co zrobic mam?

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

upadly_aniol
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 28
Rejestracja: 14 kwie 2006, 21:32
Skąd: Polska
Płeć:

co zrobic mam?

Postautor: upadly_aniol » 27 maja 2007, 09:39

witam wszystkich,nie wiem moze juz bylo cos takiego a moze nie.od jakiegos czasu podobal mi sie chlopak z mojej szkoly,pisalam z nim na gg.nie bylo zbyt najlepiej-nawet nie wiem czemu.dopiero ostatnio zaczal mi mowic czesc w szkole,i jak zaczynalam rozmowe z nim to ze mna rozmawial.ostatnio byla impreza w jego miescie,to napisalam mu czy sie spotkamy-nie odpisal mi.na drugi dzien tez przyjechalam z nadzieja ze moze tym razem sie spotkamy... znowu mi nie odpisal,widzialam go jak byl z kumplami. pozniej pokazalam go kolezance i ona do niego podeszla,przedstawila sie i on zaczal mowic... ze ma dziewczyne;(ale mi tego nie powiedzial bo mu bylo glupio;(tylko ze zaden z jego najblizszych kolgow nie wie nic ze on ma dziewczyne!!moze on klamal?moze powiedzial tak bo byl juz lekko wciety?a moze ja mu sie nie podobam i dlatego tak powiedzial?co mam zrobic?pogadac z nim troche ciezko,dowiedziec sie czy na pewno ma ta dziewczyne?a jesli ma to jak mam o nim zapomniec?;(nikt inny mi sie nie podoba:(prosze o rade.pozdrawiam:*
middleweight
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 151
Rejestracja: 02 maja 2006, 14:08
Skąd: sdsa
Płeć:

Postautor: middleweight » 27 maja 2007, 09:47

Jak gość nie jest zainteresowany to daj pass. I nie bądź natrętna, bo tym bardziej zrazisz go do siebie.
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 27 maja 2007, 09:49

upadly_aniol pisze:a moze ja mu sie nie podobam i dlatego tak powiedzial?

tak nie podobasz mu sie, jextes namolna, narzucasz sie i podniecasz bo ktos czesc powiedzial. nie widzisz, ze on cie zlewa.
Takiej namolnej to nie wiem czy ja bym sie chwaliła posiadaniem dziewczyny. do tego to wypytywanie kumpli, ty obsesje masz czy co
_Marcin_
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 63
Rejestracja: 27 mar 2007, 15:51
Skąd: mam wiedzieć ?
Płeć:

Postautor: _Marcin_ » 27 maja 2007, 09:50

upadly_aniol pisze:tylko ze zaden z jego najblizszych kolgow nie wie nic ze on ma dziewczyne
może ściemniał ...

upadly_aniol pisze:dowiedziec sie czy na pewno ma ta dziewczyne

też można

upadly_aniol pisze:a jesli ma to jak mam o nim zapomniec

sądzę , że tak ... nie ma co pchać się na 3-go ...
Awatar użytkownika
extraho
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 103
Rejestracja: 03 maja 2007, 11:28
Skąd: :dąkS
Płeć:

Postautor: extraho » 27 maja 2007, 11:00

jeśli byś mu się podobała, to by coś zrobił a miał okazje: gg, spotkania na żywo, imprezy w jego mieście.
czy ma dziewczynę czy nie to mało istotne, spróbuj o nim zapomnieć.
soulvibrates
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 187
Rejestracja: 19 lis 2006, 11:05
Skąd: skatowni
Płeć:

Postautor: soulvibrates » 27 maja 2007, 11:04

ten tekst z dziewczyna na 99% to sciema.Powiedzial to pewnie dlatego zeby dac Ci znak zebys dala sobie z nim spokoj.Poza tym teraz mowisz,ze Ci sie nikt inny nie podoba,poczekaj....toz on nie jedyny na swiecie
Awatar użytkownika
Ardaniss
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 126
Rejestracja: 23 maja 2007, 02:32
Skąd: Mława
Płeć:

Postautor: Ardaniss » 27 maja 2007, 11:16

soulvibrates pisze:Poza tym teraz mowisz,ze Ci sie nikt inny nie podoba,poczekaj....toz on nie jedyny na swiecie


Byłas kiedys zauroczona? <diabel> To nie dotrze do niej tak latwo... :)

Może byc tez tak, ze ten gosc ma po prostu pewne opory co do dziewczyn (nie ze jest gejem), taki strach przed podejsciem i po prostu rozpoczeciem rozmowy, czy umowieniem sie na spotkanie, chyba kazdy chlopak to zna :)
A gdy dorosne, chce zostac owocem jogobelli...
soulvibrates
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 187
Rejestracja: 19 lis 2006, 11:05
Skąd: skatowni
Płeć:

Postautor: soulvibrates » 27 maja 2007, 11:45

hehe bylam zauroczona i w wieku 17 lat przechodzilo mi rownie szybko jak przychodzilo
upadly_aniol
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 28
Rejestracja: 14 kwie 2006, 21:32
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: upadly_aniol » 27 maja 2007, 12:25

Dzindzer pisze:tak nie podobasz mu sie, jextes namolna, narzucasz sie i podniecasz bo ktos czesc powiedzial. nie widzisz, ze on cie zlewa.
Takiej namolnej to nie wiem czy ja bym sie chwaliła posiadaniem dziewczyny. do tego to wypytywanie kumpli, ty obsesje masz czy co
po pierwsze nie wypytywalam sie jego kumpli nic bo ja ich nie znam.moja kolezanka sie z nimi koleguje to sie zapytala to chyba nie jest obsesja?!!?!po drugie nie podniecam sie ze mi czesc powiedzial.
_Marcin_
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 63
Rejestracja: 27 mar 2007, 15:51
Skąd: mam wiedzieć ?
Płeć:

Postautor: _Marcin_ » 27 maja 2007, 12:45

Daj sobie spokój z tym chłopakiem ... znajdziesz innego <pijak>
Awatar użytkownika
Wujo Macias
Maniak
Maniak
Posty: 750
Rejestracja: 24 paź 2006, 05:06
Skąd: 3miasto
Płeć:

Postautor: Wujo Macias » 27 maja 2007, 15:21

upadly_aniol pisze:
Dzindzer pisze:tak nie podobasz mu sie, jextes namolna, narzucasz sie i podniecasz bo ktos czesc powiedzial. nie widzisz, ze on cie zlewa.
Takiej namolnej to nie wiem czy ja bym sie chwaliła posiadaniem dziewczyny. do tego to wypytywanie kumpli, ty obsesje masz czy co
po pierwsze nie wypytywalam sie jego kumpli nic bo ja ich nie znam.moja kolezanka sie z nimi koleguje to sie zapytala to chyba nie jest obsesja?!!?!po drugie nie podniecam sie ze mi czesc powiedzial.

tak, masz obsesje.
nie, nie podobasz mu sie.
tak, musisz odpuscic.
tak, zrobisz z siebie idiotke jesli dalej bedziesz mu truc.
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 27 maja 2007, 21:46

Zapamiętaj jedną, żelazową zasadę: jak facet będzie chciał coś z Tobą zacząć, to zrobi wszystko, stanie na rzęsach, a znajdzie sposób na wyrwanie Ciebie. A z Tobą miał kontakt, mieliście się na gg, mówicie sobie "cześć". A jakie to ma znaczenie, że kogoś ma? Naprawdę myślisz, że wszystkie znajomości zaczynają się między wolnymi stronami?
"Miarkuj złość.
Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się
Bo on za chwilę może trzasnąć"
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 27 maja 2007, 21:50

upadly_aniol, narzucasz sie. Jakby chcial cos z Toba zaczac to juz by zaczal.
Wyraznie widac ze TOTALNIE nie jest zaintersowany. Nie istotne czy ma dziewczyne.
Nalezy odpuscic i juz.
FrankFarmer

Postautor: FrankFarmer » 28 maja 2007, 02:28

upadły anioł pisze:co zrobic mam?

Powiedz mi najlepiej jak to zrobić, ażeby podobała mi sie tylko 1 osoba i nikt inny :D Chętnie bym sie teraz z tobą zamienił. Bo tobie muszą się teraz zacząć podobać inni - taka kolej rzeczy <glaszcze>
Evestrum
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 106
Rejestracja: 25 sty 2005, 09:27
Płeć:

Postautor: Evestrum » 31 maja 2007, 10:20

upadly_aniol, narzucasz sie. Jakby chcial cos z Toba zaczac to juz by zaczal.
Wyraznie widac ze TOTALNIE nie jest zaintersowany. Nie istotne czy ma dziewczyne.
Nalezy odpuscic i juz.

Dokladnie tak. Nie odwwracaj męsko-damskich ról kobieto :]
Nikt mnie nie zachęca, gadać jednak będę, bo mi się tak chce, że wytrzymać nie zdolen jezdem.
Ninoczka
Początkujący
Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 30 maja 2007, 18:21
Skąd: z Pyrlandii
Płeć:

Postautor: Ninoczka » 31 maja 2007, 10:49

Jak będzie chciał, sam zrobi pierwszy krok... Widocznie nie chce... Rada: nie łaź za nim. To nie tak ma być. Nie podoba Ci się nikt inny, bo teraz jesteś ukierunkowana na niego i nie zauważasz innych chłopaków. Po prostu się zauroczyłaś. To przechodzi. Nie bój się. Masz 17? lat i wszystko przed Tobą...
Siekierę weź i porąb stół, gdy trudność się wyłania...
Awatar użytkownika
Joasia
Weteran
Weteran
Posty: 998
Rejestracja: 22 sty 2006, 21:17
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Joasia » 02 cze 2007, 12:33

Jakbym widziała siebie sprzed lat...
Z doświadczenia powiem że facet nie jest zainteresowany, niestety. Też kiedyś uganiałam się za jednym tak jak Ty to robisz i jak o tym sobie teraz pomyślę to strasznie żałuję.
Obrazek
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 02 cze 2007, 13:44

Joasia pisze:Też kiedyś uganiałam się za jednym tak jak Ty to robisz i jak o tym sobie teraz pomyślę to strasznie żałuję.

posłuchaj kolezanki, dobrze mówi i z doswiadczenia i z perspektywy czasu. Tak jest jak sie pewna granice przekroczy, wtedy czesto w przyszłości sie tego załuje.

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 260 gości