Dziwna rzecz

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Yakuza
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 18 maja 2007, 12:56
Skąd: Marsa
Płeć:

Dziwna rzecz

Postautor: Yakuza » 20 maja 2007, 12:07

Witam forumowiczów postanowiłem podzielić sie swoim problem bo nie mam pojecia jak z tym sobie poradzić. O tóż spotykam sie z dziewczyna ktora jest fajna odpowiada mi, spotykamy sie od 3 miesiecy i wszystko było by pieknie gdy nie to że ciagle gryzie mnie jedna mysl nie jestem jej pierwszym miala przede mna 3 chłopaków z ktorymi chodzila i kochala sie z jedny do czego mi sie ostanio przyznała robiła rzeczy z ktorych nie miała rzadnej przyjemności i nie lubiła tego. Moj problem polega na ty ze nie moge dac sobie rady z tym ze miala kogos przedemna kogos kto ja dotykał i w ogóle robil zeczy o ktorych wole nie myslec na sama mysl zacznya mnie mdlic <belt> ciagle mam to przed oczami i nie wiem jak sobie z tym poradzic? dodam ze naprade lubie ta dziewczyne pozaty nie widze jakis innych wiekszych wad jest naprade niesamowita Prosze pomózcie i doradzcie przejdzie mi kiedys, czy wam tez tak sie czasami zdaza bede wdzieczny za wszystkie wskazówki.
Awatar użytkownika
Mati
Maniak
Maniak
Posty: 694
Rejestracja: 09 kwie 2007, 15:22
Skąd: Zachód
Płeć:

Postautor: Mati » 20 maja 2007, 12:25

może najpierw miej dla nas troszkę szacunku i naucz się poprawnie pisać...


Yakuza pisze:ze miala kogos przedemna kogos kto ja dotykał i w ogóle robil zeczy o ktorych wole nie myslec na sama mysl zacznya mnie mdlic <belt>

to co on z nią robił? bo jeśli chodzi ci o seks, pieszczoty itp. to ... ykhym...co w tym obrzydliwego?

Yakuza pisze:Moj problem polega na ty ze nie moge dac sobie rady z tym ze miala kogos przedemna

ale nie możesz wymagać od wszystkich dziewczyn na świecie by czekały na ciebie byś to ty był ich 1 chłopakiem z którym przejdą "wszystko" :/
Fuck it all! Fuck this world!...
Fuck everything that you stand for!...
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 20 maja 2007, 12:27

Niech zgadnę, masz 16 lat?
Jak Ci to przeszkadza, to zostaw dziewczynę w spokoju i nie marnuj Jej czasu. Prosta piłka.
"Miarkuj złość.
Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się
Bo on za chwilę może trzasnąć"
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 20 maja 2007, 13:41

Yakuza pisze:robiła rzeczy z ktorych nie miała rzadnej przyjemności i nie lubiła tego
Jaaasne.... :D Widac widzi jak to odbierasz to i tak mowic zaczyna.

Najpewniej bylo tak. Miala tych 3 i bylo jej z nimi swietnie [no wiadomo do czasu w koncu sie rozstali] zarowno w lozku jak i poza. :] Uprawiali fajny namietny sex, przezyla swoj pierwszy raz, piescili sie, calowali, ciesyzli kazda chwila i byli strasznie szczesliwi.
I Twoim obowiazkiem jest jesli chcesz z nia byc pogodzic sie z tym.

A jak nie to daj dziewczynie spokoj juz teraz.

Yakuza pisze:oradzcie przejdzie mi kiedys, czy wam tez tak sie czasami zdaza bede wdzieczny za wszystkie wskazówki.
Samo to nic nie przechodzi. Musisz sie z tym po prostu pogodzic i zaakceptowac taki stan rzeczy. Innego wyjscia nie ma.
I nie nie zdarza sie. Nigdy nie mialam syndromu "chce byc pierwsza dla niego".
Moj musial przetrawic sobie za to wiecej niz 3 bylych i jakos poszlo, b o mu na mnie zalezalo. :)
Yakuza
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 18 maja 2007, 12:56
Skąd: Marsa
Płeć:

Postautor: Yakuza » 20 maja 2007, 13:43

nie nie mam 16 lat mam ponad dwadzieścia ona nie jest dla mnie pierwsza jesli o to chodzi. Wczesniej nie przeszkadzało mi to u innych dziewczyn ale ona jest wyjątkowa naprawde ja lubie byłaby ideałem gdyby nie to. Kiedys moj kolega wpadl z zajebista laska i sie okajtał po 2 latach sie rozwiodl a problem byl taki ze nie mogl sobie podarowac ze podczas nasiadowy z kolegami niektorzy z nich smiali sie z niego ze posuwali jego żone jak byla panna niechciałbym zeby mi sie to przytrafilo. Nie mowiecie ze nie chcecie byc Tymi pierwszymi dla swoich kobiet?
czy to cos zlego?
czy ja tak duzo wymagam ?
Ostatnio zmieniony 20 maja 2007, 14:57 przez Yakuza, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 20 maja 2007, 13:51

Yakuza pisze:czy ja tak duzo wymagam ?
Szukasz dziury w calym i tyle.
Rozumiem, ze jakby sypiala z Twoim ojcem to moglbys sie czepiac, ale ona miala TYLKO 3 facetow przed Toba. Tak wymagasz za duzo.
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 20 maja 2007, 13:53

Yakuza pisze:iektorzy z nich smiali sie z niego ze posuwali jego żone jak byla panna niechciałbym zeby mi sie to przytrafilo.

Ale to, że Twoja kobieta już z kimś spała nic nie oznacza. Podejrzewam, że to towarzystwo to jakieś cofnięte dresy. Radzę podejść do sprawy z dystansem. Jak se kolega wziął kobietę, co spała z Jego kumplami, to Jego problem. Ale chyba wcześniej o tym wiedział, kogo se brał...
"Miarkuj złość.

Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się

Bo on za chwilę może trzasnąć"
Awatar użytkownika
jbg
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 180
Rejestracja: 14 mar 2007, 11:48
Skąd: Szczecin
Płeć:

Postautor: jbg » 20 maja 2007, 14:51

Yakuza pisze:Nie mowiecie ze mazycie zeby byc Tymi pierwszymi dla swoich kobiet?

Wręcz przeciwnie.
jak jedna osoba nie widzi sensu bycia razem, to związek nie ma podstaw do istnienia.
Awatar użytkownika
Martinoo
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 290
Rejestracja: 18 lis 2006, 15:10
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Martinoo » 20 maja 2007, 15:02

Rozumiem cie ale...

Kobiety za szybko przychodza i odchodza żeby przejmować się takimi pierdołami. Kręci cię chcesz sie z nia przespać?

Tu może doskwierać problem natury technicznej. Ona spała z kilkoma facetami ktorzy mogli mieć jakiegoś syfka albo weszke. Także tu masz full supporta.

Pamietaj masz swoje życie i sam sobie dobierasz kobiety.
Awatar użytkownika
Joasia
Weteran
Weteran
Posty: 998
Rejestracja: 22 sty 2006, 21:17
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Joasia » 20 maja 2007, 15:18

Yakuza pisze:nie mogl sobie podarowac ze podczas nasiadowy z kolegami niektorzy z nich smiali sie z niego ze posuwali jego żone jak byla panna
Raczej powinien sobie nie darować że ma takich prymitywnych kumpli i po mordzie im nie dał.
Jeśli Ci na niej zależy to musisz zwalczyć w sobie te myśli bo tak to się zamęczysz. Myślę że Ci przejdzie ale nie natychmiast tylko po jakimś czasie, daj wam szansę i myśl pozytywnie a wszystko będzie ok <aniolek>
Obrazek
Awatar użytkownika
KAROLA
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 199
Rejestracja: 26 lis 2005, 18:47
Skąd: . . .
Płeć:

Postautor: KAROLA » 20 maja 2007, 16:14

no cóż, mogę się wypowiedzieć na bieżąco bo mam podobny 'problem', o ile można tak to nazwać. po byciu rzuconą przez Eksiowatego jestem z jego po prostu kolegą, nawet nie jakimś dobrym, niestety z tego samego towarzystwa. co ciekawsze, nie spotykam się z jawnym ostracyzmem, ale widziałam miny wielu osób które były raczej negatywnie zdziwione. ale to on, który kwadrans po tym jak mnie zostawił znalazł sobie miłość swojego życia (przy której zresztą został tylko dlatego, że ja powiedziałam, że do niego nie wracam) był autorem podobnego komentarza, który zresztą upewnił mnie, że zmarnowałam 1,5 roku na zwykłego palanta.

Powiedzial, ze jesli tylko ze chce to powie mojemu obecnemu o tym, co razem robilismy a wtedy ten nie bedzie mogl na mnie patrzec bez obrzydzenia.

No i cóż, zapytal sie o to kiedys, powiedzialam. swiat sie nie zawalil, serio.

wystarczy trafic na kogos normalnego, czego sobie i wszystkim zycze.
Tongue is dumb from all the drugs
Thank God! I Can't react!
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 20 maja 2007, 16:31

A co jest fajnego w dziewictwie? Tylko ból, obawy i inne rozterki. Nie mówię, żeby z pierwszym lepszym mieć pierwszy raz, ale niektórzy przesadzają w celebrze inicjacji.
"Miarkuj złość.

Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się

Bo on za chwilę może trzasnąć"
Baraniu
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 19
Rejestracja: 30 lis 2006, 22:16
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: Baraniu » 20 maja 2007, 17:40

ona nie jest dla mnie pierwsza jesli o to chodzi.


Ale w jakim sensie nie jest pierwsza ? :>

Jeżeli chodzi też seks to ja wysiadam bo słów mi braknie. <zalamka>


Mnie tylko ciekawi skąd się bierze w ludziach ta censored myśl że jak ktoś nie jest prawiczkiem/dziewicą to jest nieczysty i obrzydliwy.
Męska nie szowinistyczna świnia. <lol>
Stormy

Postautor: Stormy » 20 maja 2007, 17:48

Baraniu pisze:Mnie tylko ciekawi skąd się bierze w ludziach ta myśl że jak ktoś nie jest prawiczkiem/dziewicą to jest nieczysty i obrzydliwy.

ja nie rozumiem jak mozna myslec tak a samemu nie byc prawiczkiem/dziewica
kumpel zachowal sie jak świnia a ty Yakuza jestes na dobrej drodze by byc taki jak kumpel, jezeli nie zmienisz swoich pogladow... moj facet jakos zaakceptowal tego jednego z ktorym bylam przed nim, ja mialam chyba z tym wieksze problemy. powiedzial wtedy: nie znalismy sie, skad mialas wiedziec ze to sie tak skonczy. to jest przeszlosc, zamknieta...
Awatar użytkownika
jamaicanflower
Maniak
Maniak
Posty: 567
Rejestracja: 13 paź 2004, 15:43
Skąd: Jamajka :D
Płeć:

Postautor: jamaicanflower » 20 maja 2007, 19:10

Joasia pisze:Yakuza napisał/a:
nie mogl sobie podarowac ze podczas nasiadowy z kolegami niektorzy z nich smiali sie z niego ze posuwali jego żone jak byla panna
Raczej powinien sobie nie darować że ma takich prymitywnych kumpli i po mordzie im nie dał.

<brawo> Jeśli miał się w tej sytuacji czego wstydzić, to tylko poziomu kumpli. A rozwodem wystawił sobie świadectwo, że reprezentuje ten sam typ ludzi, co kumple.
Eh, dotąd macie jaskiniowe przekonania głęboko zakorzenione, "mężczyźni", phi <zalamka>
Reszta w tym temacie: http://agnieszka.com.pl/f...rzesz%B3o%B6%E6 http://agnieszka.com.pl/f...rzesz%B3o%B6%E6 http://agnieszka.com.pl/f...rzesz%B3o%B6%E6
http://www.agnieszka.com....?t=6539&start=0

[ Dodano: 2007-05-20, 15:37 ]
Mój Promyczek nie musiał walczyć ze świadomością o moich byłych partnerach seksualnych, ale przy najbliższej okazji spytam go, czy potrafi sobie wyobrazić, jak by się czuł, wiedząc, że wpuściłam do łóżka już kogoś przed nim.
// Life is...
zatraconyŚwiatNagichSłów,PudłoStarychMyśli,
WysypiskoLudzkichSił
iZałzawionyKrzakPytań
międzyMarzeniami,ASnem
chcęWiedziećPierwszaJakiJestŚwiatBezNocy
jakiŚwiatBezNocy
więcWyjęSzeptemDoWieczornegoMilczenia
...but a dream //
Awatar użytkownika
jbg
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 180
Rejestracja: 14 mar 2007, 11:48
Skąd: Szczecin
Płeć:

Postautor: jbg » 20 maja 2007, 19:37

KAROLA pisze:Powiedzial, ze jesli tylko ze chce to powie mojemu obecnemu o tym, co razem robilismy a wtedy ten nie bedzie mogl na mnie patrzec bez obrzydzenia.

Ludzie to mają fantazję. :D No, przynajmniej ten facet.

Baraniu pisze:Cytat:
ona nie jest dla mnie pierwsza jesli o to chodzi.

Ale w jakim sensie nie jest pierwsza ? :>

W sensie, on też nie jest "dziewicą". Człowiek z rodzaju tych, co sami chcą po*upczyć, a potem wziąć sobie dziewicę. Po prostu ROTFL. Z tych kumpli też. Co robicie w łóżku to tylko Wasza sprawa, intymność. Dla mnie wydaje się dziwne rozmawiać o tym z kolegami, a co dopiero gdy już z nią nie jesteś, tylko kumpel się z nią ożenił.
Baraniu
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 19
Rejestracja: 30 lis 2006, 22:16
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: Baraniu » 20 maja 2007, 19:52

W sensie, on też nie jest "dziewicą".


No cóż łudziłem się że jednak żle go zrozumiałem. Jak tak to współczuje kobiecie, bo wpakowała się w niezłe szambo....
Mam dziwne wrażenie że to dopiero początek głupich jazd w jej związku. Im szybciej się ten związek skończy tym lepiej dla niej...
Męska nie szowinistyczna świnia. <lol>
Awatar użytkownika
Ania82
Bywalec
Bywalec
Posty: 42
Rejestracja: 21 mar 2007, 15:23
Skąd: PL
Płeć:

Postautor: Ania82 » 20 maja 2007, 19:58

Yakuza pisze:Moj problem polega na ty ze nie moge dac sobie rady z tym ze miala kogos przedemna kogos kto ja dotykał i w ogóle robil zeczy o ktorych wole nie myslec na sama mysl zacznya mnie mdlic <belt> ciagle mam to przed oczami i nie wiem jak sobie z tym poradzic? dodam ze naprade lubie ta dziewczyne pozaty nie widze jakis innych wiekszych wad jest naprade niesamowita

Jeśli jesteś pewien, że tego nie zaakceptujesz, to ją po prostu zostaw i poszukaj dziewicy (w dzisiejszych czasach to może nie być takie proste <diabel> ). Ale skoro ona Ci odpowiada pod każdym innym względem, to może warto powalczyć, staraj się to zaakceptować, nie myśleć o tym, nie wyobrażać sobie, co oni tam wcześniej robili. Mój narzeczony też miał kobietę przede mną, na początku może i mi to trochę przeszkadzało, ale tylko i wyłącznie dlatego, że czasem sobie myślałam, że może ja jestem w czymś gorsza, ale po jakimś czasie mi przeszło. Teraz sobie tłumaczę, że jednak w czymś muszę być lepsza, skoro on jest ze mną już ok. 6lat.
"Pesymista widzi ciemny tunel, optymista widzi światełko w tunelu, realista widzi pociąg, maszynista widzi 3 debili na torach..."

Obrazek
Awatar użytkownika
Marissa
Weteran
Weteran
Posty: 1864
Rejestracja: 30 maja 2006, 11:46
Skąd: XxX
Płeć:

Postautor: Marissa » 20 maja 2007, 20:04

Mnie kiedyś zagadał facet na gadulcu. Lat 26 - albo coś około tego. Desperat. Nie miał nigdy kobiety. Dlaczego?
Jego tok rozumowania był iście prymitywny i taki sam jak autora tematu <belt>
Tylko że jeszcze do tego doszedł tekst, że mu się NALEŻY dziewica. Wg mnie to był chory człowiek. A autorowi tematu niewiele do takiego stanu brakuje. Dla swojego lepszego samopoczucia powinien natychmiast zacząć pracować nad sobą.
Awatar użytkownika
jbg
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 180
Rejestracja: 14 mar 2007, 11:48
Skąd: Szczecin
Płeć:

Postautor: jbg » 20 maja 2007, 23:32

Marissa pisze:Tylko że jeszcze do tego doszedł tekst, że mu się NALEŻY dziewica.

Pytałaś go jaką religię wyznaje? Bo może coś akurat planował, to naprawdę mu się należy kilka dziewic.

Ania82 pisze:zostaw i poszukaj dziewicy (w dzisiejszych czasach to może nie być takie proste <diabel> ).

Wbrew pozorom nie takie trudne. Mogę służyć namiarami na trzy w Szczecinie ;-)

Baraniu pisze:Im szybciej się ten związek skończy tym lepiej dla niej..

Chyba, że Yakuza zrozumie, że takie myślenie jest idiotyczne i przestanie się tak zachowywać. Myślę, że to jest możliwe. Problem bym widział w tym, że on bardziej się przejmuje opinią innych nt. dziewczyny, niż dziewczyną. Boi się tego, że ktoś będzie ją komentował.

Oczywiście mogę się mylić.
Awatar użytkownika
Ania82
Bywalec
Bywalec
Posty: 42
Rejestracja: 21 mar 2007, 15:23
Skąd: PL
Płeć:

Postautor: Ania82 » 21 maja 2007, 00:32

jbg pisze:Ania82 napisał/a:
zostaw i poszukaj dziewicy (w dzisiejszych czasach to może nie być takie proste <diabel> ).

Wbrew pozorom nie takie trudne. Mogę służyć namiarami na trzy w Szczecinie ;-)

To chyba dobra ilość jak na dzisiejsze czasy. ;)
jbg pisze:Chyba, że Yakuza zrozumie, że takie myślenie jest idiotyczne i przestanie się tak zachowywać. Myślę, że to jest możliwe. Problem bym widział w tym, że on bardziej się przejmuje opinią innych nt. dziewczyny, niż dziewczyną. Boi się tego, że ktoś będzie ją komentował.

Myślę, że z czasem powinien zrozumieć, że nigdy nie uniknie plotek. Ja szybko się tym co mówią inni przestałam przejmować, stwierdziłam, że nie warto, szczególnie, że mieszkam w małej wiosce, gdzie każdy o każdym wie prawie wszystko (a nawet czasem więcej ;) )
"Pesymista widzi ciemny tunel, optymista widzi światełko w tunelu, realista widzi pociąg, maszynista widzi 3 debili na torach..."



Obrazek
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 21 maja 2007, 06:10

to częsta logika, wbrew pozorom :)** Niestety, chora. I niedojrzała.
Dojrzej,autorze, mentalnie.
A potem zacznij zawracać dupę tej kobiecie. Bo bez tego kroku nie ma to najmniejszego sensu.

**odmianą takiego myślenia jest: bawię się i idę do łóżka z każdą chętną, na kobietę życia chce mieć albo nieruszaną,albo taką po 1-szym partnerze. Czystą. Ile razy takie argumenty słyszałem, nawet od największych kur.wiarzy. Bo facet może, kobita wg nich - nie <diabel> <diabel>
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow

Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!

http://www.piotrlabuz.pl/
http://michalpasterski.pl/
http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 21 maja 2007, 08:39

...a mnie interesuje zycie sexualne partnerki tak samo jak to co jadła wczoraj i tydzien temu , pod warunkiem , ze jadła zdrowo !! Mysle , ze rozwijac tego zdania nie ma potrzeby . <aniolek>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
shaman
Weteran
Weteran
Posty: 2261
Rejestracja: 16 cze 2005, 15:30
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: shaman » 21 maja 2007, 09:44

Mati_00 pisze:to co on z nią robił? bo jeśli chodzi ci o seks, pieszczoty itp. to ... ykhym...co w tym obrzydliwego?

a jeśli seks analny, oralny itp.? co, w tym już jest coś obrzydliwego? ręce opadają... <zalamka>

Yakuza pisze:podczas nasiadowy z kolegami niektorzy z nich smiali sie z niego ze posuwali jego żone jak byla panna niechciałbym zeby mi sie to przytrafilo.

Bo się boisz? Że wstyd? No wstyd. Dla kobiety. Jeśli jej facet nie potrafi pokazać w takiej sytuacji, że jest mężczyzną.
Awatar użytkownika
guli
Maniak
Maniak
Posty: 546
Rejestracja: 10 cze 2005, 14:44
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: guli » 21 maja 2007, 09:55

Powinieneś raczej się cieszyć. Masz dziewczynę która najwyraźniej lubi sex, jest otwarta na eksperymenty i poszukiwania nowych doznań a do tego odpada Ci problem z pozbywaniem się dziewictwa i pokonywaniem jej obaw z tym związanych. Miej kumpli w nosie i korzystaj z życia :)
Grzeczne dziewczynki idą do nieba

Niegrzeczne na ziemi mają swój raj

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Agnieszka i 143 gości