Papierosy potem klamstwa czy to jest powod do zerwania?

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Młody
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 74
Rejestracja: 28 lis 2005, 09:07
Skąd: G-dz
Płeć:

Papierosy potem klamstwa czy to jest powod do zerwania?

Postautor: Młody » 17 mar 2008, 19:16

Jetsem, a raczej bylem z moja dziewczyna prawie rok, nie dotrwalismy niestety do tej daty. Na poczatku zwiazku nei wiedzialem ze ona pali bo sklamala i mowila ze nie. Ja sam nieprzeprdam za papierosami, palaczami, i wszystkim zwiazanym z tym, sam mam za soba pare nałogow, alkochol, marihuana. I wiem ze mozna z tym skonczyc to i z papierosami nei powinno byc wiekszych problemów.

Gdy juz wyszlo na jaw ze ona pali, zaczeły sie klotnie, potem klamstwa ktore wygladay tak ze moiwla ze juz nie pali a jednak palila. Wkoncu wielka wojna no i przestala palic, na jakies 3 miesiace, potem wrocila jej przyjacolka ktora ja znowu namowila na palenie (ale mi przyjacolka) ja calyc zas ufalem jej chociaz na poczatku ciezko bylo ze ona jednak nei pali, no ale wkoncu sie wydalo po pol roku, po prostu kolega mi powiedzial ze ona pali, wiec sie jej o tyo spytalem ona oczywiscie sie wyzekla, no ale ja nalegalem i wkoncu wysusila to z siebie ze mnie oklamywala ze palila, itp nie mowila mi tego bo wiedziala ze bedzie klotnia, , obiecala mi ze nie zapali juz, i ze nigdy mnei nie oklamie, a jak powiedzialem jej tak ze jezeli mnie oklamie to z nia zerwe, a jesli zapali ale powie mi to tym to dostanie kare :D tzn nie dostanie calusa przez dwa dni, dzis bylem w szkole (wieczorowka) zwolnili nas wczesniej wiec pojechalem do niej zrobic jej nei spodzianke, bedac pod jej domem dzwonie do niej i sie pytam gdzie jest a ona ze w domku to ja zeby wyszla na podworko bo stoje pod jej domem, okazalo sie ze byla u kolezanki, na "pogaduchch" no i oczywiscie palila. Oklamala mnie, zerwalem z nia... rozmawialismy jeszcze i wydalo sie ze czesciej mila take wypady gdzie mowila ze jest w domu a byla gdzie indziej... co ja mam zrobic....

Bo nie wiem sam niby papierosy to drobnostka, ale te klamstwa. to wszyskto.... nie daje mi jej zaufac... po prostu nie wiem co jets prawda a co klamstwem
Ostatnio zmieniony 17 mar 2008, 19:19 przez Młody, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Rockstar Lila
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 20
Rejestracja: 16 cze 2007, 00:25
Skąd: Future World
Płeć:

Postautor: Rockstar Lila » 17 mar 2008, 19:27

zakceptuj to że ona pali, a nie będzie Cie oszukiwać. Proste ;P
Awatar użytkownika
Młody
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 74
Rejestracja: 28 lis 2005, 09:07
Skąd: G-dz
Płeć:

Postautor: Młody » 17 mar 2008, 19:37

nie moge tego zrobic, nie moge zaakceptowac tego ze moja dziewczyna sie truje, ze bedzie truc nasze dzieci, mnie... Ze moze umzec na cholernego raka! Przeciez moze zrobic to dla mnei i zucic te *** fajki co one ludzia daje, tylko truja, ja sie dusze przy fajkach....
Obrazek
Awatar użytkownika
Junak
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 176
Rejestracja: 13 sie 2007, 21:37
Skąd: Sudety
Płeć:

Postautor: Junak » 17 mar 2008, 19:43

Siłą do niczego nie zmusisz. Skoro nie akceptujesz tego, że ona pali i jest to dla Ciebie tak dużą przeszkodą to się rozstańcie i tyle.
Umiesz liczyć ? Licz na siebie.
Awatar użytkownika
Rockstar Lila
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 20
Rejestracja: 16 cze 2007, 00:25
Skąd: Future World
Płeć:

Postautor: Rockstar Lila » 17 mar 2008, 19:48

Młody pisze:nie moge tego zrobic, nie moge zaakceptowac tego ze moja dziewczyna sie truje, ze bedzie truc nasze dzieci, mnie... Ze moze umzec na cholernego raka! Przeciez moze zrobic to dla mnei i zucic te *** fajki co one ludzia daje, tylko truja, ja sie dusze przy fajkach....
zapomiał wół, jak cielęciem był....
pisałeś że sam masz za sobą różne nałogi, więc nie udawaj świętoszka, co powrócił na jedynną-poprawną-i-prawdziwie-słuszną drogę... ? <cisza>
"że będzie truć nasze dzieci..." <zalamka> w wieku 18 lat planujesz już nią dzieci? lepiej jej tego nie mów, bo się dziewczyna naprawdę przestraszy... hehehe <pijak>
Co do raka... Umrze na raka albo nie, albo wyjdzie z domu i samochód ją portąci, czy w takim wypadku zabronisz jej wychodzić z domu?
stawiasz jej zakazy i planujesz życie jakby była Twoja własnością zamiast się skupić na tym że po prostu chcesz być z nią.
Ostatnio zmieniony 17 mar 2008, 19:49 przez Rockstar Lila, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Młody
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 74
Rejestracja: 28 lis 2005, 09:07
Skąd: G-dz
Płeć:

Postautor: Młody » 17 mar 2008, 20:16

Rockstar Lila pisze:pisałeś że sam masz za sobą różne nałogi, więc nie udawaj świętoszka


Nie udaje swietoszka, mowie tylko ze nei jest tak naprawde trudno rzucic nalog, wystarczy chciec, i miec cel! Czy dla niej tym celem nei moze byc nasz zwiazek?

Rockstar Lila pisze:w wieku 18 lat planujesz już nią dzieci? lepiej jej tego nie mów, bo się dziewczyna naprawdę przestraszy


Nie przestraszy sie, bo razem myslimy o dzieciach, razem planowlaismy nasz slub, mam 19 lat, za rok sie jej oswiadcze jak ona bedzie miala 18, jak skonszy szkole chce sie z nia ozenic, chce miec dzieci znia....

Rockstar Lila pisze:Co do raka... Umrze na raka albo nie, albo wyjdzie z domu i samochód ją portąci, czy w takim wypadku zabronisz jej wychodzić z domu?


Jesli wiedzial bym ze potrocil by ja samochod na pewno bym jej zabronil, ale co w paleniu jest fajne? Rozumiem pic, to cos daje ale fajki?
Ostatnio zmieniony 17 mar 2008, 20:17 przez Młody, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 17 mar 2008, 21:32

Młody pisze:Czy dla niej tym celem nei moze byc nasz zwiazek?
NIE. Jej kurna płuca, a nie Twoje. Kłamie, bo Ty zachowujesz się tak, a nie inaczej. Palenie jest jej wyborem i jeśli rzuci to dla siebie, a nie dla faceta - tylko wtedy to ma sens.
Awatar użytkownika
Młody
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 74
Rejestracja: 28 lis 2005, 09:07
Skąd: G-dz
Płeć:

Postautor: Młody » 17 mar 2008, 22:46

No wlasnie jej pluca, a czy to ze troszcze sie i nei chce zeby palila to w czyjim interesie robie?! Chyba normalne ze w jej!
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 17 mar 2008, 22:50

Młody pisze:a czy to ze troszcze sie
A kto Cię o to prosi? Czemu traktujesz ją jak misia z małym rozumkiem, który sam nie może podejmować decyzji?
Awatar użytkownika
Młody
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 74
Rejestracja: 28 lis 2005, 09:07
Skąd: G-dz
Płeć:

Postautor: Młody » 17 mar 2008, 22:51

A czy tego wlansie nie chca kobietY? By troszczyc sie o nie? Mma byc obojetny? "wyruchac" pogadac o byle gownie i niczym sie nei przejmowac, ze ja boli, ze cos tam a cos tam?
Obrazek
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 17 mar 2008, 23:01

Młody pisze:A czy tego wlansie nie chca kobietY?
Nie. Kobiety chcą mężczyzny, a nie szukającego na siłę problemów chłopaka, który wymusza na nich swoje racje i poglądy.
Młody pisze:By troszczyc sie o nie?
Nie tak wygląda troska czy wsparcie. Zrozum - możesz jej pomóc rzucać palenie, wspierać ją w tym, ale nie masz prawa decydować za nią czy pali czy nie ani wymuszać rzucania dla Ciebie, bo Tobie się to nie podoba.
Awatar użytkownika
Młody
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 74
Rejestracja: 28 lis 2005, 09:07
Skąd: G-dz
Płeć:

Postautor: Młody » 17 mar 2008, 23:09

A to ze oklamywala mnie... to ze nie palila przeciez i mowila ze jej dobrze bylo, tlyko ta jej przyjaciolka...

Ja jej mowie, ze jezlei sama nei bedzie chcial rzucic to nie zrobi tego bo to ona musi chcec a nie ja. Ja cche dobrze.

Oferuje jej pomoc, mowie ze za miast fajki zrobie dla niej co zechce.

Powiedz czy papierosy sa dobre? Czy to dobrze ze ona pali! zaczela jak miala 13 lat, do teraz popala kilka sztuk dziennie... to nei duzo, czy nie lepiej zeby rzucila, przeciez jest mloda ma jeszcze 16 lat wiec jej organizm latwo sie uzaleznia ale i latwo zrywa z nalogiem.
Obrazek
Awatar użytkownika
omg
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 90
Rejestracja: 10 lut 2008, 21:52
Skąd: krk
Płeć:

Postautor: omg » 17 mar 2008, 23:42

Siebie warci jesteście, jeden 18-latek co wyszedł z kilku nałogów i druga 16stka nałogowa palaczka... :|

Jeśli tak bardzo Ci zależy, żeby przestała to może rodzicom powiedz i jej kieszonkowe obetną?

A że Cię okłamywała, to doskonale roozumiem... jeśli z nią też rozmawiasz takim histerycznym tonem, to można powiedzieć że robiła to dla Twojego dobra :]
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 17 mar 2008, 23:47

Nie macie się o co kłócić i przez co zrywać? Rany :/

Nie rzuciłabym papierosów, które lubie palić, przez to, że mój facet (tu raczej chłopaczek) stroi fochy. Tak ciężko zrozumieć?
kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta możliwość nie może być pewnością.
Awatar użytkownika
Młody
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 74
Rejestracja: 28 lis 2005, 09:07
Skąd: G-dz
Płeć:

Postautor: Młody » 17 mar 2008, 23:53

Ale wy ludzie jesteście censored, szukam pomocy a wy mnie jedziecie jak psa, czy to zle ze chce zeby przestala sie truc cholernymi fajkami.

@Mia Ty tez bylas dziewcyznka majac 18 lat ...

@omg taki swiat, tacy ludzie bylem mlody i inni dali mi zakosztowac co nieco. ale wazne ze juz tego nie robie. A te Twoje docinki o kieszonkowych, super lepiej w ogole sie nie odzywaj.
Obrazek
Awatar użytkownika
Nola
Maniak
Maniak
Posty: 696
Rejestracja: 15 gru 2006, 21:55
Skąd: zachód
Płeć:

Postautor: Nola » 18 mar 2008, 00:02

Młody pisze:nie moge tego zrobic, nie moge zaakceptowac tego ze moja dziewczyna sie truje, ze bedzie truc nasze dzieci, mnie...


jak nie możesz zaakceptować, to już może znajdź sobie inną dziewczynę - niepalącą oczywiście. ciężko mi zrozumieć, że takie coś może przysparzać tak wielkich problemów w związku i przybierać rozmiar wielkiej katastrofy <pijak>

sama nie palę, ale na pewno nie wymuszałabym na swoim facecie rzucania palenia. dlaczego? bo mi nie wolno, to jego sprawa.
Młody pisze:mowie tylko ze nei jest tak naprawde trudno rzucic nalog, wystarczy chciec, i miec cel!


no pewnie, że trzeba chcieć. ale najwidoczniej Twoja dziewczyna NIE CHCE. pojmij to wreszcie i przestań wymuszać na niej obietnice rzucenia palenia.
Ostatnio zmieniony 18 mar 2008, 00:07 przez Nola, łącznie zmieniany 1 raz.
Chaos is a friend of mine
Stormy

Postautor: Stormy » 18 mar 2008, 00:07

obrales zla taktyke - rzuci dla siebie, nie dla kogos. nie zmusisz jej, bo to twoje ciagle zrzedzenie bedzie powodowac ze jeszcz sie bardzij wkurzy na ciebie, i zaraz jj si z nrwow zacce jarac - wem bo to samo mam z moim. nikt ni lubi jak sie go traktuje jak idiote, a ty ta swoja dziwczyne tak traktujesz.
ps: nie oswiadczaj sie jej za rok, bo wciaz jeszcze za mloda bedzie ;p
Awatar użytkownika
Haro
Weteran
Weteran
Posty: 1368
Rejestracja: 24 wrz 2005, 19:49
Skąd: Wałbrzych
Płeć:

Postautor: Haro » 18 mar 2008, 07:49

Chlopie, dobrze, ze sie rozstaliscie. Widzisz taki plytki problem jak papierosy, a nie widzisz poteznego, ktorego Ty jestes powodem! Wszystko co sie stalo, jej klamstwa, oszustwa, Twoj brak zaufania z tytulu Jej sciem, to tylko i wylacznie Twoja wina! Dziewczyna jak bedzie chciala rzucic to zrobi to dla siebie, nie dla chorego w moim odczuciu zwiazku i Ciebie. Straciles zaufanie? Na wlasne zyczenie!

[ Dodano: 2008-03-18, 07:52 ]
Młody pisze:@Mia Ty tez bylas dziewcyznka majac 18 lat ...
Nie wiek swiadczy o dojrzalosci, ale to, co ma sie w glowie. W Twoim przypadku - chlopaczek jestes. Z mlekiem pod nosem...
Młody pisze:Ale wy ludzie jesteście censored

Jezeli w ten sam sposob podchodziles do swojej dziewczyny jak do krytyki swojego postepowania, to wyswiadczyles dziewczynie przysluge zostawiajac Ja...
Młody pisze:jezeli mnie oklamie to z nia zerwe, a jesli zapali ale powie mi to tym to dostanie kare tzn nie dostanie calusa przez dwa dni

Rotfl...
Młody pisze:a wy mnie jedziecie jak psa

Woof.
Awatar użytkownika
shaman
Weteran
Weteran
Posty: 2261
Rejestracja: 16 cze 2005, 15:30
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: shaman » 18 mar 2008, 10:08

1. Nie oceniajmy siebie nawzajem po tak krótkiej i ograniczonej techniką znajomości. Co tyczy się autora jak i reszty (czyli censored <chory> )

2. Nie ma nic złego w tym, że martwisz się nałogiem swojej dziewczyny. Miło, że obchodzi Cię jej zdrowie.

3. Dobrze, że się rozstaliście. Ty masz za mało finezyjne podejście do przekonywania dziewczyny, Ona ma zbyt dużą tendencję do odwlekania konfliktów kłamstewkami.

Chcesz mieć dobrze? Znajdź dziewczynę niepalącą, lub taką, z która dogadasz się lepiej w sprawie rzucania nałogu.
Chcesz mieć dobrze, ale dojść do tego sposobem ambitniejszym niż wymiana dziewczyny? Zacznij negocjacje od zera, z nową taktyką. Będziesz musiał zacząć od przeprosin, zapewnień o wyrozumiałości i oczekiwania przeprosin. W tej kolejności.
Stormy

Postautor: Stormy » 18 mar 2008, 11:39

shaman pisze:Chcesz mieć dobrze? Znajdź dziewczynę niepalącą, lub taką, z która dogadasz się lepiej w sprawie rzucania nałogu.

ale pojawi sie z inna inny problem - np notoryczne jedzenie ciastek w lozku i bedzie to samo.
Haro pisze:Młody napisał/a:
jezeli mnie oklamie to z nia zerwe, a jesli zapali ale powie mi to tym to dostanie kare tzn nie dostanie calusa przez dwa dni

to mi umknelo - dziecinada.
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 18 mar 2008, 14:08

Młody pisze:@Mia Ty tez bylas dziewcyznka majac 18 lat ...

tak i w wieku 18lat palilam papierosy, to takie dziwne?

Młody pisze:Ale wy ludzie jesteście censored, szukam pomocy a wy mnie jedziecie jak psa, czy to zle ze chce zeby przestala sie truc cholernymi fajkami.

nie rozumiesz, że nikomu nie można niczego narzucać? ile ona pali? założę się, że dramatyzujesz z ilością.
kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta możliwość nie może być pewnością.
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 18 mar 2008, 14:13

Jeśli zrywasz z dziewczyną dlatego, że ukryła przed Tobą fakt palenia, to Jej szczęście w nieszczęściu. Jej, a nie Twoje!!!

Matko, że tacy ludzie chodzą po świecie... Jakby nie było ważniejszych problemów... <pijak>
"Miarkuj złość.
Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się
Bo on za chwilę może trzasnąć"
Awatar użytkownika
Jawka
Weteran
Weteran
Posty: 1046
Rejestracja: 13 maja 2006, 14:14
Skąd: innąd
Płeć:

Postautor: Jawka » 18 mar 2008, 20:26

Młody pisze:czy to zle ze chce zeby przestala sie truc cholernymi fajkami.
Oczywiście, że nie źle. ba! super, że dbasz o jej zdrowie.
Tylko hmmm... w jaki sposób Ty to robisz? Zerwanie to raczej nie jest metoda leczenia uzależnień. Po pierwsze osoba, która chce z czymś skończyć musi tego chcieć. Gdyby było inaczej i wystarczałaby sama wola osób trzecich nie było alkoholików, narkomanów.... itd.
Masz święte prawo nie akceptować jej nałogu, ale ona ma też święte prawo nie reagować na taką terapię. Wiesz... ona chce palić, Ty tego nie akceptujesz, jak brak miejsca na kompromis to chyba rozwiązanie jest jasne..
"(...) pomyśl... co za głupiec z niego-
mówi, że umiera z mego powodu....
zupełnie jakbym była chorobą"

Awatar użytkownika
Rockstar Lila
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 20
Rejestracja: 16 cze 2007, 00:25
Skąd: Future World
Płeć:

Postautor: Rockstar Lila » 18 mar 2008, 21:20

Młody pisze:Ale wy ludzie jesteście censored, szukam pomocy a wy mnie jedziecie jak psa, czy to zle ze chce zeby przestala sie truc cholernymi fajkami.

ależ skąd! to bardzo dobrze, że się o nią troszczysz, ale nie rób z palenia proeblemu wielkości Everestu. Jeśli ona nie chce rzucić, a widać nie chce, to jej nie zmusisz, a dziecinne "nie dostanie całusa przez dwa" dni w buty sobie schowaj ;).
Chcesz się oświadczać, mieć z nią dzieci... a myślałeś o tym, ze skoro teraz jest taki problem z fajkami to co będzie jak trzeba będzie wybrać szkołe dla dziecka? Albo zdecydowac się na kredyt mieszkaniowy na 30 lat? :?
Awatar użytkownika
Marissa
Weteran
Weteran
Posty: 1864
Rejestracja: 30 maja 2006, 11:46
Skąd: XxX
Płeć:

Postautor: Marissa » 18 mar 2008, 21:22

Rockstar Lila pisze:Chcesz się oświadczać, mieć z nią dzieci... a myślałeś o tym, ze skoro teraz jest taki problem z fajkami to co będzie jak trzeba będzie wybrać szkołe dla dziecka? Albo zdecydowac się na kredyt mieszkaniowy na 30 lat? :?

Hmm, to wtedy pewnie postraszy rozwodem.

Przede wszystkim ona tego musi chcieć - a widać że nie chce, więc próżny Twój trud.
Awatar użytkownika
Jawka
Weteran
Weteran
Posty: 1046
Rejestracja: 13 maja 2006, 14:14
Skąd: innąd
Płeć:

Postautor: Jawka » 18 mar 2008, 21:27

Rockstar Lila pisze:ale nie rób z palenia proeblemu wielkości Everestu.
A czemu ma niby nie robić? Po pierwsze to ma do tego święte prawo- szczególnie z racji, że on wiązac się z nią nie wiedział, że pali. Po drugie dla niektórych (tak jak dla autora tematu) to może być "Everest"... dla Ciebie "everestem" będą narkotyki, dla kogoś innego brudne buty, niechęc do pomidorówki, czy też inne wyznanie. Każdy ma swój "everest" 8)
"(...) pomyśl... co za głupiec z niego-
mówi, że umiera z mego powodu....
zupełnie jakbym była chorobą"

Awatar użytkownika
Rockstar Lila
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 20
Rejestracja: 16 cze 2007, 00:25
Skąd: Future World
Płeć:

Postautor: Rockstar Lila » 18 mar 2008, 21:40

Jawka pisze:
Rockstar Lila pisze:ale nie rób z palenia proeblemu wielkości Everestu.
A czemu ma niby nie robić? Po pierwsze to ma do tego święte prawo- szczególnie z racji, że on wiązac się z nią nie wiedział, że pali. Po drugie dla niektórych (tak jak dla autora tematu) to może być "Everest"... dla Ciebie "everestem" będą narkotyki, dla kogoś innego brudne buty, niechęc do pomidorówki, czy też inne wyznanie. Każdy ma swój "everest" 8)
sprawa "wielkości" problemu pojawiła się już we wcześnijszych postach, więc nie wiem czemu reakcja pojawiła się dopiero przy moim ;P ale dziękuję, feedback przyjęty ;)
tygrysiaaa
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 66
Rejestracja: 16 sty 2007, 20:27
Skąd: poznań
Płeć:

Postautor: tygrysiaaa » 18 mar 2008, 22:04

....odpowiem na pytanie...zerwales z nia bo pali? a co Ty masz do tego?mozesz ja wspierac w rzucaniu,ale co po zatym? ja pale...i jakbym slyszala jakies glupie teksty,a do tego gdyby ktos mnie chcial przez to zostawic to bym sie zastanowila czy to on nie ma czegos z lbem.znalazlam wyrozumialego mezczyzne,jestmy razem dwa lata,nie podoba mu sie,ze pale,nie robie tego przy nim ,i gdyby jeszcze raz poprosil:P (wymowka) sprobowalabym rzucic dla tego jego anielskiego spokoju:).dobrze,ze to sie skonczylo klociliscie sie o fajki...nie przezylibyscie powaznej klotni
Awatar użytkownika
Nemezis
Weteran
Weteran
Posty: 928
Rejestracja: 22 maja 2007, 00:40
Skąd: Dziki Wschód
Płeć:

Postautor: Nemezis » 18 mar 2008, 23:21

ludzie paranoja - nałogowa 16-letnia palaczka <zmieszany> ja sie nie dziwie Młodemu, ze tak ostro reaguje. I jeszcze do tego dochodza te klamstwa... nonsens jakis... :|
Stormy pisze:Młody napisał/a:
jezeli mnie oklamie to z nia zerwe, a jesli zapali ale powie mi to tym to dostanie kare tzn nie dostanie calusa przez dwa dni

to mi umknelo - dziecinada.

nie dziecinada, ale metoda adekwatna do ich wieku
Awatar użytkownika
Młody
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 74
Rejestracja: 28 lis 2005, 09:07
Skąd: G-dz
Płeć:

Postautor: Młody » 18 mar 2008, 23:27

Jesteśmy razem, to była kłótnia, która sie skończyła mało przemyślanymi słowami i zbyt pochopnie wypowiedzianymi, ale jest już dobrze. Co do palenia, zrozumiałem ze nie mogę jej zmusić do rzucenia palenia, a jedynie pomoc jej w tym. Rozmawialiśmy, rozmawialiśmy, coraz więcej kłamstw wychodzilo na jaw... Ale jednak coś dało to co napisaliście... W końcu powiedziała ze rzuci palenie, ze sie postara.


Dla doświadczenia kupiłem sobie dziś paczkę papierosów, wypaliłem dwa i powiem ze nic w tym dobrego ani pożytecznego tylko wymiotowałem i w ogóle nie za dobrze sie czułem.

Co do wielkości problemu i tego ze przenosicie ten "problem" na inne tematy typu branie kredytu, dla mnie papierosy to pomyłka i jest to używka która nie przynosi żadnej korzyści, ja jakoś nie pale i żyje. Kredyt to coś innego, coś co ma pomoc w życie, dać komfort życia np kupując dom za kredyt, czy tez kredyt na rozkręcenie interesu.

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 368 gości