Co mam robic!!!

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

qwerty12
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 18 wrz 2007, 16:58
Skąd: Łodz
Płeć:

Co mam robic!!!

Postautor: qwerty12 » 30 sty 2008, 11:17

Witam....:)

Mój problem polega na tym ,ze poznałem ostatni fajna dziewczynę.Spotykamy się czesto i bardzo dobrze nam sie rozmawia.Pod koniec spotkania zawsze sie jej robi smutno ze czas tak szybko minał.Ja powiem szczerze ze sie w niej zakochałem.Najgorsze jest to ze ona powiedziałe ze chce byc narazie wolna od zwiazku.Mozemy zostac jedynie dobrymi znajomymi.Nie wiem co mam naprawde robic,gdy znów sie spotkamy serce bije mi coraz bardziej.Myslę zeby ograniczyc kontakty,ale wiem ze nie jest to łatwe"serce nie sługa"

Pozdrawiam....:)
Awatar użytkownika
Lonty
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 84
Rejestracja: 14 gru 2007, 14:28
Skąd: W-wa
Płeć:

Postautor: Lonty » 30 sty 2008, 16:16

Dobrze myślisz bo ona Ci delikatnie dała do zrozumienia, że nic z tego nie będzie.
Awatar użytkownika
tr3sor
Weteran
Weteran
Posty: 936
Rejestracja: 13 paź 2004, 03:51
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: tr3sor » 30 sty 2008, 16:25

Lonty po czym tak wnioskujesz ? Dała do zrozumienia jak dla mnie ze nie czas sie angazowac ;) a nie ze niema szans na cos wiecej ...

Moze chce go lepiej poznac ? ot pospotykac sie bez zobowiazan. A skoro powiedziala "chce byc narazie wolna od zwiazku" nieznaczy ze skreslila kolege :)

Moze niedawno sypnal sie jej jakis zwiazek ? facet zrobil w jajo ... itp itd.

@qwerty

"Graj" dalej tylko postaraj sie nie "sploszyc" milosnymi wyznaniami na to bedzie czas ... lub tez nie :) Skoro chce byc wolna od zwiazku nieograniczaj jej wolnosci. Moze za jakis czas sama zapragnie takowe ograniczenia.

Oczywiscie bardzo mozliwe ze niemam racji. I ze jednak dala do zrozumienia ze niestety ale nic procz przyjazni z tego nie bedzie.
Obrazek


Śladem własnej "legendy" ... ;)
Awatar użytkownika
Mikro czarnuch
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 229
Rejestracja: 02 gru 2007, 00:01
Skąd: Centrum
Płeć:

Postautor: Mikro czarnuch » 30 sty 2008, 16:41

Podobnie, jak kolega powyżej uważam, że nie powinieneś się tak łatwo zniechęcać...
Pierwsza trudność przed Tobą a Ty już....nogi za pas? :> ... Jeśli Ci na niej zależy, jeśli czujesz coś do niej a intuicja podpowiada Ci, że ona odwzajemnia uczucie to nie trać z nią kontaktu...
...Dziewczyna może nie ma ochoty biec z Tobą od razu przed ołtarz lub składać jakichkolwiek ustnych deklaracji...

Nawet nie zdajesz sobie sprawy, ile związków nie miałoby w ogóle racji bytu, gdyby ludzie tak szybko sobie odpuszczali ...

Dlatego, nie bądź w gorącej wodzie kąpany ;) ... Daj czas i jej, i sobie...
Może jeszcze będą z tego dzieci :D
Zdrowy rozsądek jest niezdrowy dla marzeń
Awatar użytkownika
Junak
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 176
Rejestracja: 13 sie 2007, 21:37
Skąd: Sudety
Płeć:

Postautor: Junak » 30 sty 2008, 18:51

Wyluzuj troche i daj jej czas. Gwarancji, że coś z tego będzie nie masz, ale spróbować warto bo nie masz nic do stracenia. Nie jednego znam, który zacięcie deklarował, że nikogo nie szuka i nikogo mieć nie chce... trafiła się odpowiednia osoba i deklaracje przestały obowiązywać w oka mgnieniu <browar>
Umiesz liczyć ? Licz na siebie.
Awatar użytkownika
tr3sor
Weteran
Weteran
Posty: 936
Rejestracja: 13 paź 2004, 03:51
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: tr3sor » 30 sty 2008, 22:43

@up o to faktycznie wniosles cos do tematu ;) ot casanova i nigdy niebyl tak zakrecony ze niewiedzial co robic ;)

Jak nie masz nic rozsadnego do powiedzenia MILCZ ! jak do mnie mowisz ;>
Obrazek





Śladem własnej "legendy" ... ;)
misiek
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 118
Rejestracja: 06 cze 2004, 17:19
Skąd: z Polski
Płeć:

Postautor: misiek » 31 sty 2008, 02:04

Daj sobie spokój człowieku z taką babą
Awatar użytkownika
Bojler
Początkujący
Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 09 gru 2007, 18:14
Skąd: z kątowni
Płeć:

Postautor: Bojler » 02 lut 2008, 09:28

Popieram. Jeżeliby jej zależało, nie dałaby ci takiej jasnej odpowiedzi. Daj sobie spokój!

Jeżeli jej będzie jednak zależało, sama przyjdzie :)
qwerty12
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 18 wrz 2007, 16:58
Skąd: Łodz
Płeć:

Postautor: qwerty12 » 02 lut 2008, 16:08

Bojler pisze:Popieram. Jeżeliby jej zależało, nie dałaby ci takiej jasnej odpowiedzi. Daj sobie spokój!

Jeżeli jej będzie jednak zależało, sama przyjdzie :)

Masz racje i tak z robie.Jak bedzie chciała to ssam przyjdzie....
Awatar użytkownika
Nemezis
Weteran
Weteran
Posty: 928
Rejestracja: 22 maja 2007, 00:40
Skąd: Dziki Wschód
Płeć:

Postautor: Nemezis » 02 lut 2008, 16:44

qwerty12 pisze:Masz racje i tak z robie.Jak bedzie chciała to ssam przyjdzie....
dziewczyna sama nigdy nie przyjdzie. jak facet przestanie sie starac - pomysli sobie, ze juz mu nie zalezy...
Awatar użytkownika
tr3sor
Weteran
Weteran
Posty: 936
Rejestracja: 13 paź 2004, 03:51
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: tr3sor » 03 lut 2008, 07:46

Nemezis <browar>

A chlopak niech czeka <evilbat> az sama przyjdzie ;)
Obrazek





Śladem własnej "legendy" ... ;)
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 03 lut 2008, 13:47

Jak powiedziała, że nie chce związku, to NIE CHCE! Czy to tak trudno zrozumieć słowo "nie"? Lubi Cię i to wszystko.

I nie próbuj podbudowywać poczucia własnej wartości słowami "jak będzie chciała, to sama przyjdzie", bo czuć tu subtelną nutkę żenady.
"Miarkuj złość.
Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się
Bo on za chwilę może trzasnąć"
Awatar użytkownika
Nemezis
Weteran
Weteran
Posty: 928
Rejestracja: 22 maja 2007, 00:40
Skąd: Dziki Wschód
Płeć:

Postautor: Nemezis » 03 lut 2008, 14:02

nie tak ostro Olivia... tak naprawde nikt z nas nie wie, jakie relacje sa miedzy nimi, jaki to jest typ dziewczyny. Qwerty 12 sie tylko radzi - nikt z nas nie jest w stanie udzielic mu jednoznacznej i 100% slusznej odpowiedzi

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 332 gości