Zwiazek 22 latka z 28 letka..ma to sens ?

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Piernik
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 232
Rejestracja: 21 sty 2005, 16:38
Skąd: Skierniewice
Płeć:

Zwiazek 22 latka z 28 letka..ma to sens ?

Postautor: Piernik » 03 lut 2008, 03:56

Witam....To ja piernik, sluchajcie poznalem fantastyczna dziewczyne z tego samego miasta co moja była (niestety)..ale w sumie laczy nas dużo wiecej, jak myslicie, ladowac sie w zwiazek, czy zwykle kolezenstwo.. :/ W sumie podobamy sie sobie, i mamy wspolne pasje ( np podróże i nie tylko)..tlyko sie martiwe czy z amlody dla niej nie jestem...ona moowi,że nie.. hm, jak myslicie.. ??

P.S wlasnie znalazlem foty mojej bylej i mego,,serdecznego przyjaciela'' na naszej klasie az mna zatrzeslo... censored ....
Love is beautiful
Awatar użytkownika
tr3sor
Weteran
Weteran
Posty: 936
Rejestracja: 13 paź 2004, 03:51
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: tr3sor » 03 lut 2008, 07:43

Piernik to chyba zalezy od ciebie czy uwazasz sie za zbyt mlodego. Wiek to dosc slaby wyznacznik ...

Mozna miec 16~~ lat i byc doroslym facetem a mozna miec 30 i byc jeszcze chlopcem. Tutaj chyba o doroslosc uczuc i intelektu chodzi conie ? :)

A nawet jesli okazal bys sie za mlody to czemu by nie probowac ? Bez ryzyka niema zabawy ;]
Obrazek


Śladem własnej "legendy" ... ;)
Awatar użytkownika
Junak
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 176
Rejestracja: 13 sie 2007, 21:37
Skąd: Sudety
Płeć:

Postautor: Junak » 03 lut 2008, 11:52

Nas nie pytaj czy to ma sens, bo uniwersalnej recepty na szczęście nikt Ci nie poda. Jeśli masz ochotę to próbuj, jeśli nie nie pakuj się w to. 28 latka raczej wie czego chce, więc osobiście myślę, że warto, ale to ty musisz zadecydować, nie ja.
Umiesz liczyć ? Licz na siebie.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 03 lut 2008, 12:16

Piernik pisze:tlyko sie martiwe czy z amlody dla niej nie jestem...ona moowi,że nie.. hm, jak myslicie.. ??
Żadnego sensu to nie ma. Odpuść. Skoro Tobie już to przeszkadza to związek taki to absurd.
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 03 lut 2008, 13:44

Piernik, czy Ty za każdym razem, jak kogoś poznasz, będziesz nas pytać o zdanie? Człowieku, wydoroślej!

Nie znamy Jej, nie znamy Ciebie osobiście, nie możemy mieć zdania. To Ty musisz sam sobie odpowiedzieć na pytanie postawione w temacie.

I nie wynajduj problemów tam, gdzie ich nie ma. Jeśli obojgu Wam nie przeszkadza różnica wieku, to o co chodzi?

Jednak jak tak Cię obserwuję na forum, to Ona długo z Tobą nie wytrzyma. Zresztą, z tego co pamiętam, na razie nie chciałeś się wiązać na stałe, a raczej korzystać z uciech seksu bez zobowiązań?
"Miarkuj złość.
Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się
Bo on za chwilę może trzasnąć"
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 03 lut 2008, 14:24

tr3sor pisze:Tutaj chyba o doroslosc uczuc i intelektu chodzi conie ? :)

czyli to czego on nie posiada :]
Piernik pisze:P.S wlasnie znalazlem foty mojej bylej i mego,,serdecznego przyjaciela'' na naszej klasie az mna zatrzeslo... censored

straszne, że ludzie którzy są ze sobą dają gdzieś wspólne zdjęcie :>

Olivia pisze:Piernik, czy Ty za każdym razem, jak kogoś poznasz, będziesz nas pytać o zdanie?

wygląda na to, że tak

Olivia pisze:to Ona długo z Tobą nie wytrzyma.

tez na to stawiam.
I na to, że skoro zainteresowała sie takim facetem to sama tez zbyt dojrzała nie jest
Olivia pisze:Zresztą, z tego co pamiętam, na razie nie chciałeś się wiązać na stałe, a raczej korzystać z uciech seksu bez zobowiązań?

przecież on sam nie wie czego chce
Awatar użytkownika
Nemezis
Weteran
Weteran
Posty: 928
Rejestracja: 22 maja 2007, 00:40
Skąd: Dziki Wschód
Płeć:

Postautor: Nemezis » 03 lut 2008, 14:32

Piernik pisze:tlyko sie martiwe czy z amlody dla niej nie jestem...ona moowi,że nie.. hm
ona mi wyglada na desperatke, bo jezeli Cie zna i wie, jak potrafisz czasami niezle pierniczyc, a mimo to chce sprobowac, to innaczej jak deperatka nazwac jej nie mozna.
a swoja droga, jezeli Ty nie czujesz do niej zbyt wiele, to moze by nie marnowac czasu samotnej 28-latce... ??
Awatar użytkownika
Hyhy
Weteran
Weteran
Posty: 2611
Rejestracja: 29 mar 2004, 01:41
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hyhy » 03 lut 2008, 15:49

Olivia pisze:Piernik, czy Ty za każdym razem, jak kogoś poznasz, będziesz nas pytać o zdanie? Człowieku, wydoroślej!
No dokladnie :) A serdecznemu przyjacielowi pokarz palec :D
"Jest taka cierpienia granica, za ktora sie usmiech pogodny zaczyna...Hyhy "

hyhy e(L)o :)
Awatar użytkownika
Piernik
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 232
Rejestracja: 21 sty 2005, 16:38
Skąd: Skierniewice
Płeć:

Postautor: Piernik » 03 lut 2008, 17:18

Odpowiadam więc..zamiezram pokazac sie jej z zupelnie innej strony niż tamtej....a uciechy ..do czego to prowadzi ? Po glebszym zastanowieniu sie nad sobą przez ostatnie 3 miesiace...dostrzeglem pare swoich błedów w tamtym zwiazku ktorych powtazrać tutaj nie zamierzam, przede wszytskim musze panować nad emocjami :P ona pisala do mnie rok wczesniej już..ze chce sie spotkac i pogadac..ale pozneioj napisala tamta i jakoś tak to olałem...że sie tak brzydko wyraze..czuć to może i czuje tlyko no mam takie gl;upie wrazenie, że jestem dla niej gówniarzem, ale ona mowi,że nie, hm ..zaryzykuje :) w sumie nic nie trace

a co do zdjec to nie straszne ze ktos wstawia, tlyko styarszne ze ktos tak bezczelnie klamie, do samego konca, ona dzwonila do mnie mowiac ze z tamtym juz nie jest i chciuala sie koniecznie spotkac... i co,...nagle znow jest..bo wstawila zdjecia ze stycznia, dziwne..ale ona już mnie nie interesuje, jednak wydoroslec to chyab latwiej przy DOROSŁEJ kobiecie a nie przy takiej jak moja była :>
Love is beautiful
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 03 lut 2008, 17:21

Piernik pisze:ednak wydoroslec to chyab latwiej przy DOROSŁEJ kobiecie a nie przy takiej jak moja była :>
Wydoroślec to nalezy wpierw samemu a potem za kobiety sie brac.
FrankFarmer

Postautor: FrankFarmer » 03 lut 2008, 19:31

księżycówka pisze:Wydoroślec to nalezy wpierw samemu a potem za kobiety sie brac.

Najpierw trzeba je znaleźć. Głupiutkich dzierlatek jest tyle samo, ilu niedojrzalych chłopców (nawet tu na forum - moje "ulubienice" wiedzą że o nie chodzi :))
Awatar użytkownika
sadi
-#
-#
Posty: 826
Rejestracja: 17 kwie 2005, 00:53
Skąd: płynie czas?
Płeć:

Postautor: sadi » 04 lut 2008, 23:58

Po prostu działaj, a nie zakładasz tematy na forum <glaszcze> <pijaki>
<zmieszany> -> uwielbiam tę mordę
<sex> -> ta też jest fajna
<hahaha> -> często sie śmieję...ze wszystkiego...
<fuckoff> -> jak mnie ktos wku$%^&!
;DD -> jeszcze ta mi lezy
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 05 lut 2008, 00:36

Piernik, przecież doskonale wiesz, że nawet jeśli tu wszyscy napiszą Ci, że to bez sensu, Ty i tak zrobisz po swojemu [czyli prawdopodobnie w to wdepniesz], a potem przyjdziesz się żalić.
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Re: Zwiazek 22 latka z 28 letka..ma to sens ?

Postautor: Andrew » 05 lut 2008, 08:25

Piernik pisze:Witam....To ja piernik, sluchajcie poznalem fantastyczna dziewczyne z tego samego miasta co moja była (niestety)..ale w sumie laczy nas dużo wiecej, jak myslicie, ladowac sie w zwiazek, czy zwykle kolezenstwo.. :/ W sumie podobamy sie sobie, i mamy wspolne pasje ( np podróże i nie tylko)..tlyko sie martiwe czy z amlody dla niej nie jestem...ona moowi,że nie.. hm, jak myslicie.. ??
.

O co ci chodzi ? dla ciebie liczy sie człowiek czy jego wiek ? ale wiesz co ? najlepiej daj sobie spokój po tym co tu Ci napisali - słuchaj sie tego forum ! niczym ksiedza na spowiedzi ! <aniolek> .
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Piernik
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 232
Rejestracja: 21 sty 2005, 16:38
Skąd: Skierniewice
Płeć:

Postautor: Piernik » 05 lut 2008, 11:41

jezu chciałem tlyko wiedziec jak spoleczenstwo to widzi, bo z wiochy zwanej miastem w ktorej mieszkam niektore chore baby ( mohery zwlaszcza) uwazaja takie cos za zboczenie, albo ze facet ma nierowno pod kopula....bo facet moze byc starszy odm kobity nawet o 30 lat ale zeby mlodszy byl nieee.. to juz wstyd takie oto durnowate myslenie...
Love is beautiful
Awatar użytkownika
Marissa
Weteran
Weteran
Posty: 1864
Rejestracja: 30 maja 2006, 11:46
Skąd: XxX
Płeć:

Postautor: Marissa » 05 lut 2008, 16:55

Piernik pisze:.bo facet moze byc starszy odm kobity nawet o 30 lat ale zeby mlodszy byl nieee.. to juz wstyd takie oto durnowate myslenie...

Jeśli to takie durnowate myślenie to czemu po prostu go nie olejesz? <pijak>
Awatar użytkownika
tr3sor
Weteran
Weteran
Posty: 936
Rejestracja: 13 paź 2004, 03:51
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: tr3sor » 05 lut 2008, 21:07

Pozatym nie chciales wiedziec jak to widzi spoleczenstwo ;) ot teraz masz wybieg :)

Pozatym nierozumiem ludzi ktozy przejmuja sie "spoleczenstwem" jestem soba i robie co chce przyjaciele o tym wiedza reszta niema wielkiego znaczenia.

Odkryj w sarkazm ukryty w poscie Andrew i przemysl caly topic ;) Pozniej nam odpisz ale zamiast kliknij wyslij zamknij przegladarke. Olewajac zdanie ludzi o ktorych nic nie wiesz i ktozy niewiedza prawie nic o tobie ;)

Zagraj moze cos wyjdzie.

Ktos napisal po co ma marnowac czas samotnej 28latce ... jesli ona sama tego chce ... to nie on jej czas marnuje a ona go marnuje ;)

Tak tak ja wiem ;P zakrecilem ;] "włokers" ;P
Obrazek





Śladem własnej "legendy" ... ;)
Awatar użytkownika
Nemezis
Weteran
Weteran
Posty: 928
Rejestracja: 22 maja 2007, 00:40
Skąd: Dziki Wschód
Płeć:

Postautor: Nemezis » 05 lut 2008, 21:21

tr3sor pisze:Ktos napisal po co ma marnowac czas samotnej 28latce ... jesli ona sama tego chce ... to nie on jej czas marnuje a ona go marnuje ;)
to ja napisalam :P
ona moze jeszcze tego nie wiedziec... hehe, a moze latwiej by bylo jakbys jej na wstepie powiedzial, ze seksu nie lubisz...? <diabel>
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 06 lut 2008, 08:14

A moze to pozostawic wlasnemu biegowi sprawy <foch> i czy ktoś marnuje czas , czy nie - niech sie wypowiedza sami zainteresowani, co oczywiscie jest nie moliwe <aniolek>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Miltonia
Weteran
Weteran
Posty: 1359
Rejestracja: 17 paź 2004, 22:45
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Miltonia » 09 lut 2008, 18:20

Nie za bardzo umiem wyobrazam sobie, co 28-latka moze widziec w 22-latku. Ona to juz dojrzala kobieta, on jeszcze nie mezczyzna. No chyba ze ona zdziecinniala, a on naddojrzaly. No ale nie wszystko musi byc w tzw. normie. Jesli sie jakos dobiora, pasuja do siebie, to moze to dzialac przez jakis czas. Schody potem beda.

Nie ma co tego porownywac do zwiazku dojrzalego mezczyzny z mloda dziewczyna. Tu zachowane sa gwarancje zaspokojenia naturalnych potrzeb - mezczyzna daje poczucie bezpieczenstwa, kobieta samym byciem mlodsza podnosi poczucie wartosci mezczyzny :)

A taki zwiazek Piernika to ni pies ni wydra, nie wiadomo tak od razu o co w nim chodzi. Ja tam bym sie tej dziewcczynie przyjrzala, czy ona aby normalna jest. Nie no, przesadzam troche, ale zupelnie normalne to dla mnie nie jest.
"a miłość tylko jedną można wszędzie spotkać
przed grzechem i po grzechu zostaje ta sama"
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 09 lut 2008, 18:26

Miltonia pisze: kobieta samym byciem mlodsza podnosi poczucie wartosci mezczyzny :)


Nie no !! :| <hahaha> dlaczego ja musze co jakis czas takie rzeczy słuchac jak i czytac ? :|
Moja np. wartosc nie okresla sie jakiego wieku kobieta jest u mego boku ? moze jej wcale nie byc.
a co do tematu, znam kilka par ona starsza on młodszy i zyją do dzis .
nie ma reguł ... <aniolek>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 09 lut 2008, 21:10

Andrew pisze:Moja np. wartosc nie okresla sie jakiego wieku kobieta jest u mego boku ?


dobre, prawda :D? Ale niestety, często się sprawdza, co mnie również dziwi. Dużo wszelakiej maści kretynków w wieku "głowa siwieje, dupa szaleje" w ten sposób podbudowuje swe pokaleczone, malutkie ego bujając się z młodymi panienkami.
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow

Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!

http://www.piotrlabuz.pl/
http://michalpasterski.pl/
http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
Piernik
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 232
Rejestracja: 21 sty 2005, 16:38
Skąd: Skierniewice
Płeć:

Postautor: Piernik » 10 lut 2008, 12:24

hm, a wiec spotkalem sie z nia wczoraj, wypilismy sobie kawe w takiej kawiarni luksusowej nawet..ale no czulem sie dziwnie i troche sztucznie ...bo rozmowa sioe nie kleila, ona mowila ze sie jej podoba spoptkanie tlyko ze jest zmeczona..ale wiecie:) nie ze mna te numery...nawet pocalunek byl pozegnalny jakis taki nijaki...wiecie co.stwierdzam,że jednak chyba ciut za mlody jestem na zwiazki z dojrzalymi kobietami, na szcescie mam jeszcze wyjscie awaryjne :) 19 latke, bardzo fajna i ladna ale z ta spootkam sie dopierop w marcu, jednak w sensie czegos powazniejszego widze dla siebie szanse bardziej u takiej 19stki niz u prawie 29 latki...29 latka to moze byc dobra kolezanką, zreszta boje sie tego ze ona chcilaa by od razu dzieci zaraz i slub itp...dla mnie tez to sie w sumie dziwne wydawalo, ze mlodszego szuka...ale coz zycie toczy sie dalej trzeba probowac i szukac dalej :), najwazniejsze ze w ogóle nie mecza mnie juz wspomnienia z poprzedniego zwiazku :P
no i owa 19stka ma duza zalete jak dla mnie , po 1sze jest dziewica, a po drugie jescze nigdy nie miala faceta, bo jak wiadomo wiekszosc teraz woli chude laski, a ona chuda nie jest , ale najwazniejsze ze dobrze nam sie gada, i mamy wspolne szerokie zainteresowania z opera i teatrem wlacznie ( zcasem dobrze jest sie odhamić) :P
Ostatnio zmieniony 10 lut 2008, 12:27 przez Piernik, łącznie zmieniany 1 raz.
Love is beautiful

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 330 gości