mam problem, z którym nie radzę sobie

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
vilmon1980
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 239
Rejestracja: 03 sty 2007, 10:24
Skąd: Poznań
Płeć:

Postautor: vilmon1980 » 07 wrz 2007, 09:41

Ardaniss pisze:Ale jakos nikt nie zwrocil uwagi na to, JAK powinno sie mowic. Pewnosc w glosie, ok. Ale jest jeszcze cos fajnego, robienie krociutkich pauz co pare chwil. Podchodzisz do panny i: Czesc <pauza na 1 czy 2 sekundy> bla bla bla. Nie wyjezdzasz od razu ciurkiem z gadka, chodzi o to, zeby dziewczyna w ogóle mogla Cie dostrzec i nie wystraszyc sie Ciebie. Niech zdazy zobaczyc, kto do niej mowi.

Raz, że dostrzec, a dwa pokazujesz dziewczynie, że zanim coś powiesz to pomyślisz i wydasz się odrobinę tajemniczy. Z doświadczenia wiem, że to kręci dziewczyny... oczywiście te na poziomie.

A co do klubów i dziewczyn tam przebywających. Ja tam nie bywam, ale mam sporo koleżanek i przyjaciółek, które tam zaglądają. To są na prawde świetne, cholernie inteligentne dziewczyny. Po prostu idą potańczyć i się odstresować. Chodziłyby znacznie częściej, gdyby nie ta masa napalonych, śliniących się kolesi, którzy startują do nich z jakimiś idiotycznymi tekstami.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 07 wrz 2007, 09:43

vilmon1980 pisze:[
Raz, że dostrzec, a dwa pokazujesz dziewczynie, że zanim coś powiesz to pomyślisz i wydasz się odrobinę tajemniczy. Z doświadczenia wiem, że to kręci dziewczyny... oczywiście te na poziomie.


A to ci dobre , normalnie niech to ktos wklei w odpowiedni temat , bo mnnie sie nie chce ...! kobieta na poziomie , a to ci ciekawe zjawisko - ide temat załozyc
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 07 wrz 2007, 09:52

zaraz, nie jestem pewna ale kobieta na poziomie to chyba dla wielu facetów skrót myslowy od kobieta na moim poziomie.
Awatar użytkownika
PFC
Weteran
Weteran
Posty: 913
Rejestracja: 21 sie 2006, 19:14
Skąd: Szczecin/Poznań
Płeć:

Postautor: PFC » 07 wrz 2007, 09:52

Andrew pisze:ano tak , ze nie bagatelizuje checi ewentualnego delikwenta w kwesti jego prób poderwana jej , jakiekolwiek by one były , byle delikwent jest miły , kulturalny , trzezwy ...


Przez pierwszą minutę może i tak, ale potem jej się to znudzi. Zresztą nie wiem czy zauważyłeś z jakim tekstem Blazej wyjechać zamierzał. <diabel> ...Acha... i nie bierz mego " <fuckoff> " zbyt dosłownie. Naturalnie zostało by to przekazane znacznie łagodniej. :]

vilmon1980 pisze:Ja tam nie bywam, ale mam sporo koleżanek i przyjaciółek, które tam zaglądają. To są na prawde świetne, cholernie inteligentne dziewczyny. Po prostu idą potańczyć i się odstresować.


No to wiemy już po co takie kobiety w takie miejsca chodzą. <aniolek> Kolega ani słowem nie wspomniał o wchodzeniu w głębsze interakcje z facetami przypadkowymi. ;)

vilmon1980 pisze:Chodziłyby znacznie częściej, gdyby nie ta masa napalonych, śliniących się kolesi, którzy startują do nich z jakimiś idiotycznymi tekstami.


Dostrzegam pewne analogie z Blazejem, chociaż jego tekst nie był idiotyczny, tylko - jakby to ująć - dziecinny, troszkę. :) No i nie wiem czy Blazej się ślini jak z kobietą rozmawia. <lol> Ale jako bad boy jest to niewykluczone. ;)
Szczecin Floating Garde 2050 Project.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 07 wrz 2007, 10:07

PFC pisze: No i nie wiem czy Blazej się ślini jak z kobietą rozmawia. <lol> Ale jako bad boy jest to niewykluczone. ;)


A to znowu coś złego ? :> chyba inaczej rozumiemy słowo "slini" Gdybym był kobietą , po co mial bym prowadzic konwersacje z kims komu sie nie podobam ? oczywiscie mógłbym , ale uwazam , ze lepiej prowadzic ją z kims komu sie jednak podobam i jak to piszecie "slini" sie na mnie , choć uwazam , ze to wymysł gówniarskich młodocianych , zaczerpniety z najgorszego źródła i pzreniesiony do normalnego swiata przez tych samych , a co gorsze - przez tych niby lepszych - zaczerpniety <aniolek>

Ja mam wrazenie , ze piszecie tu cały czas o elemencie jakims, a nie o ludziach normalnych . :|
Awatar użytkownika
vilmon1980
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 239
Rejestracja: 03 sty 2007, 10:24
Skąd: Poznań
Płeć:

Postautor: vilmon1980 » 07 wrz 2007, 10:15

Dzindzer pisze:zaraz, nie jestem pewna ale kobieta na poziomie to chyba dla wielu facetów skrót myslowy od kobieta na moim poziomie.

Dokładnie 8)

Andrew, ja tylko pisze z własnego doświadczenia. Nic więcej :P

PFC pisze:
vilmon1980 pisze:Ja tam nie bywam, ale mam sporo koleżanek i przyjaciółek, które tam zaglądają. To są na prawde świetne, cholernie inteligentne dziewczyny. Po prostu idą potańczyć i się odstresować.


No to wiemy już po co takie kobiety w takie miejsca chodzą. <aniolek> Kolega ani słowem nie wspomniał o wchodzeniu w głębsze interakcje z facetami przypadkowymi. ;)

Ja tylko je cytuję (mniej więcej). Ale nie mówię też, że jak tam idą to nie chcą z nikim rozmawiać. Jak podejdzie facet z klasą to wcale sobie nieodmówią (w ramach tego odstresowania) by np. pogadać, poznać kogoś ciekawego tudzież niewinnie poflirtować.
Większość chłopaków robi to jednak zbyt nachalnie i dosłownie.

PFC pisze:
vilmon1980 pisze:Chodziłyby znacznie częściej, gdyby nie ta masa napalonych, śliniących się kolesi, którzy startują do nich z jakimiś idiotycznymi tekstami.


Dostrzegam pewne analogie z Blazejem, chociaż jego tekst nie był idiotyczny, tylko - jakby to ująć - dziecinny, troszkę. :) No i nie wiem czy Blazej się ślini jak z kobietą rozmawia. <lol> Ale jako bad boy jest to niewykluczone. ;)

Nie śmiałbym oceniać Błażeja.
Ja nigdy nie podrywałem dziewczyn w takich klubach. Dla mnie zawsze daleko prostszym i skuteczniejszym sposobem było umawiać się z pannami przez internet np. na piwo lub kawe. Obie strony wiedziały z kim i po co się umawiają. Można było sobie miło, spokojnie i niezobowiązująco pogadać. Luz i kulturka 8)
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 07 wrz 2007, 17:43

Vilmon ciekawie Ci pisze. Spróbuj netem, Błażej. Może to okaże się kluczem do sukcesu. Bo powyższy tekst o modelce spowoduje walenie głową z rozpaczy drugiej strony, gdy takie dictum usłyszy.
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow

Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!

http://www.piotrlabuz.pl/
http://michalpasterski.pl/
http://www.mateuszgrzesiak.pl/
neo7
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 334
Rejestracja: 08 cze 2007, 22:18
Skąd: ze 100-licy
Płeć:

Postautor: neo7 » 07 wrz 2007, 21:26

TedBundy pisze:Bo powyższy tekst o modelce spowoduje walenie głową z rozpaczy drugiej strony, gdy takie dictum usłyszy.

Moim zdaniem nie ma żadnego uniwersalnego open air, który działa na dziewczyny. Najlepiej jak jesteś w dyskotece czy klubie to po prostu podejdź do dziewczyny i zaproś ją do tańca. Moim zdaniem musi być zainteresowanie obu stron sobą, żeby rozmowa miała jakiś sens. Musi być chemia. Jeżeli to zainteresowanie będzie od początku to wszystko wychodzi jakoś naturalnie i nawet jak będziesz gadał o przysłaowiowej "dup*e Marynie" to i tak będzie ok.
Jak nie spróbujesz to się nigdy nie dowiesz. W najgorszym razie będziesz wiedział że ta dziewczyna nie jest dla ciebie. Wtedy odpuszczasz i szukasz innej.
sometimes saying nothing says all
Awatar użytkownika
przemek21
Bywalec
Bywalec
Posty: 55
Rejestracja: 02 maja 2007, 12:33
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: przemek21 » 08 wrz 2007, 09:09

cirilus, wez sie za serwisy randkowe ;) ale te darmowe oczywiscie bo nikt za takie cos placic niechce. Albo zapisz sie na epulsie, tam sobie poogladaj panienki, sie upewnij po fotkach albo pamietniku czy tam czyms innym czy nie sa zajete i zagadaj, zadaj jakies pytanie, czemu Cie akurat ta a nie inna interesuje. Duzo osob podaje tam swoje zainteresowania prubuje opisac swoja osobowosc. Ja ostatnio prubuje, czy cos z tego bedzie to niewiem, ale jak narazie obracam sie w tym samym towarzystwie i niepoznaje nikogo nowego>

Teraz moze byc becha po moim topiku, no ale cóż bylem teraz 2 miesiace za granica i tam poznalem 2 pary ktore poznaly sie przez internet, jedna jest ze soba rok a druga prwie 3.
Tak sobie pomyslałem ze moze przy niekotrych internetowych konwersacjach moze cos zaiskrzyc zeby sie przynajmniej spotkac na kawe albo cos w tym stylu a poznije sie okarze. Oczywiscie nierobie jakichs zalotow od razu bo wydaje mi sie ze to moze odstraszac... Ale normalnie jakos poklikac.. bo w ten sposob te 2 pary sie ponaly i wlasnie obie na epulsie ;) (nie zeby to byla reklama albo cos w tym stylu :P)
Awatar użytkownika
kot_schrodingera
Weteran
Weteran
Posty: 2114
Rejestracja: 21 wrz 2005, 10:18
Skąd: z nikąd
Płeć:

Postautor: kot_schrodingera » 09 wrz 2007, 10:43

co do tekstów którymi można zacząć konwersację z kobietą to chyba przeceniacie kobiety. zapodam starą historię. Kiedyś w klubie w Katowicach (klub na poziomie) byłem z paroma kumplami. stoimy na schodach wokół parkietu, sączymy piwko. przed nami stoi laska. i co pewien czas ogląda się i pożera wzrokiem kumpla który stoi za mną. pytam się kumpla czy to zauważył. mówi że tak, ale takich nie tyka bo dziś nie jest dzień dobroci dla zwierząt (kupel to typ urodu hiszpański, rwie laski nawet w męski kiblu), więc ja podszedłem do powódki i zapodałem tekst:"cześć, bla bla, czy mogę zadać ci pytanie?" a ona na to:"tak, nie mam faceta". więc nie demonizujmy kobiet. one też mają z tym problem. i jak widzą faceta który do nich podchodzi to zadają sobie pytanie:"co ja mam mówić? a jak wyjdzie to głupio? czy widać że jestem gróba? powinienam ubrać tamtą kieckę"
Patrz, Kościuszko, na nas z nieba raz Polak skandował.
I popatrzył nań Kościuszko i się zwymiotował.
/Konstanty Ildefons Gałczyński/
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 09 wrz 2007, 10:49

Blazej30 pisze:i jak widzą faceta który do nich podchodzi to zadają sobie pytanie:"co ja mam mówić? a jak wyjdzie to głupio? czy widać że jestem gróba? powinienam ubrać tamtą kieckę"

nigdy nie mialam takich dziwnych mysli. Jak bym sie bala, ze na głupia wyjde to bym z domu nie wyszła.
co do tekstów którymi można zacząć konwersację z kobietą to chyba przeceniacie kobiety

a moze Ty ich nie doceniasz ??
takie zdania z ust faceta który nikogo nie poderwał nie sa wiarygodne
Awatar użytkownika
anika
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 167
Rejestracja: 22 paź 2006, 12:29
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: anika » 09 wrz 2007, 15:27

Blazej30 pisze:"co ja mam mówić? a jak wyjdzie to głupio? czy widać że jestem gróba? powinienam ubrać tamtą kieckę"

No to wychodzi na to, że jestem jakaś dziwna, bo jakoś w momencie gdy zagaduje mnie facet nie myślę bynajmniej o tym jak wyglądam czy jestem ubrana.
A i jak coś to gruba ;)
Jesli facet umie mądrze zagadać nie trzeba zastanawiać się co mu się odpowie ;)
"Dzisiaj mnie kochasz, jutro nienawidzisz.
Dzisiaj mnie pragniesz, jutro się wstydzisz"
RyjekSyci
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 24 sie 2007, 20:54
Skąd: jestem?
Płeć:

Postautor: RyjekSyci » 11 wrz 2007, 11:25

Nie czytalem calego watku,ale nawiazujac do pierwszego postu.
Malo pisalem na tym forum,przez dlugi czas je tylko czytalem i tam owszem ludzie pisali ze jakies gigantyczne problemy z kobietami to tylko nasza wina i ze na kazdego przychodzi czas,niektorzy znajduja kogos predzej niektorzy pozniej.Mowili rowniez ze nie trzeba byc jakims niewiarygodnie rozrywkowym,przystojnym,dowcipnym etc bo w koncu kazda potwora znajdzie swojego amatora. Coz czytalem to wszystko i jakos splywalo to po mnie jak po kaczce bo jedyne o czym myslalem ze ja jestem beznadziejny jak nikt i ze moze sie po prostu do tego nie nadaje.Tak myslalem,do wczoraj... Mimo ze nie uwazam bym mial w sobie cokolwiek pociagajacego czy atrakcyjnego to duzo wczesniej poznalem sie z osoba z ktora teraz jestem,ktora mnie akceptuje takim jakim jestem i jej sie takim podobam.
Na kazdego przychodzi czas i nie ma sie co łamać,fakt ze widok roznych par majacych powiedzmy 18/19lat kiedy Ty masz np >21lat wzbudza zazdrosc,zdenerowowanie i moze prowadzic do tego ze rece opadaja i nic sie czlowiekowi nie chce.Moze kiedys napisze jak to bylo z moja znajomoscia,narazie zobacze jak sie rozwinie ale wszystko wyglada bardzo dobrze.
Tak jak ktos napisal kiedys w jakims poscie,meskie problemy z kobietami to w wiekszosci problemy z meska glowa i podejsciem.Sam nie mam zbyt zdrowego i nie jestem ani zbytnio otwarty ani smialy,ale skoro ja moge miec choc czastke szczescia,choc przez chwile to kazdy moze miec,nawet najbardziej zdolowany koles.
Jesli cos wyrwalem z kontekstu to sorry ale nie chce mi sie wszystkich postow czytac ;)
Pzdr.
MAciej M
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 08 lis 2007, 21:26
Skąd: Kłodzko
Płeć:

Postautor: MAciej M » 08 lis 2007, 22:28

Mam problem i nie wiem jak sobie z nim poradzic jeste bardzo zazdrosny o moja dziewczyne jestem juz z nia rok i nie wiem co mam robic ona mi mówi ze potrzebuje wolnosci i chce sie ze mna roztac na kilka dni i obiecuje mi ze do siebie wrucimy.Caly czas jak bylo zle to mi obiecala ze bedzie dobrze sie bedzie starac ale jej to nie wychodzi nie wiem co mam robic pomocy!!!!!

[ Dodano: 2007-11-08, 22:33 ]
Mam problem poniewaz jeste bardzo zazdrosny o moja dziewczyne jestesmy juz ze soba rok i chcemy byc dluzej ale od pewnego czasu cos sie dzieje w naszym zwiazku ona sie dziwnie zachowuje ale obiecuje mi zawsze ze sie poprawi ale bez zadnych skutków.Ostatnio mi napisala ze chce sie ze mna roztac na kilka dni bo musi sobie wszystko przemyslec i obiecuje ze do siebie wrucimy nie wiem co sie dzieje fakt ze moze spedzamy ze soba cale dnie ale to chyba nie jest nic zlego i zawsze jej to odpowiadolo a nawet sama chciala ze mna byc i nie widziala innego swiatu poza mna teraz cos sie dzieje.Prosze o pomoc.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 08 lis 2007, 23:10

MAciej M, dusi sie i tyle. Na poczatku to moz ei tak jest ze chce sie byc z ukochana osoba 24/7, ale potem to meczy. Nie oznacza to, ze Cie juz nie lubi czy nei chce, ale chce moc oddychac. Fakt, ze troche pozno sie obudzila tymbardziej, ze Ty jestes typem zazdrosnika. Coz musisz sie pogodzic z tym, ze ona chce wiecej luzu albo ja stracisz.
MAciej M pisze:chce sie ze mna roztac na kilka dni i obiecuje mi ze do siebie wrucimy.
A po kiego?
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 10 lis 2007, 09:04

MAciej M pisze:ona mi mówi ze potrzebuje wolnosci i chce sie ze mna roztac na kilka dni i obiecuje mi ze do siebie wrucimy.

Ona po prostu chce spie***** od Ciebie, a ponieważ jesteś chorobliwie zazdrosny, to nie wie jak to zrobić.
księżycówka pisze:A po kiego?

Mam nadzieję, że rozwiałam Twoje wątpliwości chociaż częściowo. :)
"Miarkuj złość.
Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się
Bo on za chwilę może trzasnąć"
Awatar użytkownika
cirilus
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 29
Rejestracja: 01 wrz 2007, 20:52
Skąd: aus Oppeln
Płeć:

Postautor: cirilus » 20 sty 2008, 17:57

Witam wszystkich :)

Przede wszystkim chciałbym (wiem, wiem, bardzo późno) złożyć wszystkim najserdeczniejsze życzenia z okazji Nowego 2008 Roku. Tym, którzy nie odnaleźli swojej drugiej połówki życzę, żeby nastąpiło to jak najszybciej, a tym którzy już znaleźli życzę, żeby nie pojawiały się żadne problemy :)
A teraz do meritum - upłynęło trochę czasu od momentu, w ktrórym napisałem tego posta. Wywiązała się nawet ciekawa dyskusja i można wyciągnąć z niej ciekawe wnioski. Teraz, z perspektywy ponad trzech miesięcy, wiem że nie do końca miałem rację, krytykując tych, którzy starali się pomoc mi. Muszę więc popsypać głowę popiołem i powiedzieć, że byłem w błędzie :)
Otóż, w połowie listopada poznałem przez internet dziewczynę. Bardzo miło się mi z nią rozmawia. Codziennie rozmawiamy po kilka godzin, mam teraz z tym mały problem, bo mam sesję :). Po raz pierwszy mogłem swobodnie porozmawiać z dziewczyną na tematy inne niż nauka etc. W pewnym stopniu bardzo mi na niej zależy, jej również... Jest ładna, miałem okazję widzieć jej zdjęcie, ona też widziała moje i ku zaskoczeniu nie jestem wg. niej takim brzydalem, za jakiego uważam się :) Niedługo mamy zamiar się spotkać :)

Wszystko może wydawać się piękne, ale są pewne problemy. Jestem pięć lat od niej starszy, przy czym to jest mniejszy problem. Większy jest taki, że mieszkam około 200 kilometrów od niej :/ Czasami zastanawiałem się, czy to ma sens, ale jednak w końcu doszedłem do wniosku, że trzeba spróbować - jeśli się nie uda, trzeba będzie to zaakceptować, a jeśli wyjdzie, to będzie naprawdę wspaniale :)

PS. Dziś ma urodziny, niestety nie mogłem do niej pojechać, ale przynajmniej wysłałem kwiatka pocztą kwiatową. Nie wiem jaka będzie jej reakcja :)
Aby osiągnąć szczęście, trzeba spełnić trzy warunki: być imbecylem, być egoistą i cieszyć się dobrym zdrowiem. Jeśli jednak nie spełnicie pierwszego warunku, wszystko jest stracone.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 20 sty 2008, 20:03

cirilus pisze:estem pięć lat od niej starszy, przy czym to jest mniejszy problem. Większy jest taki, że mieszkam około 200 kilometrów od niej :/ Czasami zastanawiałem się, czy to ma sens, ale jednak w końcu doszedłem do wniosku, że trzeba spróbować - jeśli się nie uda, trzeba będzie to zaakceptować, a jeśli wyjdzie, to będzie naprawdę wspaniale :)
To sie nie zastanawiaj! Poki jest pikenie i dobrze sie uklada to niech tak bedzie. Mozecie do siebie jezdzic przeciez jesli cos wyjdzie z tego! Jakos dacie rade. Moze w dluzszej perspektywie cos wyjdzie z tego jakos - np Ty sie przeniesiesz do je miejscowosci lub ona do Twojej/
Tez tak mam teraz. Ja ktora zawsze dyskryminowala zwiazki na odleglosc i mowila ze szkoda zachodu! I co? I mnie spotkalo. I wole tego jednego 6 lat starszego i nadrugim koncu kraju niz tych co znam tutaj o :P
U Ciebie jedyny problem jaki moze byc to nie odleglosc, czy ze jestes starszy, ale niestalosc uczuciowa 17latki raczej. W tym wieku to roznie bywa bowiem :|
Awatar użytkownika
cirilus
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 29
Rejestracja: 01 wrz 2007, 20:52
Skąd: aus Oppeln
Płeć:

Postautor: cirilus » 20 sty 2008, 20:26

Kto nie próbuje, ten nie wie :)
Trzeba zaryzykowac i przekonać się samemu :)
Aby osiągnąć szczęście, trzeba spełnić trzy warunki: być imbecylem, być egoistą i cieszyć się dobrym zdrowiem. Jeśli jednak nie spełnicie pierwszego warunku, wszystko jest stracone.
Awatar użytkownika
Lonty
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 84
Rejestracja: 14 gru 2007, 14:28
Skąd: W-wa
Płeć:

Postautor: Lonty » 21 sty 2008, 03:29

nie przebrnąłem przez wszystkie strony ale co do ogółu tematu - miałem bardzo podobnie, generalnie odkąd pamiętam bardzo fascynowałem dziewczyny na krótko, później odrazu przerabiałem je na przyjaciółki (nawet te które przez tydzień oczu nie mogły odemnie oderwać). Popełniłem chyba wszystkie podstawowe błędy przy kontaktach z dziewczynami (stąd poradnik w którym wpisałem swoje błędy http://agnieszka.com.pl/forum_php/viewtopic.php?t=12012 ). Opierając się o te doświadczenie mogę Ci powiedzieć, że możesz mieć farta. Na własnym przykładzie widzę, że dla ludzi którzy w jakimś stopniu mają doroślejsze lub bardziej odległe zainteresowania internet jest cudownym rozwiązaniem. Poznałem tak swoje kochanie i jesteśmy juz razem ponad 1,5 roku. I tobie życzę tego samego. Nawet jeśli nie będzie to udany związek, to może będzie jakikolwiek który pomoże Ci nabrać doświadczenia.
Awatar użytkownika
Piernik
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 232
Rejestracja: 21 sty 2005, 16:38
Skąd: Skierniewice
Płeć:

Postautor: Piernik » 22 sty 2008, 17:16

A ja tam mam numery telefonów bo to zdobyc jest nie problem..ale albo zraniona przez jakieghos debila i nie chce sie angazowac..albo w ogóle nie chce z nikim byc..takie to moje zasrane szczescie..w dodatku ja szukam kobiety romantycznej a takich bardzo mało jest! a nawet jesli to nie chodza po knajpach i dyskotekach..ja to mam dopiero przerabane...sam jak kołek i tylko 2 kolezanki..1 zraniona a druga sie okaże eh :/ chyba zaczne zbierać na sutanne bo samochod czarny już mam.. :/ czuje sie jak debol jak widze pare od razu łap[ie doła..i strasznie mis ie wydaja kobiety niedostepne...chyba nie zasługuje na kobiete..zasługuje na samotność..jeżdze szukam i NIC !
Love is beautiful
selea
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 02 cze 2007, 02:03
Skąd: Częstochowa
Płeć:

Postautor: selea » 24 sty 2008, 11:19

ja z mezem jestesmy juz ze soba od 11 lat (rok po slubie) znamy sie od 15 a mamy po 26 :) i nie mamy zbyt duzych doswiadczen z innymi partnerami :) ale jest nam z tym bardzo dobrze bo mamy siebie :)
Awatar użytkownika
tr3sor
Weteran
Weteran
Posty: 936
Rejestracja: 13 paź 2004, 03:51
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: tr3sor » 24 sty 2008, 15:15

Gratulowac <browar>

Ja osobiscie nie wyobrazam sobie sluby z pierwsza dziewczyna z ktora bylem ... uhm to pewnie dlatego ze to 5 klasa podstawowki byla ;)

"chyba nie zasługuje na kobiete..zasługuje na samotność..jeżdze szukam i NIC !" to przestan jezdzic i szukac ? jesli fure masz ze zdjecia to chyba zbytnio ja przeceniasz ... Chccesz blahare czy kochajaca kobiete ? jak kobiete przestan ze wozic sie tym autkiem a zacznij chodzic na imprezy/spotkania ze znajomymi do innych znajomych.

Postaraj sie moze poznac jakies kobiety ale nie myslac o nich jak o potencialnych partnerkach ?

Moze wtedy samo cos sie wykluje ? Podobno kto szuka nie bladzi ... ale nie zawsze znajduje to czego szukal ;P
Obrazek


Śladem własnej "legendy" ... ;)
kornel lone
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 13 sty 2008, 16:44
Skąd: Katowice
Płeć:

Postautor: kornel lone » 25 sty 2008, 11:27

tr3sor pisze:Gratulowac <browar>

" to przestan jezdzic i szukac ? jesli fure masz ze zdjecia to chyba zbytnio ja przeceniasz ... Chccesz blahare czy kochajaca kobiete ? jak kobiete przestan ze wozic sie tym autkiem a zacznij chodzic na imprezy/spotkania ze znajomymi do innych znajomych.



<brawo> ha ha ha, to fantastyczna rada, najlepsza jaką można było dać.
Awatar użytkownika
Piernik
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 232
Rejestracja: 21 sty 2005, 16:38
Skąd: Skierniewice
Płeć:

Postautor: Piernik » 27 sty 2008, 01:46

w ciagu tygodnia poznalem przez neta 3 nowe dziewczyny, 2 znich same zaproponowaly spotkanie, nie mowilem o zadnym aucie, ani o forsiue..po prostub dobrze nam sie gada . I kazda mi dla numer :lD
Love is beautiful
kornel lone
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 13 sty 2008, 16:44
Skąd: Katowice
Płeć:

Postautor: kornel lone » 27 sty 2008, 13:56

Piernik pisze:w ciagu tygodnia poznalem przez neta 3 nowe dziewczyny, 2 znich same zaproponowaly spotkanie, nie mowilem o zadnym aucie, ani o forsiue..po prostub dobrze nam sie gada . I kazda mi dla numer :lD


Korzystasz z serwisów randkowych?

Załozyłeś konto ze zdjęciem, czy jakaś inna metoda?

pozdrawiam
Awatar użytkownika
Vito Corleone
Bywalec
Bywalec
Posty: 33
Rejestracja: 14 sty 2007, 21:39
Skąd: NY/Corleone
Płeć:

Postautor: Vito Corleone » 27 sty 2008, 22:08

Piernik pisze:w ciagu tygodnia poznalem przez neta 3 nowe dziewczyny, 2 znich same zaproponowaly spotkanie, nie mowilem o zadnym aucie, ani o forsiue..po prostub dobrze nam sie gada . I kazda mi dla numer :lD


hehe nie czuj sie kims wyjatkowym, ten sam numer dostalo pewnie kilku innych chlopakow. Zwykle maja specjalny tylko zalozony dla celow randkowych. Dlatego pewnie daja tak chetnie...
I'm gonna make him an offer he can't refuse.
Awatar użytkownika
Piernik
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 232
Rejestracja: 21 sty 2005, 16:38
Skąd: Skierniewice
Płeć:

Postautor: Piernik » 30 sty 2008, 02:23

na gg ..same pisza.. z serwisów nie korzystam bo to bujda jest :). Problem w tym,że podobaja mi sie dziewczyny takie no...grubsze. a taka to ciezko znalezc :/
Love is beautiful
Awatar użytkownika
Wujo Macias
Maniak
Maniak
Posty: 750
Rejestracja: 24 paź 2006, 05:06
Skąd: 3miasto
Płeć:

Postautor: Wujo Macias » 30 sty 2008, 04:00

Piernik pisze:na gg ..same pisza.. z serwisów nie korzystam bo to bujda jest :). Problem w tym,że podobaja mi sie dziewczyny takie no...grubsze. a taka to ciezko znalezc :/

Polemizowalbym.
Zapraszam chociazby na moj wydzial.
"księżycówka, napisałem Ci priva"
kornel lone
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 13 sty 2008, 16:44
Skąd: Katowice
Płeć:

Postautor: kornel lone » 30 sty 2008, 10:37

Piernik pisze:na gg ..same pisza.. z serwisów nie korzystam bo to bujda jest :).


Muszę powiedzieć że zdrowo mnie zaciekawiłeś tym gg....

Czy to kwestia jakiegoś opisu, danych w profilu? :> ?

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 201 gości