Zawsze będzie zdradzała ?

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Krzych(TenTyp)
Weteran
Weteran
Posty: 1848
Rejestracja: 25 lis 2004, 12:51
Skąd: Bydgoszcz
Płeć:

Postautor: Krzych(TenTyp) » 14 lis 2008, 15:22

gdynia001 pisze:A najśmieszniejsze jest to ze ona otwarcie mówi ze jakiejkolwiek zdrady mi by nie wybaczyła <chory>


Osobiście jak by mi tak powiedziała to zdecydowanie pokierował bym ją na szczaw.
Oczywiście po tej sytuacji którą nam opisałeś. I jeżeli jest to wewnętrznie spójne z stanem faktycznym.
H, man runs over a woman in his car, whos fault is?
Well...
Why is the man...
Driveing in the kitchen ?
Awatar użytkownika
Xavi
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 216
Rejestracja: 20 maja 2007, 18:37
Skąd: PL
Płeć:

Postautor: Xavi » 14 lis 2008, 16:41

gdynia001 pisze:Świństwem jest to ze umawiamy się na wakacje itd. a ona mówi ze nie ma na to ochoty :/
Świństwem jest to ze prosi innego kolesia o zdjęcie bo chce zobaczyć jak wygląda :/
Świństwem jest to ze pisze jemu ze spotykamy się raz w miesiącu i czy jest sens się pakować w taki związek (prawda jest taka ze raz w miesiącu się nie widzimy przez 5 dni) - czyli po co kłamie jemu ? o co tutaj chodzi ?

Moim zdaniem 2gie świństwem nie jest, a jak raz w miesiącu się nie widzicie przez 5dni, to może za często się widujecie. Umawianie się na wakacje to chodzi o wyjazd? Jak można nie mieć na to ochoty? ;]
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 15 lis 2008, 01:28

Dla mnie to jedna wielka nakręjaca się paranoja. Wybieraj czy w tą czy w tą. Po prostu.

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 361 gości