Co dyskwalifikuje dziewczyne/chlopaka w Twoich oczach.

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Animal
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 218
Rejestracja: 01 lip 2007, 19:58
Skąd: z miasta
Płeć:

Postautor: Animal » 13 lip 2007, 20:49

neo7 pisze:
Animal pisze:Nie lubię u kobiet:
-braku zdecydowania
-egoizmu
-nieśmiałości
-braku umiejętności wzięcia spraw w swoje ręce (nie wiem jak to nazwać)
-brak swojego zdania

Dla Wszystkich które nie mają tych cech

A są w ogóle takie kobiety, które nie maja w/w cech?


Ależ oczywiście że są! Znam co najmniej cztery takie kobiety <browar>
Cokolwiek potrafisz lub myślisz, że potrafisz, rozpocznij to. Odwaga ma w sobie geniusz, potęgę i magię.
Awatar użytkownika
runeko
Weteran
Weteran
Posty: 1457
Rejestracja: 29 gru 2005, 21:31
Skąd: Chicago
Płeć:

Postautor: runeko » 19 lip 2007, 06:31

Mnie od razu odstrasza, kiedy facet się czymkolwiek przechwala. Nieważne, czy to samochód, zarobki, mięśnie, ilość panienek. Takie to prymitywne, to całe stroszenie ogona i pokazywanie jakim to się jest najlepszym. Może są takie, którym to imponuje, mnie tylko odpycha bo daje wrażenie, że facet jest pozbawiony pewności siebie i musi nadrabiać gębą.
Ainsi sera, groigne qui groigne.
Grumble all you like, this is how it is going to be.
Awatar użytkownika
Róża
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 19 lip 2007, 11:59
Skąd: z domu ;)
Płeć:

Postautor: Róża » 19 lip 2007, 12:53

hehe :D ale popłynąłeś teraz Animal z tymi zwierzętami :P .Zgadzam się z pani_minister, że to jak adresat się wypowiada to o nim samym świadczy :)
Jak dla mnie to na samym początku zrażam się do chłopaków, którzy:
-w niektórych sytuacjach zachowóją się nietaktownie
-są uzależnieni od alkoholu czy też narkotyków lub innych nałogów :D
-uważają, że są pępkiem świata i są nieomylni w swych przekonaniach :/
-dbają o swój wygląd przesadnie, np. chodzą do solarium raz w tygodniu, golą sobie nogi i inne tam..uważam, że są narcyzami wtedy
-niezdecydowanie objawiające się tym, że muszę o wszystkim sama decydować
-okłamuje i jest nieszczery wobec mnie :/
-nie dotrzymuje słowa

Ale nie każda negatywna cecha przekreśla osobę w moich oczach..Każdy człowiek ma swoje wady i zalety...Nie należy oceniać człowieka po ostatniej rozmowie lecz po całej znajomości ;)
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 19 lip 2007, 13:05

Róża pisze:golą sobie nogi i inne tam

z ciekawości, co to sa inne tam ??
Awatar użytkownika
Animal
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 218
Rejestracja: 01 lip 2007, 19:58
Skąd: z miasta
Płeć:

Postautor: Animal » 19 lip 2007, 16:41

Dzindzer pisze:
Róża pisze:golą sobie nogi i inne tam

z ciekawości, co to sa inne tam ??


Swego czasu znałem jednego delikwenta co mówił w życiu sobie nic nie ogolę. Z czasem stopniowo i systematycznie znikały mu włosy z klaty, nóg. Zawsze wszystkich zapewniał że nic więcej nie ogoli. Od kolegi co z nim na siłownie chodził [są tam prysznice] wyszło że kłamał <hahaha>

Inna sytuacja, chyba lepsza nawet. Pewien kolega zaczął chodzić na siłkę, chodził do momentu póki nie poszedł pod prysznic po ćwiczeniach. Tak jak wszedł tak zaraz wyszedł. Mówił mi potem że tam wszyscy jak stali to mieli ogolone j...... <hahaha>

Cóż prawo wyboru, ciekawe jak daleko to zajdzie 8)
Jestem ciekaw jak reagują kobiety na męską depilacje :?

Ps. Róża o co chodzi Ci ze zwierzętami :?
Cokolwiek potrafisz lub myślisz, że potrafisz, rozpocznij to. Odwaga ma w sobie geniusz, potęgę i magię.
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 19 lip 2007, 16:48

Animal pisze:Pewien kolega zaczął chodzić na siłkę, chodził do momentu póki nie poszedł pod prysznic po ćwiczeniach. Tak jak wszedł tak zaraz wyszedł. Mówił mi potem że tam wszyscy jak stali to mieli ogolone j...... <hahaha>

przestał chodzic, bo inni mieli ogolone jaja :/
Animal pisze:Jestem ciekaw jak reagują kobiety na męską depilacje :?

jeste przynajmniej jeden temat o tym
AlfaRomeo1939
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 192
Rejestracja: 09 lis 2005, 21:33
Skąd: Kase Brać ??
Płeć:

Postautor: AlfaRomeo1939 » 19 lip 2007, 19:42

Mnie u laske zniechęca:
- Brak własnego zdania
- Mówi jedno robie drugie
- Kłamie
- Uważa się za miss świata
- Nic tylko nauka i nauka
- Nie pije, nie pali (oczywiście okazyjnie), na imprezy i melażne nie pujdzie na disko też nie bo za głośno itp = Odpada odrazu
- Kilogramy makijażu
Co by się nie działo głowa do góry !
Awatar użytkownika
marzata1986
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 61
Rejestracja: 13 cze 2005, 22:44
Skąd: Jastrzębie
Płeć:

Postautor: marzata1986 » 19 lip 2007, 21:43

mnie wkurza chamstwo i wrodzone cwaniactwo...

Najbardziej mnie denerwuje kiedy w autobusie siedzą sobie tacy "przystojniacy" a obok ledwo stoi staruszka wtedy tylko takich <mlotek> <mlotek> <mlotek> <mlotek> <mlotek> <mlotek> <mlotek> <mlotek> <mlotek> <mlotek>
Awatar użytkownika
jazevec
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 19
Rejestracja: 16 lip 2006, 14:26
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: jazevec » 19 lip 2007, 21:45

Jeżeli dziewczyna ma powyżej 160 cm to kompletnie mnie nie pociąga. Ani charakter, ani inteligencja, poczucie humoru nie pomoże. Po prostu nic nie czuję. Ma to chyba swoje zalety, bo przez przypadek się nie zakocham.
Jakby ktoś sie zastanawiał, mam ciut ponad 2m i 23 lata.

przestał chodzic, bo inni mieli ogolone jaja :/


Ja mysle, ze kolega bal sie, ze upusci mydlo. Tez bym sie bal.
Śmierć to zdrowie !
Awatar użytkownika
Animal
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 218
Rejestracja: 01 lip 2007, 19:58
Skąd: z miasta
Płeć:

Postautor: Animal » 19 lip 2007, 21:47

jazevec pisze:Jeżeli dziewczyna ma powyżej 160 cm to kompletnie mnie nie pociąga. Ani charakter, ani inteligencja, poczucie humoru nie pomoże. Po prostu nic nie czuję. Ma to chyba swoje zalety, bo przez przypadek się nie zakocham.
Jakby ktoś sie zastanawiał, mam ciut ponad 2m i 23 lata.[/fade]



Coś w tym jest że wysocy lubią te niskie <diabel> Tu neo7 powinien się co nieco wypowiedzieć <browar>

W sumie to dodał bym że nie lubię jak co poniektóre dziewczyny (te młodsze) próbują sobie pogrywać. Czasem to swego rodzaju testowanie jest lub one tak myślą. Chyba jestem na to wyczulony jakiś, ale od razu to widzę <chory>
Cokolwiek potrafisz lub myślisz, że potrafisz, rozpocznij to. Odwaga ma w sobie geniusz, potęgę i magię.
Awatar użytkownika
Ardaniss
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 126
Rejestracja: 23 maja 2007, 02:32
Skąd: Mława
Płeć:

Postautor: Ardaniss » 20 lip 2007, 00:39

-Nałogi typu papierosy, alkohol, narkotyki.
-Jesli bluzga ponad pewien poziom tolerancji (czasem jak sie jej zdazy, bo cos naprawde ja wkurzy, to ok)
-Nie cierpie glupich dziewczyn (to niestety nie zawsze jest widoczne od razu)
-Blachara...
-Jesli juz robi te swoje tesciki, to niech robi, ale niech z nimi nie przegina. Dzien w dzien jakis durny tescik potrafi wkurzyc.
-Jesli nie potrafie z nia znalezc wspolnego jezyka.
-Jesli nie potrafi zakceptowac moich wad, i co najwazniejsze... swoich... nie lubie mazgajow placzacych jaka to ona ble ble srutututu.
-Kompletny brak pewnosci siebie.
-Kiedy dziewczyna mysli, ze jestem jej sponsorem i zawsze bede za nia placil (jest rownouprawnienie)
-Chamstwo... tak tak moje panie, u was tez to jest obecne :)
-Kiedy nie potrafi tanczyc (ma-sa-kra, ostatnio spotkalem taki przypadek, ale to chyba na wyginieciu jest)
-Badz co badz, figure musi miec fajna, zebym nie musial zastanawiac sie, czy ma gdzies po kieszeniach schowany biust, to samo tyczy sie tylka.
-Za szczupla/za puszysta - out. Takie po srodku sa w sam raz :)
-O takich rzeczach jak zdrada, klamstwo nie musze chyba pisac, bo to oczywiste :)
A gdy dorosne, chce zostac owocem jogobelli...
Awatar użytkownika
Wstreciucha
Weteran
Weteran
Posty: 2646
Rejestracja: 14 wrz 2005, 11:48
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Wstreciucha » 20 lip 2007, 00:52

jazevec pisze:Jakby ktoś sie zastanawiał, mam ciut ponad 2m i 23 lata.

No wlasnie sie zastanawialam, bo piszesz jakis 15letni konus.
Animal pisze:Cóż prawo wyboru, ciekawe jak daleko to zajdzie 8)

Nie daleko, jedyne co sobie jeszcze moga wykosic to ich trawniki przed domem. O goleniu jaj bylo juz troche tematow i wielu babkom to odpowiada. Sposob w jaki o tym piszesz mowi za to wiele o tym , ze przegapiles faze metroseksualnych i wygolonych z wyboru hetero.
Animal pisze:Tu neo7 powinien się co nieco wypowiedzieć <browar>

O jezu, tylko nie on. Juz dzis sie pograzyl w innym temacie.
Te same fakty dają jednym wiele do myślenia, innym tylko do gadania.
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 20 lip 2007, 08:12

-Blachara...

a kto to
wybacz, ale nie znam tego słowa
Awatar użytkownika
Mati
Maniak
Maniak
Posty: 694
Rejestracja: 09 kwie 2007, 15:22
Skąd: Zachód
Płeć:

Postautor: Mati » 20 lip 2007, 10:29

dziwka
Fuck it all! Fuck this world!...
Fuck everything that you stand for!...
Awatar użytkownika
SaliMali
Weteran
Weteran
Posty: 958
Rejestracja: 22 maja 2006, 21:29
Skąd: z konia
Płeć:

Postautor: SaliMali » 20 lip 2007, 10:50

Mati_00 pisze:dziwka

bardziej chyba szmira jak juz
Ardaniss pisze:Jesli nie potrafi zakceptowac moich wad, i co najwazniejsze... swoich...

ale Ty jej wad nie musisz akceptowac?wazne zeby ona Twoje wady akceptowala, ona nie moze miec zadnych... (wywnioskowalam z tego co napisales)
Ardaniss pisze:Kiedy nie potrafi tanczyc (ma-sa-kra, ostatnio spotkalem taki przypadek, ale to chyba na wyginieciu jest
chyba nie jest na wyginieciu, albo ja jakis dinozaur jestem, nie lubie i nie umiem tanczyc i jakos zandemu z moich dotychczasowych mężczyzn to nie przeszkadzalo. Moze to swiadczy o tym, ze oni nie byli tak powierzchowni jak Ty <pijak>


w moich oczach trudno jets o totalna dyskwalifikacje. prawie zawsze znajde u czlowieka pomimo wad cos co mi sie podoba, co lubie. Jezeli naprawde ma takie wady, ktorych ja nie potrafie zaakceptowac to trudno, ale ze wszystkim w jakims stopniu mozna walczyc, kontrolowac.
np.
Ardaniss pisze:Jesli bluzga ponad pewien poziom tolerancji
moj taki byl i teraz nie klnie prawie wcale, na pewno mnie sie czesciej zdarza niz jemu..
"To jest tak, że gdy mam co chcę,
Wtedy więcej chcę.
Jeszcze."
Awatar użytkownika
Marissa
Weteran
Weteran
Posty: 1864
Rejestracja: 30 maja 2006, 11:46
Skąd: XxX
Płeć:

Postautor: Marissa » 20 lip 2007, 11:12

madziorka.m pisze:Ardaniss napisał/a:
Kiedy nie potrafi tanczyc (ma-sa-kra, ostatnio spotkalem taki przypadek, ale to chyba na wyginieciu jest
chyba nie jest na wyginieciu, albo ja jakis dinozaur jestem, nie lubie i nie umiem tanczyc i jakos zandemu z moich dotychczasowych mężczyzn to nie przeszkadzalo

Dobre kryterium. Kobieta musi umiec tanczyc. No bo jak to? Wiocha z taka sie pokazac przeciez na dyskotece. No chyba ze nie przyznawac sie do niej, ale gdzie tam... Toz to dyskwalifikacja.
Hm, u facetow nie lubie takiego wlasnie durnego rozdrabniania sie. No sorry, ale zeby dyskwalifikowac kogos z tak durnego powodu to dla mnie przegiecie <hahaha>
Awatar użytkownika
Róża
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 19 lip 2007, 11:59
Skąd: z domu ;)
Płeć:

Postautor: Róża » 20 lip 2007, 11:26

Też racja...czego to faceci jeszcze nie wymyślą :/ a jak by chłopak nie potrafił tańczyć, to mam też przekreślić??? <hahaha> <hahaha> <hahaha>
Człowiek jest stworzeniem miłości. Co zostało w miłości stworzone, może żyć tylko w miłości.
Bruno Groening
AlfaRomeo1939
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 192
Rejestracja: 09 lis 2005, 21:33
Skąd: Kase Brać ??
Płeć:

Postautor: AlfaRomeo1939 » 20 lip 2007, 11:32

Kiedy nie potrafi tanczyc (ma-sa-kra, ostatnio spotkalem taki przypadek, ale to chyba na wyginieciu jest)
Fajnie jak laska dobrze tańczy ale jak nie potrafi to nie znaczy że już ją przekreślam (choć dziwnie to wygląda jak chłopak bawi na parkiecie a ta stoi albo siedzi bo na parkiet nie wyjdzie)
Co by się nie działo głowa do góry !
Awatar użytkownika
Ardaniss
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 126
Rejestracja: 23 maja 2007, 02:32
Skąd: Mława
Płeć:

Postautor: Ardaniss » 20 lip 2007, 11:44

Hej, dla mnie to jest wazne, by dziewczyna potrafila tanczyc, dla was nie musi. Jesli zechce sie uczyc, to problemu w zasadzie nie ma, lub zniknie baaardzo szybko. To sa moje kryteria, ale tez nie sa one takimi moim zelaznymi zasadami, bo przeciez dziewczyna moze miec inne zalety, ktore przycmia to czy owo, nikt nie jest doskonaly :)

Co do akceptacji jej wad, owszem, nie uwzglednilem tego, dobrze, ze zauwazylas ;) Oczywiscie jej wady tez musze akceptowac.

Blachara, w moim rozumieniu to dziewczyna, ktora mozesz przeleciec bez problemu posiadajac dobry samochod. Podjezdzasz pod byle jaka dyskoteke takim cudem na 4 kolkach, a takim dziewczynom sie od razu oczka swieca. To chyba tkwi pod swiadomoscia dziewczyny (nie kazdej), ze jak widzi goscia z zajebistym autem, to mysli, ze ma kase, a jak ma kase, to warto sie przy nim zakrecic. Ale jak taka zapytac co najbardziej ceni u faceta to: szczerosc, uczciwosc, bla bla bla...
A gdy dorosne, chce zostac owocem jogobelli...
neo7
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 334
Rejestracja: 08 cze 2007, 22:18
Skąd: ze 100-licy
Płeć:

Postautor: neo7 » 20 lip 2007, 11:50

Animal pisze:jazevec napisał/a:
Jeżeli dziewczyna ma powyżej 160 cm to kompletnie mnie nie pociąga. Ani charakter, ani inteligencja, poczucie humoru nie pomoże. Po prostu nic nie czuję. Ma to chyba swoje zalety, bo przez przypadek się nie zakocham.
Jakby ktoś sie zastanawiał, mam ciut ponad 2m i 23 lata.[/fade]



Coś w tym jest że wysocy lubią te niskie <diabel> Tu neo7 powinien się co nieco wypowiedzieć <browar>

E tam, ja też jestem wysoki i wcale mnie nie mierzi jak dziewczyna jest obiektywnie wysoka, ale oczywiście powinna być nieco niższa ode mnie. :) Nie mam żadnej teorii w tym zakresie, hehe.
Ardaniss pisze:-Nałogi typu papierosy, alkohol, narkotyki.

Paląca odpada, że o narkotykach nie wspomnę. A co do alkoholu na imprezie to jest on wskazany, oczywiście w odpowiednich dawkach.
Ardaniss pisze:-Kiedy nie potrafi tanczyc (ma-sa-kra, ostatnio spotkalem taki przypadek, ale to chyba na wyginieciu jest)

Dziewczyna tańczyć umieć musi. Zresztą ja poznaję dziewczyny po dyskotekach i klubach więc siłą rzeczy umieją tańczyć. Zresztą to jak dziewczyna tańczy ma pewne przełożenie na jej aktywność w innych sferach życia. :)
Wstreciucha pisze:Animal napisał/a:
Tu neo7 powinien się co nieco wypowiedzieć <browar>

O jezu, tylko nie on. Juz dzis sie pograzyl w innym temacie.

no comment "Wstręciucho" <walka>
Ostatnio zmieniony 20 lip 2007, 22:25 przez neo7, łącznie zmieniany 2 razy.
sometimes saying nothing says all
Awatar użytkownika
jazevec
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 19
Rejestracja: 16 lip 2006, 14:26
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: jazevec » 20 lip 2007, 21:38

Wstreciucha pisze:
jazevec pisze:Jakby ktoś sie zastanawiał, mam ciut ponad 2m i 23 lata.

No wlasnie sie zastanawialam, bo piszesz jakis 15letni konus.


Dziękuję ! <banan>
Śmierć to zdrowie !
Awatar użytkownika
Animal
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 218
Rejestracja: 01 lip 2007, 19:58
Skąd: z miasta
Płeć:

Postautor: Animal » 21 lip 2007, 09:10

Wstreciucha pisze:
Animal pisze:Cóż prawo wyboru, ciekawe jak daleko to zajdzie 8)
Sposob w jaki o tym piszesz mowi za to wiele o tym , ze przegapiles faze metroseksualnych i wygolonych z wyboru hetero.


Sorry ale dla mnie to jest obca rzecz [chodźi o metro czy jak to się zwie] uciekam od takich bo co poniektórzy to się nawet potrafią uśmiechnąć do mnie <belt> Miejmy nadzieje że ten tym ludzi wkrótce wyginie.

[ Dodano: 2007-07-21, 09:14 ]
madziorka.m pisze:..... nie lubie i nie umiem tanczyc i jakos zandemu z moich dotychczasowych mężczyzn to nie przeszkadzalo. Moze to swiadczy o tym, ze oni nie byli tak powierzchowni jak Ty <pijak>


Ten temat mówi o powierzchowności <zalamka>

madziorka.m pisze:Jezeli naprawde ma takie wady, ktorych ja nie potrafie zaakceptowac to trudno, ale ze wszystkim w jakims stopniu mozna walczyc, kontrolowac.


Kontrolować? Radziłbym się mocno nad tym zastanowić <zalamka>

[ Dodano: 2007-07-21, 09:16 ]
Dzindzer pisze:
-Blachara...

a kto to
wybacz, ale nie znam tego słowa



Hahahah a to dobre, serio nie wiesz? :>
Myślę że jednak wiesz, tylko zawsze się czepiasz tych co są nowi na forum <glaszcze>
Cokolwiek potrafisz lub myślisz, że potrafisz, rozpocznij to. Odwaga ma w sobie geniusz, potęgę i magię.
Awatar użytkownika
SaliMali
Weteran
Weteran
Posty: 958
Rejestracja: 22 maja 2006, 21:29
Skąd: z konia
Płeć:

Postautor: SaliMali » 21 lip 2007, 09:17

Animal pisze:Kontrolować? Radziłbym się mocno nad tym zastanowić
uwazasz, ze skoro ktos ma jakies wady to nie ma sensu z kims takim sie wiazac, bo i tak tych wad nie da sie pozbyc? ? Mam nieco inne zdanie, bo wg mnie taka wadę jak przeklinanie da sie kontrolowac. Ot co.
"To jest tak, że gdy mam co chcę,

Wtedy więcej chcę.

Jeszcze."
Awatar użytkownika
Animal
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 218
Rejestracja: 01 lip 2007, 19:58
Skąd: z miasta
Płeć:

Postautor: Animal » 21 lip 2007, 09:20

Marissa pisze:Dobre kryterium. Kobieta musi umiec tanczyc. No bo jak to? Wiocha z taka sie pokazac przeciez na dyskotece. No chyba ze nie przyznawac sie do niej, ale gdzie tam... Toz to dyskwalifikacja.
Hm, u facetow nie lubie takiego wlasnie durnego rozdrabniania sie. No sorry, ale zeby dyskwalifikowac kogos z tak durnego powodu to dla mnie przegiecie <hahaha>


Taa? A dziewczyny to co niby robią? Zaraz się pytają swoich koleżanek czy jej facet dobrze tańczy. Takie koleżanki to jej nagadają bzdur i wtedy delikwentka jest gotów zostawić kolesia.
A co do rozdrabniania to powiem tyle że faceci są rzeczowi i mówią jak jest bez względu na to czy jest to rzecz mała czy duża. Przecież trzeba o wszystkim rozmawiać, no nie :?

[ Dodano: 2007-07-21, 09:22 ]
madziorka.m pisze:
Animal pisze:Kontrolować? Radziłbym się mocno nad tym zastanowić
uwazasz, ze skoro ktos ma jakies wady to nie ma sensu z kims takim sie wiazac, bo i tak tych wad nie da sie pozbyc? ? Mam nieco inne zdanie, bo wg mnie taka wadę jak przeklinanie da sie kontrolowac. Ot co.


Tak, ale nie można kontrolować drugiej osoby <zalamka> Taka osoba sama musi to zrobić, zacznij facetowi 100 razy dziennie wspominać żeby nie przeklinał i zobaczymy co z tego wyniknie <chory>
Cokolwiek potrafisz lub myślisz, że potrafisz, rozpocznij to. Odwaga ma w sobie geniusz, potęgę i magię.
Awatar użytkownika
SaliMali
Weteran
Weteran
Posty: 958
Rejestracja: 22 maja 2006, 21:29
Skąd: z konia
Płeć:

Postautor: SaliMali » 21 lip 2007, 09:24

Animal pisze:Taa? A dziewczyny to co niby robią? Zaraz się pytają swoich koleżanek czy jej facet dobrze tańczy. Takie koleżanki to jej nagadają bzdur i wtedy delikwentka jest gotów zostawić kolesia.
z jakimis dziwnymi kobietami obcujesz chyba, bo wsrod moich kolezanek jeszcze sie taka sytuacja nie zdarzyla :] bo to ze ja tak nie robie jest zupelnie uzasadnione, bo niepotrzebny mi tanczacy facet, ale mam znajome, ktore uwielbiaja tanczyc, ale jak facet nie umie to raczej nie jest dla nich problem

[ Dodano: 2007-07-21, 09:26 ]
Animal pisze:Taka osoba sama musi to zrobić, zacznij facetowi 100 razy dziennie wspominać żeby nie przeklinał i zobaczymy co z tego wyniknie
zaczelam i co z tego wyniknelo? jestem szczesliwa kobieta, z cudownym facetem u boku juz kawalek czasu :] akurat w tej kwestii zgodzil sie ze mna i postanowil sie kontrolowac i nie wyszlo z tego nic zlego. Zreszta nie musialam mu mowic 100 razy dziennie, wystarczylo kilka razy i odpowiednia argumentacja
"To jest tak, że gdy mam co chcę,

Wtedy więcej chcę.

Jeszcze."
Awatar użytkownika
Animal
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 218
Rejestracja: 01 lip 2007, 19:58
Skąd: z miasta
Płeć:

Postautor: Animal » 21 lip 2007, 09:26

neo7 pisze:E tam, ja też jestem wysoki i wcale mnie nie mierzi jak dziewczyna jest obiektywnie wysoka, ale oczywiście powinna być nieco niższa ode mnie. :) Nie mam żadnej teorii w tym zakresie, hehe.

A ja mam 8) Dążymy do jakiś norm. Wystarczy pomyśleć co by się działo jakby się wysocy z wysokimi dobierali <hmm>
neo7 pisze:Paląca odpada, że o narkotykach nie wspomnę. A co do alkoholu na imprezie to jest on wskazany, oczywiście w odpowiednich dawkach.
.... z naciskiem na słowo odpowiednich.

[ Dodano: 2007-07-21, 09:32 ]
madziorka.m pisze: z jakimis dziwnymi kobietami obcujesz chyba,


Moje koleżanki są pierwsza klasa i nie mogę im za wiele zarzucić.
O zjawisku plotkowania , w tym przypadku na temat tańczenia facetów, można jasno stwierdzić że jest to nagminne. I dziewczyny pierwsze co robią to m. in. jak facet tańczy. Ale muszę dodać że dotyczy to przede wszystkim wieku 20 i mniej. Ale bywa różnie rzecz jasna. 8)
Cokolwiek potrafisz lub myślisz, że potrafisz, rozpocznij to. Odwaga ma w sobie geniusz, potęgę i magię.
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 21 lip 2007, 10:23

Animal pisze:uciekam od takich bo co poniektórzy to się nawet potrafią uśmiechnąć do mnie <belt> Miejmy nadzieje że ten tym ludzi wkrótce wyginie.

boisz sie jak sie facet usmiechnie do ciebie ??
ja tam lubie jak sie ludzie usmiechna, przeciez to sympatyczne.
Hahahah a to dobre, serio nie wiesz? :>

tak serio nie wiedziałam
Animal pisze:tylko zawsze się czepiasz tych co są nowi na forum <glaszcze>

że niby czepiam sie udajac mniej wiedzaca niz jestem :>
Animal pisze:Tak, ale nie można kontrolować drugiej osoby <zalamka>

przeczytaj moze ze zrozumieniem, ona słowa o kontroli drgiej osoby nie napisała, ale o kontrolowaniu czegos przez ta osobe, o kontrolowaniu przez takiego osobnika jego własnej wady
Animal pisze:w tym przypadku na temat tańczenia facetów, można jasno stwierdzić że jest to nagminne

z czyms takim w swoim srodowisku, otoczeni ( zmieniałam kilka razy, wiec sporo ludzi mam na mysli) czegos takiego nie było, nie mówie, że temat tanczenia to temat tabu, ale ni było to jakims wyznacznikiem do wspólnego zdecydowania czy panna ma czy nie ma sie spotykac z danym facetem
nadia
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 419
Rejestracja: 18 lut 2007, 17:53
Skąd: ze wschodu
Płeć:

Postautor: nadia » 21 lip 2007, 10:29

neo7 pisze:resztą to jak dziewczyna tańczy ma pewne przełożenie na jej aktywność w innych sferach życia. :)


To samo u faceta. Po tańczeniu naprawdę można zbadać inteligencję emocjonalno-seksualną u mężczyzny. Facet, który szarpie w tańcu, nie trzyma rytmu, depcze po stopach, to prawdopodobnie kanał w powyższych sferach. Mnie się ta prawidłowość do tej pory sprawdziła w 100%.
Awatar użytkownika
SaliMali
Weteran
Weteran
Posty: 958
Rejestracja: 22 maja 2006, 21:29
Skąd: z konia
Płeć:

Postautor: SaliMali » 21 lip 2007, 10:33

Animal pisze:O zjawisku plotkowania , w tym przypadku na temat tańczenia facetów, można jasno stwierdzić że jest to nagminne. I dziewczyny pierwsze co robią to m. in. jak facet tańczy. Ale muszę dodać że dotyczy to przede wszystkim wieku 20 i mniej. Ale bywa różnie rzecz jasna.
to moze ja w jakims dziwnym srodowisku sie obracam?? nawet jak mialam mniej lat niz 20 to nie mialysmy takich problemow i wyznacznikow, ale ja w sumie jestem wychowana na wódce i ogniskach, spiewaniu SDMu iDżemu, wiec chyab dlatego tanczacy facet mnie(ani moim kolezankom) potrzebny nigdy nie byl <pijak>

[ Dodano: 2007-07-21, 10:35 ]
nadia pisze:To samo u faceta. Po tańczeniu naprawdę można zbadać inteligencję emocjonalno-seksualną u mężczyzny. Facet, który szarpie w tańcu, nie trzyma rytmu, depcze po stopach, to prawdopodobnie kanał w powyższych sferach
ze co? albo nie rozumiem, albo mam jakis wyjatkowy przypadek <hmm> Moj tanczy fatalnie(jak i ja zreszta) a w lozku jest duzo lepszy od kolesia, ktory tanczy naporawde dobrze i fajnie sie rusza na parkiecie(ze sie tak smiesznie wyraze)
"To jest tak, że gdy mam co chcę,

Wtedy więcej chcę.

Jeszcze."
nadia
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 419
Rejestracja: 18 lut 2007, 17:53
Skąd: ze wschodu
Płeć:

Postautor: nadia » 21 lip 2007, 10:37

madziorka.m pisze:nadia napisał/a:
To samo u faceta. Po tańczeniu naprawdę można zbadać inteligencję emocjonalno-seksualną u mężczyzny. Facet, który szarpie w tańcu, nie trzyma rytmu, depcze po stopach, to prawdopodobnie kanał w powyższych sferach

ze co? albo nie rozumiem, albo mam jakis wyjatkowy przypadek <hmm> Moj tanczy fatalnie(jak i ja zreszta) a w lozku jest duzo lepszy od kolesia, ktory tanczy naporawde dobrze i fajnie sie rusza na parkiecie(ze sie tak smiesznie wyraze)


Ooo, to to !! <aniolek> Właśnie chciałam dopisać, że Ci co tańczą fatalnie, mogą się tylko dobierać seksualnie i w pary, z tymi, co też tańczyć kompletnie nie umieją. Swoim postem mi to tylko potwierdziłaś :)

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 340 gości