Co was najbardziej ujelo

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
robinho
Maniak
Maniak
Posty: 563
Rejestracja: 24 wrz 2005, 15:27
Skąd: miasta ze skazą
Płeć:

Postautor: robinho » 14 cze 2006, 09:10

saint pisze:Nie chodzi mi w jakis sposob zostalo sie zdobytum tylko o czyn zachowanie podczas trwajacego juz zwiazku :-) Czasem maly gest czasem wielki czyn ale cos co zrobila dla was druga osoba i zapadlo to w waszej pamieci


dokładnie.

Mnie u mojej kobiety zafascynowało to w jaki sposób (taki dziecinny, infantylny) potwierdza coś. Mówi takie dziecinne "yhy" (no nie wiem, jak to napisać. Rozumiecie o co mi chodzi?

[ Dodano: 2006-06-14, 09:15 ]
Girl Power pisze:P.S Nowa forumowiczka serdecznie wita:)

Witaj!
"Monalizą byłaś mi, marzyłem tylko o tobie
Rysowałem serca dwa, pytałaś po co to robię.



FALUBAZ! Ekstraliga jest już nasza!
Awatar użytkownika
KAROLA
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 199
Rejestracja: 26 lis 2005, 18:47
Skąd: . . .
Płeć:

Postautor: KAROLA » 14 cze 2006, 13:28

ha, ja sie pochwale.

zaliczylismy obydwoje niemiecki, spotkalismy sie i zabralam go bez slowa do naszego parku. siedzielismy sobie w dosc jak na park odludnym miejscu. kiedy pozwolilam mu sie odwrocic i otworzyc oczy zobaczyl dwa kieliszki napelnione winem.

byl zachwycony, ja zreszta tez, niepredko ta chwile zapomne <aniolek>
Tongue is dumb from all the drugs
Thank God! I Can't react!
Awatar użytkownika
natasza
Weteran
Weteran
Posty: 1339
Rejestracja: 12 kwie 2004, 11:48
Skąd: z sieci
Płeć:

Postautor: natasza » 14 cze 2006, 13:29

robinho pisze:Rozumiecie o co mi chodzi?


Yhy :]


Mnie ujmują najbardziej jego starania i próby naprawienia błędów. Cały on, za to, że tak szalaje ze mną mimo długiego stażu. Z wzajemnością z resztą.
"Można być w kropli wody światów odkrywcą. Mozna wędrując dookoła świata przeoczyć wszystko."
ASR
Bywalec
Bywalec
Posty: 38
Rejestracja: 23 lut 2006, 13:05
Skąd: ViRuSlAnD
Płeć:

Postautor: ASR » 14 cze 2006, 15:23

Moja mnie zdradziła....... <smutny> ale i tak jej wybaczyłem..... uczucie jest niesamowite nawet teraz jak sobie człowiek pomysli....eh szkoda słów.
Obrazek

MOC JEST BOGIEM, PRĘDKOŚĆ NAŁOGIEM, QUATTRO ZABAWĄ A TURBO PODSTAWĄ

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 475 gości