internetowa znajomość

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

blanka
Bywalec
Bywalec
Posty: 50
Rejestracja: 07 lip 2006, 14:40
Skąd: nie wiem
Płeć:

internetowa znajomość

Postautor: blanka » 11 mar 2007, 21:37

Tak jak w temacie.

Poznałam go na pewnym forum, spotkaliśmy się, zapewniał, że coś więcej dla niego znaczę, że chce być dla mnie więcej niż Przyjacielem. Mieszkamy od siebie 500km ale to nie malo stanowić problemu.

Obiecałam sobie, że nic oprócz przyjaźni do Niego nie poczuje, ale stało się...zakochałam się... a on teraz powiedział, że to nie ma sensu :|

......... :|
Awatar użytkownika
tarantula
Weteran
Weteran
Posty: 978
Rejestracja: 06 cze 2006, 18:50
Skąd: zoo
Płeć:

Postautor: tarantula » 11 mar 2007, 21:41

Ale co nie ma sensu?To ,ze cos czuje czy ,ze nagle mu przeszlo?Wiecej szczegolow plizzz.
"Babcia Weatherwax nigdy się nie gubiła.
Zawsze doskonale wiedziała, gdzie się znajduje,
czasem tylko nie była pewna, gdzie jest wszystko
inne."
blanka
Bywalec
Bywalec
Posty: 50
Rejestracja: 07 lip 2006, 14:40
Skąd: nie wiem
Płeć:

Postautor: blanka » 11 mar 2007, 21:52

Dla Niego nie ma sensu to, że tak daleko mieszkamy od siebie, że ma problemy ze sobą i nie chce mnie ranić, że jest za głupi dla mnie :?

Mieliśmy pewne plany a on censored tak sobie to olał..... <zalamka> nie miał nawet odwagi napisać do mnie tylko poprzez znajomą <cisza> tchórz?
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 11 mar 2007, 22:11

blanka pisze:tchórz?
Jakis badziewiarz. Daj se spokoj ;) Takie znajomosci bez checi obu stron nie wyjda.
Awatar użytkownika
tarantula
Weteran
Weteran
Posty: 978
Rejestracja: 06 cze 2006, 18:50
Skąd: zoo
Płeć:

Postautor: tarantula » 11 mar 2007, 22:14

blanka, pamietaj kij... <diabel> <browar>
"Babcia Weatherwax nigdy się nie gubiła.

Zawsze doskonale wiedziała, gdzie się znajduje,

czasem tylko nie była pewna, gdzie jest wszystko

inne."
marco84
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 13 cze 2006, 22:23
Skąd: krakow
Płeć:

Postautor: marco84 » 11 mar 2007, 22:18

najprosciej mowiac to nie jest tak ze nie ma sensu po prostu chyba mu sie nie podobasz a nie chcial Ci powiedziec tego wprost olej go.
blanka
Bywalec
Bywalec
Posty: 50
Rejestracja: 07 lip 2006, 14:40
Skąd: nie wiem
Płeć:

Postautor: blanka » 11 mar 2007, 22:19

a kij mu... ;)

zbanowałam go na GG, wyrzuciłam nr telefonu, a i z glowy też go wyrzuce...na pewno <zalamka>

[ Dodano: 2007-03-11, 22:20 ]
marco84 pisze:najprosciej mowiac to nie jest tak ze nie ma sensu po prostu chyba mu sie nie podobasz a nie chcial Ci powiedziec tego wprost olej go.


a to dziwne, wczoraj jeszcze mnie kochał i nagle tak hop siup?
Awatar użytkownika
tarantula
Weteran
Weteran
Posty: 978
Rejestracja: 06 cze 2006, 18:50
Skąd: zoo
Płeć:

Postautor: tarantula » 11 mar 2007, 22:21

na pewno


Na pewno,na pewno!!!Tylko spokojnie, najgorsze masz juz za soba.Teraz moze byc tylko lepiej <glaszcze>
"Babcia Weatherwax nigdy się nie gubiła.

Zawsze doskonale wiedziała, gdzie się znajduje,

czasem tylko nie była pewna, gdzie jest wszystko

inne."
blanka
Bywalec
Bywalec
Posty: 50
Rejestracja: 07 lip 2006, 14:40
Skąd: nie wiem
Płeć:

Postautor: blanka » 11 mar 2007, 22:26

tarantula, spokój przede wszystkim...to dopiero pierwszy dzień :|

a niedawno pocieszalam koleżanke, że ją Przyjaciel opuścił (też internetowy), ale wrócił... :|
Awatar użytkownika
Marissa
Weteran
Weteran
Posty: 1864
Rejestracja: 30 maja 2006, 11:46
Skąd: XxX
Płeć:

Postautor: Marissa » 11 mar 2007, 22:36

A bo takie internetowe znajomości nie mają sensu... Za dużo ryzyka że jakaś strona potraktuje to za poważnie, zakocha się, a druga potraktuje jak zabawę :/

Blanka nie łam się, będzie dobrze. Za jakiś czas będziesz się śmiać z tej historii :)
blanka
Bywalec
Bywalec
Posty: 50
Rejestracja: 07 lip 2006, 14:40
Skąd: nie wiem
Płeć:

Postautor: blanka » 11 mar 2007, 22:42

Marissa pisze:A bo takie internetowe znajomości nie mają sensu... Za dużo ryzyka że jakaś strona potraktuje to za poważnie, zakocha się, a druga potraktuje jak zabawę :/

Blanka nie łam się, będzie dobrze. Za jakiś czas będziesz się śmiać z tej historii :)


właśnie! ale u mnie miala być zabawa a przeistoczylo sie w coś poważniejszego. :|

!@#$%^&*?! musi być dobrze, niedlugo wyjeżdżam za granicę, może tam uda mi się zapomnieć o Nim......
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 11 mar 2007, 23:35

Marissa pisze:A bo takie internetowe znajomości nie mają sensu...
A gdzie tam. ja mojego przez pewne forum poznalam i wkrotce nam 3 lata razem stukna. Ale fakt z e nie dzieli nas taka roznica ani zadne nie traktowalo sie tak jak tutaj.
Awatar użytkownika
Martuś
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 14
Rejestracja: 10 mar 2007, 13:33
Skąd: Toruń
Płeć:

Postautor: Martuś » 12 mar 2007, 01:17

przyznaje. chlopak okazal sie nieciekawy. moze wcale nie byl taki jaki mial byc (aach ten internet i slynna reklama). poszukaj chlopaka, ktory bedzie mogl w kazdej chwili Cie pocieszyc, zajrzec wieczorem i ktorego bedziesz widziala czesciej niz raz w miesiacu :) <przytul> i don't worry:)
~mieszkam w wysokiej wieży otoczonej fosą~
~mam parasol, który chroni mnie przed nocą~
blanka
Bywalec
Bywalec
Posty: 50
Rejestracja: 07 lip 2006, 14:40
Skąd: nie wiem
Płeć:

Postautor: blanka » 12 mar 2007, 08:57

Dzęki Wam za słowa otuchy <przytul>

echhh, mało brakowało a porzuciłabym moje dotychczasowe życie tylko dla niego, chciałam zerwać kontakty z moimi znajomymi, bo wiem, że byliby przeciwko...tej znajomości, byleby być tylko z nim...

miłość jest ślepa :|
Awatar użytkownika
Marissa
Weteran
Weteran
Posty: 1864
Rejestracja: 30 maja 2006, 11:46
Skąd: XxX
Płeć:

Postautor: Marissa » 12 mar 2007, 09:04

blanka pisze:echhh, mało brakowało a porzuciłabym moje dotychczasowe życie tylko dla niego, chciałam zerwać kontakty z moimi znajomymi, bo wiem, że byliby przeciwko...tej znajomości, byleby być tylko z nim...

Ja porzuciłam, wyprowadziłam się z domu :] Ale nie żałuje, choć już z nim nie jestem. Zawsze warto w takich sytuacjach szukać dobrych stron.

miłość jest ślepa

A może po prostu nie miłość, a duże zauroczenie?
blanka
Bywalec
Bywalec
Posty: 50
Rejestracja: 07 lip 2006, 14:40
Skąd: nie wiem
Płeć:

Postautor: blanka » 12 mar 2007, 09:49

Marissa, nie sądzę aby to było zauroczenie. czas pokaże...
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 12 mar 2007, 10:52

Marissa, nie sądzę aby to było zauroczenie. czas pokaże...

no wlasnie czas pokaze. bo prawdziwa zdrowa miłośc nie jest głupia, a zauroczenie bywa i to bardzo durne i oslepiające
Awatar użytkownika
Marissa
Weteran
Weteran
Posty: 1864
Rejestracja: 30 maja 2006, 11:46
Skąd: XxX
Płeć:

Postautor: Marissa » 12 mar 2007, 10:56

Dzindzer pisze:no wlasnie czas pokaze. bo prawdziwa zdrowa miłośc nie jest głupia, a zauroczenie bywa i to bardzo durne i oslepiające

A ten netowy chłopak pokazał że z jego strony to tylko zauroczenie. A miłość chyba rozwija się jakiś czas, żeby można było powiedzieć że jest to "miłość" w pełnym słowa tego znaczeniu, więc też droga autorko nie zakładaj że jest to "miłość", bo dojść do takiego przekonania raczej trzeba czasu :)
Awatar użytkownika
szopen
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 459
Rejestracja: 17 cze 2004, 00:48
Skąd: Z domku :-)
Płeć:

Postautor: szopen » 12 mar 2007, 21:19

Marissa pisze:A miłość chyba rozwija się jakiś czas, żeby można było powiedzieć że jest to "miłość" w pełnym słowa tego znaczeniu, więc też droga autorko nie zakładaj że jest to "miłość", bo dojść do takiego przekonania raczej trzeba czasu
]
Powiedzialbym ze nie chyba a nawet na pewno :) Poza tym zeby milosc rozkwitla i zeby w ogole mozna bylo mowic o takim uczuciu to potrzeba troche wiecej niz klikac ze soba na gg, czatach itp.
Wez sobie blanka znajdz jakiego chlopa normalnie a nie kombinuj :):)
Cuda się zdarzają. Co potwierdzi każdy programista :)

pozdrawiam
Awatar użytkownika
Imrael
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 11
Rejestracja: 07 lip 2006, 22:03
Skąd: Limbo
Płeć:

Postautor: Imrael » 12 mar 2007, 21:20

Ja powiem tylko jedno,a mianowicie internetowe znajomości sux. Tez tak kiedyś miałem. Poznałem dziewczynę przez neta, mieliśmy plany i nawet wydawąło mi się, ze ja kocham. Kiedy poznałem moją obecną dziewczynę minęło mi jak reką odjął i dzieki niej wiem co to miłość, a nie zadużenie w egzotycznej znajomości. Daj sobie z tym spokój, bo to jest nic nie warte.
Etera zetgiell
Emoke selene a helios
Bey este'ike eliech
Zeresse'naa esseke
Awatar użytkownika
madzialenka
Bywalec
Bywalec
Posty: 59
Rejestracja: 26 wrz 2005, 14:03
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: madzialenka » 12 mar 2007, 23:02

moim zdaniem jakiekolwiek znajomosci na odleglosc nie maja szans no moze 1-100
Only You
tygrysiaaa
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 66
Rejestracja: 16 sty 2007, 20:27
Skąd: poznań
Płeć:

Postautor: tygrysiaaa » 13 mar 2007, 15:05

a mowia,ze to kobiety ciezko zrozumiec :D. Ajjj wybij go sobie z glowki,nie ten to inny,a on jeszcze bedzie prosil,zebys znoow zwrocila na niego uwage,wtedy bez znaczenia bedzie odleglosc :d,ale TY juz bedziesz twarda i nieczula,i najlepiej zakochana w kims innym,czego szczerze Ci zycze :D,pozdroowka
blanka
Bywalec
Bywalec
Posty: 50
Rejestracja: 07 lip 2006, 14:40
Skąd: nie wiem
Płeć:

Postautor: blanka » 13 mar 2007, 15:45

dzieki Wszystkim za słowa otuchy <browar>

heh, wybić z głowy nie jest tak łatwo... :| <mlotek>

jak na razie odezwał się kolega, w którym nota bene byłam zakochana :D i mnie odwodzi od wyjazdu o_O
Awatar użytkownika
vilmon1980
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 239
Rejestracja: 03 sty 2007, 10:24
Skąd: Poznań
Płeć:

Postautor: vilmon1980 » 21 mar 2007, 08:34

Imrael pisze:Ja powiem tylko jedno,a mianowicie internetowe znajomości sux.

A wcale, że nie :P
Ja wszystkie swoje dziewczyny (nie mówiąc już o reszcie koleżanek i przyjaciółek) poznawałem przez internet i nienarzekam. Nawet jak zrywaliśmy to pozostały fajne znajomości i przyjaźnie i jest z kim wyskoczyć np. na kawe albo do kina, pogadać, itp. :)
Tylko w internecie, tak jak w życiu, należy wyznaczyć sobie pewne standardy i się ich trzymać, a wtedy nie ma się jakiś dziwnych problemów.
Fakt faktem, że związki na odległość nie mają większego sensu, a żeby jeszcze tylko z tego powodu zrywać dotychczasowe znajomości i przyjaźnie to już głupota totalna.
Awatar użytkownika
s1ash
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 10
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:10
Skąd: Z pokoju
Płeć:

Postautor: s1ash » 26 mar 2007, 22:11

Ja już 3 razy się sparzyłem na internetowych znajomościach ale dalej się w to bawie ;) Dzieki temu nabywam jakiegoś doświadczenia w stosunkach z kobietami :P Lepsze to niż siedzenie w domu a tak to ostatnio wcale w domu nie siedze :). Czasem sie trafi na taka osobe o której chce sie jak najszybciej zapomniec ale zdarzają sie perełki :) pzdr. Ty trafiłas na nieodpowiednia szukaj dalej powo.

pzdr
Life is too short
Awatar użytkownika
Sorecer
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 268
Rejestracja: 29 mar 2004, 22:06
Skąd: Konin
Płeć:

Postautor: Sorecer » 13 kwie 2007, 01:21

Internet to fajny sposób komunikacji, ale ubogi w przekazy niewerbalne. Możemy kogoś poznać ale tylko powierzchownie gdyż poznamy tylko te fakty które rozmówca będzie chciał żebyśmy poznali. Nie rozróżnimy kłamstwa od prawdy czytając tylko tekst. Często też odbierzemy pewne rzeczy inaczej niż one były nadane. Wszystko to się wiąże z ograniczeniami przekazu tekstowego. Dlatego ja takie poznawanie popieram ale jako start a kontynuacje znajomości wolę prowadzić w realu. I to tylko dlatego, że wtedy mogę odbierać od rozmówcy więcej informacji niż tylko słowa. Zresztą do tej pory pamiętam jak polonistka nam powtarzała że komunikacja to nie tylko głos ubrany w wyrazy...

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 291 gości