Jaki pierscionek zareczynowy byscie chcialy dostac?

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Kermit
Weteran
Weteran
Posty: 931
Rejestracja: 12 sie 2005, 08:51
Skąd: Pl
Płeć:

Postautor: Kermit » 29 kwie 2010, 18:17

210 zł

Kod: Zaznacz cały

http://www.allegro.pl/item1017275353_zloty_pierscionek_zareczynowy_swarovski_8k.html


ok zaczynamy, próba 333, waga 2,8g, kamień SWAROVSKI (taki mam w niektórych monetach kolekcjonerskich)


1200 zł
http://www.allegro.pl/item1006525863_piekny_pierscionek_z_brylantem_0_15_zareczynowy.html


próba 585 waga pewno tez do 3 gram, kamień brylancik.

Różnice widać gołym okiem, pierscionki wybrane losowo.

Nigdy bym nie dał ukochanej czegokolwiek próby 333....


(ma uczulenie na metal :P)
So understand;
Don't waste your time always searching for those wasted years,
Face up...make your stand,
And realise you're living in the golden years.
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 29 kwie 2010, 18:47

mrt pisze:Kiecka, która kosztuje 50 zł może być ładna i kiecka, która kosztuje 500 zł może być ładna.

I różnicę widać gołym okiem, zaraz po tym jak się dotknie materiału, obejrzy podszewkę, spojrzy na szwy. Tak samo jak przy pierścionkach. Różnicy nie widzą tylko ci, którym jest obojętnie, albo nie znają się na tym, co oglądają. I ta zasada dotyczy wszystkiego.
Ostatnio zmieniony 29 kwie 2010, 19:21 przez Mijka, łącznie zmieniany 2 razy.
kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta możliwość nie może być pewnością.
Awatar użytkownika
eng
Weteran
Weteran
Posty: 1377
Rejestracja: 02 sie 2004, 11:43
Skąd: W-wa
Płeć:

Postautor: eng » 29 kwie 2010, 19:23

Jak się faceta klasyfikuje po stanie majątkowym to najwazniejsze czy 1200 czy 30 000 zł ...
Żenada.
Jako osoba mająca kontakt z biżuterią i jej wytwarzaniem od dziecka, nie znoszę błyskotek, tak samo jak kobiet noszących "brelanty" na tłustych paluchach, bo takimi rękami to powinny kartofle obierać i kury macać a nie biżuterię nosić.
Pierścionek to w sumie dość pospolity pomysł, osobiście wolę nowoczesną biżuterię atrystyczną, albo stare wyroby, ale takie mało kto posiada, i niestety to dobrze w gablocie wygląda a nie na prowincjonalnych za krótkich paluchach.
Bizuteria powinna być ozdobą, ale do tego osoba je nosząca powinna mieć klasę, jak ktoś jej nie ma to polecam ruskie złoto z bazaru i czerwone oczka na sztyft, takie "obzdobniki" sobie powinny kupować.
Ostatnio zmieniony 29 kwie 2010, 19:25 przez eng, łącznie zmieniany 1 raz.
bleeeeeeeeeeeee
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 29 kwie 2010, 21:20

Zaraz !! przypomne , ze zerwanie zareczyn oznacza zwrot pierscionka ....
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 29 kwie 2010, 21:51

Kermit pisze:Poza tym 2 mav może dla Ciebie 1200 zł to jakaś duża suma przyjmij do wiadomości że nie dla każdego jest to kwota duża.
Duza nie duza, lepiej zainwestowac. Kwota jest mala jezeli masz taki kapital ze zarabiasz ja z niego w przeciagu miesiaca. Masz taki kapital?
A w ogole to ja wole za 1200zl kupic hamulce do roweru ;) Sam zreszta mam drozsze. Przynajmniej z nich jakis pozytek jest.
Kermit pisze:ok zaczynamy, próba 333, waga 2,8g, kamień SWAROVSKI (taki mam w niektórych monetach kolekcjonerskich)
To nie kamien jubilerze tylko wypolerowane szklo.
Kermit pisze:Nigdy bym nie dał ukochanej czegokolwiek próby 333....


(ma uczulenie na metal :P )
Jak ma uczulenie na metal to tytanowy. Zloto tez uczula, zwalszcza ze stop 500 to dziadowski stop pol na pol. Ale wyzszych sie nie robi bo zloto za miekkie jest na to. I dlatego ciagle uczula.

a tak przy okazji. Bardziej podoba mi sie ten za 200zl. Tzn w ogole sa do siebie bardzo podobne.
Mijka pisze:I różnicę widać gołym okiem, zaraz po tym jak się dotknie materiału, obejrzy podszewkę, spojrzy na szwy. Tak samo jak przy pierścionkach. Różnicy nie widzą tylko ci, którym jest obojętnie, albo nie znają się na tym, co oglądają. I ta zasada dotyczy wszystkiego.
Jakbym mial dizwczyne jubilera to powiedzialbym zeby sobie sama zrobila pierscionek ;p Inne z pewnoscia sie nie znaja.
Andrew pisze:Zaraz !! przypomne , ze zerwanie zareczyn oznacza zwrot pierscionka ....
I myslisz ze Ci go przyjma z powrotem? Przyjma jak odmowi i oddajesz nowke po tygodniu, a nie noszony po pol roku...
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 29 kwie 2010, 21:54

zaraz !! skad pomysł o odnoszeniu pierscionka owego do sklepu ?? :? <zalamka>
Ale jak juz idziesz tym tropem , to napisze tak , pierscionek ma swoją wartosć !! ona nigdy nie spadnie ponizej obowiazujacej ceny złomu złotego !! ale też ... jesli pierscionek ładny kazdy jubiler go kupi , oczywiscie nie po cenie jaka dałeś - tu mozna negocjowac cene .
Ostatnio zmieniony 29 kwie 2010, 21:57 przez Andrew, łącznie zmieniany 1 raz.
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 29 kwie 2010, 21:59

Cena zlomu zlotego... Moze na paczke herbatnikow wystarczy. Mala. Przeciez to sa gramy...
A o jakich ladnych pierscionkach my mowimy? Przeciez to sieciowki. Czy za 200zl czy za 2tys to jest sieciowka robiona na masowa skale. Cos tam za to moze zaplaci, ale nie sadze by za wiele. To juz lepiej poczekac i dac go drugiej ;p
Awatar użytkownika
pani_minister
Administrator
Administrator
Posty: 2011
Rejestracja: 23 kwie 2006, 05:29
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: pani_minister » 29 kwie 2010, 22:01

I znowu się zaczyna ile wydać i co ładniejsze :D

Można kupić ładny pierścionek (i, co najważniejsze, będący w guście ukochanej) za 50, 500 i 50.000. Jak ktoś chce wydawać 50.000 ja nie widzę przeszkód - jego kasa, jego oświadczyny, jego wola.


A mi akurat żaden z Kermitowych pierścionków się nie podoba szczególnie - ale przecież one nie dla mnie są, nie muszą mi pasować. Na nieszczęście dla Mojego, gdyby kiedyś oświadczać się chciał, pierścionki, które mi pasują niestety nie mieszczą się ani w przedziale 50, ani 500 złotych <diabel>
Awatar użytkownika
eng
Weteran
Weteran
Posty: 1377
Rejestracja: 02 sie 2004, 11:43
Skąd: W-wa
Płeć:

Postautor: eng » 29 kwie 2010, 22:05

Andrew pisze:Zaraz !! przypomne , ze zerwanie zareczyn oznacza zwrot pierscionka ....
Niestety, klasy niektórym brakuje i nie chcą oddawać, trzeba się upominać o zwrot, bo uważają że im się należy ... ale to brak klasy i kultury, ale czego tu można oczekiwać ...
ja raz w życiu dałem i wystarczy, drugi raz końmi mnie nikt nie zmusi do samej czynności dawania. Dla mnie to gusła, idiotyzm kompletny, poza tym nikt nie oczekuję tego typu rzeczu od kobiet, a w sumie mają takie samo prawo jak faceci ...
bleeeeeeeeeeeee
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 29 kwie 2010, 22:07

JA TAM NIE MIALEM NA MYSLI PIERSCIONKA ZA 200 ZŁ jesli cos kosztuje znacznie wiecej , to nie bierze sie to z niczego !! a ceny złota złomu ?
http://www.andrzejbaranowski.pl/ceny.htm

mniej wiecej gram złota to około 100 zł chyba , ze sie mylę jakiej próby tez nie wiem ! ale wiem jedno , ze zaden pierscionek choc by 4 gramowy nie bedzie kosztował 3000zł musi miec jakis kamien , on zas tez ma wartosc

[ Dodano: 2010-04-29, 22:08 ]
czego nie oczekuje / i o jakim prawie piszesz ?
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
eng
Weteran
Weteran
Posty: 1377
Rejestracja: 02 sie 2004, 11:43
Skąd: W-wa
Płeć:

Postautor: eng » 29 kwie 2010, 22:15

Andrew pisze:czego nie oczekuje / i o jakim prawie piszesz ?

Mamy równouprawnienie, kobieta też może kupić facetowi np. bransoletkę albo sygnet zaręczonowy ;) ...
Osobiście bardzo mnie mierzi podział na to że facet się stara a kobieta łaskawie godzi albo nie, jestem osobiście wrogo nastawiony do takich praktyk, tak samo jak dla innych obyczajów w stylu wesele i oczepiny, białe welony i ogólnie cały ten cyrk.
bleeeeeeeeeeeee
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 29 kwie 2010, 22:21

pani_minister pisze:Na nieszczęście dla Mojego, gdyby kiedyś oświadczać się chciał, pierścionki, które mi pasują niestety nie mieszczą się ani w przedziale 50, ani 500 złotych <diabel>
Na Twoje nieszczescie jesli trafisz na rozsadnego ktory nie bedzie wydawal 2 pensji na pierscionej bedzie musial Ci sie podobac bo innego nie dostaniesz :P Hehehe :D No chyba ze odmowisz bo pierscionek brzydki. To tylko plus dla niego. I w sumie bardzo dobry powod by kupowac najtansze. Jak kocha to i tak przyjmie :) Baaa - bedzie sie cieszyc!
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 29 kwie 2010, 22:25

To moze jeszcze dzieci urodzic chcesz Eng ?? <hahaha> tradycje zwiesz cyrkiem ? ja sie nie dziwię , ze sie masz jak masz , też mnie drazni owa tradycja , ale tylko w kwesti rozmachu jak i "postaw sie a zastaw sie " I tak uroczystosci robi sie dla innych , a nie dla siebie .
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
eng
Weteran
Weteran
Posty: 1377
Rejestracja: 02 sie 2004, 11:43
Skąd: W-wa
Płeć:

Postautor: eng » 29 kwie 2010, 22:28

To moze jeszcze dzieci urodzic chcesz Eng

A po co komu wrzeszczące bachory ? mnie do niczego nie są potrzebne, tym bardziej cudze.
Andrew pisze:tradycje zwiesz cyrkiem ?

Nie moja tradycja.
Andrew pisze:ja sie nie dziwię , ze sie masz jak masz

A ja się dziwię, bo to znaczy że myślących ludzi coraz mniej, degracja następuje i wykształcenie nie zmienia punktu widzenia.
Andrew pisze:I tak uroczystości robi sie dla innych , a nie dla siebie .

TO niech sobie inni robią, ja nie muszę.
Ostatnio zmieniony 29 kwie 2010, 22:32 przez eng, łącznie zmieniany 1 raz.
bleeeeeeeeeeeee
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 29 kwie 2010, 22:32

Andrew pisze:I tak uroczystosci robi sie dla innych , a nie dla siebie .
Jezeli juz kiedys bede robil wesele to nie dla siebie, nie dla innych tylko dla zony. Mi wesele do szczescia potrzebne nie jest. Zeby sie nawalic potrzebuje 20 zl i nie musze wydawac kilkuastu albo kilkudziesieciu tys. Baaa moge pojsc do najdrozszej restauacji w Polsce i tam sie nawalic jedzac najdrozsze i najlepsze dania. I nadal wyjdzie taniej.
Awatar użytkownika
pani_minister
Administrator
Administrator
Posty: 2011
Rejestracja: 23 kwie 2006, 05:29
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: pani_minister » 29 kwie 2010, 22:34

Na Twoje nieszczescie jesli trafisz na rozsadnego ktory nie bedzie wydawal 2 pensji na pierscionej bedzie musial Ci sie podobac bo innego nie dostaniesz :P Hehehe :D No chyba ze odmowisz bo pierscionek brzydki. To tylko plus dla niego. I w sumie bardzo dobry powod by kupowac najtansze. Jak kocha to i tak przyjmie :) Baaa - bedzie sie cieszyc!

Odmówić może nie odmówię, ale pierścionka nosić nie będę.
I pewnie dlatego, że Mój zna mój gust i wie, że nie ma co z Apartem wyskakiwać nawet, oświadczyn ani widu, ani słychu, a latka lecą <hahaha>
Ostatnio zmieniony 29 kwie 2010, 22:35 przez pani_minister, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 29 kwie 2010, 22:38

To gdzie w koncu kupowac owe pierscionki ? moze napiszecie dla potomnych ...
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 29 kwie 2010, 22:39

Czyli ze rozsadny facet :D Gratulacje :P
Awatar użytkownika
eng
Weteran
Weteran
Posty: 1377
Rejestracja: 02 sie 2004, 11:43
Skąd: W-wa
Płeć:

Postautor: eng » 29 kwie 2010, 22:42

Jak ona ma takie wymagania to się nie dziwię, kochająca kobieta i nakrętkę by przyjeła ... :P
bleeeeeeeeeeeee
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 29 kwie 2010, 22:46

ciekawi mnie też jakie i w jakiej cenie same sobie pierscionki kupujecie . [:D]
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 29 kwie 2010, 22:50

Hehehe pytanie ponizej pasa Andrew ;]
Awatar użytkownika
pani_minister
Administrator
Administrator
Posty: 2011
Rejestracja: 23 kwie 2006, 05:29
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: pani_minister » 29 kwie 2010, 23:01

Ja niemal nie noszę pierścionków, nie lubię rzeczy na palcach. Jak już mam założyć to musi mnie naprawdę ująć.
Tych na przykład lubię:
http://www.alexmonroe.com/index.html
http://www.bielak.krakow.pl/
http://www.zero925.pl/index.php


eng - kochający mężczyzna nie da nakrętki kobiecie podobno kochanej. Wiedząc, że nakrętek nie lubi, nie zmusi jej do noszenia jednej do końca życia 8)
Ostatnio zmieniony 29 kwie 2010, 23:02 przez pani_minister, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 29 kwie 2010, 23:23

o gustach sie jednak nie dyskutuje <diabel> nalezy je zatem uszanowac , tyle , ze ze mna był by problem , bo moja kobieta noscic musi (jesli ja na to wydaje pieniadze ) to co mnie sie podoba , a ja ! baaaardzo elastycznym jestem , mysle , ze moja kobieta też by sie taką stała i wnet by zapomniała o podobnych wyrobach <aniolek>
Ot tak sobie tylko nabazgrałem - wiem okropny jestem <piwko>

[ Dodano: 2010-04-29, 23:24 ]
pani_minister pisze:
eng - kochający mężczyzna nie da nakrętki kobiecie podobno kochanej. Wiedząc, że nakrętek nie lubi, nie zmusi jej do noszenia jednej do końca życia 8)

kochajaca kobieta przyjmnie pierscionek który sie podobac bedzie jej facetowi i bedzie go nosic z duma do konca zycia !!
Ostatnio zmieniony 29 kwie 2010, 23:25 przez Andrew, łącznie zmieniany 1 raz.
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
pani_minister
Administrator
Administrator
Posty: 2011
Rejestracja: 23 kwie 2006, 05:29
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: pani_minister » 29 kwie 2010, 23:28

A kochający facet nie da jakiegoś paskudztwa.
Jak da coś takiego - znaczy się nie kocha.
A jak nie kocha - ja mogę nie przyjąć <diabel>
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 29 kwie 2010, 23:38

Mysle, ze My tu raczej o paskudztwach nie rozmawiamy
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
pani_minister
Administrator
Administrator
Posty: 2011
Rejestracja: 23 kwie 2006, 05:29
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: pani_minister » 29 kwie 2010, 23:42

Jak powiedziałeś: "kwestia gustu" :)
Awatar użytkownika
eng
Weteran
Weteran
Posty: 1377
Rejestracja: 02 sie 2004, 11:43
Skąd: W-wa
Płeć:

Postautor: eng » 29 kwie 2010, 23:50

pani_minister pisze:eng - kochający mężczyzna nie da nakrętki kobiecie podobno kochanej. Wiedząc, że nakrętek nie lubi, nie zmusi jej do noszenia jednej do końca życia
A kto powiedział że kochanej ? ;)
Kupowanie albo robienie na zamówienie jak w moim przypadku jest stratą czasu, i tak weźmie a potem polezie w diabły, więc co za sens ? To tylko błyskotka i nie słyszałem żeby żadna kobieta traktowała przyjęcie pierścionka jako simlock, zobowiązanie ...
Ostatnio zmieniony 29 kwie 2010, 23:54 przez eng, łącznie zmieniany 2 razy.
bleeeeeeeeeeeee
Awatar użytkownika
shaman
Weteran
Weteran
Posty: 2261
Rejestracja: 16 cze 2005, 15:30
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: shaman » 30 kwie 2010, 00:22

Andrew pisze:To gdzie w koncu kupowac owe pierscionki ? moze napiszecie dla potomnych ...
A czemu nie u jubilera? Wybierasz wzór, ba, sam projektujesz, decydujesz czy i co grawerować itd. Cena zależy od jubilera i użytych materiałów, więc możesz dostać jaki chcesz - za 200 lub za 200 000zł.
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 30 kwie 2010, 07:33

pani_minister pisze:Tych na przykład lubię:

Piękne rzeczy <zakochany>

I nie rozumiem jak można kochać kobietę i kupić jej pierścionek który nie jest w jej guście. Albo jak można kupic taki niedbale zrobiony np. taki który odzież zaciąga.
Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Mona » 30 kwie 2010, 10:53

Andrew pisze:kochajaca kobieta przyjmnie pierscionek który sie podobac bedzie jej facetowi i bedzie go nosic z duma do konca zycia !!

Tak jest i basta! <pejcz> <diabel>
eng pisze:Kupowanie albo robienie na zamówienie jak w moim przypadku jest stratą czasu, i tak weźmie a potem
polezie w diabły, więc co za sens ?

Wiesz, i po ślubie może pójść w diabły [:D]
Dzindzer pisze:I nie rozumiem jak można kochać kobietę i kupić jej pierścionek który nie jest w jej guście.

Kochana, facet jak kocha, to zna kobietę, a co za tym idzie, zna jej gust ;)
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"

Joe Cocker

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 324 gości