Ubiór

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Postautor: mariusz » 23 paź 2004, 07:07

Kazda kobieta jest piękna, tylko nie każdy facet umie dostrzec i wydobyć to piękno. :564:
Awatar użytkownika
Blade
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 385
Rejestracja: 27 sie 2004, 22:03
Skąd: Znikąd :)
Płeć:

Postautor: Blade » 23 paź 2004, 10:19

DeLijKa pisze:Mnie chodziło o malinki

Wiem o co Ci chodzilo. Dlatego napisalem, ze mam nadzieje, ze to, ze moge ukrywac tylko znamie (a ja go nie ukrywam - po prostu bardzo lubie golfy) zmieni sie w najblizszym czasie :D
Awatar użytkownika
DeLijKa
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 91
Rejestracja: 13 paź 2004, 17:45
Płeć:

Postautor: DeLijKa » 23 paź 2004, 18:42

Czasem się można zapomnieć Fireman :D
Sztuka życia to cieszyć się małym szczęściem...
Awatar użytkownika
Triniti19
Weteran
Weteran
Posty: 1072
Rejestracja: 20 maja 2004, 21:11
Skąd: Kołobrzeg
Płeć:

Postautor: Triniti19 » 23 paź 2004, 18:43

mariusz pisze:Kazda kobieta jest piękna, tylko nie każdy facet umie dostrzec i wydobyć to piękno. :564:

To zdanie mi się podoba :). Brawo Mariusz :564:.
"Wczuj się w smutek usychającej gałązki, gasnącej gwiazdy i konającego zwierzęcia,
lecz przede wszystkim odczuj ból i smutek człowieka"
Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Postautor: mariusz » 23 paź 2004, 23:03

Dziękuję ;)
Sama prawda, tylko nie każdy umie zrozumieć te słowa ;)
Awatar użytkownika
Triniti19
Weteran
Weteran
Posty: 1072
Rejestracja: 20 maja 2004, 21:11
Skąd: Kołobrzeg
Płeć:

Postautor: Triniti19 » 24 paź 2004, 13:12

No właśnie, nie każdy potrafi to zrozumieć. Ale robi się off topic :).
"Wczuj się w smutek usychającej gałązki, gasnącej gwiazdy i konającego zwierzęcia,

lecz przede wszystkim odczuj ból i smutek człowieka"
Awatar użytkownika
Mroczny Piskacz
Maniak
Maniak
Posty: 721
Rejestracja: 26 kwie 2004, 18:00
Skąd: Kraina Śmierci
Płeć:

Postautor: Mroczny Piskacz » 27 paź 2004, 13:26

Oleander pisze:Ogólnie nie zwracam uwagi na to co nosi mój chłopak. Jednak kiedy widze, ze w danej rzeczy nie jest mu dobrze (a przeciez tak czasem moze byc) to staram sie to delikatnie powiedziec i zasugerowac zmiane :)


jak dotad nic mi nie powiedzialas Kwiatuszku wiec chyba wszystko jest ok ;-)

ja szczerze mowiac nie zwracam wiekszej uwagi na ubior... ale czasem specjalnie sie zastanawiam "czy to jest nowe :?:" albo "chyba juz czas zeby pochwalic kolejny stroj/fryzure" ;-)


Ja Ne,

    Gorgon
Widzę że z czasem sens słów się zmienia
Słowa nabierają nowego, innego znaczenia
Choć z pozoru dobre, przyczyną są cierpienia
<zakochany>
Obrazek
Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Mona » 23 lis 2004, 15:25

krzys pisze:Ubiór???? oczywiscie , ale bym dobrze został zrozumiany (bo muli mi Agniecha jak ccholera) wiec nie chce mi sie duzo pisac , kobieta musi byc ubrana kobieco !!!! nie ma znaczenia czy ma na sobie ciuchy za 1000 zł czy za 300 zł


Sorki za to,że dopisuje się do tematu teraz,ale wcześniej nie było mnie tu :)
Krzys-RACJA!!!!!!!!!!!W ogóle uważam,że kobiety są teraz mało kobiece,ale bez obrazy babki!Nie wszystkie!Uważam,że kobieta ubrana w spódniczkę i pończoszki jest jednak bardziej kobieca niż ta w spodniach i trampkach.Wiadomo,że najważniejsze jest wnętrze,ale niestety najpierw widzimy to co jest na "wierzchu".

Czyli:"jak cię widzą,tak cie piszą"-stara prawda. ;)
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"

Joe Cocker
canon
Bywalec
Bywalec
Posty: 52
Rejestracja: 15 lis 2004, 11:35
Płeć:

Postautor: canon » 23 lis 2004, 15:58

ja tam jestem tolerancyjny ale to jak sie ubieraja niektore subkultury to mi sie nie podoba ( styl) i powiedzialem swojej dziewczynie ze w takich a takich rzeczach to raczej bym nie chcial jej widziec,a ze niektorym moze sie nie podobac jak ja sie ubieram to mi to wisi.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 23 lis 2004, 17:21

Ubiór .......................? tak sobie teraz mysle , bo wydazyło sie i wydaza ciagle coś , co mnie meczy a co wypływa o dziwo z kobiet a nie z mezczyzn , :546: Ciągle tylko słysze od ludzi mi dobrze zyczacych , co ja w Niej widze ????!!! ja, niby taki elegancki , pachnący , usmiechniety , etc. etc. a Ona niby taka byle co ?? . Słyszy sie opinie kobiet ,ze ciarach, innych rzeczy wymieniać nie bede , dziwne jest to ,iz ja tego nie zaówazałem i nie zaówazam !?? teraz gdy to słysze ,sie temu przygladam i analizuje wczesniejsze zachowania jak i postawy , i stwierdzam, iż te wszystkie słowa przeciwko własciwie nie wiem skad sie wzieły , A najgorsze jest to ,iz mówia to ludzie co ją znają nie tylko z widzenia , natomiast moja opinia o tych własnie ludziach (tu kobietach tylko i wyłacznie ) jest taka ze są to kalchule , pustostany , itd. w ogóle soba nic nie reprezentują a obgadują kogoś innego ! dlaczego ???? czyzby zazdrosc ! zrozumiał bym odwrotną sytuacje czyli gdyby to mnie ganili , ale nie , ja nadal jestem ach i och , a Ona to taki ciarach i w ogóle nic nie umie , :546: chodzi czysta dobrze , schludnie ubrana , jest ambitna itd. wiec skad sie to bierze ????? :566:
Ostatnio zmieniony 30 lis 2004, 12:28 przez Andrew, łącznie zmieniany 1 raz.
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Miltonia
Weteran
Weteran
Posty: 1359
Rejestracja: 17 paź 2004, 22:45
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Miltonia » 23 lis 2004, 17:41

Wiesz Krzysiu, nie znam zadnej ze stron, wiec trudno tu cokolwiek mowic. Milosc jest slepa, wiec moga miec racje :) . Ale, i ta opcje radze Ci przyjac, one po prostu sie boja, ze ich partnerzy zamienia ja na mlodsze i staraja sie zdewaluowac wartosc Twojej partnerki. Same sie w ten sposob uspokoja, a i partnerom moze cos wmowia?
Jesli Ty masz jakies watpliwosci i chcesz je rozwiac, zapytaj moze jakiegos mezczyzne? Tylko nie takiego, ktory bedzie chcial ja odbic, bo tez nie powie prawdy!!!
Widzisz, ja mam na takie okazje uklad z moim przyjacielem. Poniewaz jestem dowartosciowana osoba, a nim jestem zainteresowana tylko jako przyjacielem, ma pewnosc, ze zawsze powiem mu prawde o jego wybrance. Oczywiscie, jesli mnie pyta.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 23 lis 2004, 17:45

Miltoniu , za stary jestem by mnie miłosć zaslepiła i bym nie widział tego co widoczne !! naprawde , to nie jest tak ! zdanie płci tej samej , czyli meskiej jest własnie całkiem inne !! i nie bede sie tu rozpisywał bo co niekturzy czytajacy jako goscie mogą za wiele faktów połaczyć ! Ja jestem jak juz pisałem szczery do bólu , gdyby mi cos nie pasowało , albo bym zaówazył ze cos jest nie tak , Powiedział bym jej o tym !! bez mrugniecia okiem ! i tak tez jest w innych sprawach !
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Miltonia
Weteran
Weteran
Posty: 1359
Rejestracja: 17 paź 2004, 22:45
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Miltonia » 23 lis 2004, 17:47

No to moze prawda jest to, co napisalam o kobietach? To dosc powszechne, niestety.
Awatar użytkownika
Loin
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 14
Rejestracja: 28 lis 2004, 21:56
Skąd: Sosnowiec
Płeć:

Postautor: Loin » 29 lis 2004, 14:36

Dlamnie nie liczy sie czy ma markowe czy jakies inne byle dobrze w nich wygladala i czyła ... pozatym ubiur niejest najwaznieszy ...
Te scześliwe zakoniczenia są przereklamowne...
Błękitnooka
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 13
Rejestracja: 20 lis 2004, 17:14
Skąd: Gdańsk
Płeć:

Postautor: Błękitnooka » 29 lis 2004, 19:13

Każdy ma inny gust. Gdybym była męzczyzną to wolałabym ogladać się za elegancką panią niż ubraną w dresy i adidaski, ale jesli ktos lubi to nie mam nic przeciwko. Osobiście równiez wole typ eleganckiego faceta niekoniecznie ubranego w garnitur. Sama preferuję elegancki styl, nawet w domku nie chodze w dresach bo czułabym sie nieatrakcyjnie.
Pozdrawiam
Pierwszy raz na forum :)
canon
Bywalec
Bywalec
Posty: 52
Rejestracja: 15 lis 2004, 11:35
Płeć:

Postautor: canon » 29 lis 2004, 19:31

Gdybym była męzczyzną to wolałabym ogladać się za elegancką panią niż ubraną w dresy i adidaski


dresiki i ladnej dziewczyny (czyt. z ladnym cialem) wygladaja bosko.ta krecaca sie pupcia az neci by dotknac ,ale wiem ze nie mozna ;p pozostaje podziwiac.nie mam nic przeciwko zeby dziewczyna chodzila w dresikach ale bez przesady.to tyczy sie raczej mlodszych chociaz niejedna starsza mialaby soie czym pochwalic
Błękitnooka
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 13
Rejestracja: 20 lis 2004, 17:14
Skąd: Gdańsk
Płeć:

Postautor: Błękitnooka » 29 lis 2004, 19:38

Są różne rodzaje dresów, co prawda nie wiem o jakim rodzaju dresów myslisz ale przyznam, że kobieta np. w obcisłych spodenkach dresowych wyglada ponętnie pod warunkiem że ma ładne ciałko. Tak wyglądają panie prowadzące aerobik i nie tylko....
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 29 lis 2004, 20:10

Kobieta-dres :D , czyli emancypacja... nawet dresiarzy nam zabierają ;)

Pewnie, że może podobać się w dresach... byleby wyglądała kobieco!
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Marcinek
Bywalec
Bywalec
Posty: 46
Rejestracja: 29 lis 2004, 10:49
Płeć:

Postautor: Marcinek » 29 lis 2004, 20:18

na pewno niemoze byc łysa :-) bo wtedy to jest przegiecie, w dresach moze byc jak najbardziej mi sie podoba :-) byle by miala jakas fajnach fruzurke.
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 29 lis 2004, 20:30

A ja wole dzinsy obciske uwydatniajace bioderka i figure. Moga byc biodrowki, byleby sie pod koniec nogawek rozszezaly.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 29 lis 2004, 20:53

Nie ma to jednakjak spudniczki i sukienki , jak i oczywiscie buciki na obcasie , tu sie we mnie nic nigdy nie zmieni ! :564:
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
canon
Bywalec
Bywalec
Posty: 52
Rejestracja: 15 lis 2004, 11:35
Płeć:

Postautor: canon » 29 lis 2004, 22:22

tez dobre :] krociutka kurtka i obcisle spodnie , ajjjjjjjjj dla mnie masz stajla
Awatar użytkownika
yogiber
Bywalec
Bywalec
Posty: 49
Rejestracja: 29 lis 2004, 22:19
Skąd: warszafka
Płeć:

Postautor: yogiber » 29 lis 2004, 22:51

mimo iz jestem facetem to zwracam uwage na ubior
i jest to bardzo silna bron w rekach kobiety!
malo jest dziewczyn ktore moim zdaniem ubieraja sie ze smakiem
wiadomo ze to tez kwestia kasy i czasu
bo nie wszystim chce sie latac po sklepach
nie wazne czy to ubior sportowy, elegancki czy inny
chodzi tylko o odpowiedni dobor "podzespolow"

ech pamietam jak z rok temu na zajeciach z rysunku widzialem cos cudownego
dziewczyna miala na sobie ciemno fioletowy komplet z jakiegos grubego miekkiego materialu(zakiet + spodnica)
do tego czarne rajstopy
no i delikatne buciki cos w rodzaju ciemych "baletek"
wygladala przecudnie
jak taka delikatna porcelanowa laleczka z nuta arystokracji
cos pieknego :)

tak wiec mozna zrobic wrazenie na facetach ubiorem :)

aha oprocz ubioru wazna jest tez fryzura no i zapach kobiety
mam taka dziewczyne na rysunku
ktora zwykle ma kucyka
a na dole malutki warkoczyc
musze powiedziec ze to wyglada super

tak w ogole to WITAM! to moj pierwszy post :)
Ostatnio zmieniony 29 lis 2004, 22:58 przez yogiber, łącznie zmieniany 1 raz.
celofan
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 20
Rejestracja: 21 paź 2004, 15:37
Płeć:

Postautor: celofan » 29 lis 2004, 22:55

Ale wypowiedz yogibera mi sie spodobala :564:

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 557 gości