobą, że może mieć każdego i że może lepiej trafi.
Nie ma takiego wagonika, którego nie da się odczepić, jak to mówią.
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 07 gru 2008, 17:14

arek 28 pisze:Niewiem jak mozna ufac jakims ludziom i w dodatku kłamać i bawic się nimi .

A ja nie wiem, jak można ufać i tak spokojnie przyjmować to, że ta dziewczyna idiotę z Ciebie robi? No ale co kto lubi...
"Miarkuj złość.
Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się
Bo on za chwilę może trzasnąć"
Awatar użytkownika
Jawka
Weteran
Weteran
Posty: 1046
Rejestracja: 13 maja 2006, 14:14
Skąd: innąd
Płeć:

Postautor: Jawka » 07 gru 2008, 21:50

arek 28 pisze:Ale i tak wiem że robi w balona tych ludzi po cześci sa to kłamstwa
Owem, robi. Pytanie tylko czy strefa "tych ludzi" nie rozszerza się na "tego narzeczonego" 8)
"(...) pomyśl... co za głupiec z niego-
mówi, że umiera z mego powodu....
zupełnie jakbym była chorobą"

Awatar użytkownika
Nemezis
Weteran
Weteran
Posty: 928
Rejestracja: 22 maja 2007, 00:40
Skąd: Dziki Wschód
Płeć:

Postautor: Nemezis » 07 gru 2008, 22:13

Olivia pisze:ta dziewczyna idiotę z Ciebie robi?

<tak> Ona z Ciebie idiote, a Ty sam z siebie ofiare we wlasnym zwiazku. "No ale co kto lubi..."
Awatar użytkownika
joj_sport87
Maniak
Maniak
Posty: 514
Rejestracja: 03 sie 2006, 23:30
Skąd: Zamość
Płeć:

Postautor: joj_sport87 » 07 gru 2008, 23:22

Andrew pisze:Skoro slepcem jestes podpowiem, czy kiedykolwiek zadzwoniles do niej i poswintuszyles z nia przez telefon ? mówiąc - kochanie mam na ciebie ochote, calował bym cie za uszkiem ...itd. Czy kiedykolwiek zostawiles jej liscik erotyczny ? list meilowy z opisem co by sie działo ? wiadomosc sexowna na gg? - skoro nie !

a powiedz czy zamiast robic mu takie chamstwo nie powinna z nim pogadac o tym? mialbys glowe do tego zeby robic opisane przez siebie rzeczy, jesli by Cie baba od dluzszego czasu tym denerwowala? prawdopodobnie nie.

najwidoczniej nudawo jej juz, wiec szuka zabawy, tylko szkoda, ze czyims kosztem <zalamka>
Luminary - Amsterdam \o/

-----> Nakarm glodne dzieci <-----

==> Nakarm glodnego wampira <==
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 08 gru 2008, 08:15

Koszty zawsze ktos ponosi , a zwiazek to sztuka kompromisów , kompromis zas tu ustepsto którejs z stron - zycie zas to gra ! grajcie zatem byle nie fałszować <browar>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
szilkret
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 165
Rejestracja: 22 cze 2004, 17:06
Skąd: Łódź
Płeć:

Postautor: szilkret » 08 gru 2008, 08:37

Z pewnością dziewczynie sie nudzi i z pewnością w związku coś nie gra. Po za tym jak dla mnie jest to niewiasta emocjonalnie niedojrzała z problemem ustalenia czego chce od życia. To ciężka sprawa. Moim zdaniem krótka rozmowa z dziwczyną i ultimatum. Albo sie uspokoi i przestanie albo ... jest wolna jak ptak. Za długo pozwalałeś grać sobie na nosie. Ostre cięcie albo będziesz płacił za bycie z nią wysoką cenę nim zrozumiesz że to nie tak wygląda prawdziwy związek i prawdziwe uczucie między szanujacymi się wzajemnie ludzmi. Jęśli mi wystarcza mój parner to bez względu na wszystko nie szukam niczego innego bo mam to tu na miejscu.
Może doceni to gdy cie straci. W innym przypadku znajdziesz sobie odpowiedniejszą partnerkę. Co ma wisieć nie utonie <evilbat>
I nic nie wiem i nic nie rozumiem
I wciąż wierzę biednymi zmysłami
Ze ci ludzie na drugiej półkuli
Muszą chodzić do góry nogami

"Julian Tuwim"
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 08 gru 2008, 08:41

wiecie z tym nudzeniem ! Wam -nam wszystkim tez sie nudzi wiec pisujemy na agnieszce , trudno zatem miec pretensje do dziewczyny , ze czas wolny tak a nie inaczej wykozystuje - ja jak pisze na agnieszcze teraz , tak swintusze wlasnie z jakas bo mnie dopadła , podoba mi sie to , jest zabawnie ! a jakie teksty wymysla ?? <hahaha> <hahaha> <hahaha> <browar>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
broken18
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 264
Rejestracja: 17 wrz 2005, 11:48
Skąd: koniec świata
Płeć:

Postautor: broken18 » 08 gru 2008, 09:57

Moim zdaniem dziewczyna się bawi. Ale nie Tobą ani nikim innym. po prostu to lubi, może dzięki temu że sobie z kimś pgada jest jej potem przyjemniej? Skoro sam napisałeś, że kłamie w tych rozmowach to pewnie nie chce z nikim "prawdziwej" znajomości tylko pogadać przez internet.
A po co czytasz jej archiwum?? <boje_sie> Po jaką cholerę ją sprawdzasz???? Trzeba było jej dać troche przestrzeni a nie sprawdzać archiwum i tylko czekać na jakieś jej potknięcie. Więc dla mnie to Ty jesteś niedojrzały.
Awatar użytkownika
Młody
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 74
Rejestracja: 28 lis 2005, 09:07
Skąd: G-dz
Płeć:

Postautor: Młody » 08 gru 2008, 10:04

Masz spory problem. Moze jej po prostu sie znudziłeś, nie zadowalasz jej.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Żabka
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 29
Rejestracja: 14 gru 2008, 15:22
Skąd: Wroclaw
Płeć:

Postautor: Żabka » 16 gru 2008, 09:34

Ona widocznie nie docenia tego co może stracić!! Nie zasługuje na Ciebie jeśli robi to co robi! Porozmawiaj z Nią, i wyciąg kawe na ławe..

Nie pozwól sie tak traktować nikomu.... <cisza>

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 407 gości