nie wchodź nigdy do tej samej rzeki...

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
emmiii
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 213
Rejestracja: 23 paź 2005, 15:16
Skąd: Wspomnienie
Płeć:

nie wchodź nigdy do tej samej rzeki...

Postautor: emmiii » 18 sty 2007, 18:51

niedawno rozpoczął się nowy rok, ja wkroczyłam w świat dorosłości i myślę: "ooo emmiii... teraz to będziesz mądrzejsza i nie popełnisz tych samych błedów co kiedyś"... a jednak... człowiek idealną osobą nie jest i ciągle wpada w jedno i to samo błoto /taka prawda/...
moim postanowieniem było: NIE ZADAWANIE SIĘ Z MEŻCZYZNAMI TYPU CHAM ANI ZBLIŻANIU SIĘ DO JAKIEGOKOLWIEK EXA:p
ale of course, jak się mówi "do tej samej rzeki się nie wchodzi dwa razy i w tej samej wodzie nóg się nie moczy, to ja na przekór postanowiłam zamoczyć czubek palców...
ale nie wyszło to wcale z mojej inicjatywy i przez to wqrza mnie jedna rzecz -> dlaczego jeśli kogoś nie chcę widzieć, nie chcę słyszeć to się zjawia w nieodpowiednim momencie i kusi ??? czy nie dociera do pewnych osób stwierdzenie: "jeśli ma to być tylko gra to zniknij???!!!"
niestety, ludzie są okropni, a życie nie jest łatwe... zjawił się... ojjj podły zjawił... facet niczego sobie, chociaż z charakterem paskudnym... z góry założone było, że to narcystyczne stworzenie myślące tylko o sobie... człowiek tak bardzo zepsuty, że wydawać by się mogło iż pochodzi z diabelskiego nasienia... to co mówił, moje uszy pochłaniały z zawrotną szybkością i były zachłanne o więcej... bajki w jaki sposób potrafił opowiadać prosto w oczy wydawały się tak bardzo realne... a krótkie wiadomości tekstowe całkiem prawdziwe... oczywiście ja jako kobieta dorosła i mądra jak na te swoje 18 lat szybko łyknęłam haczyk (facet lubi łowić ryby, więc zna się na rzeczy)... gdy już zrobiłam sobie krótki zarys i uświadomiłam sobie, że z nim może być całkiem fajnie i że chłopczyna się zmieniła, niestety zawiodłam się...
nie napisałam wcześniej, że owy Pan był kiedyś moją pierwszą romantyczną miłością, więc szybko się wślizgnął do mojej głowy, jak i szybko uciekł... ale zastanawia mnie jedna rzecz: co on chciał osiągnąć ??? co chciał udowodnić ??? że może obiecywać góry złote i znikać ??? chce spełniać marzenia które później okazyją się nierealne do zdobycia ??? sam siebie nazywa "czarodziejem"... który wie jak narobić smaczka i kiedy zabrać talerz ze stołu... "czarodziejem" który czuje się tak bardzo samotny... i który marzy o tym żeby ułożyć sobie z kimś życie... ściema jest ładna... tyle, że nikt nie zasłużył żeby wciskać mu taki kit!!!
piszę to, bo jestem pewna, że owy mężczyzna (z ubytakami jakimiś) to kiedyś przeczyta i zmieni swoje podejście do dziewczyn... bo jeśli on jest z niezniszczalnej skały to wcale nie znaczy, że może pogrywać sobie na innych... ufff... mam nadzieję, że WY tacy nie jesteście...
Ostatnio zmieniony 19 sty 2007, 16:27 przez emmiii, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 18 sty 2007, 18:59

emmiii pisze:ja wkroczyłam w świat dorosłości
Wyprowadzilas sie?Wzielas slub? Znalazlas prace? Bo 18 lat to zadna doroslosc.
emmiii pisze:"ooo emmiii... teraz to będziesz mądrzejsza i nie popełnisz tych samych błedów co kiedyś
Jasne bo Ci metrykalnie wybilo 18 <hahaha>
emmiii pisze:ciągle wpada w jedno i to samo błoto /taka prawda/...
Chyba Ty <lol>
emmiii pisze:czy nie dociera do pewnych osób stwierdzenie: "jeśli ma to być tylko gra to zniknij???!!!"
Raczej nie. Wtedy mowi sie stanowczo "wypier.dalaj zmojego zycia raz na zawsze" - bardziej skuteczne i dobitne.
emmiii pisze:yle, że nikt nie zasłużył żeby wciskać mu taki kit!!!
Nie znam nikogo kto bys sie na t aki denny kit zlapal i to jest problem.
Probleme nie sa manipulanci tylko osoby nie potrafiace myslec logicznie i lapiace si ena bajki.

[ Dodano: 2007-01-18, 19:01 ]
emmiii, czy Ty nie potrafisz si ejak kazdy myslacy czlowiek uczyc na bledach?
Od tego one sa przeciez...
Awatar użytkownika
emmiii
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 213
Rejestracja: 23 paź 2005, 15:16
Skąd: Wspomnienie
Płeć:

Postautor: emmiii » 18 sty 2007, 19:04

moon, czy Ty nie widzisz, że to jest KIPISZ ! /raczej nie potrafisz tego w sposób metaforyczny i odbierasz wszystko dosłownie... więcej wyobraźni/

ps.
właśnie, nie potrafię się uczyć na błedach i tu Ci przyznam racje... wiem, że to w co wchodzę jest złe ale i tak to robie...
Ostatnio zmieniony 18 sty 2007, 19:05 przez emmiii, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
pani_minister
Administrator
Administrator
Posty: 2011
Rejestracja: 23 kwie 2006, 05:29
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: pani_minister » 18 sty 2007, 19:05

emmiii pisze:piszę to, bo jestem pewna, że owy mężczyzna (z ubytakami jakimiś) to kiedyś przeczyta i zmieni swoje podejście do dziewczyn

:|
A skąd ta pewność?

Ludzie nie są okropni, natomiast złe cechy z nich wychodzą, jeśli im na to pozwolimy. Jeśli Twoje, emmii, postanowienia z daleka zalatują niekonsekwencją Bridget Jones i bohaterek Seksu w wielkim mieście, to dlaczego spodziewasz się, że cały świat będzie Ci pomagał w tym, żeby Ci tej niekonsekwencji nie udowodnić? Dlaczego miałabyś iść przez zycie pozbawione pokus (choćby tak prostych, jak słodkie słowa mówiący lowelas?). Tyle wiemy o sobie, ile nas sprawdzono, Ty dowiedziałaś się cxzegoś nowego o sobie, może będziesz mądrzejsza. Tyle, że aby zmadrzeć, w Twoim przypadku trzeba dostać po tyłku. Raz, drugi, trzeci - aż w końcu zaczniesz reagować jak pies Pawłowa, instynktownie, a nie bazując na postanowieniach, w które sama nie wierzysz.

Swoją drogą na zapytanie o ten tekst o rzece, wyszukiwarka wyrzuca 64 wyniki, z czego ponad 50 to przykłady nieprawidłowego użycia :D A pozostałe to poprawienie przez lolli i bodajże Pegaza :]
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 18 sty 2007, 19:17

emmiii pisze:oon, czy Ty nie widzisz, że to jest KIPISZ !! ! /
Kipisz to ineczej bałagan przeciez :|
emmiii pisze:odbierasz wszystko dosłownie
Nie prawda. Na luzie do tego podchodze lubie sie posmiac :)
emmiii pisze:nie potrafię się uczyć na błedach i tu Ci przyznam racje...
To znaczy tylko jedno ale jak napisze to mi wlepia warna :/

Tylko pozbycie sie tak naiwnych i glupiutkich ludzi sprawi ze takich oszustow nie bedzie, bo ich istanienie bedzie bezsenowne jesli ludzie beda na tyle madrzy zeby sie nie lapac na takie glodne kawalki. I Twoj post niczego tu nie zmieni ani niczego nei nauczy. Jeslic hcesz kogos czegos takiego nauczyc to sama si ezmien a kolejnemu takiemu lovelasowi "wylej kubel zimnej wody" na glowe - to go predzej czegos nauczy :)
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 18 sty 2007, 20:25

emmiii pisze:do tej samej rzeki się nie wchodzi dwa razy i w tej samej wodzie nóg się nie moczy...

A propos moczu: jaki pęcherz musiałby mieć człowiek sikający do rzeki, żeby ciągle ona była (20 metrów niżej) taka sama non-stop, mocznikowa? :|

Daj spokój z tą samą rzeką! ... chociaz w Twoim przypadku tak jest!
Idzie sobie facio ("człowiek tak bardzo zepsuty, że wydawać by się mogło iż pochodzi z djabelskiego nasienia"), a Ty go łykasz, znów !!
Co jest nie tak z Tobą?
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
kot_schrodingera
Weteran
Weteran
Posty: 2114
Rejestracja: 21 wrz 2005, 10:18
Skąd: z nikąd
Płeć:

Postautor: kot_schrodingera » 18 sty 2007, 20:48

Problem stary jak świat-kobiety lubią drani <diabel> <zalamka>
Patrz, Kościuszko, na nas z nieba raz Polak skandował.
I popatrzył nań Kościuszko i się zwymiotował.
/Konstanty Ildefons Gałczyński/
Awatar użytkownika
Snowblind
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 150
Rejestracja: 25 lip 2006, 20:50
Skąd: Z pomiędzy
Płeć:

Re: nie wchodź nigdy do tej samej rzeki...

Postautor: Snowblind » 18 sty 2007, 22:13

emmiii pisze:ale zastanawia mnie jedna rzecz: co on chciał osiągnąć ??? co chciał udowodnić ??? że może obiecywać góry złote i znikać ??? chce spełniać marzenia które później okazyją się nierealne do zdobycia ??? sam siebie nazywa "czarodziejem"... który wie jak narobić smaczka i kiedy zabrać talerz ze stołu... "czarodziejem" który czuje się tak bardzo samotny... i który marzy o tym żeby ułożyć sobie z kimś życie... ściema jest ładna... tyle, że nikt nie zasłużył żeby wciskać mu taki kit!!!
piszę to, bo jestem pewna, że owy mężczyzna (z ubytakami jakimiś) to kiedyś przeczyta i zmieni swoje podejście do dziewczyn... bo jeśli on jest z niezniszczalnej skały to wcale nie znaczy, że może pogrywać sobie na innych... ufff... mam nadzieję, że WY tacy nie jesteście...


Dlaczego to zrobił ? Bo mógł i świetnie się przy tym bawił. Ludzie się nie zmieniają ot tak. Zadziwiające jak łatwo nam uwierzyć w słowa i deklaracje gdy tego pragniemy...
Awatar użytkownika
OneLove
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 334
Rejestracja: 17 gru 2006, 23:32
Skąd: ***
Płeć:

Postautor: OneLove » 19 sty 2007, 02:13

emmiii pisze:niestety, ludzie są okropni, a życie nie jest łatwe...


Ameryke odkryła <zalamka>

emmiii pisze:djabelskiego


Wiesz co,może Twój tekst miał być zabawny i nawet mogło Ci sie to udać gdyby nie dwie rzeczy: ORTOGRAFIA I GRAMATYKA. Kobieto dorosła jesteś (w każdym razie pełnoletnia) a nie potrafisz dwóch zdań poprawnie,po polsku,sklecić.

Snowblind pisze:Ludzie się nie zmieniają ot tak.


Dokładnie. Poznała panna drania i jej sie wydaje,że go na anioła przerobi.To nie brazylijska telenowela, w "prawdziwym życiu" to się żadko zdaża.
Prosiaczek wspiął się na paluszkach i szepnął:
- Puchatkuuu...
- Tak Prosiaczku...?
- Nic, nic - rzekł Prosiaczek, biorąc Puchatka za
łapkę... - Chciałem się tylko upewnić, że jesteś...
Czarnyy
Bywalec
Bywalec
Posty: 56
Rejestracja: 14 sty 2005, 15:42
Skąd: Jelenia Góra
Płeć:

Re: nie wchodź nigdy do tej samej rzeki...

Postautor: Czarnyy » 19 sty 2007, 08:28

emmiii pisze:... bo jeśli on jest z niezniszczalnej skały [...]


Kazda skale da sie skruszyc. Predzej czy pozniej trafi na "narzedzie" (czytaj kobiete), ktore sobie z tym poradzi...
Jak mi dobrze - jestem z Tobą
Tak mi serce bije
Myślałem: człowiek nie ma serca...
Awatar użytkownika
emmiii
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 213
Rejestracja: 23 paź 2005, 15:16
Skąd: Wspomnienie
Płeć:

Postautor: emmiii » 19 sty 2007, 16:38

OneLove pisze:
Ameryke odkryła <zalamka>

ojjj niestey ale nie...


OneLove pisze:Wiesz co,może Twój tekst miał być zabawny i nawet mogło Ci sie to udać gdyby nie dwie rzeczy: ORTOGRAFIA I GRAMATYKA. Kobieto dorosła jesteś (w każdym razie pełnoletnia) a nie potrafisz dwóch zdań poprawnie,po polsku,sklecić.

owszem, mój art miał mieć charakter zabawny (wiesz co to naśladowanie czyjegoś stylu???) wiem, że błędy w oczy kolą, ale człowiek się stara wszystko po krótce opisać i dlatego te skróty myślowe pojawiają się w zdaniach... i jakby tego było mało to art pisany jest pod wpływem emocji i naturalne jest to, że jakiś błądzik może się wkraść... <nie jesteśmy nieomylni<

Snowblind pisze:Ludzie się nie zmieniają ot tak.


pewnie, że nie... a szkoda ojjj szkoda...

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 323 gości