Strach po dwóch latach...

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
AlicE!
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 263
Rejestracja: 29 maja 2005, 02:14
Skąd: Somewhere
Płeć:

Strach po dwóch latach...

Postautor: AlicE! » 18 cze 2007, 22:09

Jak w temacie> jesteśmy razem prawie dwa lata.
Do związku wkradła się rutyna. W końcu on znalazł pracę i przestaliśmy się kłócić, bo rzadziej się widujemy. Przyznał się niedawno że:
-flirtuje dla żartu z koleżankami z pracy a wcześniej robił to przez internet, "bo chciał zobaczyć czy ma dobry bajer".. Dobra przełknę to... Ale padł tekst:
-Nie staram się już i nie walczę o Ciebie, bo nie muszę. Wiem że mnie kochasz i będziemy razem. Jeśli będę znowu zagrożony, będę dalej walczył.
Poczułam się jakby powiedział:
-nudzisz mnie już, zrób coś ze sobą. Juz nie jesteś taka super jak kiedyś.
Chciało mi się beczeć i nie ukrywałam, że mnie boli to co powiedział. Ale do sedna ;/

Spędziliśmy razem dzień na działce. Byliśmy sami i bawiliśmy się trochę. Improwizowanie sexu musiałam co chwile przerywać bo miałam wciąż wrażenie ze wchodzi we mnie, a nie mielismy zabezpieczenia. W pewnym momencie on naprawde we mnie wszedl, chociaz wiedzial ze nie uznaję sexu bez zabezpieczenia. Wyszedl natychmiast bo narobilam halasu i rzucił haslo
"i co od razu w ciazy jesteś myslisz?!"
Czulam sie okropnie. Chcialam nawet zerwac. nie odzywalam sie do niego potem, az przyszedl i przyniosl kwiatka z przeprosinami. Wahalam sie czy wybaczyc, ale przeciez nie mozna tak w ciagu jednego dnia sie odkochac.
Problem polega na tym, że teraz boje sie do niego zblizyc. Potrafie sie zdobyc na przytulenie, ale nie mam ochoty na nic wiecej.
Boje sie ze juz ciagle bede tak miała, że nie bede potrafila mu zaufać.
Co zrobic :( Jesli go zostawie zranie go, jesli z nim bede taka zimna tez bedzie mu źle...
Odbudowanie zaufania to nie jest prosta sprawa :( DZiekuje ze moglam sie wygadać, nie mam z kim o tym porozmawiac.
Awatar użytkownika
Miltonia
Weteran
Weteran
Posty: 1359
Rejestracja: 17 paź 2004, 22:45
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Miltonia » 18 cze 2007, 22:24

A co Ty tak sie o niego martwisz, ze jemu bedzie zle. Chamski jest i prostacki i tyle.

A co to znaczy, ze mialas wrazenie, ze w Ciebie wszedl? Nie rozpoznajesz tego? Przez sen to sie dzieje? Kosmos jak dla mnie.

Juz kiedys pisalam, jak sie na poczatku zwiazku (a jak dla mnie to zenujace powijaki) partner sie nie stara, to pozniej bedzie juz tylko gorzej. Najpierw radze sie zastanowic nad soba, czy sama jestes w porzadku, porozmawiaj z nim i ocen. Ale ja bym mu w leb dala za same teksty. Nie wyobrazam sobie, zeby ktos tak do mnie mowil. Ale coz, taki poziom akceptujesz, to sie nie dziw, ze na takim poziomie Cie traktuje. Godzisz sie na to, a teraz zdziwienie?
"a miłość tylko jedną można wszędzie spotkać
przed grzechem i po grzechu zostaje ta sama"
Awatar użytkownika
shaman
Weteran
Weteran
Posty: 2261
Rejestracja: 16 cze 2005, 15:30
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: shaman » 18 cze 2007, 22:31

<przytul>
Przykra sprawa. Z jednej strony sama sobie nawarzyłaś. Widziałaś co brałaś. I pewnie nie pierwszy raz mu coś wybaczałaś, hm? Z drugiej strony on sobie nawarzył swoim zachowaniem. To jego problem odbudować zaufanie i przełamać Twój strach teraz. Powinnaś mu o tym powiedzieć.

A tak na życie: myśl przede wszystkim o sobie. Nie jesteś niczyją zabawką. Rzuć go.
Awatar użytkownika
Joasia
Weteran
Weteran
Posty: 998
Rejestracja: 22 sty 2006, 21:17
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Joasia » 18 cze 2007, 22:37

AlicE! pisze:"bo chciał zobaczyć czy ma dobry bajer"..
"To spadaj sobie sprawdzać bajer ale ja ciebie już nie znam <fuckoff> "
AlicE! pisze:Nie staram się już i nie walczę o Ciebie, bo nie muszę
Jest zbyt pewny siebie w tym związku, w ogóle nie rozumiem jak tak można powiedzić drugiej osobie.
AlicE! pisze:"i co od razu w ciazy jesteś myslisz?!"
To jest już chamstwo, dziewczyno marnujesz się z nim.
AlicE! pisze:Jesli go zostawie zranie go, jesli z nim bede taka zimna tez bedzie mu źle...
Gdzie w tym wszystkim jesteś Ty? Podziwiam że tyle czasu z nim wytrzymałaś. Musisz znać swoją godność i nie pozwalać sobie na takie traktowanie!
Obrazek
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 18 cze 2007, 23:27

Przede wszystkim: Brak Twojego sprzeciwu i kwiatki na przeprosiny to napedzaja.
Facet zachowuje sie jak ostatni cham i nie mozna tego zwalac tylko na rutyne! ON PO PROSTU CIĘ NIE SZANUJE!
J abym chyba zeby wybila jakby do mnie facet sie tak odezwal!
nie pozwalaj mu na takie traktowanie! Nie przelykaj niczego! jak jestes zla, nieufna to mu to powiedz czy wykrzycz!
Plakaniem po katach nic nie zdzialasz.
Awatar użytkownika
AlicE!
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 263
Rejestracja: 29 maja 2005, 02:14
Skąd: Somewhere
Płeć:

Postautor: AlicE! » 18 cze 2007, 23:32

Własnie ze kiedys starał sie bardzo, rozstawalismy sie i po prostu stawał na rzęsach, całkowicie zmienil dla mnie wygląd, rzucił palenie...Spokorniał...Znalazł pracę...
Kurde myślałam że wszystko się ułoży i nagle JEBs ;/

Miltonia nie wiem jak Ci wytłumaczyć na czym polega różnica, ale w udawaniu to on jest naprawdę dobry...nie przez sen...

Flirt dla zartu hmm nie wiem, zdarza się gdy obie strony wiedzą że to nie jest na powaznie...
nie chce usprawiedliwiac...

Dałam sobie czas. Jesli moje nastawienie się nie zmieni, bede miala odpowiedz.
Widocznie nie bylismy sobie pisani.
Znalazlam kilka dorywczych prac, ide na dwie imprezy..Zobacze jak sobie radzę z samotnością. Uzalezniona od niego nie jestem, ale bez niego tez nie jest mi łatwo jak go dluzej nie widze. Choc teraz juz niczego nie jestem pewna i mam metlik.

To jest ostatnia szansa z ostatnich i chocby kupil kwiaciarnie to nie pomoze.
Wie o tym.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 18 cze 2007, 23:37

AlicE! pisze:Widocznie nie bylismy sobie pisani.
Czyli najprostsze rozwiazanie? Zwalic na los czy cos innego? To od razu go zostaw po co czekac?
Albo Ci zalezy i walczysz albo odpraw go juz teraz. Wiadomo ze to on musi cos ze soba zrobic, ale TY powinnas mu pomoc. Pokazac, powiedziec cokolwiek. Postawic sprawe jasno. A nie od razu rzucac. Tym bardziej ze kiedys nie byl taki. No chyba ze Ci lata to go rzucajod razu. Ale nie da sie zyc tak, ze cos sie niefajnego dziej to rzucac i szukac nastepnego. Jak cos przestaje grac [a i po wielu latach moz etak byc] to sie wspolnie nad tym pracuje! Zawsze sie komus zdarzy dac plame, ale jesli takich rzeczy na biezaco sie nie rozwiazuje to takie zachowanie moze stac sie norma i tu ja obserwujemy.
Awatar użytkownika
Hyhy
Weteran
Weteran
Posty: 2611
Rejestracja: 29 mar 2004, 01:41
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hyhy » 18 cze 2007, 23:59

A ile twoj facet czekal zebys sie z nim kochala? juz to robiliscie czy nie? bo jesli nie to co myslalas ze zawsze bedzie usmiechniety chodzil? a jesli tak, to chyba powinniscie sobie ufac jesli oboje uwazacie zeby nie wpasc. ?
"Jest taka cierpienia granica, za ktora sie usmiech pogodny zaczyna...Hyhy "

hyhy e(L)o :)
Awatar użytkownika
AlicE!
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 263
Rejestracja: 29 maja 2005, 02:14
Skąd: Somewhere
Płeć:

Postautor: AlicE! » 19 cze 2007, 09:59

Hyhy pisze:Widocznie nie bylismy sobie pisani.
To są jego słowa jeśli zerwę, choć nie wiem do końca czy mówił poważnie.
Hyhy po 4 miesiacach byl pierwszy raz i na te sprawy ja nigdy nie moglam narzekać.
Z tą różnicą że jego czasem ponosi a ja się zawsze pilnuję.
moon wlasnie dlatego przyjelam tego kwiatka. Po prostu czasami ma takie hasła że mnie to ścina z nóg. To że się coś zdarzyło - coż ślisko to się zdarzylo ;p Ale nie musiał się zaraz na mnie wydzierać.
Eszz jedno mowi rzuć a drugie to Twoja wina bo sobie pozwalasz.
Moze lepiej juz zamknijmy ten temat : ( Za jakiś czas się okaże co dalej z nami będzie.
Awatar użytkownika
Kermit
Weteran
Weteran
Posty: 931
Rejestracja: 12 sie 2005, 08:51
Skąd: Pl
Płeć:

Postautor: Kermit » 19 cze 2007, 11:09

Flirt dla żartu..... jak tylko dla zabawy to dlaczego by nie... mi sie zdarza mojej też i jakiś afer nie robimy wokół tego :)

Mi się wydaje że on Cie po prostu nie szanuje i to właśnie dlatego że myśli że ma Cie na własność...
So understand;
Don't waste your time always searching for those wasted years,
Face up...make your stand,
And realise you're living in the golden years.
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 19 cze 2007, 11:41

AlicE!, nie rozumiem, na co chcesz czekać. facet Cię nie szanuje, traktuje jak zabawkę. Tobie to chyba odpowiada skoro pokornie znosisz i wybaczasz. pretensje miej głównie do siebie, bo...
Miltonia pisze:taki poziom akceptujesz, to sie nie dziw, ze na takim poziomie Cie traktuje. Godzisz sie na to, a teraz zdziwienie?


poza tym - 2 lata i rutyna? rany, nie powinniście znać tego słowa!
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Awatar użytkownika
AlicE!
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 263
Rejestracja: 29 maja 2005, 02:14
Skąd: Somewhere
Płeć:

Postautor: AlicE! » 19 cze 2007, 15:02

Tez mi sie zdaje ze nie powinniśmy i mowilam mu o tym.
A pozwalam ? Kiedy on sie zmienia jak pogoda ;/
Dzisiaj przyszedl zrobil mi sniadanie, porządek w szafie i w ogole byl miekki jak michu...
Tylko zastanawiam sie na jak dlugo.
Jak mowilam. Wystarczająco nadszarpnął moje nerwy. Jedno słowo i nie bede chciala tego odbudowywać ;/

Moon przeciez nie rzucam go od razu, jestesmy razem dwa lata to chyba rozmawiamy ze sobą nie.. ? Tlumacze mu co sie nie podoba i co chce zmienic, przeciez to nie jest tak ze sie obrazam jak dziecko i wyrzucam go za drzwi ;/ Ale jak nie działa to co robic...
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 19 cze 2007, 15:24

AlicE! pisze:Tlumacze mu co sie nie podoba i co chce zmienic,
Ale nie egzekwujesz tego i tu jest problem.
AlicE! pisze:jestesmy razem dwa lata to chyba rozmawiamy ze sobą nie.. ?
I m.in. dlatego powinno to docierac a nie dociera wiec wiadac cos robisz zle.
Awatar użytkownika
Nemezis
Weteran
Weteran
Posty: 928
Rejestracja: 22 maja 2007, 00:40
Skąd: Dziki Wschód
Płeć:

Postautor: Nemezis » 19 cze 2007, 16:16

AlicE! pisze:Nie staram się już i nie walczę o Ciebie, bo nie muszę. Wiem że mnie kochasz i będziemy razem. Jeśli będę znowu zagrożony, będę dalej walczył.

miłość to ciągła walka o uczucia drugiego człowieka... jezeli on ma takie chwile, ze sie nie stara, ze nie walczy to TYM BARDZIEJ NIE ZMIENI SIE TO PO SLUBIE. Bedzie traktowal Cie jak swoja wlasnosc, a o wlasnosc nie trzeba juz sie starac.

Twoj facet bardzo przypomina mi mojego znajomego... normalnie jakbym o nim czytala... I wiesz co? Patrzac na jego ojca wiem skad bierze przyklad, a jezeli on w przyszlosci bedzie jak ojciec to szczerze wspolczuje przyszlej zonie.

2 lata to nie jest tak duzo... wierz mi...

AlicE! pisze:flirtuje dla żartu z koleżankami z pracy a wcześniej robił to przez internet, "bo chciał zobaczyć czy ma dobry bajer"
AlicE! pisze:Wyszedl natychmiast bo narobilam halasu i rzucił haslo
"i co od razu w ciazy jesteś myslisz?!"
cham i prostak... facetowi, ktory szanuje swoja dziewczyne nigdy nie przeszloby przez mysl tak postepowac i mowic cos takiego
Awatar użytkownika
Pegaz
Weteran
Weteran
Posty: 2764
Rejestracja: 26 cze 2005, 16:58
Skąd: Kukuryku
Płeć:

Postautor: Pegaz » 19 cze 2007, 16:21

moon pisze:A co Ty tak sie o niego martwisz, ze jemu bedzie zle. Chamski jest i prostacki i tyle.

Zgadzam się.. Nie dorabiajcie ideologi o staraniu się.. każdy komu zależy się stara.. każdy normalny. Co do syt. z działki to inna bajka..
Ile jest wart świat pełen grubych krat?
abba
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 16
Rejestracja: 28 kwie 2007, 20:34
Skąd: Łódź
Płeć:

Postautor: abba » 19 cze 2007, 20:40

miałam podobną sytację do Ciebie. zastanawiałam się przez pewiem czas, czy zakończyć związek.
I kropla się przelała. Koniec. Było mi ciężko. Ale stwierdziłam, że to ja się liczę. Zaczęłam na nowo spotykać się ze znajomymi iżyć pełnią życia.
A teraz mam wspaniałego narzeczonego i mimo, że się kłucimy(o pierdoły) to i tak wim, że to dobry wybór. On walczy o mnie, a ja o niego. I jyż we wrzeńiu będę jego żonką <banan>

Dziewczyno to zwykłay cham. Jak ja bym coś takiego usłyszała to bym wyszła z siebie i stanęła obok <evilbat>
Czas pomyśleć o sobie. A nie tylko o nim. Zakończ ten związek <fuckoff> i żacznij na nowo żyć.
A kiedy pada deszcz.. bezdomne koty mokną..
Co zrobic, sam wiesz - w piwnicy uchyl okno...
Awatar użytkownika
_normalna_
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 362
Rejestracja: 15 paź 2006, 16:42
Skąd: Katowice Miasto
Płeć:

Postautor: _normalna_ » 19 cze 2007, 21:43

Nie będę oryginalna ale uważam, że ten kolo to palant i prostak ale najwyraźniej sama go tak sobie wychowałaś pozwalając aby traktował Cię tak a nie inaczej. Jeżeli by mi facet rzuciła hasło typu
AlicE! pisze:flirtuje dla żartu z koleżankami z pracy

AlicE! pisze:Nie staram się już i nie walczę o Ciebie, bo nie muszę


to bym mu podziekowała za współpracę i kazała spie.przać <fuckoff> on już się nie "naprawi" olej buraka
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 19 cze 2007, 23:22

Nemezis pisze:miłość to ciągła walka o uczucia drugiego człowieka...
Ty naprawdę tak sądzisz? <glaszcze>
AlicE! pisze:Byliśmy sami i bawiliśmy się trochę. Improwizowanie sexu musiałam co chwile przerywać bo miałam wciąż wrażenie ze wchodzi we mnie, a nie mielismy zabezpieczenia. W pewnym momencie on naprawde we mnie wszedl, chociaz wiedzial ze nie uznaję sexu bez zabezpieczenia. Wyszedl natychmiast bo narobilam halasu i rzucił haslo
"i co od razu w ciazy jesteś myslisz?!"
Czulam sie okropnie.

To co robiłaś na tej działce z nim? :| Truskawki zrywaliście?

On Cię rzuci... lub już rzucił. Robisz sex bez sexu - na co liczysz? Albo się nie miśkuje albo mysiorkuje. Czemu nie miałaś 187 gumek przy sobie?
A jego słowa to skutek
AlicE! pisze:Do związku wkradła się rutyna

a nie przyczyna. Hamulcową jesteś Ty. Owszem, rzuca buraczane teksty, ale nie sądzę, żeby wyssał je z mlekiem M. One się skądś wzięły.
Czemu nie miałaś gumek? Sex Ci wisi?
KOCHAJ...i rób co chcesz!
nadia
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 419
Rejestracja: 18 lut 2007, 17:53
Skąd: ze wschodu
Płeć:

Postautor: nadia » 19 cze 2007, 23:26

Czemu nie miałaś gumek? Sex Ci wisi?

Eeee, Mysiorku, wybacz ale .... Czemu on nie miał gumek ? :>
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 19 cze 2007, 23:28

nadia pisze:Czemu on nie miał gumek ?

Zużył wszytskie 547. A ona ile swoich? Przecie to WSPÓLNE uciechy ... eee... :>
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
KAROLA
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 199
Rejestracja: 26 lis 2005, 18:47
Skąd: . . .
Płeć:

Postautor: KAROLA » 20 cze 2007, 11:44

cóż, określenie burak również przeszło mi na myśl.

taki mężczyzna nie miałby dziś czego u mnie szukać po czymś takim. kiedyś byłam podobnie ślepa na zachowania eks - był prostacki i wulgarny, no ale przecież mnie traktował jak księżniczkę.

i teraz właśnie doświadczam na własnej skórze jaki z niego neandertal <chory>

ja bym się zastanowiła czy to jest naprawdę ktoś, z kim przypuszczalnie mogłabyś spędzić resztę życia.
Tongue is dumb from all the drugs
Thank God! I Can't react!
Awatar użytkownika
Candy Killer
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 431
Rejestracja: 17 sie 2005, 17:14
Skąd: wro
Płeć:

Postautor: Candy Killer » 20 cze 2007, 15:09

-Nie staram się już i nie walczę o Ciebie, bo nie muszę. Wiem że mnie kochasz i będziemy razem. Jeśli będę znowu zagrożony, będę dalej walczył.

czesto panowie maja podobne widzenie jednak tego nie mowia:) skoro zdobyli kobiete to nie musza sie juz tak starac jak na poczatku bo ona jest juz ich ...tak sobie mysla..ale niekoniecznie musza to mowic.
Troszke zle moze to zinterpretowalas. Flirtujemy wszyscy nawet czasem sobie z tego sprawy nie zdajemy...choc wcale nie musiala sie tym chwalic.
Jak juz napisali..takie zachowanie nie bierze sie z nikad..facet czy tez kobieta..pozwoli sobie na tyle na ile partner mu pozwala...skoro nie reagujesz jak on Ci tak mowi to do kogo pretensje?moze kiedys cos powiedzial,nie zareagowalas i teraz mysli ze moze sobie gadac takie bzdury bo skoro Ty nie reagujesz to nic zlego sie nie dzieje...
a gumki powinna miec zarowno jedna jak i druga strona bo nigdy nic nie wiadomo ;P
Awatar użytkownika
joj_sport87
Maniak
Maniak
Posty: 514
Rejestracja: 03 sie 2006, 23:30
Skąd: Zamość
Płeć:

Postautor: joj_sport87 » 21 cze 2007, 00:20

a ja mam wrazenie ze on Cie zdradza :/ obym sie mylil :/ <boje_sie>
Luminary - Amsterdam \o/

-----> Nakarm glodne dzieci <-----

==> Nakarm glodnego wampira <==
Awatar użytkownika
AlicE!
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 263
Rejestracja: 29 maja 2005, 02:14
Skąd: Somewhere
Płeć:

Postautor: AlicE! » 22 cze 2007, 15:19

a on podejrzewa ze to ja zdradzam jego :D ale to nieprawda.
Wzięłam sobie do serca wszystkie odpowiedzi, choć z niektórymi sie nie zgadzam...
6 dni przerwy , żadnego telefonu i spotkania. Dogłębne przemyślenie, czy chce takiej przyszłości. I możecie sobie mówić że jestem dzieciak, że chcę się wyszumieć i szukam pretekstu...ja czuję że to poczucie bezpieczeństwa którego od niego potrzebowałam jest mi juz niepotrzebne, dla samego seksu nie będę z nim, choć było bajecznie. Nie wierzę w jego obietnice o przyjaźni po grób bo to już przerabiałam i panowało dłuugie milczenie.
Dziś padło zdanie:
"Nie chcesz monotonnego życia ze mną.." tak wyrwane z kontekstu.
Cóż nawet jeśli chcę, to nie monotonnego!
Spytacie po co te 6 dni...
Po to zebym sie nie rozmyślila, bo wiem że w głowie będzie się działo bardzo dużo.
Awatar użytkownika
KAROLA
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 199
Rejestracja: 26 lis 2005, 18:47
Skąd: . . .
Płeć:

Postautor: KAROLA » 22 cze 2007, 22:08

AlicE! pisze: Nie wierzę w jego obietnice o przyjaźni po grób bo to już przerabiałam i panowało dłuugie milczenie.


haha mój eksiowaty też to przerabiał. jestem w stanie zrozumieć że jeśli ludzie rozstają się normalnie, dochodzą do porozumienia i obydwoje nic nie czują można ewentualnie się przyjaźnić, a generalnie po prostu kolegować, utrzymywać jakiś tam kontakt ale on miał mi za złe że nie chcę go znać po tym jak mnie zostawił, zachowywał się w prostacki i chamski sposób, próbował rozwalić moj obecny związek i jeszcze chciał żebym na niego poczekała kilka lat a on się wyszumi ze swoja nowa panna... no ja nie wiem czemu odrzucam jego wspaniałomyślnie zaoferowaną przyjaźń, naprawdę nie wiem :? ;)
także zastanów się czy w ogóle chcesz później utrzymywać z nim kontakt.

moim zdaniem podjęłaś dobrą decyzję. coś się kończy, coś zaczyna... <przytul>
Tongue is dumb from all the drugs

Thank God! I Can't react!
Awatar użytkownika
shaman
Weteran
Weteran
Posty: 2261
Rejestracja: 16 cze 2005, 15:30
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: shaman » 22 cze 2007, 23:05

Candy Killer pisze:Cytat:
-Nie staram się już i nie walczę o Ciebie, bo nie muszę. Wiem że mnie kochasz i będziemy razem. Jeśli będę znowu zagrożony, będę dalej walczył.


czesto panowie maja podobne widzenie jednak tego nie mowia:) skoro zdobyli kobiete to nie musza sie juz tak starac jak na poczatku bo ona jest juz ich ...tak sobie mysla..ale niekoniecznie musza to mowic.

Zgadzam się, ale muszę dodać, iż osobiście uważam, że to da się przewidzieć dużo wcześniej. Bo to występuje tylko u osobników o specyficznym podejściu do związku.
Awatar użytkownika
Candy Killer
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 431
Rejestracja: 17 sie 2005, 17:14
Skąd: wro
Płeć:

Postautor: Candy Killer » 23 cze 2007, 14:47

shaman pisze:Zgadzam się, ale muszę dodać, iż osobiście uważam, że to da się przewidzieć dużo wcześniej. Bo to występuje tylko u osobników o specyficznym podejściu do związku.

oczywiscie ze to sie da przewidziec ale to tez trzeba wiedziec ze takie podejscie wystepuje u panow bo jak sie nie ma tej swiadomosci to sie w to nie uwierzy zanim tego sie nie odczuje na sobie
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 24 cze 2007, 08:53

Bezczelny! Cham i prostak!
Po tych wszystkich słowach powinnaś Go porządnie w dupę kopnąć, aż zaboli.
Nie można się w jeden dzień odkochać. No jasne, nie zawsze koniec związku oznacza koniec miłości.

Kwiatka Ci przyniósł, o jaki łaskawca. Kwiatki w tych czasach to żaden ewenement, kiedyś to by go chociaż wystał w długiej kolejce. Przyniósł jakiegoś wiechcia i myśli, że już jest ok? No bo jak ma myśleć inaczej, jak Ty na to wszystko pozwalasz.

Kpi z Ciebie, nie szanuje, i do tego chwali się tym. Próbowałby się może z tym kryć trochę.
Dziewuchy to głupie są, niektóre, naprawdę.
"Miarkuj złość.
Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się
Bo on za chwilę może trzasnąć"
Awatar użytkownika
AlicE!
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 263
Rejestracja: 29 maja 2005, 02:14
Skąd: Somewhere
Płeć:

Postautor: AlicE! » 24 cze 2007, 17:38

Fajnie ale to ze jestes 3 lata starsza nie oznacza, że masz mnie głupią nazywać...
W ogóle widzę że cokolwiek napisać to zaraz ludzie po Tobie jadą...
W sumie dobra, zrobiłam źle ale Tobie łatwo mówić "zapomnij o wszystkim bo to prostak". A z resztą :((( <chory> <foch>
Awatar użytkownika
Marissa
Weteran
Weteran
Posty: 1864
Rejestracja: 30 maja 2006, 11:46
Skąd: XxX
Płeć:

Postautor: Marissa » 24 cze 2007, 18:36

AlicE!, piszac tutaj chyba nie oczekiwalas poglaskania po glowce :?
Wiesz ze zle zrobilas, ale dalej to robisz.
Kazdy swoje przezyl i wycierpial i pewnie wiekszosc wie, jak sie czujesz zle, ale dziewczyno najwazniejszy jest szacunek do samej siebie :|

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 342 gości