o miłości(lub jej braku) wcale nie na różowo

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Nola
Maniak
Maniak
Posty: 696
Rejestracja: 15 gru 2006, 21:55
Skąd: zachód
Płeć:

o miłości(lub jej braku) wcale nie na różowo

Postautor: Nola » 23 sie 2007, 18:42

przeczytałam i nie wiem, co myśleć.

atak

kontratak
Chaos is a friend of mine
Awatar użytkownika
shaman
Weteran
Weteran
Posty: 2261
Rejestracja: 16 cze 2005, 15:30
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: shaman » 23 sie 2007, 21:07

Patrząc na siebie wiem, że moja osobowość w omawianym wieku jest kształtowana po pierwsze przeze mnie samego, po drugie przez otoczenie, po trzecie dopiero przez ojca.

Kilka lat wcześniej, gdy tworzyły się podwaliny mojej osobowości, pewne predyspozycje - proporcje były dokładnie odwrotne. O tym są te teksty. Jest to prawda.

P.S. Jestem daleki od opisywanych wzorców. Piszę o mechanizmach, bo uważam iż mają one miejsce. Same historie są mocno generalizujące, przez co nie pokrywają się z rzeczywistością.

Moje zdanie.
Awatar użytkownika
Bash
Weteran
Weteran
Posty: 1412
Rejestracja: 03 sty 2006, 20:24
Skąd: Sląsk
Płeć:

Postautor: Bash » 23 sie 2007, 21:51

Bardzo zgeneralizowane. Sam jestem w wieku "bohaterów" i jakoś nie czuję się utożsamiony z tymi sytuacjami.

Kod: Zaznacz cały

Wiesz? Jest takie stare ludowe przysłowie. Wulgarne, ale jakże prawdziwe: "jak
suka nie da, pies nie weźmie".
Tłumacząc to na bardziej cywilizowany język powiem Ci tak: JESLI CHCESZ, BY
MOJ SYN CIE ZASZANOWAŁ, ZASZANUJ WCZESNIEJ SIEBIE.

Mądrze powiedziane.
W sumie to nic nie mam do kobiet które w wieku 17 lat miały dwucyfrową liczbę chłopaków z którymi spały. Lecz, trudno szanowac osobę która się censored z napotkanymi. Dotyczy się to tak samo facetów jak i kobiet.
Prawdę trzeba wyrażac prostymi słowami.
Awatar użytkownika
SaliMali
Weteran
Weteran
Posty: 958
Rejestracja: 22 maja 2006, 21:29
Skąd: z konia
Płeć:

Postautor: SaliMali » 23 sie 2007, 22:00

Bash!!!! <przytul>
Bash pisze: sumie to nic nie mam do kobiet które w wieku 17 lat miały dwucyfrową liczbę chłopaków z którymi spały
a ja chyba mam cos jednak, bo dla mnie to na tyle mlody wiek, ze mozna sie bawic w inny sposob a z seksem z tak spora liczba facetow jeszcze dac sobie spokoj. Ale ja podobno mam dziwne poglady w tej kwestii


a artykułow czy jak to tam nazwac do konca nie przeczytalam. Nie przebrnelam...
Bash pisze:Dotyczy się to tak samo facetów jak i kobiet.
tez tak uwazam, chociaz czesto przeciez jak facet mial duzo kobiet to w oczach innych facetow jest zajebisty a kobieta to su.ka, czy forumo* tedowym jezykiem smzira
"To jest tak, że gdy mam co chcę,
Wtedy więcej chcę.
Jeszcze."
Awatar użytkownika
Nola
Maniak
Maniak
Posty: 696
Rejestracja: 15 gru 2006, 21:55
Skąd: zachód
Płeć:

Postautor: Nola » 23 sie 2007, 22:05

madziorka.m pisze:a ja chyba mam cos jednak, bo dla mnie to na tyle mlody wiek, ze mozna sie bawic w inny sposob a z seksem z tak spora liczba facetow jeszcze dac sobie spokoj. Ale ja podobno mam dziwne poglady w tej kwestii


generalnie się zgadzam. choć są i tacy, którzy w tym wieku mieli sporo kontaktów seksualnych i nie skrzywiło ich to. ale to pewnie dotyczy jednostek. tak czy siak nie chciałabym mieć takiego synusia- bzykacza <zalamka>
Chaos is a friend of mine
Awatar użytkownika
Bash
Weteran
Weteran
Posty: 1412
Rejestracja: 03 sty 2006, 20:24
Skąd: Sląsk
Płeć:

Postautor: Bash » 23 sie 2007, 22:09

madziorka.m <przytul> dawno mnie nie było :)
Nie moja jest sprawą, czy ktoś w wolnym czasie się pieprzy, czy czyta książki. Mam koleżankę, która swój pierwszy raz przeżyła w wieku 14 lat, oprócz tego iż nie potrafie zrozumieć jak można co miesiąc miec innego faceta w łóżku - to jest spoko dziewczyną.
madziorka.m pisze:tez tak uwazam, chociaz czesto przeciez jak facet mial duzo kobiet to w oczach innych facetow jest zajebisty a kobieta to su.ka, czy forumo* tedowym jezykiem smzira

Tak, ona jest k*rwą, ale jej faceci również. W moich oczach.
Prawdę trzeba wyrażac prostymi słowami.
Awatar użytkownika
Nola
Maniak
Maniak
Posty: 696
Rejestracja: 15 gru 2006, 21:55
Skąd: zachód
Płeć:

Postautor: Nola » 23 sie 2007, 22:12

Bash pisze:ak, ona jest k*rwą, ale jej faceci również. W moich oczach.


rajt <browar> szkoda, że mało kto tak to widzi. większość będzie oceniać kobietę i mężczyznę sypiających z kim popadnie tak jak to napisała madziorka.
Chaos is a friend of mine
Awatar użytkownika
SaliMali
Weteran
Weteran
Posty: 958
Rejestracja: 22 maja 2006, 21:29
Skąd: z konia
Płeć:

Postautor: SaliMali » 23 sie 2007, 22:13

Bash pisze:Tak, ona jest k*rwą, ale jej faceci również. W moich oczach.
no wlasnie, na szczescie coraz wiecej facetow uwaza podobnie jak Ty, ale spora czesc uwaza, ze facet jest po prostu super, skoro tyle lasek wyrywa <chory>
Bash pisze:Nie moja jest sprawą, czy ktoś w wolnym czasie się pieprzy, czy czyta książki.
ja tez nie wypytuje o to ludzi i teoretycznie ich sprawa co robia w wolnym czasie, ale do tej pory chyba nie spotkalam takiej prawdziwej puszczalskiej coby na mnie dobre wrazene zrobila
Bash pisze:Mam koleżankę, która swój pierwszy raz przeżyła w wieku 14 lat, oprócz tego iż nie potrafie zrozumieć jak można co miesiąc miec innego faceta w łóżku - to jest spoko dziewczyną.
a ja niestety nie potrafie normalnie rozmawiac z takimi ludzmi i nie myslec o nich w kategorii szmir. Oczywiscie zalezy tez od wieku danej osoby

Bash pisze:madziorka.m dawno mnie nie było
no wlasnie ;( tesknilam!! i za kazdym razem jak Mlody dziala mi na nerwy to sobie mysle, ze nie moge tracic wiary w pokolenie urodzone po 88, bo np Bash z tego pokolenia a porządny chlopak :P :P
"To jest tak, że gdy mam co chcę,

Wtedy więcej chcę.

Jeszcze."
Awatar użytkownika
kml
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 91
Rejestracja: 14 lip 2007, 14:11
Skąd: End of World
Płeć:

Postautor: kml » 23 sie 2007, 22:16

"jak suka nie da, pies nie weźmie" - true, true

chociaz czesto przeciez jak facet mial duzo kobiet to w oczach innych facetow jest zajebisty a kobieta to su.ka, czy forumo* tedowym jezykiem smzira


szczera prawda, tak to wygląda w naszym swiecie, a że facet to przepraszam za wyrażenie "bydle" - wiem wiem sam jestem facetem, no ale tak to wygłade że dymalibyśmy wszystko co tyłek wystawi, a że tyłek nastawia płeć piękna to to czemu nie skorzystać, takie życie

Bash pisze:Tak, ona jest k*rwą, ale jej faceci również


faceci kozystają z okazji, a ona jest tylko tak zwanym "workiem na spermę"
neo7
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 334
Rejestracja: 08 cze 2007, 22:18
Skąd: ze 100-licy
Płeć:

Postautor: neo7 » 23 sie 2007, 22:36

c-f pisze:przeczytałam i nie wiem, co myśleć

Oczekujesz jakiejś konkretnej rady?

Jesteś bezbronna, jedyne co możesz to pisać na forum i wypłakiwać się
innym skrzywdzonym koleżankom.

Generalnie dziewczyny niemal zawsze są na przegranej pozycji.
sometimes saying nothing says all
Awatar użytkownika
Bash
Weteran
Weteran
Posty: 1412
Rejestracja: 03 sty 2006, 20:24
Skąd: Sląsk
Płeć:

Postautor: Bash » 23 sie 2007, 22:39

neo7 pisze:Generalnie dziewczyny niemal zawsze są na przegranej pozycji.

Przgranej? Bo to one "dają dupy"? A facet to czym? Kijem ?
Prawdę trzeba wyrażac prostymi słowami.
Awatar użytkownika
Nola
Maniak
Maniak
Posty: 696
Rejestracja: 15 gru 2006, 21:55
Skąd: zachód
Płeć:

Postautor: Nola » 23 sie 2007, 22:45

neo7 pisze:Oczekujesz jakiejś konkretnej rady?


nie. temat mnie po prostu zaciekawił i chciałam wiedzieć, co inni na forum o tym myślą.
Chaos is a friend of mine
neo7
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 334
Rejestracja: 08 cze 2007, 22:18
Skąd: ze 100-licy
Płeć:

Postautor: neo7 » 23 sie 2007, 22:47

Bash pisze:Przgranej? Bo to one "dają dupy"? A facet to czym? Kijem ?

Wiesz jak jest.
sometimes saying nothing says all
Awatar użytkownika
Bash
Weteran
Weteran
Posty: 1412
Rejestracja: 03 sty 2006, 20:24
Skąd: Sląsk
Płeć:

Postautor: Bash » 23 sie 2007, 22:52

Wiesz jak jest.

Nie wiem jak. W tym sensie kobieta niczym nie różni się od faceta.
Prawdę trzeba wyrażac prostymi słowami.
neo7
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 334
Rejestracja: 08 cze 2007, 22:18
Skąd: ze 100-licy
Płeć:

Postautor: neo7 » 23 sie 2007, 22:57

c-f pisze:nie. temat mnie po prostu zaciekawił i chciałam wiedzieć, co inni na forum o tym myślą.

Wszystko zależy od tego czego się oczekuje od danej relacji z drugą osobą. A w cytowanych artykułach wszystko jest dosyć przejaskrawione, a dziewczyny są przedstawiane jako niewinne owieczki które idą na rzeź. Skoro są takie łatwe to do kogo potem te pretensje?
sometimes saying nothing says all
Awatar użytkownika
AMX
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 324
Rejestracja: 02 lis 2005, 00:29
Skąd: Burkina Faso
Płeć:

Postautor: AMX » 23 sie 2007, 23:05

Hmm ciekawa sprawa. Tylko dlaczego jeśli facet został wykorzystany przez kobietę to przytyka mu się metkę frajera a nie pokrzywdzonego. A jak on wykorzystał to już od razu sku.rwiel :?
Wy jeździcie, My latamy.
neo7
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 334
Rejestracja: 08 cze 2007, 22:18
Skąd: ze 100-licy
Płeć:

Postautor: neo7 » 23 sie 2007, 23:18

AMX pisze:A jak on wykorzystał to już od razu sku.rwiel

Nie sku*wiel tylko Casanowa. Mój kolega kiedyś powiedział o dziewczynach - jest jak jest ale to co zerżn*ąlem to moje. I własnie z takim podejściem w wawie ma się największe powodzenie u kobiet. Serio. Ale skąd to sie bierze? Własnie stąd że dziewczyny szukają takich sku*rwieli a potem się żalą na forum jakie to są rzekomo biedne i skrzywdzone. Oczywiście są też dziewczyny które zasługują na szacunek bo szanują siebie ale to raczej rzadkość. Ale tylko z taką chciałbym się związać na dłużej.
sometimes saying nothing says all
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 24 sie 2007, 00:38

neo7 pisze:Własnie stąd że dziewczyny szukają takich sku*rwieli a potem się żalą na forum jakie to są rzekomo biedne i skrzywdzone.

oczywiscie neo! masz swieta racje - dziewczyny szukaja takiego faceta co to zerznie, ubierze spodnie i powie - hasta la vista bejbe! Wez Ty czasem przeczytaj to co piszesz <zalamka>
Awatar użytkownika
Elspeth
Weteran
Weteran
Posty: 1525
Rejestracja: 15 lip 2004, 12:22
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: Elspeth » 24 sie 2007, 07:59

kml pisze:a że tyłek nastawia płeć piękna to to czemu nie skorzystać

Skorzystać z takiej sytuacji może tylko gostek, który jest stanu wolnego, jeśli robi to ten, który ma gdzieś tam dziewczynę/narzeczoną/żonę to już nie jest tak bardzo ok. Wtedy powinien odwołać się do swojego mózgu a nie rosnącej erekcji.
neo7 pisze:Oczywiście są też dziewczyny które zasługują na szacunek bo szanują siebie ale to raczej rzadkość.

Uświadom mi proszę, które to są te szanujące się? Jeśli idzie do łóżka z facetem tylko dla seksu to już się nie szanuje bo nie ma w tym nic "głębszego" tylko chęć zaspokojenia potrzeby fizjologicznej? A może po prostu chodzi Ci tylko o te, które codziennie chadzają na "dyski" i potrafią na jednej zaliczyć parę numerków, każdy z innym facetem.
Artykuł oczywiście przejaskrawiony i to bardzo. Uważam, że prawda leży pośrodku. Są i naiwne dziewczyny i te, które nie tak trudno zaciągnąć do łóżka, są też normalni faceci, jak i Ci, którzy lubią wykorzystywać okazję nie zważając na to że mogą kogoś skrzywdzić. Nie ma tylko "tych złych facetów" i "tych naiwnych bezbronnych kobietek-ofiar".
Non! Rien de rien... Non ! Je ne regrette rien !
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 24 sie 2007, 09:14

Elspeth pisze:Uświadom mi proszę, które to są te szanujące się? Jeśli idzie do łóżka z facetem tylko dla seksu to już się nie szanuje bo nie ma w tym nic "głębszego" tylko chęć zaspokojenia potrzeby fizjologicznej?


oczywiście, że się nie szanuje :] Co najsmutniejsze, z premedytacją. Artykuł jest dosyć stary, bodajże w "WO" publikowany.
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow

Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!

http://www.piotrlabuz.pl/
http://michalpasterski.pl/
http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
SaliMali
Weteran
Weteran
Posty: 958
Rejestracja: 22 maja 2006, 21:29
Skąd: z konia
Płeć:

Postautor: SaliMali » 24 sie 2007, 09:21

Ted, to ma do konca zycia zyc baba w celibacie, bo nie chce sie emocjonalnie wiazac? jezeli obie strony wiedza, ze to tylko taki uklad to moim zdaniem jest szacunek nie tylko siebie, ale tez tej drugiej osoby
"To jest tak, że gdy mam co chcę,

Wtedy więcej chcę.

Jeszcze."
Awatar użytkownika
Elspeth
Weteran
Weteran
Posty: 1525
Rejestracja: 15 lip 2004, 12:22
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: Elspeth » 24 sie 2007, 09:25

TedBundy pisze:oczywiście, że się nie szanuje

dlaczego? Bo co? Bo nie przystaje do obrazu kobiety, który sobie wytworzył taki jeden Ted bądź neo7 i inni im podobni? Dlaczego przyjęło się mówić w społeczeństwie tylko o nie szanujących się kobietach? A faceci to co? Lepszy gatunek, że ich się to nie tyczy? censored mnie takie myślenie.
Jaaasne lepiej żyć w czystości przez rok bądź i dłużej jak nie ma się partnera/ki, bo przecież jak z kimś kto nas pociąga wskoczymy do łóżka to robi się z nas tedowskie szmiry itp. Takie podejście do seksu (czyli "czekaj tatka latka") mogłabym uskuteczniać tylko wtedy kiedy byłabym nadal dziewicą, a że nie jestem to raz na jakiś czas potrzebuję seksu, tak jak każdy normalny człowiek.
Non! Rien de rien... Non ! Je ne regrette rien !
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 24 sie 2007, 09:34

Tosz pisalem o zboczeniu Tedzia , to sie na mnie obraził ! chcialbym napisac tu , ze Tedzia drazni to ,iż ladna dziewczyna pujdzie do łózka z kims tam , ale nie z nim ! oczywiscie Tedzi obali to me domniemanie , ja tez racji miec nie muszę , ale dziwi mnie dalczego tak jest i aż tak długo i intensywnie Tedi tu to wyraza ! Podczas gdy znaczna wiekszosc ludzi ma po prostu w dupce to - kto z kim spi i kiedy , tym bardziej , ze są owi ci ludzie stanu wolnego i po prostu tak jak w tancu mozna zmieniac partnerki , tak tu tak samo jesli oby dwie strony tego chcą !
Ale kazdy moze miec inne zdanie <browar>
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 24 sie 2007, 09:44

TedBundy pisze:oczywiście, że się nie szanuje :] Co najsmutniejsze, z premedytacją

wiesz kto sie nie szanuje i to z premedytacja ?? żona która nie kocha meza a daje mu dupy tylko po to by byc dalej zona i z jego kasy korzystac. Panna która daje dupy tylko dla tego bo ktos łaskawie zerznac chce, ona sama by ochoty nie miała, ale jak ktos takie zainteresowanie okazuje to ona da, bo to przejaw akceptacji.
Te panie zapewne gdzies w głębi nie maja szcunku do siebie w tych konkretnych sytuacjach, a moze nawet tak w ogóle.
ale szacunek to jest w głowie nie w majtkach. Jak ktos chce seksu, jest pewny, ze idzie z kims kogo uwaza za godnego własnej dupy to gdzie tu brak szacunku ??
Brak szcunku to seks byle gdzie z byle kim, tak jak sie piprzy z kims kogo sie uwaza za byle kogo to faktycznie mozna uznac, ze sie nie szanuje.
Idąc Twoim tokiem rozumowania Ted Ty tez sie nie szanowałes, skoro uprawiałes seks bez miłosci, ba z tego co pamietam to z tamta panna nie mieliscie zadnych zobowiazan. Tylko sie sianem nie wykrecaj, bo Twoje wypowiedzi na ten temat sa gdzies na forum, a jak bedzie trzeba to je znajde. Wiec moze przestan tak klayfikowac radykalnie ludzi. to przystoi zbuntowanemu nastolatkowi, ale facetowi w Twoim wieku juz nie bardzo
Andrew pisze:Podczas gdy znaczna wiekszosc ludzi ma po prostu w dupce to - kto z kim spi i kiedy

dokładnie cudze dupy nie obchodza mnie nic a nic, no chyba, że maja wejsc w jakies relacje z moja własna.
Tez Ted nie rozumiem Twojej misji potepienia innych. nie wiem moze to jakas podswiadoma potrzeba poczucie sie lepszym, takie leczenie czegos co kiedys bolało, a mimo wszystko wyjsc nie chce. Niewatpliwie masz z tym problem. znam wiele osób nie pochwalajacych seksu dla seksu, ale zadna z nich nie ma takiej potrzeby oceniania innych. Ja rozumiem, ze mozna chcec tylko z uczuciem, lub od pewnego momentu tylko z uczuciem, ale na litosc boska ( diabelska zreszta tez) Ty sie w tym zapedzasz za daleko. ja cie prosze Ty to przemysl, komentowac nie musisz.
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 24 sie 2007, 09:53

Dzindzer pisze:Idąc Twoim tokiem rozumowania Ted Ty tez sie nie szanowałes, skoro uprawiałes seks bez miłosci, ba z tego co pamietam to z tamta panna nie mieliscie zadnych zobowiazan


istotnie, ale to był błąd. Późnej młodości :D Głupie to było.

madziorka.m pisze:Ted, to ma do konca zycia zyc baba w celibacie, bo nie chce sie emocjonalnie wiazac?


która rozsądna kobieta pójdzie na taki układ? :) Tu leży clou problemu. Nie pójdzie. A wiesz dlaczego nie pójdzie. Bo nie chce być potem etykietowana jako ta co prosto, miło i bez zobowiąząń, do ulżenia sobie :) Godnosć, sumienie, opinia otoczenia. Może to mało rozsądne, ale tak często włąśnie się zdarza.
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow



Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!



http://www.piotrlabuz.pl/

http://michalpasterski.pl/

http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
Elspeth
Weteran
Weteran
Posty: 1525
Rejestracja: 15 lip 2004, 12:22
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: Elspeth » 24 sie 2007, 09:57

TedBundy pisze:Godnosć, sumienie, opinia otoczenia

Godność swoją mam, sumienie też i jakoś nie daje o sobie znać, że robię coś wbrew niemu. Opinia otoczenia? <hahaha> Tedziu mam ją w dupie, nie będę się przejmować jakimiś moherami czy innymi nie leżącymi mi poglądami. Moje życie, moja dupa. Wybacz ale nie mam zamiaru stawiać seksu na jakiejś wyższej półeczce i za każdym razem nadawać mu większy sens niż tak naprawdę w istocie on ma.
TedBundy pisze:Głupie to było.

Głupotę to Ty jeszcze przejawiasz i to w wielu względach, których nie mam zamiaru Ci uświadamiać.
TedBundy pisze:która rozsądna kobieta pójdzie na taki układ?

<hahaha>
Non! Rien de rien... Non ! Je ne regrette rien !
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 24 sie 2007, 10:23

Elspeth pisze:Głupotę to Ty jeszcze przejawiasz i to w wielu względach, których nie mam zamiaru Ci uświadamiać.


dlaczego? Aż tak ograniczona jesteś, że nie potrafisz tego wyartykuować bez postponowania rozmówcy? :D

Co do tych układów, mało która na to pójdzie, jak napisałem powyżej, bo ceni siebie wyżej niż tylko narzędzie do regulowania męskiej chuci. Po prostu.Tylko tyle lub aż tyle. Właśnie, moje życie, moje poglądy, więc mam prawo Cię krytykować, tak jak Ty możesz nazwać mnie marudnym moherem <faja> Nie przeszkadza mi to okreśelnie.

Elspeth pisze:Dlaczego przyjęło się mówić w społeczeństwie tylko o nie szanujących się kobietach? A faceci to co? Lepszy gatunek, że ich się to nie tyczy? mnie takie myślenie.


a u was to Murzynów biją <hahaha> Po co odwracać kota ogonem i twierdzić, że lepszy? :) Wielu żyje troglodytów i idiotów, coś to zmienia? Nie chodzi o płeć, chodzi o nastawienie wobec niektórych rzeczy.
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow



Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!



http://www.piotrlabuz.pl/

http://michalpasterski.pl/

http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
PoznanPawelek
Bywalec
Bywalec
Posty: 57
Rejestracja: 18 maja 2007, 09:19
Skąd: Poznań
Płeć:

Postautor: PoznanPawelek » 24 sie 2007, 10:39

przeczytalem wszystko!!! - wniosek??, jeden jezeli jestes wolna/wolny to sie wal aż iskry polecą, zdobywaj doświadczenie - się później przyda.....ja tego nie doceniłem i szukałem samych dziewic, a teraz co?? w książkach muszę szukać jak to sie robi :-)))...a może ktoś z forumiwiczów wie gdzie można się zapisać na jakiś kurs sexu??:-))
Skromna dziewczyna nigdy nie goni za mężczyznami;
tak jak pułapka na myszy nie ściga myszy.

Wybierz towarzyszkę życia z rozmysłem. Od tej jednej decyzji będzie zależeć dziewięćdziesiąt procent twojego szczęścia lub nieszczęścia.
Awatar użytkownika
Elspeth
Weteran
Weteran
Posty: 1525
Rejestracja: 15 lip 2004, 12:22
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: Elspeth » 24 sie 2007, 10:39

TedBundy pisze:laczego? Aż tak ograniczona jesteś, że nie potrafisz tego wyartykuować bez postponowania rozmówcy?

Tak, Tedziu, tak właśnie sobie to tłumacz, jestem ograniczonym półinteligentem żyjącym tylko po to aby zaspokajać swoje najniższe potrzeby.
Po prostu pewnych rzeczy Ci się nie da wytłumaczyć, w sumie to chyba żadnej rzeczy, bo występujesz od razu z miejsca eksperta. Tylko Ty masz rację i po prostu klękajcie narody przed Twoją inteligencją i moralnością, która jest jedyną właściwą. A wszyscy którzy myślą inaczej mają w sobie, być może genetycznie, być może nabyty, pierwiastek szmirowatości i nic już nie jest w stanie ich uratować. No chyba, że przyjmą te Twoje prawdy objawione.
TedBundy pisze:Co do tych układów, mało która na to pójdzie, jak napisałem powyżej, bo ceni siebie wyżej niż tylko narzędzie do regulowania męskiej chuci.

aha :] nie postrzegam siebie, czy którejkolwiek z dziewczyn wypowiadających się przeciwko Twoim poglądom jako "narzędzia do regulowania chuci" ani jako zbiornik na spermę czy inne "miłe" określenie. Wiesz, może po prostu nie byłeś sam kiedy poznałeś co to tak naprawdę jest censored seks? :> Bo podejrzewam, że każda samotna osoba, która wie co to znaczy rewelacyjny seks nie wytrzyma w celibacie. Zwłaszcza jak spotka na swojej drodze osobę, która cholernie ją pociąga.
TedBundy pisze:Nie chodzi o płeć, chodzi o nastawienie wobec niektórych rzeczy.

To proszę o uogólnianie obu płci a nie wyżywanie się tylko na jednej.
Non! Rien de rien... Non ! Je ne regrette rien !
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 24 sie 2007, 10:42

TedBundy pisze:Co do tych układów, mało która na to pójdzie, jak napisałem powyżej, bo ceni siebie wyżej niż tylko narzędzie do regulowania męskiej chuci

i tu Ted widac że czegos nie rozumiesz. Taka kobieta nie mysli o sobie jako o narzedzu, ona ma takie a nie inne potrzeby i chce je z kims zrealizowac. Czasami nawet na kims lub za pomoca kogos. Nikt kto swiadomie idzie do łózka bez wiekszych uniesień nie traktuje tego jako aktu dobroczynnosci wyrazonego sie przez bycie zabawka. sa ludzie którzy seks uprawiaja bez zobowiazan i jednoczesnie widza w swoim partnerze seksualnym człowieka takiego samego jak on.

Tak sie rozpisujesz o tych kobietach, wiec ja sie pytam na jakiej podstawie ??
Pewnie powiesz, że to wnikliwe obserwacje. tylko, że one wnikliwe nie sa widzisz kazda z tych obserwowanych w kilku sytuacjach i co zdanie sobie juz wyrabiasz ??
Ted nie wypowiadaj sie o kobietach tak jak bys był ich znawca. Tak sie moze wypowiadac jakis psycholog na przykład.
to tak jak by gówniara pod trzepakiem narzekala, żw szyscy faceci to tacy a tacy. Mnie to zawsze smieszyło. a Ty czasami znizasz sie do takiego własnie poziomu. Jasne te same prymitywne mysli ubierasz w ładne słowa, ale co to zmienia.
Przestan sie wreszcie miotac i pomysl troche nad tym co piszemy. Zwyczajnie sie nad tym zastanów. Nie chce ci tu dowalic, chce Ci tylko pare rzeczy uzmysłowic.
Popatrz Ted jaki byłes kiedys ( ja nie wiem jaki byłes, ale piszesz, że inny wiec zakładam, ze faktycznie tak było) a jaki jestes teraz. zmieniłes sie prawda. Jestem w stanie sie o własna lewa reke ( o lewa bo ładniejsza) załozyc, że wtedy tez uwazałes, że masz we łbie poukładane, że masz sprecyzowane poglady i jestes ukształtowany. i co jednak sie zmieniłes, cały czas sie zmieniasz, zmieniasz powoli poglady. Nie marwt sie to nie zarzut to stwierdzenie faktu. Takie zmienianie sie jest naturalne.
Teraz jest ci głupio z p[owodu pewnych spraw z przeszłosci, wiec pomysl co bedzie za jakies 10 lat, co sobie pomyslisz gdy np. to co tu piszesz wpadnie ci w łapy.

Wiem, że zeszłam z tematu, ale normalnie musiałam.

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: CarmelaCaw i 345 gości