Pomocy duzy problem mam

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Babba Saad
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 17
Rejestracja: 21 mar 2006, 16:46
Skąd: Bronx
Płeć:

Postautor: Babba Saad » 29 mar 2006, 19:53

Wdoiwa chciałem powiedziec ci ze ona mnie nie oszukała i z tego co wiem to jest zdrowa jak "KOŃ" wiec tylko dlatego ze jej sie znudziłem.Wiem ze to ciezko jest zapomniec o niej ale no coz juz sie ztym chyba pogodziłem.Jak ma juz kogos nowego, moze zle jej zycze mowiac to o niej ale mam nadzieje ze tez sie przejedzie na kims i ja tez ktos zostawi moze wtedy zauwazy co to znaczy.Bo tak to ona zawsze rzucała facetów

[ Dodano: 2006-04-01, 11:23 ]
Mam takie pytanie do wszystkich odnosnie mojej sytuacji, czy jak byliscie zakochani w 2 osobie i juz ona czy on zerwała z 2 połowka to nadal czuliscie ze to własnie to jest ta osoba z ktora chcieliscie spedzic reszte zycia.Czyli ze to była taka 2 połówka jabłka???Bo kiedys sobie tak pomyslałem ze chyba tak było,w moim przypadku.Troche dziwne ale prawdziwe.Ciekawi mnie to czy moja Ex tak czuła i dalej tak czuje

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 592 gości