jak byście się zachowali ?

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

don pedro
Bywalec
Bywalec
Posty: 53
Rejestracja: 17 lip 2006, 22:47
Skąd: karrramba tajne
Płeć:

jak byście się zachowali ?

Postautor: don pedro » 05 sie 2007, 14:27

witam, opisze pewną sytuacje : spotykam się z dziewczyną 3 miesiące, ona twierdzi że mnie kocha, czeka nas rozstanie bo chce na miesiąc wyjechać do pracy do Niemiec(dziewczyna nie ma nic przeciwko wręcz namawia mnie do tego wyjazdu), na ostatnim spotkaniu przed wspomnianym wyjazdem ona siedzi na kanapie, ogląda album ze zdjęciami z byłym chłopakiem, na albumie są napisy "kocham Cie", "najlepsze wakacje 2006" itp, ona wzdycha i maluje flamastrem serduszka, całkowicie nie ma ochoty sie przytulić, bardziej interesuje ją prognoza pogody niż ja bo jedzie na kilka dni nad morze, i tu moje pytanie (jak w temacie) - jak byście się zachowali i jak zareagowali na takie coś?
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 05 sie 2007, 15:07

zapytalabym sie czy jest normalna ;)
jak tak teskni za swoim ex to zostaw ja w spokoju, bo nic dobrego z tego nie bedzie.
Awatar użytkownika
Daisy
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 99
Rejestracja: 05 gru 2005, 13:34
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Daisy » 05 sie 2007, 15:17

Ja?? zastanowilabym sie o co tak naprawde jej chodzi.... Zapytala ja o to... I zastanowila sie czy jest warta zachodu...
"Największą karą dla kłamcy jest nie to, że ktoś mu nie wierzy,
ale to, że on sam nie potrafi uwierzyć nikomu."
Awatar użytkownika
Hyhy
Weteran
Weteran
Posty: 2611
Rejestracja: 29 mar 2004, 01:41
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hyhy » 05 sie 2007, 15:52

Aja bym jej powiedzial zeby wracala do bylego i malowala serduszka na moich zdjeciach :)
"Jest taka cierpienia granica, za ktora sie usmiech pogodny zaczyna...Hyhy "

hyhy e(L)o :)
Awatar użytkownika
Daisy
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 99
Rejestracja: 05 gru 2005, 13:34
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Daisy » 05 sie 2007, 16:01

hehehe:D niezle ;D se zapisze w razie gdyby...... :D
"Największą karą dla kłamcy jest nie to, że ktoś mu nie wierzy,

ale to, że on sam nie potrafi uwierzyć nikomu."
Awatar użytkownika
Jawka
Weteran
Weteran
Posty: 1046
Rejestracja: 13 maja 2006, 14:14
Skąd: innąd
Płeć:

Postautor: Jawka » 05 sie 2007, 19:42

don pedro pisze: jak byście się zachowali i jak zareagowali na takie coś?

Dziecinada straszna- jedno jest pewne, dziewczyna jest głupia. Głupia jeśli robiła to nieświadomie (owa nieswiadomość swiadczy o głupocie), jesli było to świadome (zakładając, że np. chciała wzbudzić Twoją zazdrość) to znaczy, że jest jeszcze głupsza niż podejrzewałam :D
Przyjemne to na pewno nie było :/
"(...) pomyśl... co za głupiec z niego-
mówi, że umiera z mego powodu....
zupełnie jakbym była chorobą"

ewka_666
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 23
Rejestracja: 07 lip 2006, 14:16
Skąd: Otchłań
Płeć:

Postautor: ewka_666 » 05 sie 2007, 20:21

Jest głupia bo inaczej się tego nazwać nie da,no ale cóż rożne rzeczy się zdarzają,może po prostu chciała wzbudzić twoją zazdrość...ale nie widzę w tym w ogóle sensu,ja na twoim miejscu bym się trochę zirytowała ale jakoś bym to zniosła i zapytała się dlaczego tak się zachowuje i czy aż tak jej się tęskni za byłym skoro rysuje te serduszka przy ich wspólnych zdjęciach,jeżeli by powiedziała że tęskni to od razu bym ją zostawiła bo taki związek nie miałby sensu
Awatar użytkownika
Joasia
Weteran
Weteran
Posty: 998
Rejestracja: 22 sty 2006, 21:17
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Joasia » 05 sie 2007, 22:32

don pedro pisze:dziewczyna nie ma nic przeciwko wręcz namawia mnie do tego wyjazdu
Wygląda jakby się chciała Ciebie pozbyć.
Jesteś pewien czy ona aby nie jedzie nad to morze z tym chłopakiem :>
Obrazek
neo7
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 334
Rejestracja: 08 cze 2007, 22:18
Skąd: ze 100-licy
Płeć:

Postautor: neo7 » 05 sie 2007, 22:34

don pedro pisze:ona siedzi na kanapie, ogląda album ze zdjęciami z byłym chłopakiem, na albumie są napisy "kocham Cie", "najlepsze wakacje 2006" itp, ona wzdycha i maluje flamastrem serduszka, całkowicie nie ma ochoty sie przytulić, bardziej interesuje ją prognoza pogody niż ja

Byłeś wzięty na przeczekanie. W jej rozumieniu z tamtym chłopakiem łączyło ją coś dużego. Fizycznie jest z tobą ale psychicznie jeszcze po częsci przy tamtym gościu. Nie miała okresu przejściowego, nie pogodziła się jeszcze ze stratą. Weszła w nowy związek a jeszcze żyje tamtym. Może jej z czasem przejdzie ale do końca to nie jest pewne.
Ostatnio zmieniony 05 sie 2007, 22:53 przez neo7, łącznie zmieniany 2 razy.
sometimes saying nothing says all
toor
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 84
Rejestracja: 26 maja 2007, 19:44
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: toor » 05 sie 2007, 22:44

Przejdzie jej to. Wcześniej czy później. Może rozstanie wam w tym pomoże, u mnie jest w tej chwili tak, że rozstanie właśnie zamiast podzielić to nas połączyło :).
Ona wspomina byłego, bo
z tamtym chłopakiem łączyło ją coś dużego

I miej nadzieję że tylko wspomina :). Do tego jeszcze absorbuje ją wyjazd. Zobaczysz co będzie jak wyjedziesz, jeżeli będzie tęsknić, pisać do ciebie to wszystko jest OK. Ale ty też o niej nie zapominaj i dawaj do zrozumienia, że choć cię nie ma przy niej to istniejesz. Powodzenia!
lecter
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 106
Rejestracja: 02 lut 2006, 12:52
Skąd: Ost
Płeć:

Postautor: lecter » 05 sie 2007, 23:09

Daj sobie spokój.Inteligentny człowiek takich rzeczy nie robi.Kto to widział żeby w obecności partnera wzdychac do byłego i malować serduszka.....ja na twoim miejscu juz w tym momencie nie miałbym do niej zaufania....a bez tego nie zbudujesz związku związku.popaprańców nie brakuje na tym swiecie
Awatar użytkownika
Daisy
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 99
Rejestracja: 05 gru 2005, 13:34
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Daisy » 05 sie 2007, 23:13

a moze ona po prostu ma 16 lat?? jak ma to wiele wyjasnia ;P hehehe
"Największą karą dla kłamcy jest nie to, że ktoś mu nie wierzy,

ale to, że on sam nie potrafi uwierzyć nikomu."
Awatar użytkownika
Ardaniss
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 126
Rejestracja: 23 maja 2007, 02:32
Skąd: Mława
Płeć:

Postautor: Ardaniss » 05 sie 2007, 23:57

To juz zostalo powiedziane, ale az mnie sciska by to powtorzyc.. Ale ta Twoja dziewczyna musi byc tepa... Albo nie dojzala. Ale wracajac do tematu, oto, jak chyba ja bym sie zachowal:

Rysuje serduszka, wzdycha, wszystko przy mnie... Krotka pilka, powiedzial bym jej, ze skoro tak teskni, to niech sobie wraca do bylego, bo nie zamierzam tracic czasu, i inwestowac uczuc w zwiazek z kims, kto tylko udaje, ze cos do mnie czuje, a ciagle mysli o bylym.

Ton w jakim bym to powiedzial ma tez pewne znaczenie. Glosny krzyk, zrobienie awantury moze i mialo by niezly oddzwiek, ale... jak by to zostalo powiedziane tak na luzie, chodnym tonem, bez emocji, i zaraz po tym bym wyszedl, mowic, ze przez to co teraz zrobila, stracilem ochote by z nia rozmawiac... no to podejzewam mialo by duzo mocniejszy efekt <diabel>
A gdy dorosne, chce zostac owocem jogobelli...
Awatar użytkownika
runeko
Weteran
Weteran
Posty: 1457
Rejestracja: 29 gru 2005, 21:31
Skąd: Chicago
Płeć:

Postautor: runeko » 06 sie 2007, 06:40

Ile Wy macie lat? Jak więcej niż 16, to widzę porażkę.
Ainsi sera, groigne qui groigne.
Grumble all you like, this is how it is going to be.
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 06 sie 2007, 07:39

Może Ona nie chce, żebyś jechał, mimo że mówi coś innego, i próbuje znaleźć sposób, byś został.

W każdym razie co by to nie oznaczało, w związku jest miejsce tylko dla dwóch osób. Więc ktoś niedługo wyleci za burtę: albo Ty, albo Jej ex. No chyba, że Ty Ją wywalisz i znajdziesz sobie inną.
"Miarkuj złość.
Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się
Bo on za chwilę może trzasnąć"
Awatar użytkownika
kociak408
Bywalec
Bywalec
Posty: 40
Rejestracja: 01 sie 2007, 14:04
Skąd: dolina rozkoszy
Płeć:

Postautor: kociak408 » 06 sie 2007, 09:27

Jak dla mnie to lekkie przegiecie, dziewczyna musi miec niezły tupet żeby przy tobie robić takie rzeczy. Nie mogleś jej zapytać po co to robi i dlaczego sie tak zachowuje? Wspolnej przyszłości wam nie wróże, dziewczyna jak tylko bedzie miała okazje wroci do bylego, no chyba ze juz jej nie bedzie chcial. A ty moze na tym skorzystasz, bo kto by chcial taka kretynke miec przy boku
I kochać dniem i nocą...do utraty tchu.. I tak na zawsze już...
Awatar użytkownika
Hyhy
Weteran
Weteran
Posty: 2611
Rejestracja: 29 mar 2004, 01:41
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hyhy » 06 sie 2007, 11:37

Olivia pisze:Może Ona nie chce, żebyś jechał, mimo że mówi coś innego, i próbuje znaleźć sposób, byś został
<hahaha>
To faktycznie jest tepa:) dla mnie to sposob zeby facet poczul sie wolny na obczyznie:D
kociak408 pisze:co to robi i dlaczego sie tak zachowuje?
Po co - nie wiem. Dlaczego - nie zalezy jej na nim. :)
"Jest taka cierpienia granica, za ktora sie usmiech pogodny zaczyna...Hyhy "



hyhy e(L)o :)
don pedro
Bywalec
Bywalec
Posty: 53
Rejestracja: 17 lip 2006, 22:47
Skąd: karrramba tajne
Płeć:

Postautor: don pedro » 06 sie 2007, 11:41

dzięki za odpowiedzi :) jeśli chodzi o wiek ona ma 20 lat a ja 21, skończyłem ten związek po moim powrocie bo chciałem sobie na spokojnie przemyśleć kilka spraw, ona wbiła przysłowiowy gwóźdź do trumny nie opisaną przeze mnie sytuacją, ale tym że potraktowała mnie jak śmiecia gdy wróciłem- znajomi, koleżanki byli ważniejsi niż ja (w pon nie mam czasu bo coś tam, we wtorek nie bardzo, w środe może ale nie wiem-to była jej gadka...gadka szmatka :P) więc powiedziałem że to koniec i tyle, bo za dużo sie tego nazbierało przez 3 miesiące :/ mimo że troche żałuje bo zależało mi na niej to wiem i każdy mi o tym mówi że zasługuje na kogoś lepszego, pozdrawiam
Awatar użytkownika
kociak408
Bywalec
Bywalec
Posty: 40
Rejestracja: 01 sie 2007, 14:04
Skąd: dolina rozkoszy
Płeć:

Postautor: kociak408 » 06 sie 2007, 12:01

don pedro pisze: skończyłem ten związek po moim powrocie

i bardzo dobrze, szkoda czasu dla kogos kto sam nie wie czego chce. powodzenia
I kochać dniem i nocą...do utraty tchu.. I tak na zawsze już...
Awatar użytkownika
Ardaniss
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 126
Rejestracja: 23 maja 2007, 02:32
Skąd: Mława
Płeć:

Postautor: Ardaniss » 06 sie 2007, 12:01

No, meska decyzja! A czy mogl bys nam powiedziec, jaka byla jej reakcja na zerwanie?
A gdy dorosne, chce zostac owocem jogobelli...
don pedro
Bywalec
Bywalec
Posty: 53
Rejestracja: 17 lip 2006, 22:47
Skąd: karrramba tajne
Płeć:

Postautor: don pedro » 06 sie 2007, 12:24

jej reakcja? powiedziała że traktowałem ją jak zabawke (a było odwrotnie) i tyle, zero kontaktu od tamtej pory, za to jej mama napisała mi pare dni po tym jak zerwałem smsa że dziękuje za wszystko i życzyła mi duuuuużo szczęścia :) mama widziała we mnie kogoś wartościowego ale ona nie, jej strata ;)
Awatar użytkownika
Ardaniss
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 126
Rejestracja: 23 maja 2007, 02:32
Skąd: Mława
Płeć:

Postautor: Ardaniss » 06 sie 2007, 12:56

Do cholery, ze tez corka nie wdala sie w matke :) A moze trzeba bylo z matka krecic a nie z corka? (joke)
A skad masz pewnosc, ze to nie ona wyslala tego esa z telefonu swojej mamy? Ciekawe jest to (rowniez mozna uzyc okreslenia "standardowe"), ze dziewczyna postawila siebie sama w roli ofiary wrednego chlopaka, ktory ja wykorzystywal jako zabawke. Dobrze zrobiles stary! :)
A gdy dorosne, chce zostac owocem jogobelli...
don pedro
Bywalec
Bywalec
Posty: 53
Rejestracja: 17 lip 2006, 22:47
Skąd: karrramba tajne
Płeć:

Postautor: don pedro » 06 sie 2007, 23:15

hehehe :D wiem że to nie ona bo jej mama pisała do mnie wcześniej pare razy i jest różnica pomiędzy sposobem pisania obydwu pań :) to że dobrze zrobiłem to wiem, zastanawia mnie fakt jak można mówić KOCHAM CIE a po dwóch tygodniach mieć już kogoś innego :/ współczuje temu chłopakowi ale mimo wszystko życze mu aby potraktowała go lepiej niż mnie, bo mając 20 lat i nie wiedzieć co znaczą te dwa słowa i ile znaczą nie powinno sie chyba wchodzić w związki, co sądzicie ?
lecter
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 106
Rejestracja: 02 lut 2006, 12:52
Skąd: Ost
Płeć:

Postautor: lecter » 06 sie 2007, 23:50

zastanawia mnie fakt jak można mówić KOCHAM CIE a po dwóch tygodniach mieć już kogoś innego


uwierz mi - mozna:) moja ex w czasie rocznego związku,tylko przez kolejne 2 tygodnie mówiła mi 'kocham'(po pół roku) a potem cos jej sie odmieniło

albo trafiam na dziewczyny, które nie wiedzą nic o uczuciach, o byciu w związku i wynikającymi z tego określonymi zachowaniami albo takie, które deklarują że wiedzą ale mają taką hustawkę uczuciową aby na koniec powiedzieć ci że jesteś super facet z którym nie mogą stworzyć związku.Pomieszanie z poplątaniem:P

[ Dodano: 2007-08-06, 23:56 ]
bo mając 20 lat i nie wiedzieć co znaczą te dwa słowa i ile znaczą nie powinno sie chyba wchodzić w związki, co sądzicie ?


wiesz...każdy ma swoja definicje 'kochania',ale na pewno mozna wyłączyc elementy wspólne.To czy cię kobieta kocha widać po zachowaniu - jedne umieją ją okazywać a drugie nie.zależy co komu pasi....:)
Awatar użytkownika
Ardaniss
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 126
Rejestracja: 23 maja 2007, 02:32
Skąd: Mława
Płeć:

Postautor: Ardaniss » 06 sie 2007, 23:58

Przykra sprawa, ale niestety zanim dziewczyna nie dojzeje, to takie teksty potrafi sadzic bez zadnych oporow, nie przejmujac sie jakie to moze miec konsekwencje. I to wcale nic nadzwyczajnego, ze po 2 tygodniach zmienia zdanie :D To nazwal bym raczej "standardem". Im szybciej facet nauczy sie, ze uczucia kobiety moga zmienic sie w jednej chwili, tym lepiej dla jego zdrowia psychicznego :)
A gdy dorosne, chce zostac owocem jogobelli...
lecter
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 106
Rejestracja: 02 lut 2006, 12:52
Skąd: Ost
Płeć:

Postautor: lecter » 07 sie 2007, 00:35

Im szybciej facet nauczy sie, ze uczucia kobiety moga zmienic sie w jednej chwili, tym lepiej dla jego zdrowia psychicznego


no nie wiem:)...normalna kobieta, która wie czego chce, nie ma wahań.znam troche takich kobiet, które w stosunku do swoich partnerów codziennie okazują im swoją miłość
Awatar użytkownika
Ardaniss
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 126
Rejestracja: 23 maja 2007, 02:32
Skąd: Mława
Płeć:

Postautor: Ardaniss » 07 sie 2007, 01:04

No najwyrazniej za krotko jeszcze zyje... co to jest 20 lat :) Wszystko przedemna jesli chodzi o spotkanie takich kobiet.
W sumie, taka dziewczyna, ktora mowi, ze nie wie, czego chce... to ja chyba wiem, czego ona jednak chce :) Wyszalec sie, ale nie wie jak to powiedziec. Tak mysle przynajmniej o tym w tej chwili.
A gdy dorosne, chce zostac owocem jogobelli...
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 07 sie 2007, 01:45

smsy od mamy niezle :D
ale decyzja dobra, po niej to splynelo, wiec tymbardziej dobrze ze sie dluzej nie meczyles.
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 07 sie 2007, 10:45

don pedro pisze:zastanawia mnie fakt jak można mówić KOCHAM CIE a po dwóch tygodniach mieć już kogoś innego :/

mówić można różne rzeczy. jak zresztą widzisz ;-)
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Awatar użytkownika
Ania82
Bywalec
Bywalec
Posty: 42
Rejestracja: 21 mar 2007, 15:23
Skąd: PL
Płeć:

Postautor: Ania82 » 07 sie 2007, 15:04

lollirot pisze:mówić można różne rzeczy. jak zresztą widzisz ;-)

Dokładnie, podzielam tę opinię - ważniejsze jest, aby miłość okazywać każdego dnia, a nie czasem od święta rzucić KOCHAM CIĘ i nie okazywać tego.
A swoją drogą to te 20 lat to trochę dużo na takie zachowania...
"Pesymista widzi ciemny tunel, optymista widzi światełko w tunelu, realista widzi pociąg, maszynista widzi 3 debili na torach..."

Obrazek

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 398 gości