Brak dziewczyny, problemy w kontaktach z płcia przeciwną

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
passion_flower
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 143
Rejestracja: 12 kwie 2008, 19:42
Skąd: Poznań
Płeć:

Postautor: passion_flower » 13 lis 2008, 15:03

Blazej30 pisze:Maverick napisał/a:
Prawda jest taka ze sa osoby ktore na taki seks sie zgodza.
zależy z kim. jeśli on ma 190 cm, tatuaże i jest ogolony na 0 to tak.

Blazej30 pisze:dziś normalny facet to kiźiol noszący nóż sprężynowy, ogolony na łyso, który zawsze umie poradzić sobie z odrzuceniem bo uczuć wyższych nie posiada. umie rozmawiać z kobietą bo mówi tylko o swoim bemwu...

Poważnie, wierzysz, że twoje cenne prawdy życiowe pomogą autorowi w zdobyciu dziewczyny, czy po prostu chciałeś znów ponarzekać na współczesne kobiety?

Nóż to mi się w kieszeni otwiera <chory>
Awatar użytkownika
kot_schrodingera
Weteran
Weteran
Posty: 2114
Rejestracja: 21 wrz 2005, 10:18
Skąd: z nikąd
Płeć:

Postautor: kot_schrodingera » 13 lis 2008, 15:32

Dzindzer pisze:a kto jest odpowiedzialny za to jaki jest i kim jest ??
no własnie - life is brutal. życie nie jestproste ani łatwe. już w perzdszkolu jest ostra selekcja. a później jest gorzej. ci gorsi spadają na gorszą pozycję towarzyską. jeśli jesteś cool to masz wysoką pozycję towarzyską i łatwiej o partnerkę. łatwiej ją poznać. co sprawia że pozycja rośnie? może to być atrakcyjność fizyczna, zachowanie wbrew powszechnym regółom, dostęp do dóbr o ograniczonej podaży itp... nie są nimi dobre wyniki w nauce np. trzeba się pogodzić z tym że pewno osobnicy zostaną odcięci... i tu obowiązuje regóła 30/70 life is brutal.
Dzindzer pisze:Jeden to rozumie i się z tym godzi inny nie umie i zaczynają się problemy.
jak facet nie rozumie to zaczyna się stalkerstwo, milczenie owiec i inne atrakcje... on rozumie. co nie zmienia jego sytuacji.
PFC pisze:zapewne jestem w tym momencie w błędzie, jednak zakładam, że jeśli komuś brak kobiety doskwiera aż tak bardzo, iż tworzy tutaj topic i marnuje nasz cenny czas, to powinno go być stać na zaciśnięcie zębów i wystawienie swego ego na ryzyko dalszych niepowodzeń w imię owego wzniosłego celu. :]
jestes w błędzie. napisanie tego co on napisał to kilka minut. terapia to wiele lat ciężkiej roboty.
Patrz, Kościuszko, na nas z nieba raz Polak skandował.
I popatrzył nań Kościuszko i się zwymiotował.
/Konstanty Ildefons Gałczyński/
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 13 lis 2008, 15:43

przepraszam , ale o co Tu chodzi ? [:D]
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
pejot
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 110
Rejestracja: 18 gru 2005, 23:53
Skąd: Podziemie
Płeć:

Postautor: pejot » 13 lis 2008, 17:04

Dzindzer pisze:
pejot pisze:Nie ale to nie jest takie łatwe, żeby wrócić do normalnego życia.

Jasne, ze nie jest łatwe, zdaję sobie z tego sprawę. ale jaki wybór ma taka osoba ??

pejot pisze:Ale jest po prostu ciężej :) .

Jest. Ale warto podjąć ten wysiłek :)


Oczywiście, że wrto podjąć taki wysiłek, ale każdy jest inny. I nie każdy ma na to siłę, odwagę. Jedni jak Twój kolega próbują. Inni jak autor tematu nie próbują, chociaż chcą :).

[ Dodano: 2008-11-13, 17:05 ]
Dzindzer pisze:
pejot pisze:Nie ale to nie jest takie łatwe, żeby wrócić do normalnego życia.

Jasne, ze nie jest łatwe, zdaję sobie z tego sprawę. ale jaki wybór ma taka osoba ??

pejot pisze:Ale jest po prostu ciężej :) .

Jest. Ale warto podjąć ten wysiłek :)


Oczywiście, że warto podjąć taki wysiłek, ale nie każdy ma na to siłę, odwagę. Jedni jak Twój kolega próbują. Inni jak autor tematu nie próbują, chociaż chcą :). Ja należę do tych drugich.
"...mogę wszysko, to ma dwie strony."
Obrazek
Awatar użytkownika
PFC
Weteran
Weteran
Posty: 913
Rejestracja: 21 sie 2006, 19:14
Skąd: Szczecin/Poznań
Płeć:

Postautor: PFC » 13 lis 2008, 17:24

Blazej30 pisze:jeśli jesteś cool to masz wysoką pozycję towarzyską i łatwiej o partnerkę


Blazej, przepraszam Cię, ale Ty piszesz jakbyś przebywał środowisku nastolatków. :] Podobnego rodzaju argumentacja... Zupełnie jakby nie istniało nic poza Twym przejaskrawionym wizerunkiem naszego marnego padołu <faja> . Co to znaczy być cool? :| Różni ludzie mają różne definicji tego słowa; niektórzy w ogóle nie uznają owego pojęcia i Ci są chyba najnormalniejsi. Jest to segregacja równie sztuczna jak pralnie "for white only". Tylko, że nie każdy jest rasistą. <lol> ...Sam sobie w ten sposób sznur na łeb nakładasz i pozwalasz się spychań na pozycję gorszego, chociaż jesteś tylko inny. :| Wprawdzie ta "inność" może Cię w jakiś sposób ograniczać, ale tak naprawdę każdy z nas w jakiejś klatce żyje. Ci cool też. :]

Blazej30 pisze:napisanie tego co on napisał to kilka minut. terapia to wiele lat ciężkiej roboty


Tym bardziej nie powinien tutaj czasu tracić. :] ...Ty nabijasz od lat tysiące postów w jednakowym tonie i za bardzo postępu nie widzę. :)

Andrew pisze:przepraszam , ale o co Tu chodzi ? [:D]


Szczerze mówiąc nic godnego uwagi tak starego wyjadacza. <browar>
Szczecin Floating Garde 2050 Project.
neo7
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 334
Rejestracja: 08 cze 2007, 22:18
Skąd: ze 100-licy
Płeć:

Postautor: neo7 » 13 lis 2008, 20:02

Mongoose pisze:Na zajęciach podoba mi się jedna dziewczyna, już 3 razy sobie mówiłem że tym razem po zajęciach zaproszę ja na kawę, ale nic. Nie potrafie powiedzieć czy jej się podobam.

Gdybys sie jej podobal to bys wiedzial
Mongoose pisze:Powiem szczerze w kontakcie z kobietami odpycha mnie świadomość tego że one w ogóle nie bedą mną zainteresowane.


No cóż, brak chemii...
nie będę się powtarzał <regulamin>
sometimes saying nothing says all
Mongoose
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 11 lis 2008, 22:48
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: Mongoose » 13 lis 2008, 20:11

neo7 pisze:
Mongoose pisze:Na zajęciach podoba mi się jedna dziewczyna, już 3 razy sobie mówiłem że tym razem po zajęciach zaproszę ja na kawę, ale nic. Nie potrafie powiedzieć czy jej się podobam.

Gdybys sie jej podobal to bys wiedzial


Hmm nie sądze, nie jestem dobrym obserwatorem, a tym bardziej nie potrafie odczytać uczuć innych ludzi, więc nawet gdyby świata poza mna nie widziała to ja bym najprawdopodbniej tego nie zauwazył.

Tak czy siak dzieki wszystkim za wpisy, niektóre rzeczy które napisaliście mogą się przydać reszta to typowy śmietnik, choć i tak jak na jakość konwersacji w internecie nie było źle.
neo7
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 334
Rejestracja: 08 cze 2007, 22:18
Skąd: ze 100-licy
Płeć:

Postautor: neo7 » 13 lis 2008, 20:29

Mongoose pisze:Hmm nie sądze, nie jestem dobrym obserwatorem, a tym bardziej nie potrafie odczytać uczuć innych ludzi, więc nawet gdyby świata poza mna nie widziała to ja bym najprawdopodbniej tego nie zauwazył.


Jeżeli dziewczyna jest zainteresowana to potrafi dać znać. Jeżeli jej naprawdę zależy.

Generalnie najważniejsza jest atrakcyjność fizyczna. Skoro się nie podobasz fizycznie to nie rób sobie wyrzutów, że masz nie taki charakter jak trzeba. Twój charakter to drugorzędna sprawa.
I tak byś się nie spodobał.
Nie wiem czy pocieszyłem.
sometimes saying nothing says all
Awatar użytkownika
kot_schrodingera
Weteran
Weteran
Posty: 2114
Rejestracja: 21 wrz 2005, 10:18
Skąd: z nikąd
Płeć:

Postautor: kot_schrodingera » 14 lis 2008, 10:40

neo7 pisze:Generalnie najważniejsza jest atrakcyjność fizyczna. Skoro się nie podobasz fizycznie to nie rób sobie wyrzutów, że masz nie taki charakter jak trzeba. Twój charakter to drugorzędna sprawa.
I tak byś się nie spodobał.
<brawo> no wreszcie ktoś rozsądny <brawo> Mongoose, chcesz znaleźć kobietę? zacznij od ustalenia której sie podobasz. sygnały są aż nadto widoczne. a potem niezważając na urodę dziewoi startuj do niej. uroda to rzecz przemijająca, za 40 lat każda będzie brzydka...
Patrz, Kościuszko, na nas z nieba raz Polak skandował.

I popatrzył nań Kościuszko i się zwymiotował.

/Konstanty Ildefons Gałczyński/
Awatar użytkownika
shaman
Weteran
Weteran
Posty: 2261
Rejestracja: 16 cze 2005, 15:30
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: shaman » 14 lis 2008, 14:51

Ja tam mam takie zainteresowania jak autor + kilka innych. Wymienione trzy są bardzo atrakcyjne w prezentacji (zwłaszcza to drugie - kopalnia anegdot i absurdów).

Charakter jest jedną z podstaw poglądów. nie jest więc drugorzędny. Poglądy i postawa z nich wynikająca, a prezentowana przez autora, umieszczają go w odrealnionej rzeczywistości.

A moze to kwestia oczekiwań? Bo jeśli oczekuje się wzbudzić zainteresowanie u danej grupy, nalezy spełniać określone warunki. Inne są dla grupy zwanej blachary, inne dla studentek.
Awatar użytkownika
Wujo Macias
Maniak
Maniak
Posty: 750
Rejestracja: 24 paź 2006, 05:06
Skąd: 3miasto
Płeć:

Postautor: Wujo Macias » 14 lis 2008, 18:25

Blazej30 pisze:neo7 napisał/a:
Generalnie najważniejsza jest atrakcyjność fizyczna. Skoro się nie podobasz fizycznie to nie rób sobie wyrzutów, że masz nie taki charakter jak trzeba. Twój charakter to drugorzędna sprawa.
I tak byś się nie spodobał.
<brawo> no wreszcie ktoś rozsądny <brawo> Mongoose,
E tam, ja jestem brzydki i nie narzekam. Dwoch onanistow- uzalaczy sie dobralo.
"księżycówka, napisałem Ci priva"
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 14 lis 2008, 18:35

Macias jest brzydki mówię wam, dzieciak mi podbierał cuksy to Maciasowa fotkę włożyłam do słoika z cuksami to się mała nawet podejść boi. a wiecie co, on to normalnie ma kobietę, prawdziwa, nie taka dmuchana, ona to odważna jest z taka paskuda na mieście się pokazuje.

Błażej bez urazy, ale skoro uważasz, ze możesz komuś radzić w sprawach znalezienia partnerki to czemu jeszcze sam sobie nie pomogłeś.

shaman pisze:Ja tam mam takie zainteresowania jak autor + kilka innych. Wymienione trzy są bardzo atrakcyjne w prezentacji (zwłaszcza to drugie - kopalnia anegdot i absurdów).

A pewnie, że dość chodliwe. ale jak ktoś jest zalękniony, zakompleksiony, nudny i boi się o to jak wypadnie to nawet jakby miał najbardziej ekscytujące zajęcia to wypadnie jak sztywny frajer.
A sa tacy którzy najmniejsza pierdoła przykują cudza uwagę tak, ze słuchacz mało gęby nie otworzy z wrażenia.

Pewność siebie to podstawa, ale taka prawdziwa pewność siebie czymś podparta, a nie sztuczna poza.
Awatar użytkownika
kot_schrodingera
Weteran
Weteran
Posty: 2114
Rejestracja: 21 wrz 2005, 10:18
Skąd: z nikąd
Płeć:

Postautor: kot_schrodingera » 14 lis 2008, 19:44

Dzindzer pisze:Błażej bez urazy, ale skoro uważasz, ze możesz komuś radzić w sprawach znalezienia partnerki to czemu jeszcze sam sobie nie pomogłeś.
a co ja poradzę na to że każda mówi, żem szkaradny?
Patrz, Kościuszko, na nas z nieba raz Polak skandował.

I popatrzył nań Kościuszko i się zwymiotował.

/Konstanty Ildefons Gałczyński/
neo7
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 334
Rejestracja: 08 cze 2007, 22:18
Skąd: ze 100-licy
Płeć:

Postautor: neo7 » 14 lis 2008, 19:56

shaman pisze:A moze to kwestia oczekiwań? Bo jeśli oczekuje się wzbudzić zainteresowanie u danej grupy, nalezy spełniać określone warunki. Inne są dla grupy zwanej blachary, inne dla studentek.

a inne u kaszalotów

Pozdro

[ Dodano: 2008-11-14, 19:59 ]
Blazej30 pisze:a co ja poradzę na to że każda mówi, żem szkaradny?

nie, no przecież charakter się liczy, zapytaj forumowiczki
Ostatnio zmieniony 14 lis 2008, 20:20 przez neo7, łącznie zmieniany 1 raz.
sometimes saying nothing says all
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 15 lis 2008, 01:02

Blazej30 pisze:a co ja poradzę na to że każda mówi, żem szkaradny?
To nie kolejny temat o kolejnej censored na forum więc daruj nam swoje rozterki, ok?

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 269 gości