mam male pytanie... [ nie takie male ]

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
guli
Maniak
Maniak
Posty: 546
Rejestracja: 10 cze 2005, 14:44
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: guli » 06 wrz 2007, 15:04

Nie rozumiem dylematu. Uważam, że najpierw trzeba zrobic prawo jazdy i nauczyć sie jeździć a potem kupować samochód. Niektórzy robia odwrotnie i większość później żałuje.
Grzeczne dziewczynki idą do nieba

Niegrzeczne na ziemi mają swój raj
Awatar użytkownika
Lina
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 319
Rejestracja: 04 paź 2006, 11:50
Skąd: Poznań
Płeć:

Postautor: Lina » 06 wrz 2007, 15:08

moon pisze:Sex to jeden z pierwszych tematow, o ktorym gadam.

Ja niby też <browar> ale jakoś tak sprytnie to ukrył, że się nie połapałam. Zresztą brak samego stosunku nie oznacza braku innych doświadczeń, które w grze wstepnej bardzo są przedatne <diabel> W każdym razie nie skapitulowałam i dobrze na tym wyszłam. Poza tym nie spisywałabym nikogo na straty z powodu doświadczenia. W seksie nabywa się je dość szybko (zwłaszcza jak się jest pojętnym uczniem z ponętną nauczycielką...lub odwrotnie w zależności od przypadku)
Pod Gwiazdą będę czekać
Zawołam i dostanę odpowiedź
Awatar użytkownika
Atanazy
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 157
Rejestracja: 13 sty 2007, 12:19
Skąd: z szafy
Płeć:

Postautor: Atanazy » 06 wrz 2007, 15:21

guli pisze:Nie rozumiem dylematu. Uważam, że najpierw trzeba zrobic prawo jazdy i nauczyć sie jeździć a potem kupować samochód. Niektórzy robia odwrotnie i większość później żałuje.


Yea. Ten, kto bierze się za prowadzenie, a gówno wie o jeździe, jakoś tak śmiesznie kręci tym kółkiem ; ]. Obciach i tyle. To tak jakby siadać za kierownicę, a nie wiedzieć, gdzie sprzęgło, a gdzie światła mijania.

moon pisze:Sex to jeden z pierwszych tematow, o ktorym gadam.


Całą sztuką jest rozmawianie o seksie w sposób niedosłowny. Rzucanie wyświechtanymi hasłami odbiera całą frajdę z poznawania poglądów drugiej osoby. Dosłowność jest piekielnie nudna.
Jesteśmy przecież nowi, lepsi. Lajfstajlowi, trendy, cool, k*rwa, sprawdzeni, jak najbardziej sprawdzeni na Zachodzie.
Awatar użytkownika
Kotek_Szarobury
Bywalec
Bywalec
Posty: 46
Rejestracja: 29 gru 2006, 20:48
Skąd: Kielce
Płeć:

Postautor: Kotek_Szarobury » 06 wrz 2007, 15:26

A wg. mnie sprawy nie ma w ogóle i ktoś sobie jaja robi. Gadanie od rzeczy, posty nieskładne, wałkowanie tematu tyle razy powtarzanego. O co ci parkiet chodzi? Bo ja problemu nie widzę. A składnia jak na 20latka nie przystoi. Od tego jest edit.
Don`t worry, be happy
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 06 wrz 2007, 16:13

parkiet, łatwiej byłoby Cię czytać, gdybyś zwracał uwagę na to, jak piszesz.
poza tym - temat dziewictwa obustronnego był już wałkowany wiele razy.

skoro dla Ciebie to nie jest przypał, to co ma do tego opinia kolegów? w końcu to nie z nimi się zwiążesz. osobiście nie uważam, żeby dziewictwo było jakimś cennym darem, ale wolna wola.

parkiet pisze:PW sry za pisownie ale za szybko pisze

to pisz wolniej. nie szanujesz swojego czytelnika :|
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Awatar użytkownika
kociak408
Bywalec
Bywalec
Posty: 40
Rejestracja: 01 sie 2007, 14:04
Skąd: dolina rozkoszy
Płeć:

Postautor: kociak408 » 06 wrz 2007, 16:23

z jednej strony to slodkie, wiedziec ze facet trzyma to wlasnie dla ciebie.. ale z drugiej nie wiem czy chciala bym mieć prawiczka, wszystkiego go uczyć..
I kochać dniem i nocą...do utraty tchu.. I tak na zawsze już...
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 06 wrz 2007, 16:38

jezeli bedzie czas to poczekam anstepne 20 lat na tą osobe....

po tym stwierdzam, ze jestes dziwny
parkiet pisze:dal mi sie wydaje ze to jest najcudowniejsza rzecz ktora moge pozostawic dl osoby ktora kocham !!

dobrze, że mój nigdy nie miał takich pomysłów, by obdarowywac mnie własna nieporadnoscia łózkowa

Lina pisze:W seksie nabywa się je dość szybko

skoro tak to ci którzy seks uprawiaja od lat to musza byc w tym o wieeele lepsi ;)
nadia
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 419
Rejestracja: 18 lut 2007, 17:53
Skąd: ze wschodu
Płeć:

Postautor: nadia » 06 wrz 2007, 17:12

Odwieczny dylemat. (?)

Przypomniał mi rozmowę z pewnym świeżo poznanym na dyskotece Włochem, który po 5 minutach wspólnego tańca chciał się ze mną całować.

Ja na to, że jakoś nie mam ochoty, chyba dlatego że go nie znam.

A on na to: "Jak możesz mnie poznać, skoro się ze mną nie chcesz pocałować ?"

:)
Awatar użytkownika
Nepalczyk
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 80
Rejestracja: 18 sie 2007, 21:23
Skąd: pol
Płeć:

Postautor: Nepalczyk » 06 wrz 2007, 17:13

parkiet, seks jest przereklamowany, szczególnie na tym forum, niektórzy ludzie to oprócz seksu niczego więcej w życiu nie spróbowali, starają się udzielać rad w dziedzinie której do końca samej nie rozumieją, podchodzą bardzo emocjonalnie i wszystko rozpatrują bardzo subiektywnie. Dymanie to indywidualna sprawa każdego z osobna, do kogo chcesz się porównywać.
Pink Floyd - High Hopes
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 06 wrz 2007, 17:23

Nepalczyk pisze:parkiet, seks jest przereklamowany

powiedział ten który go nie uprawia <hahaha>
Nepalczyk pisze:starają się udzielać rad w dziedzinie której do końca samej nie rozumieją,

a jakie Ty masz pojecie o seksie, bo masturbowanie sie dziwny sposób to nie to samo ??
Awatar użytkownika
Nepalczyk
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 80
Rejestracja: 18 sie 2007, 21:23
Skąd: pol
Płeć:

Postautor: Nepalczyk » 06 wrz 2007, 17:42

Dzindzer pisze:
Nepalczyk pisze:parkiet, seks jest przereklamowany

powiedział ten który go nie uprawia <hahaha>
Nepalczyk pisze:starają się udzielać rad w dziedzinie której do końca samej nie rozumieją,

a jakie Ty masz pojecie o seksie, bo masturbowanie sie dziwny sposób to nie to samo ??


Uderz w stół a nożyce się odezwą.

Najdroższa Dzindzier ileż agresji i jadu w Twojej wypowiedzi, za bardzo emocjonalnie podchodzisz do problemu, wiem i rozumiem, że empatia jest Ci obcym zjawiskiem, ale chociaż sprawiaj pozory. Bardzo mnie boli, że dla Ciebie wyznacznikiem wartości słowa pisanego jest wszechobecne obnoszenie się z seksem, ale jak wspomniałem we wcześniejszym poście, ludziom seks poprzewracał w głowach przysłaniając inne smaki życia, ciągle do tego nawiązujesz, próbujesz udowadniać, że skoro ty piszesz o seksie, a ktoś nie to znaczy, że ten ktoś go nie uprawia, niektórzy wyrośli już z tych czasów, że przechwałki dotyczące tego tematu mogły komuś zaimponować, widać zatrzymałaś się w miejscu od momentu gdy spróbowałaś tego owocu, czyli ile miałaś lat? 16?18? Prawie 10 lat stania w miejscu. <przytul>

Pojęcie mam bardzo duże o seksie.
Seks uprawiam, ale o nim nie piszę, chyba że chcesz na priv. :D
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 06 wrz 2007, 17:49

Nepalczyk pisze:seks jest przereklamowany, szczególnie na tym forum,


może nie tyle przereklamowany, co niektórzy mają na jego punkcie idee fix :] Bywa to dosyć zabawne.
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow

Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!

http://www.piotrlabuz.pl/
http://michalpasterski.pl/
http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
Marissa
Weteran
Weteran
Posty: 1864
Rejestracja: 30 maja 2006, 11:46
Skąd: XxX
Płeć:

Postautor: Marissa » 06 wrz 2007, 17:52

TedBundy pisze:
Nepalczyk pisze:seks jest przereklamowany, szczególnie na tym forum,


może nie tyle przereklamowany, co niektórzy mają na jego punkcie idee fix :] Bywa to dosyć zabawne.

Albo męczące. Fakt. A tutaj rachu ciachu i po... a potem jest wielki strach, jeśli ktoś jest głupi i nie umie się zabezpieczać <lol>
A do autora: weź tych swoich znajomych kopnij w wiadome miejsce, w końcu to Ty podejmujesz decyzje i to Ty chcesz spędzić ten pierwszy raz z ukochaną osobą. Jeśli tego nie zrozumieją, cóż przecież nie musisz im mówić o swoich "podbojach", a jak będą się pytać, to dobitnie możesz powiedzieć żeby się odczepili bo to Twoja sprawa <niewiem>
I czekaj ile chcesz, tylko się nie nastawiaj na wielkie oh, jak już będziesz po, bo możesz się rozczarować ;)
Awatar użytkownika
Animal
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 218
Rejestracja: 01 lip 2007, 19:58
Skąd: z miasta
Płeć:

Postautor: Animal » 06 wrz 2007, 18:05

Do autora tematu: mówisz że Twoi koledzy atakują Cię za to że nie byłeś z dziewczyną w łóżku. Zastanów się czy to są Twoi KOLEDZY to raz a dwa po jaką cholerę oni to do Ciebie gadają? Chcą się pokazać przed kolegami jacy to oni nie są wspaniali :? A może sami czują że coś stracili i męczy ich frustracja że Tobie może się udać i przez to wyżywają się na Tobie :?
A co do głównego wątku tematu powiem tyle: RÓB JAK UWAŻASZ <browar>
Cokolwiek potrafisz lub myślisz, że potrafisz, rozpocznij to. Odwaga ma w sobie geniusz, potęgę i magię.
Awatar użytkownika
Mychola
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 206
Rejestracja: 23 paź 2006, 15:35
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Mychola » 06 wrz 2007, 18:27

Dla mnie bycie prawiczkiem w takim wieku wcale nie jest czymś wstydliwym, punkt dla Ciebie za to, że trzymasz się swoich zasad <browar> to bardzo ważne.
Z kolegami nie gadaj na temat sexu skoro mają takie podejście jakie mają...nie zniżaj się do ich poziomu.

Marissa pisze:tylko się nie nastawiaj na wielkie oh, jak już będziesz po, bo możesz się rozczarować


dokładnie, czasami jak się na coś długo czeka idealizuje się to i nastawia na niewiadomo co, potem okazuje się, że było zupełnie inaczej i można się właśnie rozczarować :)
SecretOfMercy
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 09 wrz 2007, 18:23
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: SecretOfMercy » 09 wrz 2007, 18:27

Wg. mnie to nie przypał a godne podziwu, facet który się szanuje to facet który jest coś wart
"Nie mogę być twoim aniołem kiedy żyję jak diabeł
Nie mogę być twoim kochaniem kiedy żyję jak buntownik
Nie potrzebuję twojej litości i nie potrzebuję twojej pomocy
Nie próbuj mnie ratować, zacznij troszczyć się o siebie"
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 09 wrz 2007, 18:36

SecretOfMercy, co ma do tego szacunek? :)
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Awatar użytkownika
joj_sport87
Maniak
Maniak
Posty: 514
Rejestracja: 03 sie 2006, 23:30
Skąd: Zamość
Płeć:

Postautor: joj_sport87 » 12 wrz 2007, 22:11

zaden wstyd, masz zasady i ich sie trzymasz... tak jak ja :) <browar>
Luminary - Amsterdam \o/

-----> Nakarm glodne dzieci <-----

==> Nakarm glodnego wampira <==
Awatar użytkownika
Wujo Macias
Maniak
Maniak
Posty: 750
Rejestracja: 24 paź 2006, 05:06
Skąd: 3miasto
Płeć:

Postautor: Wujo Macias » 12 wrz 2007, 22:43

Tylko wiecie chlopaki, bycie prawiczkiem jesli sie czeka na ta jedyna to fajny myk i mozna sobie przypiac do koszuli odznake " nie dymam-mam zasady!".
Gorzej, jak po prostu zadna nie miala na danego kolesia ochoty i dorabia on ideologie.
Ot, taka luzna uwaga.
"księżycówka, napisałem Ci priva"
AlfaRomeo1939
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 192
Rejestracja: 09 lis 2005, 21:33
Skąd: Kase Brać ??
Płeć:

Postautor: AlfaRomeo1939 » 13 wrz 2007, 12:20

Masz zasady, ale z roku na rok twoje ''akcje'' spadają chyba nawet się nie łudzisz, że w wieku 21 lat spotkasz jakąmś dziewice (chyba w zakonie). A nawet jak spotkasz laske którą będziesz kochał a ona ciebie ale będzie doświadczona w tych sprawach, a ty nie dasz rady.
Ale i tak szacunek za zasady !
Co by się nie działo głowa do góry !
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 13 wrz 2007, 12:29

AlfaRomeo1939, Ciebie nie podejrzewam o obracanie się w innym kobiecym towarzystwie niż osiedlowe pięciozłotówki, ale sądzę, że gdzie indziej dziewica w tym wieku nie jest jakimś muzealnym okazem :)
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Awatar użytkownika
papewa
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 90
Rejestracja: 09 lip 2007, 20:30
Skąd: z domciu:)
Płeć:

Postautor: papewa » 13 wrz 2007, 18:41

odpowiadam na pytanie: uwazam ze to nie jest zaden przypal,to super ze chcesz dac kobiecie "to cos" ten pierwszy raz taki powinien wlasnie byc,ja dalam to mojemu facetowi czyli milosc i oddanie sie ten wlasnie pierwszy raz....fajnie ze sa faceci ktorzy pragna odwdzieczyc sie tym samym,niestety moj misiu mi tego nie dal,kiedys to nylo przykre ale milosc najbardziej sie liczy.Czekaj wlasnie na ta ktora pokochasz a ona ciebie!i gratuluje ze do 20 roku zycia wytrzymales bo na pewno okazje byly....
Być może dla świata jesteś tylko człowiekiem, ale dla niektórych ludzi jesteś całym światem
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 13 wrz 2007, 20:12

papewa pisze:kiedys to nylo przykre ale milosc najbardziej sie liczy.

no tak przykre to kiedy facet wie jak seks uprawiac i potrafi rozdziewiczyc. nie ma to jak prawiczek który jeszcze dobrze nierozdziewiczy a juz sie spusci. Jedno bardziej spanikowane od drugiego. strasznie to romantyczne
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 14 wrz 2007, 05:54

wie czy nie wie, paradoksalnie nie ma to wiele do rzeczy. Jeżeli się kochają, ufają sobie i mają do siebie szacunek, nikt nikomu nie będzie wyrzucał początków, które nie są tak doskonałe jak można by zakładać.
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow



Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!



http://www.piotrlabuz.pl/

http://michalpasterski.pl/

http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
papewa
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 90
Rejestracja: 09 lip 2007, 20:30
Skąd: z domciu:)
Płeć:

Postautor: papewa » 14 wrz 2007, 09:16

Dzindzer pisze:no tak przykre to kiedy facet wie jak seks uprawiac i potrafi rozdziewiczyc. nie ma to jak prawiczek który jeszcze dobrze nierozdziewiczy a juz sie spusci. Jedno bardziej spanikowane od drugiego. strasznie to romantyczne

chyba jestes wsrod tych osob dla ktorych seks to po prostu seks....bo dla mnie to bliskosc,milosc i zaufanie a doswiadczenie mozna zdobyc wspolnie. <mlotek>

[ Dodano: 2007-09-14, 09:17 ]
ps- i oddanie!
Być może dla świata jesteś tylko człowiekiem, ale dla niektórych ludzi jesteś całym światem
Awatar użytkownika
Marissa
Weteran
Weteran
Posty: 1864
Rejestracja: 30 maja 2006, 11:46
Skąd: XxX
Płeć:

Postautor: Marissa » 14 wrz 2007, 09:33

papewa pisze:Dzindzer napisał/a:
no tak przykre to kiedy facet wie jak seks uprawiac i potrafi rozdziewiczyc. nie ma to jak prawiczek który jeszcze dobrze nierozdziewiczy a juz sie spusci. Jedno bardziej spanikowane od drugiego. strasznie to romantyczne

chyba jestes wsrod tych osob dla ktorych seks to po prostu seks....bo dla mnie to bliskosc,milosc i zaufanie a doswiadczenie mozna zdobyc wspolnie. <mlotek>

Dla mnie seks to bliskość, miłość, zaufanie i wiesz co? Wolę doświadczonego niż prawiczka :] Bo nie dość że prawiczek jest spanikowany, to jeszcze szybko się spuści <aniolek>
zawe
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 94
Rejestracja: 08 mar 2007, 07:53
Skąd: niką
Płeć:

Postautor: zawe » 14 wrz 2007, 10:04

Marissa pisze:Bo nie dość że prawiczek jest spanikowany, to jeszcze szybko się spuści <aniolek>
to chyba jednak nie reguła <hahaha>
Awatar użytkownika
Marissa
Weteran
Weteran
Posty: 1864
Rejestracja: 30 maja 2006, 11:46
Skąd: XxX
Płeć:

Postautor: Marissa » 14 wrz 2007, 10:18

zawe pisze:Marissa napisał/a:
Bo nie dość że prawiczek jest spanikowany, to jeszcze szybko się spuści <aniolek>
to chyba jednak nie reguła <hahaha>

Jakoś nie mam ochoty sprawdzać czy dany prawiczek będzie umieć to co doświadczony - w co wątpię <hahaha>
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 14 wrz 2007, 10:46

TedBundy pisze:wie czy nie wie, paradoksalnie nie ma to wiele do rzeczy. Jeżeli się kochają, ufają sobie i mają do siebie szacunek, nikt nikomu nie będzie wyrzucał początków, które nie są tak doskonałe jak można by zakładać.

Tylko jest róznica miedzy trafieniem na prawiczka, bo tak sie stało, a wszukaniem prawiczka.
papewa pisze:.bo dla mnie to bliskosc,milosc i zaufanie a doswiadczenie mozna zdobyc wspolnie. <mlotek>

i sobie nie zycze bys mnie tym młotkiem tylko dlatego, ze mysle inaczej
dla ciebie seks=miłośc ??
a dla mnie seks moze byc wyrazem miłosci, uzupełnieniem, moze z niej wypływc ale nie musi.
Zreszta co poglad na temat czy lepiej byc rozdiewiczona przez doswiadczonego czy prawiczka ma do pojmowania miłosci ??
Sugerujesz, ze te co chca z prawiczkiem to do łózka z miłosci, a te które wola z doswiadczonym to phh dla nich seks to tylko seks ??
zawe
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 94
Rejestracja: 08 mar 2007, 07:53
Skąd: niką
Płeć:

Postautor: zawe » 14 wrz 2007, 13:49

Marissa pisze:Jakoś nie mam ochoty sprawdzać czy dany prawiczek będzie umieć to co doświadczony - w co wątpię <hahaha>
tego nie napisałam <pejcz>
i nie każe Ci sprawdzać, bo może ja mam wyjątkowe szczęście <aniolek>

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 362 gości