dziewczyna i "ciaza"

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

felek
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 23
Rejestracja: 21 lip 2005, 00:21
Skąd: Polska
Płeć:

dziewczyna i "ciaza"

Postautor: felek » 28 sty 2008, 22:25

mam maly problem... bylem z dziewczyna, ktora miala juz 4-miesieczne dziecko 1,5 miesiaca. ok 4 tygodnie temu zaczelismy wspolzyc ze soba oczywisce w zabezpieczeniu. nie pokochalem jej niestety i postanowilem ze rozstaniemy sie... ona jednak zakochala sie we mnie chyba mocno z tego co zauwazylem. blagala mnie, zebym dal jej jeszcze jedna szanse. nie chcialem tego,gdyz poznalem inna dziewczyne. rozstalismy sie tydzien temu. ona przychodzila do mnie jeszcze kilka razy po to by mnie zobaczyc (tak mowila) i bedzie jej lepiej. powiedziala ze zmieni nr, zeby zapomniec o mnie. pod koniec tygodnia przyszla do mnie do pracy i zaczela mowic ze jej brzuch boli i ma wymioty. powiedziala ze miala tak przy 1 ciazy... sex uprawialismy 5 razy i zawsze w gumce, nigdy nie pekla, nie zsunela sie. raz jej tylko tak dla zartow powiedzialem ze mokra byla jak zdjalem... dalem jej na test ciazowy, kupila i zrobila. nie chciala powiedziec. jej matka pisala do mnie pozniej (tez taka wariatka jak ona) czy wiem dlaczego sie wyprowadza daleko od domu...mi napisala potem ze z kolesiem wyjezdza do warszawy i ze nie chce mi sprawiac klopotow ale teraz na pewno nie zapomni o mnie. Dzis z jej nr ktos napisal ze przyjedzie do mnie do pracy i ze jestem taki sam jak ojciec jej dzieckka, czyli nie wnika w nia... nie wiem co mam o tym wszystkim myslec...
Awatar użytkownika
sereniti
Bywalec
Bywalec
Posty: 45
Rejestracja: 15 mar 2007, 14:58
Skąd: pomorze
Płeć:

Postautor: sereniti » 28 sty 2008, 22:41

felek pisze:nie wiem co mam o tym wszystkim myslec...

jakbyś naprawdę chciał wiedziec, a nie sie domyslac, to byś wziął do ręki telefon, jak facet, zadzwonił i zapytał. kto Ci tu powie?
Could I borrow your oxygen? I want to breath what you're breathing ;*
felek
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 23
Rejestracja: 21 lip 2005, 00:21
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: felek » 28 sty 2008, 23:08

tak zrobie, ale myslalem....
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 29 sty 2008, 09:14

Nie mysl , nie odbieraj telefonów , nie czytaj sms-ów , wyjmij karte z telefonu złam ją i kup nową ! na wariackie zachowanie , wariacko sie trzeba zachowac
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
tr3sor
Weteran
Weteran
Posty: 936
Rejestracja: 13 paź 2004, 03:51
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: tr3sor » 30 sty 2008, 16:33

Ale i wariatce mozna wszystko logicznie wyjasnic. Chodz to juz wymaga poswiecen a czy chcesz sie poswiecac tylko po to aby wariatka wkoncu zalapala o co chodzi niewiem :)
Obrazek


Śladem własnej "legendy" ... ;)
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 30 sty 2008, 17:53

Krótka piłka. Jeśli jest w ciąży to niech to udowodni wynikami badań lekarskich.
Jak to tylko ściema to wariatkę olej.
Awatar użytkownika
tr3sor
Weteran
Weteran
Posty: 936
Rejestracja: 13 paź 2004, 03:51
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: tr3sor » 30 sty 2008, 22:44

Gdyby byl wstanie od tak olac i sie tym nie meczyc to by to zrobil raczej ;> A skoro topic zalozyl ... to chyba sobie tak latwo z tym nie poradzi ...
Obrazek





Śladem własnej "legendy" ... ;)
Awatar użytkownika
Hyhy
Weteran
Weteran
Posty: 2611
Rejestracja: 29 mar 2004, 01:41
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hyhy » 02 lut 2008, 14:50

Andrew pisze:Nie mysl , nie odbieraj telefonów , nie czytaj sms-ów , wyjmij karte z telefonu złam ją i kup nową ! na wariackie zachowanie , wariacko sie trzeba zachowac
:D

Nie ma nic gorszego niz taka przesladujaca Cie kobieta, fak.
"Jest taka cierpienia granica, za ktora sie usmiech pogodny zaczyna...Hyhy "

hyhy e(L)o :)

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 279 gości