ja ciota

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 24 lis 2006, 22:45

Graphic pisze:nie tylko dłużej niż 3 miechy ... niektóre fote dostały po poł rou znajomości

Ciężko mi w to uwierzyć, no chyba, że pokpiwałes sprawę.
Graphic pisze:mogła miło spędzić te 3 minuty wolnego tańca

Ona nie chciała tańczyć! z nikim oprócz jednego.
Graphic pisze:Nie wstydze się siebie i tego jak wyglądam.

Mamy tu topic "Pokaż swoją twarz" - zapodaj.
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 24 lis 2006, 22:47

Graphic pisze: kupe g****a

Kupa gówna, to gówno w jakimś opakowaniu. A tu widać tylko opakowanie - ale wklej je do topa w/w przeze mnie.
Bo ten, u góry, jest NIE na temat - później usunę ;)
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 24 lis 2006, 22:53

nie chcę być niemiły i niegrzeczny, ale naprawdę, trzeba mieć niezłego pier.dolca, by ciągle, stale i wciąż, czule i namiętnie,do granicy obsesji ciągnąć temat poznawania nowych kobiet GŁÓWNIE w tym zasranych, lanserskich, tandeciarskich, sku.rwiałych, omszałych KLUBACH!!! <wsciekly>

censored, zmieńcie płytę <chory>

PS. Mysiorek, wyjmujesz mi słowa z ust. Nie mam wiele do dodania :]
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow

Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!

http://www.piotrlabuz.pl/
http://michalpasterski.pl/
http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Graphic
Bywalec
Bywalec
Posty: 51
Rejestracja: 16 sty 2006, 21:58
Skąd: P-ń/Edinburgh
Płeć:

Postautor: Graphic » 24 lis 2006, 23:04

Mysiorek wkleje żaden problem.
Ted może z innej bajki. Czy to nie jest tak że poznajesz osoby w środowisku w jakim się obracasz ? Jedni poznają w bibliotekach bo tam chodzą inni na ulicach bo maja jaja a jeszcze inni w klubach, na necie gdziekolwiek.
Zdawało mi się że forum służy do wyrażania własnych poglądów i perspektyw, pomocy ludziom, oraz porównywania różnych mikroświatów. Chyba jednak się myle czytając Twoją wypowiedź.
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 24 lis 2006, 23:10

Graphic pisze:Zdawało mi się że forum służy do wyrażania własnych poglądów i perspektyw, pomocy ludziom, oraz porównywania różnych mikroświatów. Chyba jednak się myle czytając Twoją wypowiedź.

Nie no, spoko <faja>
Dlatego wspomniałem o historii Teda, bo... wiedział gdzie "zbłądził" i "wyrwał" się. <browar>

I nie poznaje się tylko tam, gdzie się obracasz! Bo może obok jest lepszy Matrix?
Rozglądnij się, wejdź tam, gdzie nie wyobrażałes sobie <browar>
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
kot_schrodingera
Weteran
Weteran
Posty: 2114
Rejestracja: 21 wrz 2005, 10:18
Skąd: z nikąd
Płeć:

Postautor: kot_schrodingera » 24 lis 2006, 23:12

Mysiorek,tylko nie bij po oczach bo moje foto jest do tematu Graphic, wybacz jeśli cię urażę ale wyglądasz... ciotowato. raczej jak uczniak niż Casanova. Nie jest to brak w urodzie. po prostu nie leżysz w zakresie amantów. te kobiety które poznawałeś miały widocznie inne preferencje. I niestety trudno cię podejrzewać o brudne zamiary. Bardziej w typie mojej foty. radziłbym ci szukac szczęścia wśród znajomych. Nich kobieta od razu wie na czym stoi. I nie szukaj wśród takich co szukają romansu z Harlekina.
Załączniki
dooffy_men_04.jpg
Patrz, Kościuszko, na nas z nieba raz Polak skandował.
I popatrzył nań Kościuszko i się zwymiotował.
/Konstanty Ildefons Gałczyński/
Awatar użytkownika
Wujo Macias
Maniak
Maniak
Posty: 750
Rejestracja: 24 paź 2006, 05:06
Skąd: 3miasto
Płeć:

Postautor: Wujo Macias » 24 lis 2006, 23:18

Graphic pisze:Mysiorek wkleje żaden problem.
Ted może z innej bajki. Czy to nie jest tak że poznajesz osoby w środowisku w jakim się obracasz ? Jedni poznają w bibliotekach bo tam chodzą inni na ulicach bo maja jaja a jeszcze inni w klubach, na necie gdziekolwiek.
Zdawało mi się że forum służy do wyrażania własnych poglądów i perspektyw, pomocy ludziom, oraz porównywania różnych mikroświatów. Chyba jednak się myle czytając Twoją wypowiedź.

Teda nie sluchaj, ma obsesje w tych sprawach.
Co do foty- e tam, nie pierdol, zalamki nie ma. Tu niech sie panny wypowiedza, bo ja na facetach znam sie jak na fizyce kwantowej i matematyce ekonomicznej, ale przesadzasz Manos.
Blazej-bo sie juz pogubilem, Ty szukasz kobiety na stale czy chodzi Ci ogolnie o branie?
Graphic
Bywalec
Bywalec
Posty: 51
Rejestracja: 16 sty 2006, 21:58
Skąd: P-ń/Edinburgh
Płeć:

Postautor: Graphic » 24 lis 2006, 23:22

Luzik Błażej <browar> toć wiem że wyglądam ciotowato i jak uczniak, przecież tak mnie odbierają. Wiem że moje miejsce jest wśród worków a nie amantów dlatego jak inni mam też problem z poznawaniem. Przecież jak laska widzi taką ciotuchne jak ja to wcale mnie nie dziwi fakt że nie chce mnie dalej poznawać <hahaha>
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 24 lis 2006, 23:28

Graphic pisze:przecież tak mnie odbierają.

Nie wszystkie. Nie wszystkie. Bo:
Blazej30 pisze:te kobiety które poznawałeś miały widocznie inne preferencje

Świat jest wielki.Ten w okół Ciebie też. Kiedyś skminisz, że jest parę innych światów w okół Ciebie - wejdź tam. Nie po to, żeby szukać jej, po to żeby być.
Potem znajdziesz, albo Ciebie znajdzie.
Odkryjesz nowe, nową winiętę strzelisz na czoło. Szukaj INNEGO!
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
Wujo Macias
Maniak
Maniak
Posty: 750
Rejestracja: 24 paź 2006, 05:06
Skąd: 3miasto
Płeć:

Postautor: Wujo Macias » 24 lis 2006, 23:31

Graphic pisze:Luzik Błażej <browar> toć wiem że wyglądam ciotowato i jak uczniak, przecież tak mnie odbierają. Wiem że moje miejsce jest wśród worków a nie amantów dlatego jak inni mam też problem z poznawaniem. Przecież jak laska widzi taką ciotuchne jak ja to wcale mnie nie dziwi fakt że nie chce mnie dalej poznawać <hahaha>

Pitolisz i smecisz. Uzalanie sie jest zajebiste (prawda panie Blazeju :> ? ) ale wez daj spokoj, facet sie tak nie zachowuje.
Tyle panien marudzi,ze faceci zpidowacieli a Ty im dajesz argument do reki? No Hombre, niedopsh..
Graphic
Bywalec
Bywalec
Posty: 51
Rejestracja: 16 sty 2006, 21:58
Skąd: P-ń/Edinburgh
Płeć:

Postautor: Graphic » 24 lis 2006, 23:34

Prawda Mysiorek nie wszystkie - w końcu sam cały czas nie jestem. Były zwiazki były sympatie, co lepsze, są takie dla których stałem się nałogiem co przy tej okładce jest trudne do uwierzenia :) ale póki co narazie sam.

co do szukania masz jakieś konkrety?

Macias a znasz powód dla którego laski tak uważają bo mnie on jest całkiem bliski. Po pierwsze same nie wiedzą czego chcą dodaj jeszcze to tego księcia z bajki i szczypte pogardy dla normalnych tyle że średnio wygladających i masz gotowe danie
Ostatnio zmieniony 24 lis 2006, 23:41 przez Graphic, łącznie zmieniany 1 raz.
arw
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 24
Rejestracja: 12 paź 2006, 11:51
Skąd: kr
Płeć:

Postautor: arw » 24 lis 2006, 23:38

Błażej. Co do cech faceta i jego czynów... Oglądałeś film "Zło" ?
Fenomenalny film. Polecam. Mój wzorzec.
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 24 lis 2006, 23:49

Graphic pisze:masz jakieś konkrety?

Tak: odrzuć miejsca gdzie do tej pory szukałeś!
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 24 lis 2006, 23:56

Graphic pisze:Czy to nie jest tak że poznajesz osoby w środowisku w jakim się obracasz ? Jedni poznają w bibliotekach bo tam chodzą inni na ulicach bo maja jaja a jeszcze inni w klubach, na necie gdziekolwiek.


masz rację, ale najgorszym błędem jest izolowanie się w swoich środowiskach. Z drugiej strony, są miejsca lepsze i miejsca gorsze. IMO jednym z najgorszych jest właśnie ten nieszczęsny klub. Oczywiście, zakładając że chcesz kogoś na poważnie, nie na raz. Widzisz, z 70 proc mego dawnego (i obecnego również ) środowiska, to panowie lubujący się w takim spędzaniu czasu. Jednego dziś odwieźli do szpitala. Za dużo wódy, za dużo prochów. Myślał,że jest nieśmiertelny. Królowie życia, młode wilki, censored ich mać. Przebudzenie bywa bolesne.

Blazej30 pisze:dooffy_men_04.jpg


<zalamka> :| <kijem>

a Ty znów swoje. Po grzyba jakieś pedała z żurnala wklejasz? :/
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow



Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!



http://www.piotrlabuz.pl/

http://michalpasterski.pl/

http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
Wujo Macias
Maniak
Maniak
Posty: 750
Rejestracja: 24 paź 2006, 05:06
Skąd: 3miasto
Płeć:

Postautor: Wujo Macias » 24 lis 2006, 23:56

Graphic pisze:Macias a znasz powód dla którego laski tak uważają bo mnie on jest całkiem bliski. Po pierwsze same nie wiedzą czego chcą dodaj jeszcze to tego księcia z bajki i szczypte pogardy dla normalnych tyle że średnio wygladających i masz gotowe danie

Jakbym wiedzial to bym prowadzil kursy i pisal ksiazki na ten temat. Mialbym kupe kasy i patrzyl na biedniejszych z gory ;)
Ale sluchaj, ja tez jestem sredni w 3y dupy, dla niektorych panien nawet mocno nieciekawy ( moon spytaj 8) ). Branie mam na zero koma piec, ale u mnie problemem nie jest wyglad, bardziej...specyficzne podejscie (nie bardzo mi sie teraz chce wnikac w czym rzecz, moze kiedy indziej).
Zwroc uwage na swoj ubior, sposob poruszania, rozmawiania w realu. Popros klezanki zeby tez Cie pod tym katem ocenily i wyciagnij wnioski. Moze problemem jest nie tyle Twoj wyglad co pewne fizyczne cechy.
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 24 lis 2006, 23:58

Graphic pisze:Po pierwsze same nie wiedzą czego chcą dodaj jeszcze to tego księcia z bajki i szczypte pogardy dla normalnych tyle że średnio wygladających i masz gotowe danie


cóż, zasada 70-30 :] poczytaj me wcześniejsze wynurzenia <diabel>
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow



Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!



http://www.piotrlabuz.pl/

http://michalpasterski.pl/

http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Graphic
Bywalec
Bywalec
Posty: 51
Rejestracja: 16 sty 2006, 21:58
Skąd: P-ń/Edinburgh
Płeć:

Postautor: Graphic » 25 lis 2006, 00:27

Ted prawda klub nie jest aż takim miejscem do poznawania osób. Jednak często rozmawiam ze znajomymi którzy od święta idą tylko po to żeby sie wyluzować. Przy okazji poznają tam swoje połówki. Nie ze wszystkimi ale z wiekszością tych dziewczyn rozmawiałem face to face. Każda z nich jest zupełnie normalną dziewczyną, posiadającą to czego ja szukam jak świętego graala. (miłość, zainteresowanie, wsparcie, zaufanie, ciekawość). Dodam też że moi koledzy są różnego pokroju - od kompletniego azotu aż do takich leonardo di karpio i robert redword razem wziętych. naprawde trafiają bezbłednie w to czego oczekują i jak na złość w takich miejscach w których nie tylko Ty ale ja też uważam są stratą czasu wisiłku starania i kasy. Tu mi się pojawia jeden duży znak zapytania "jak oni to robią" przy czym często a raczej przeważnie moje zachowanie sposób bycia jest jak nie taki sam to deko lepszy.

Co do regóły 70-30 trudno mi się nie zgodzić nią. jest jak najbardziej trafna. Co do forum fakt mało pisze ale dużo czytam także znam Twoje podejście i jest wiele motywów w których bym sie podpisał pod Twoimi postami

Macias - słysze non stop, ładnie pachniesz, fajna koszula itp. Co do rozmowy jestem i lubie być w centrum zainteresowania to też dialogi jak i rozmowy prowadze całkiem w pi.pe czego dowodem są nieustające eski typu kiedy sie spotkamy itp itd. W oczach koleżanek jestem fajnym facetem tyle że brakuje mi tego czegoś. Jak to określają jestem i o poduchy i do pogaduchy. Z nowymi dziewczynami już jest zupełnie kontrastowo - nie zdąże sie nawet zapytać bo momentalnie znikają <hahaha>
Co do pojdejscia to uważam że może też szukasz pewnych cech których albo kobiety wobec ciebie nie okazują albo po prostu go nie posiadają.
Awatar użytkownika
Wujo Macias
Maniak
Maniak
Posty: 750
Rejestracja: 24 paź 2006, 05:06
Skąd: 3miasto
Płeć:

Postautor: Wujo Macias » 25 lis 2006, 00:51

Ja nie szukam, ja mam juz wbite. Jak sie ktoras bedzie chciala ze mna przespac i bedzie sympatyczna,w sensie "niezla dupa z twarzy" ;) to jasne. Sam natomiast nie mam zamiaru wychodzic z inicjatywa ani tym bardziej sie wiazac.
Dla mnie problem z glowy.
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 25 lis 2006, 00:55

Każde doświadczenie, pozytywne i negatywne;każda próba, w konsekwencji daje możliwość przeanalizowania całej sytuacji i wyciągnięcia wniosków :) Najważniejsze,by nie zagubić swych głównych, podstawowych priorytetów. Miałem taki okres,że miotałem się od ściany do ściany, popadałem w skrajności, byłem blisko "ciemnej strony" (przyjęcia za oczywisty i powszechnie obowiązujący obraz życia,który starało się bezskutecznie mi wpoić me środowisko). Tak to już jest, gdy porażki narastają w postępie geometrycznym. Gdy się zaczynasz zastanawiać - censored, coś jest nie tak. Ze mną, albo ze światem. Kłania się ponownie 70-30 :) Tandeta błyszczy najbardziej, jest krzykliwa, daje po oczach. To ją widać częśto na 1-szy rzut oka. Ale jednocześnie jest jak efemeryda. Przemija. Czasem naprawdę błyskawicznie.
Ciężko czasem być stale wiernym Herbertowskiej zasadzie "idź wyprostowany wsród tych co na kolanach". Zdarzają się chwile zwątpienia i chęć "łatwiejszej recepty". Zastanowienie, czy ta wiara w kilka kardynalnych wartości ma sens, gdy ciągle na drodze staje szajs, gdy ciągle przegrywasz. Mimo że się starasz. Podłe uczucie, fakt.
Bo są lata chude, są lata tłuste.
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow



Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!



http://www.piotrlabuz.pl/

http://michalpasterski.pl/

http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
kot_schrodingera
Weteran
Weteran
Posty: 2114
Rejestracja: 21 wrz 2005, 10:18
Skąd: z nikąd
Płeć:

Postautor: kot_schrodingera » 26 lis 2006, 13:40

Olivia w "opisz osobę powyżej" napisała :
Blazej30, przykro mi to pisać, ale jest to facet, u którego wszystko jest nie tak. Nie to towarzystwo, zadaje się z jakimiś koleżankami, które z Niego wała robią. Przyjaźń z agną też niewiele dobrego Mu daje. Stał się przez to nieco zniewieściały. Gdy pisze o swoim życiu, sprawia wrażenie, że Go to bawi. We mnie budzi tylko litość, najgorsze uczucie z możliwych. A szkoda... Bo ma w sobie potencjał. <evilbat>
i chyba wystarczy. czas wreszcie przestać skończyć ze zniewiesciałością. I skończyć z autoironią jako obroną. Czas poszukać swojego ja <evilbat>

[ Dodano: 2006-11-26, 14:42 ]
A propos samodzielnego mieszkania. ma on jedną wielka zaletę - nikt się nie wypytuje gdzie się idzie, z kim (i co gorsza dlaczego z tą) i kiedy się wróci <pijak>
Patrz, Kościuszko, na nas z nieba raz Polak skandował.

I popatrzył nań Kościuszko i się zwymiotował.

/Konstanty Ildefons Gałczyński/
i'm
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 65
Rejestracja: 02 paź 2006, 20:00
Skąd: dg
Płeć:

Postautor: i'm » 26 lis 2006, 16:17

nie śledze tego tematu, całego przeczytałem tylko pierwszy post, też byłem ciapowaty nieśmiały itp itd. mi pomogła moja pasja muzyka, zacząłem robić muzykę potem grać koncerty i poznawać ludzi którzy czują to samo, no i po paru latach, mam gdzieś czy jakaś kobieta, mężczyzna ktokolwiek zadrwi z mojego wyglądu zachowania czy czegokolwiek. Zajmij się czymś co najbardziej lubisz i nie przejmuj się światem
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 26 lis 2006, 21:27

Blazej30 pisze:A propos samodzielnego mieszkania. ma on jedną wielka zaletę - nikt się nie wypytuje gdzie się idzie, z kim (i co gorsza dlaczego z tą) i kiedy się wróci

Czyli wreszcie 100% odpowiedzialność za siebie.
To tylko wydaje się "straszne". Ale ludzie tak żyją. Ludzie. :)
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 27 lis 2006, 07:12

Mieszkanie jest wazniejsze od samochodu.
Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: Imperator » 27 lis 2006, 08:01

Blazej30 pisze:i chyba wystarczy. czas wreszcie przestać skończyć ze zniewiesciałością. I skończyć z autoironią jako obroną. Czas poszukać swojego ja

Czas skończyć gadać i wziąć się do roboty. Gadaniem nic nie zdziałasz. Masz plan - realizuj go! <browar>
Żyję tym co czuję, z życia biorę to, co mi smakuje.
Szukam i znajduję. Nie dołuję, kiedy mi brakuje.
Lubię, siebie lubię, co chcę robię i co myślę mówię.
Prostą idę drogą i niczego już nie boję się.
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 27 lis 2006, 10:02

sophie pisze:Ale ja nie mowie, ze szukanie dziewczyny to priorytet. Jestem przekonana, ze jakby nabral wiary w swoje sily, troche sie usamodzielnil, to lepiej by sie po prostu czul. A i przypadkiem jakas dziewczyna moze by sie znalazla :]

tez tak mysle. Tu celem powinno byc usamodzielnienie sie i zmiana nastawienia do siebie i ludzi. A wyprowadzka sprzyja temu i to bardzo
Graphic pisze:Inne w tym moja (motoryzacja lat `70 `80) nie ma prawa bytu. Bo i o czym tu gadać ? Że dziś zrobiłem sobie gaźnik lub zmieniłem wydech ? Śmiech na sali a poźniej <mlotek>

przy Twoim podejsciu to faktycznie smiech na sali. skoro umiesz rozmawiac tylko o tym. Mnie samochody nic a nic nie interesuja, ale sam fakt, ze facet ma swoje zainteresowania, ze mówi z pasja o tym, że zalezy mu na czyms wiecej niz na zwyklej egzystencji by mi imponował. Oczywiscie facet musi byc na tyle inteligentny by mozna było z nim dyskutowac na wiele tematów.
TedBundy pisze:censored, coś jest nie tak. Ze mną, albo ze światem.

i co doszedles w koncu do tego co bylo nie tak ze swiatem i z Toba ??
Blazej30 pisze:Czas poszukać swojego ja <evilbat>

czyli to co pokazywałes nie było twoim JA :> ??
no skoro w takim tepie pokazujesz kobietom to swoje ja to juz sie nie dziwie ich reakcjom. Widocznie ta twoja poza jest bardzo sztuczna w realu :(
Mysiorek pisze:To tylko wydaje się "straszne". Ale ludzie tak żyją. Ludzie. :)

bo to łatwe nie jest. Momentami tesknie do czasu kiedy wszystko było łatwiejsze, gdzies tam byli rodzice i wrazie czego mogłam bezradnie łapki rozkładac. a teraz musze zycie w te łapki brac i sobie radzic. ale warto, naprawdę warto
Maverick pisze:Mieszkanie jest wazniejsze od samochodu.

dla mnie na pewno wazniejsze
Awatar użytkownika
kot_schrodingera
Weteran
Weteran
Posty: 2114
Rejestracja: 21 wrz 2005, 10:18
Skąd: z nikąd
Płeć:

Postautor: kot_schrodingera » 27 lis 2006, 14:25

Dzindzer pisze:czyli to co pokazywałes nie było twoim JA :> ??
inaczej - było stłamszone. Może to przez wczesniejsze doswiadczenia - jak się nie będziesz wychylać to nie oberwiesz. A jak się wychylisz - np podejdziesz do dziewczyny to ona cię jeszcze znajomymi poszczuje. A w domu poprawią, bo głupi byłeś że się wychylałeś...
Dzindzer pisze:Widocznie ta twoja poza jest bardzo sztuczna w realu :(
może masz rację. Może jestem trochę niedostosowany...
Patrz, Kościuszko, na nas z nieba raz Polak skandował.

I popatrzył nań Kościuszko i się zwymiotował.

/Konstanty Ildefons Gałczyński/
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 27 lis 2006, 14:36

Blazej30 pisze:Może to przez wczesniejsze doswiadczenia - jak się nie będziesz wychylać to nie oberwiesz.

a jak nie pokazesz jaki jestes to nie zwrócisz niczyjej uwagi w sposób pozytywny.
Blazej30 pisze:może masz rację. Może jestem trochę niedostosowany...

jesli chodzi o kobiety to najpierw okresl kogo szukasz, a własciwie jaki układ by ci pasował, bo inaczej sie podchodzi do sprawy jak chce sie czegos niezobowiazujacego ( to inne rzeczy sa najwazniejsze) i inaczej jak chcesz partnerskiego zwiazku. Desperacje i sztucznosc widac od razu.
Awatar użytkownika
kot_schrodingera
Weteran
Weteran
Posty: 2114
Rejestracja: 21 wrz 2005, 10:18
Skąd: z nikąd
Płeć:

Postautor: kot_schrodingera » 27 lis 2006, 14:50

Dzindzer pisze:a jak nie pokazesz jaki jestes to nie zwrócisz niczyjej uwagi w sposób pozytywny.
no i teraz coraz częściej to widzę
Dzindzer pisze:jesli chodzi o kobiety to najpierw okresl kogo szukasz, a własciwie jaki układ by ci pasował, bo inaczej sie podchodzi do sprawy jak chce sie czegos niezobowiazujacego ( to inne rzeczy sa najwazniejsze) i inaczej jak chcesz partnerskiego zwiazku. Desperacje i sztucznosc widac od razu.
kiedys myślałem o czymś na 1 noc <diabel> teraz dojrzałem do dłuższego, seryjnego związku (chcę miec pewne porównanie i doswiadczenie)
Patrz, Kościuszko, na nas z nieba raz Polak skandował.

I popatrzył nań Kościuszko i się zwymiotował.

/Konstanty Ildefons Gałczyński/
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 27 lis 2006, 21:29

Dzindzer pisze:i co doszedles w koncu do tego co bylo nie tak ze swiatem i z Toba


w ciągu ostatnich 2 lat ze mną było wszystko w porządku, to świat się spier.dolił :] Bo te ostatnie 2 lata to zmiany, głównie w podejściu. Ale zmiany zakończyłem sporo wcześniej nim poznałem swą kobietę. Potem tylko kosmetyczne poprawki <diabel>
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow



Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!



http://www.piotrlabuz.pl/

http://michalpasterski.pl/

http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
AMX
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 324
Rejestracja: 02 lis 2005, 00:29
Skąd: Burkina Faso
Płeć:

Postautor: AMX » 29 lis 2006, 01:00

Błażej masz 31 lat i tak naprawdę NIC.Ja wiem, że jest fajnie mówić o wspólnym dorabianiu się i itp. Nio ale nie oszukujmy się 31 letni facet powinien juz rezprezentować sobą jakiś poziom materialny/ zawodowy.A cos mi się wydaje,że z tym u ciebie krucho.Im szybciej pozbędziesz się złudzeń co mitów o tym ,iż pieniadze nie mają znaczenia i że miłość wszytsko zwycięży tym lepiej dla ciebie. O wspólnym dorabianiu sie to mozna mysleć na starcie jak się ma 23-25 lat. Co do miłość,to oczywiście,że ona wszystko zwycięży jeśli ma tylko odpowiednie wsparcie.A,że świat jest tak skonstruowany,że to wspracie zazwyczaj muszą zapewnić mężczyźni. Cóż życie.
Wy jeździcie, My latamy.

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 570 gości