o co chodzi koleżance z pracy

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Haji
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 03 cze 2007, 15:15
Skąd: z niedaleka
Płeć:

o co chodzi koleżance z pracy

Postautor: Haji » 03 cze 2007, 15:33

Witajcie!
Przeszukałem w miarę wgłębnie forum i internet by znaleźć coś co pasuje do mojej sytuacji.
Opiszę to tak. Jakiś czasu mijając mnie na korytarzu "rzucała" spojrzenia takie jakie inne koleżanki z pracy nie rzucają, takie prosto w oczy, "przenikliwe", od czasu do czasu przechodząc obok mego biurka zerkała na mnie. Na razie jesteśmy na etapie niewinnych rozmów o wszystkim i niczym. Zrobiłem wywiad i sie okazało, że ma chłopaka ale on jest gdzieś za granicą. Od razu stwierdziłem, by ją sobie odpuścić (dziewczyny nie mam) ale cały czas coś nie daje mi spokoju, chodzi o jej "mowę ciała" te zerkania w moją strone jak przechodzi, zabawa włosami i takie tam inne znaki jakie znajdziecie na temat zalotów itp. Ostatnio zaczęliśmy chodzić na imprezy ale nie sami tylko w większej grupie i zauważyłem że do mnie jako jedynego faceta w jej otoczeniu ma straszny dystans :|.
Jeżeli jesteście w stanie poradzić mi o co jej chodzi, czy traktować ją tylko jako koleżanke? Pare razy zapraszałem ją by po pracy gdzieś wyskoczyć ale zawsze jej coś wypadało, dopiero od niedawna jak już się pojawiamy razem to w większej grupie.
Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
Pegaz
Weteran
Weteran
Posty: 2764
Rejestracja: 26 cze 2005, 16:58
Skąd: Kukuryku
Płeć:

Postautor: Pegaz » 03 cze 2007, 15:37

Dasz jej się poderwać a ona wyrzuci cię później z głowy jak zużytą gumą..
Ile jest wart świat pełen grubych krat?
middleweight
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 151
Rejestracja: 02 maja 2006, 14:08
Skąd: sdsa
Płeć:

Postautor: middleweight » 03 cze 2007, 16:45

1) jak masz honor to nie bierz się za zajętą kobietę.
i nie istotne ile oczek do Ciebie puści...

2) Zresztą, często jest tak, że nic nie jest takie jakim się być wydaje, więc licz się z tym, ze Twoja interpretacja Jej zachowań jest mylna i wcale nie "leci" na Ciebie.
A może chce się dowartościować...

Ale według mnie to i tak PUNKT PIERWSZY
trimas
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 13
Rejestracja: 29 maja 2007, 21:39
Skąd: nie ważne
Płeć:

Postautor: trimas » 03 cze 2007, 17:02

może szuka w tobie przyjaciela :P albo sex bez zobowiązań :P ale raczey to pierwsze
Awatar użytkownika
SaliMali
Weteran
Weteran
Posty: 958
Rejestracja: 22 maja 2006, 21:29
Skąd: z konia
Płeć:

Postautor: SaliMali » 03 cze 2007, 17:10

middleweight pisze:Zresztą, często jest tak, że nic nie jest takie jakim się być wydaje, więc licz się z tym, ze Twoja interpretacja Jej zachowań jest mylna i wcale nie "leci" na Ciebie.
zgadzam się w pełni. Moze Ty to sobie tak tłumaczysz.

middleweight pisze:
A może chce się dowartościować...
tez bardzo mozliwe, chce sprawdzic czy jeszcze potrafi kogos poderwac, a jak już się uda to
Pegaz pisze:ona wyrzuci cię później z głowy jak zużytą gumą..
:D

ja bym odpuściła
"To jest tak, że gdy mam co chcę,
Wtedy więcej chcę.
Jeszcze."
Awatar użytkownika
Nemezis
Weteran
Weteran
Posty: 928
Rejestracja: 22 maja 2007, 00:40
Skąd: Dziki Wschód
Płeć:

Postautor: Nemezis » 03 cze 2007, 17:13

Ty jej sie zdecydowanie podobasz, zreszta daje Ci to do zrozumienia :) Dystans na imprezach moze oznaczac to, ze pilnuje sie, zeby nie zrobic nic glupiego, bo w koncu ma faceta...

Haji pisze:Jeżeli jesteście w stanie poradzić mi o co jej chodzi, czy traktować ją tylko jako koleżanke?
Tak. Jezeli tez Ci sie podoba to w delikatny sposob mozesz jej to okazac, przy czym sam staraj sie nie angazowac zbyt mocno. Z tym zapraszaniem nie przesadzaj zbytnio, bo moze sie zaczac Toba bawic.
Haji
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 03 cze 2007, 15:15
Skąd: z niedaleka
Płeć:

Postautor: Haji » 03 cze 2007, 17:29

O tym że ma faceta to dowiedziałem sie od jej znajomych, ale jak pada w rozmowie coś o nim przy niej i ja tam jestem to baardzo sprytnie i szybko zmienia temat :| sama mi nic jeszcze nie powiedziała.
No nic dzięki za odpowiedzi i tak jak myślałem odpuścić sobie :)
Dzięki wielkie!
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 03 cze 2007, 18:13

Haji pisze:sprytnie i szybko zmienia temat :|

Też bym nie chciała przy obcych ludziach o swoich prywatnych sprawach rozmawiać.

Myślę, że wyolbrzymiasz. Może jeszcze napiszesz, że patrzy na Ciebie tak, jakby chciała się rzucić zaraz? Oszczędź mi, bo nie chcę umrzeć w tak młodym wieku, ze śmiechu.
"Miarkuj złość.
Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się
Bo on za chwilę może trzasnąć"
Awatar użytkownika
extraho
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 103
Rejestracja: 03 maja 2007, 11:28
Skąd: :dąkS
Płeć:

Postautor: extraho » 03 cze 2007, 19:03

zadaj sobie 2 pytania:
czy mi się nie wydaje?
czy warto zaczynać z zajętą kobietą?
Awatar użytkownika
tarantula
Weteran
Weteran
Posty: 978
Rejestracja: 06 cze 2006, 18:50
Skąd: zoo
Płeć:

Postautor: tarantula » 03 cze 2007, 20:31

czy warto zaczynać z zajętą kobietą?


Warto, malzenstwem jeszcze nie sa.O zwiazku z tamtym dowiedzial sie facet od "znajomych" wiec moze to byc zwiazek jak z koziej du.y traba.

Haji pisze:i tak jak myślałem odpuścić sobie :)


Tylko dlatego ,ze pare osob Ci tak napisalo? <evilbat> Szybko odpadasz ;P
Pusc do niej oczko jak bedzie mijac Twoje biurko <diabel>
"Babcia Weatherwax nigdy się nie gubiła.
Zawsze doskonale wiedziała, gdzie się znajduje,
czasem tylko nie była pewna, gdzie jest wszystko
inne."
trimas
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 13
Rejestracja: 29 maja 2007, 21:39
Skąd: nie ważne
Płeć:

Postautor: trimas » 03 cze 2007, 23:28

tarantula pisze:
czy warto zaczynać z zajętą kobietą?


Warto, malzenstwem jeszcze nie sa.O zwiazku z tamtym dowiedzial sie facet od "znajomych" wiec moze to byc zwiazek jak z koziej du.y traba.

Haji pisze:i tak jak myślałem odpuścić sobie :)


Tylko dlatego ,ze pare osob Ci tak napisalo? <evilbat> Szybko odpadasz ;P
Pusc do niej oczko jak bedzie mijac Twoje biurko <diabel>




Wykorzystaj sytuację przynajmniej nie będziesz się nudził w nocy :P co ci szkodzi jak z nikim nie jesteś jeżeli uważasz że jest piękna (charakter + uroda) to działaj nic nie tracisz!
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 03 cze 2007, 23:45

Haji pisze:Przeszukałem w miarę wgłębnie forum i internet by znaleźć coś co pasuje do mojej sytuacji.

Gates'a też pytałeś? :| ... i co?! I co?? <diabel>
... może zapytaj JĄ! ... boisz się? Ona się będzie bać? albo Ty się będziesz bać odpowiedzi? :D
Pegaz pisze:Dasz jej się poderwać a ona wyrzuci cię później z głowy jak zużytą gumą..

I nie słuchaj tu jakichś Tarantul, czy innych... słuchaj Pegaza :)
Ale jeśli chcesz poznać świat, ten świat, chcesz popływać, przytopić się, utopić się - idź za tarantarantaran... tulą :)

Nie łap się na lep! ... jak ta głupia mucha, a raczej MUCH!
Ale, jesli masz inne myślenie, łap się nawet za podwozie ;P !
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
tarantula
Weteran
Weteran
Posty: 978
Rejestracja: 06 cze 2006, 18:50
Skąd: zoo
Płeć:

Postautor: tarantula » 04 cze 2007, 00:11

Mysiorek pisze:Ale jeśli chcesz poznać świat, ten świat, chcesz popływać, przytopić się, utopić się - idź za tarantarantaran... tulą :)


Tak i jeszcze moze skurcz Cie zlapie po drodze w lydce albo wir wciagnie albo szczeki5 zaatakuja :] Nie popadajmy w skrajnosci, niektorzy umieja plywac <evilbat>
"Babcia Weatherwax nigdy się nie gubiła.

Zawsze doskonale wiedziała, gdzie się znajduje,

czasem tylko nie była pewna, gdzie jest wszystko

inne."
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 04 cze 2007, 00:59

tarantula pisze:Tak i jeszcze moze skurcz Cie zlapie po drodze w lydce albo wir wciagnie albo szczeki5 zaatakuja Nie popadajmy w skrajnosci, niektorzy umieja plywac

Ale to jest OT.
A autor rzucił się na wodę, i nie wie czy głęboką, czy płytką... - wypłynie - będzie żył! Utonie - tak mu zostanie, na 5 lat ;P

Pływaj Człeku, możesz tylko "zginąć" lub pływać :)
;P
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
guli
Maniak
Maniak
Posty: 546
Rejestracja: 10 cze 2005, 14:44
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: guli » 04 cze 2007, 10:50

dziewczyna została sama a potrzeby ma jak każdy. Co z tego, że jest zajęta?? Skoro ma na Ciebie ochotę to bierz jak chce dać :D Przynajmniej się chyba nie zakocha :) a facet niech ma pretensje do siebie, że pazerność na obczyznę go wygnała.
Grzeczne dziewczynki idą do nieba

Niegrzeczne na ziemi mają swój raj
middleweight
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 151
Rejestracja: 02 maja 2006, 14:08
Skąd: sdsa
Płeć:

Postautor: middleweight » 04 cze 2007, 11:01

guli pisze:dziewczyna została sama a potrzeby ma jak każdy. Co z tego, że jest zajęta?? Skoro ma na Ciebie ochotę to bierz jak chce dać :D Przynajmniej się chyba nie zakocha :) a facet niech ma pretensje do siebie, że pazerność na obczyznę go wygnała.


moim zdaniem bredzisz!
myślisz, ze z pazerności się wyjeżdża za granicę do pracy?
zawsze bierzesz się za zajęte?
Awatar użytkownika
guli
Maniak
Maniak
Posty: 546
Rejestracja: 10 cze 2005, 14:44
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: guli » 04 cze 2007, 15:10

middleweight pisze:myślisz, ze z pazerności się wyjeżdża za granicę do pracy?
Nie, oczywiście, że nie. NKWD zsyła najczęściej... do wyrębu tajgi :) Oczywiście, że zostawił dziewczynę po jechał pod groźbą broni :D a nie dlatego, że wolał mamonę.
middleweight pisze:zawsze bierzesz się za zajęte?
To raczej ona ma ochotę zabrać się za niego :) a ja na jego miejscu korzystałbym z okazji :)
Grzeczne dziewczynki idą do nieba



Niegrzeczne na ziemi mają swój raj
middleweight
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 151
Rejestracja: 02 maja 2006, 14:08
Skąd: sdsa
Płeć:

Postautor: middleweight » 04 cze 2007, 16:10

a pomyślałeś może o tym, ze pojechał tam zarobić np. na wspólną przyszłość z tą panną?
albo dlatego, ze miał dosć niewolnictwa w polszy za 500 zł?

jak to jest, ze dla niektórych coś jest albo czarne, albo białe...
Awatar użytkownika
guli
Maniak
Maniak
Posty: 546
Rejestracja: 10 cze 2005, 14:44
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: guli » 04 cze 2007, 18:14

middleweight pisze:jak to jest, ze dla niektórych coś jest albo czarne, albo białe...
Chyba troszkę nietrafione...
middleweight pisze:a pomyślałeś może o tym, ze pojechał tam zarobić np. na wspólną przyszłość z tą panną?
Znam wiele takich par i małżeństw, ludziom się wydaje, że to tylko kilka miesięcy, będzie nowy samochód, mieszkanie, potem się robi kilka lat, będzie domek z ogródkiem, firma, lepsze życie... Prawda jest taka, że w wielu przypadkach ludzie przez to oddalają sie od siebie, bo miłość to nie kaktus - wymaga częstego podlewania i troskliwej pielęgnacji. To, że w Polsce jest jak jest nie da się zakwestionować, nie można jednak zapomnieć, że szczęścia i miłości za kasiorę się nie kupi. Przyszłości nie da się zarobić, trzeba ją sobie stworzyć. Zresztą sam widzisz po poście autora wątku: dziewczyna dość ma czekania na wirtualnego faceta który gdzieś w świecie próbuje kupić im przyszłość, daje znaki, że potrzebuje faceta w zasięgu ręki a nie za granicą. Zreszta dlaczego ja, albo ktoś inny miałby się zastanowić nad tym po co on pojechał?? Każdy jest kowalem własnego losu a od robienia dobrze innym jest Caritas.
Grzeczne dziewczynki idą do nieba



Niegrzeczne na ziemi mają swój raj
middleweight
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 151
Rejestracja: 02 maja 2006, 14:08
Skąd: sdsa
Płeć:

Postautor: middleweight » 04 cze 2007, 19:15

To Twoje zdanie. Ja przenigdy bym nie brał się za zajęta kobietę. Nie mógł bym. po prostu...
Awatar użytkownika
FANTOMAS
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 73
Rejestracja: 15 maja 2007, 17:04
Skąd: Z zaświatów
Płeć:

Postautor: FANTOMAS » 04 cze 2007, 19:36

Jeśli ta kobieta Ci się podoba, to się umów z nią. To, że jest zajęta nie powinno Cię obchodzić! Jeśli ona jest z kimś, a mimo to flirtuje z Tobą, to to jest problem tylko tego jej faceta.
Jak może istnieć ustrój, w którym dwóch meneli spod budki z piwem ma dwa głosy, a profesor uniwersytetu ma jeden głos? Trzeba być idiotą, żeby chcieć w takim ustroju żyć.
Awatar użytkownika
tarantula
Weteran
Weteran
Posty: 978
Rejestracja: 06 cze 2006, 18:50
Skąd: zoo
Płeć:

Postautor: tarantula » 04 cze 2007, 20:00

FANTOMAS pisze:Jeśli ona jest z kimś,


JESLI bo oficjalnie tego od niej nie wie (tylko od "zyczliwych"). Takie gadania...co by bylo gdyby babcia miala wasy... <pijak>
"Babcia Weatherwax nigdy się nie gubiła.

Zawsze doskonale wiedziała, gdzie się znajduje,

czasem tylko nie była pewna, gdzie jest wszystko

inne."
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 05 cze 2007, 06:19

sygnały czy nie-sygnały, branie się za mężatki czy zajęte to szmirstwo męskie. I brak honoru.
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow

Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!

http://www.piotrlabuz.pl/
http://michalpasterski.pl/
http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 05 cze 2007, 07:29

middleweight pisze:1) jak masz honor to nie bierz się za zajętą kobietę.
i nie istotne ile oczek do Ciebie puści...

2) Zresztą, często jest tak, że nic nie jest takie jakim się być wydaje, więc licz się z tym, ze Twoja interpretacja Jej zachowań jest mylna i wcale nie "leci" na Ciebie.
A może chce się dowartościować...

jak dla mnie madre słowa.

a do pierwszego punktu to mam taka praktyczna rade. Ktos kto bedac w zwiazku romansuje z innym moze robic to bedac juz z Toba. wiem każdy moze, ale to osoby wyższego ryzyka. Taka ona kiedys moze nie miec skrupułów by szukac sobie innego bedac jeszcze z toba. Tak byc nie musi ale może.
Zreszta jakies zasady trzeba posiadac.
tarantula pisze:Nie popadajmy w skrajnosci, niektorzy umieja plywac <evilbat>

tylko, ze tacy niektórzy nie maja takich dylematów, nie zakladaja tematów
Awatar użytkownika
FANTOMAS
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 73
Rejestracja: 15 maja 2007, 17:04
Skąd: Z zaświatów
Płeć:

Postautor: FANTOMAS » 05 cze 2007, 09:43

Nie wiem co ma wspólnego honor z braniem się za zajętą (niby) laskę??? Skoro ona chce to nie widzę problemu. Mam się martwić tamtym jej gościem? Jak ja się za nią nie zabiorę, to znajdzie się ktoś inny. Nawet lepiej dla tamtego, żeby zobaczył wcześniej jaka ona jest.
Jak może istnieć ustrój, w którym dwóch meneli spod budki z piwem ma dwa głosy, a profesor uniwersytetu ma jeden głos? Trzeba być idiotą, żeby chcieć w takim ustroju żyć.
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 05 cze 2007, 10:03

FANTOMAS pisze:Nawet lepiej dla tamtego, żeby zobaczył wcześniej jaka ona jest.

a czy gdyby Twoja poszła z inny tez bys twierdził, ze lepiej bo wiesz, jaka jest. wiesz wtedy tamten facet by ci przysługe zrobił
Chyba zaczynam rozumiec czemu pewni ludzie boeja sie puszczac kobiete tam gdzie wiedza, ze jest jakis facet który chce ja poderwac. Zwyczajnie patrza po sobie i potym co oni by robili <aniolek>
Awatar użytkownika
FANTOMAS
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 73
Rejestracja: 15 maja 2007, 17:04
Skąd: Z zaświatów
Płeć:

Postautor: FANTOMAS » 05 cze 2007, 10:12

Oczywiście, że bym stwierdził, że to dobrze bo przekonałbym się jaka jest naprawdę (i kopnąłbym mocno w du...). Jeśli kobieta mnie kocha, nie daje się podrywać innym i sama ich nie podrywa.

[ Dodano: Wto 05 Cze, 07 10:40 ]
TedBundy pisze:sygnały czy nie-sygnały, branie się za mężatki czy zajęte to szmirstwo męskie. I brak honoru.

Świństwem to jest to, że taka mężatka lub zajęta pozwala się za siebie brać ! ! !
Jak może istnieć ustrój, w którym dwóch meneli spod budki z piwem ma dwa głosy, a profesor uniwersytetu ma jeden głos? Trzeba być idiotą, żeby chcieć w takim ustroju żyć.
Awatar użytkownika
unlucky_sink
Maniak
Maniak
Posty: 739
Rejestracja: 06 maja 2005, 15:42
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: unlucky_sink » 05 cze 2007, 16:02

Haji pisze:Jeżeli jesteście w stanie poradzić mi o co jej chodzi, czy traktować ją tylko jako koleżanke?
pewnie zwykły flirt.
Haji pisze:Pare razy zapraszałem ją by po pracy gdzieś wyskoczyć ale zawsze jej coś wypadało
no to ewidentnie nie ma ochoty na bliższą znajomość :]
Pegaz pisze:Dasz jej się poderwać a ona wyrzuci cię później z głowy jak zużytą gumą
jak dla mnie to ona nawet go w tej głowie nie trzyma
"Mężczyzna kolo 30 czy 40 nie wiąże się z mlodszą kobietą dla jej jędrnego ciala i przeklutego języka. To czysta propaganda. Wiąże się z nią, by móc stać się tym,kto spieprzy jej życie." T. Parsons
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 05 cze 2007, 16:57

FANTOMAS pisze:Świństwem to jest to, że taka mężatka lub zajęta pozwala się za siebie brać


też :) Ale co, facet bez winy, jak ta lilia biała? Po prostu pewnych kobiet się nie rusza. :] Szkoda,że kodeks Boziewicza poszedł się je... już dawno temu
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow



Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!



http://www.piotrlabuz.pl/

http://michalpasterski.pl/

http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Mona » 05 cze 2007, 17:32

TedBundy pisze:sygnały czy nie-sygnały, branie się za mężatki czy zajęte to szmirstwo męskie. I brak honoru.

A może tylko pójście na łatwiznę i wygodnictwo zwykłe? Właściwie nie trzeba zbytnio starać się, a i obowiązków nie ma :]

TedBundy pisze:Po prostu pewnych kobiet się nie rusza.

Jasne, ale jak nie ruszy ten, to ruszy inny <diabel>

Ale tutaj widać, że babka jest typem flirciary, a Autor za bardzo przejął się rolą ;P
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"

Joe Cocker

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 278 gości