Help Meee....

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Nieznajomy18
Bywalec
Bywalec
Posty: 37
Rejestracja: 15 maja 2005, 22:09
Skąd: Mazury
Płeć:

Help Meee....

Postautor: Nieznajomy18 » 21 maja 2005, 10:04

Witam.
Prosił bym o pomoc... jakąś rade... co mam zrobić w tej sytuacji. Otóż ma się ona tak (czuje sie jak bym był jakimś uczonym przez to gadanie:) : Była pewna Dziewczyna... Była wolna... Pojawiłem się ja... Wiedziałem ze ona Coś do byłego jeszcze tam czuje ale byłem pewien ze w końcu to minie. Byliśmy ze sobą miesiąc i 2 tyg. Wyjechałem do rodziny na tydzień z Miasta. Jak wrociłem okazało sie ze ona coś jeszcze czuje do tamtego ale i do mnie i nie wie co wybrac. Zerwaliśmy. No i najlepsze ze Tamtego tez juz straciła bo znalazł Sobie dziewczyne. Ona teraz Mówi ze musi sobie od nowa życie poukładac dlatego nie chce wrócić do mnie narazie i nie wiadomo co będzie... I teraz ja nie wiem czy "czekać" na nią czy odpuścić sobie... A zależy mi nia niej bardzo tylko co się zbliżam do niej to jest dobrze a pózniej jestem spławiany... Ostatio sama się zaczeła do mnie tulic.... Wczoraj sie całowalismy ale i tak moje starania poszły na marne....:? ... Z góry Dzięki za jakakolwiek radę.
"Kto otrzymawszy pocałunek nie sięga po więcej, z pewnością nie jest warty tego co otrzymał."
Wonderful Days :)
Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Mona » 21 maja 2005, 11:04

Kolejny temat z serii "deska ratunkowa".
Coż Ci napisać?

Jestem ciekawa tego, ile ona ma lat? Bo to :
Nieznajomy18 pisze:Ona teraz Mówi ze musi sobie od nowa życie poukładac dlatego nie chce wrócić do mnie narazie i nie wiadomo co będzie...

brzmi jakby musiała pozbierać się po rozwodzie. Poza tym całuje się z Tobą myśląc o innym? Coś mi tu nie pasuje ... <boje_sie>

Jeśli Ci zależy, to logiczne, że zaczekaj. Jednak nie za długo i obserwuj ją.

Powodzenia! <browar>
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"

Joe Cocker
Awatar użytkownika
Tom
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 91
Rejestracja: 19 maja 2005, 12:30
Skąd: Pluton
Płeć:

Postautor: Tom » 21 maja 2005, 11:18

Laska jakas nie zdecydowana, hehe ach te dziewczyny wszystkiego by chciały, ale tak sie nie da albo Piernik albo Makowiec <pijemy> <krol>

Straciła cos i chce do tgeo wrócic, no własnie skąd ja to znam :)
Awatar użytkownika
anitka24
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 155
Rejestracja: 25 kwie 2005, 19:28
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: anitka24 » 21 maja 2005, 11:33

Ja Ci mogę poradzić ze swojego doświadczenia jak w głowie dziewczyny siedzi inny facet to niestety tak szybko nie wyjdzie. Ona sama musi sobie z tym poradzić i zapomnieć a chodzenie z kimś w tym okresie ...różnie bywa ale zazwyczaj facet z którym się spotyka wcześniej czypóźniej pomyśli ze jest zabawką na pocieszenie. Mam nadzieje że ona jest inna...
Awatar użytkownika
Nieznajomy18
Bywalec
Bywalec
Posty: 37
Rejestracja: 15 maja 2005, 22:09
Skąd: Mazury
Płeć:

Postautor: Nieznajomy18 » 21 maja 2005, 12:51

Mona pisze: Poza tym całuje się z Tobą myśląc o innym? Coś mi tu nie pasuje ... <boje_sie>

Własnie to mnie zastanawia...
anitka24 pisze: Mam nadzieje że ona jest inna...

Tez mam taką nadzieje. Ale Co tam... Trzeba walczyć... Tylko jak długo ? sam nie wiem... Dzisiaj chce sie spotkać... Zobacze co z tego będzie... mam nadzieje ze nie nie przejade znowu<boje_sie>
Dzieki za odpowiedz...
"Kto otrzymawszy pocałunek nie sięga po więcej, z pewnością nie jest warty tego co otrzymał."

Wonderful Days :)
Awatar użytkownika
anitka24
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 155
Rejestracja: 25 kwie 2005, 19:28
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: anitka24 » 21 maja 2005, 12:57

Wiesz życzę Ci z całego serca żeby wam się ułożyło...pamiętaj tylko jedno nie rób nic na siłę...a resztę czas pokaże :)
Awatar użytkownika
Brateczek
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 280
Rejestracja: 02 maja 2005, 07:16
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: Brateczek » 21 maja 2005, 13:31

trudna sprawa... wszystko zależy od niej, jeśli jesteś gotów czekać i zobaczeć jak ułoży się życie Wasze to czekaj, bo dopiero gdy się kogoś utraci to człowiek pojmuje co tak naprawde stracił, możliwe że działała zrywając z Tobą chwilą emocji... ale tak czy siaj miałbym obawy żę w każdej chwili będzie chciałą wrócić do tamtego gdy on ją o to poprosi...
Żadna na świecie kobieta nie zdoła się oprzeć człowiekowi, którego prawdziwie kocha.
Awatar użytkownika
Nieznajomy18
Bywalec
Bywalec
Posty: 37
Rejestracja: 15 maja 2005, 22:09
Skąd: Mazury
Płeć:

Postautor: Nieznajomy18 » 22 maja 2005, 09:54

Chyba w dobrym kierunku to juz idzie... Chyba... Ale poczekam. Dzieki wszystkim za odpowiedz. Heh. Mam nadzieje ze to się wreszcie ułozy:).
"Kto otrzymawszy pocałunek nie sięga po więcej, z pewnością nie jest warty tego co otrzymał."

Wonderful Days :)
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 22 maja 2005, 10:42

Mnie się zdaje, że Ona być może zaczęła z Tobą być, by nie czuć się sama, nastąpiło to za wcześnie. Może dlatego, że ten Jej były ma nową dziewczynę i Ona postanowiła z kimś też się spotykać. Moja rada to taka, żebyś dał Jej czas, wiązanie się z kimś za szybko po rozstaniu nigdy nie kończy się dobrze. Czy masz na Nią czekać? Nie! Żyj dalej, jeśli macie być ze sobą, to i tak będziecie. Prędzej czy później.
"Miarkuj złość.
Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się
Bo on za chwilę może trzasnąć"
Awatar użytkownika
Brateczek
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 280
Rejestracja: 02 maja 2005, 07:16
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: Brateczek » 22 maja 2005, 10:48

Leszczynka pisze:jeśli macie być ze sobą, to i tak będziecie. Prędzej czy później.


10000% racji, bo co komu pisane tak się i stanie :) dziewczyny to dziwne stworzonka i często nawet prtzemyślane decyzje stają się po pewnym czasie wielkim błędem, ale na wszystko potrzeba niestety... CZASU...
Żadna na świecie kobieta nie zdoła się oprzeć człowiekowi, którego prawdziwie kocha.
Awatar użytkownika
Nieznajomy18
Bywalec
Bywalec
Posty: 37
Rejestracja: 15 maja 2005, 22:09
Skąd: Mazury
Płeć:

Postautor: Nieznajomy18 » 22 maja 2005, 13:33

Czas... Poczekam... Jest tego warta :) Przecierz to też Jej szczęście się liczy !? Dawno się tak nie czułem z dziewczyną jak z nią :)

Leszczynka pisze:Czy masz na Nią czekać? Nie! Żyj dalej, jeśli macie być ze sobą, to i tak będziecie. Prędzej czy później.

Też do końca nie wierze ze jezeli to po prostu zostawie to się wszystko ułoży. Chyba muszę to powolutku "pielęgnować". <zakochany4>
"Kto otrzymawszy pocałunek nie sięga po więcej, z pewnością nie jest warty tego co otrzymał."

Wonderful Days :)
Awatar użytkownika
Ronin
Bywalec
Bywalec
Posty: 56
Rejestracja: 17 maja 2005, 09:00
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: Ronin » 22 maja 2005, 13:48

daj se spokuj chłopie nie pierwsza nie ostatnia poszukaj jakiejś laski na stałe bo z ta znowu pochodzisz miesiac i zerwiecie...zreszta jak zauwzasz ze cie olewac zaczyna to po co sobie robic nadzieje
Awatar użytkownika
Nieznajomy18
Bywalec
Bywalec
Posty: 37
Rejestracja: 15 maja 2005, 22:09
Skąd: Mazury
Płeć:

Postautor: Nieznajomy18 » 22 maja 2005, 13:59

Wiesz co jest najgorsze... Ze ona mnie nie olewa... Z jednej strony chce a zdrugiej nie... I to jest najgorsze... Ta niepewność... Odpuszcze to ja strace. Nie odpuszcze to mogę zmarnować się albo mogę byc szczęśliwy. Zdecydowałem. Poczekam. I nie odpuszcze. Moze niektorzy pomyślą "głupek" ale ja juz taki jestem. Tylko pragnę szczęścia.
"Kto otrzymawszy pocałunek nie sięga po więcej, z pewnością nie jest warty tego co otrzymał."

Wonderful Days :)
Awatar użytkownika
Ronin
Bywalec
Bywalec
Posty: 56
Rejestracja: 17 maja 2005, 09:00
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: Ronin » 22 maja 2005, 14:04

hehe panna namieszała ci w głowie a skoro jej się to udało to już po tobie … żartuje oczywiście …. Sądząc po niq to jesteś młody …. Jeszcze nie jedna laske miał będziesz i niejeden raz będziesz zrozpaczony z powodu utraty tej ukochanej …. No ale takie jest życie i często czeba przełknąć tą gorzką pigułke kilkakrotnie ….
Awatar użytkownika
Brateczek
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 280
Rejestracja: 02 maja 2005, 07:16
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: Brateczek » 22 maja 2005, 14:07

stary... żal mi Ciebie... jesteś totalnie zakochany i nie wiesz co robić, ta miłość omotała Cię kompletnie... osobiście Ci życzę aby Wam się naprawde uożyło, ale patrząc na to co pisali mi tutaj na forum odnośnie mojego problemu i podsumowując swoje życie jestem w tym przypadku złej myśli... ale obym się mylił :) napisz kiedyś jak to się zakończyło :)
Żadna na świecie kobieta nie zdoła się oprzeć człowiekowi, którego prawdziwie kocha.
Awatar użytkownika
anitka24
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 155
Rejestracja: 25 kwie 2005, 19:28
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: anitka24 » 22 maja 2005, 18:28

Nieznajomy18 pisze:Wiesz co jest najgorsze... Ze ona mnie nie olewa... Z jednej strony chce a zdrugiej nie... I to jest najgorsze... Ta niepewność... Odpuszcze to ja strace. Nie odpuszcze to mogę zmarnować się albo mogę byc szczęśliwy. Zdecydowałem. Poczekam. I nie odpuszcze. Moze niektorzy pomyślą "głupek" ale ja juz taki jestem. Tylko pragnę szczęścia.


wiesz ja też chciałam ..jak zaczynałam swój ostatni związek. Gdy poznałam mojego faceta był miły uroczy i kochany i pomyślałam jest inny niż mój były może mi się ułoży. A tak naprawde był dla mnie kimś kto mnie wyleczył z toksycznego związku... czy on to zrozumiał nie wiem wiem że czekał ale w końcu doszliśmy do wniosku że sie nie nadajemy na pare bo ja nie chce żeby czekał aż ja się zdecyduje zaufać i zapomnieć o tym co przeżyłam w przeszłości. Teraz jesteśmy przyjaciółmi potrafimy godzinami rozmawiac i przez neta i przez telefon widujemy sie i powiem ci ze jest wszytko oki...
Awatar użytkownika
Nieznajomy18
Bywalec
Bywalec
Posty: 37
Rejestracja: 15 maja 2005, 22:09
Skąd: Mazury
Płeć:

Postautor: Nieznajomy18 » 22 maja 2005, 20:44

:) Zobaczymy... :) Co będzie to będzie... Chociaz jest coraz lepiej... Może będe wyjatkiem ?? :) Tak w ogóle to mam jakiś dobry humorek... (widziałem sie z nią).
"Kto otrzymawszy pocałunek nie sięga po więcej, z pewnością nie jest warty tego co otrzymał."

Wonderful Days :)
Awatar użytkownika
Brateczek
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 280
Rejestracja: 02 maja 2005, 07:16
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: Brateczek » 22 maja 2005, 20:50

widać, że miłość robi z Tobą co chce... no nic to, obyś nie żałował swoich decyzji... a może masz racje... może żyj chwilą i nie przejmuj się tym co będzie dalej... ale nie zapomnij zdawać na bieżąco relacji :)
Żadna na świecie kobieta nie zdoła się oprzeć człowiekowi, którego prawdziwie kocha.
Evestrum
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 106
Rejestracja: 25 sty 2005, 09:27
Płeć:

Postautor: Evestrum » 23 maja 2005, 14:58

Moim zdaniem albo ona nie jest pewna swoich uczuć do ciebie i boi się podjąć decyzję żeby być z tobą...Zresztą tego nigdy się pewnie do końca nie dowiesz.
Znam dziewczynę, która jest ze swoim chłopakiem od 2 lat i niby jest to "wielka miłość" ale wystarczało żeby inny koleś trochę się koło niej pokręcił i laska wozi się z dwoma na raz. Mówi, że ten piewszy to będzie do końca życia a z drugim fajnie się bawi. Trwa to od jakichś 2 miesięcy a ona nie jest w stanie zdecydować się.
Jeśli ktoś nie umie podjąć ostatecznej decyzji w takiej sprawie to raczej jeszcze specjalnie dojrzały nie jest...
Nikt mnie nie zachęca, gadać jednak będę, bo mi się tak chce, że wytrzymać nie zdolen jezdem.
Awatar użytkownika
Nieznajomy18
Bywalec
Bywalec
Posty: 37
Rejestracja: 15 maja 2005, 22:09
Skąd: Mazury
Płeć:

Postautor: Nieznajomy18 » 23 maja 2005, 21:38

Ale na szczęście z tego co wiem i co widzę... To ona tego byłego nie chce już znać... Nawet się do niego nie odzywa... Znwou powiem ze to idzie juz jednak dobrze :) Znowu się widziałem z nią i śmiem twierdzić :) ze Wery gut jest a może nawet Better będzie :)
"Kto otrzymawszy pocałunek nie sięga po więcej, z pewnością nie jest warty tego co otrzymał."

Wonderful Days :)
Awatar użytkownika
Brateczek
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 280
Rejestracja: 02 maja 2005, 07:16
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: Brateczek » 24 maja 2005, 07:17

tylko nie chce krakać ale oby się nie okazało, że ona jest z Tobą aby zrobić tamtemu na złość lub chce się jakoś pocieszyć Tobą...
Żadna na świecie kobieta nie zdoła się oprzeć człowiekowi, którego prawdziwie kocha.
Evestrum
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 106
Rejestracja: 25 sty 2005, 09:27
Płeć:

Postautor: Evestrum » 28 maja 2005, 14:16

Nieznajomy18 - w takim razie najlepszego życzę :)
Nikt mnie nie zachęca, gadać jednak będę, bo mi się tak chce, że wytrzymać nie zdolen jezdem.
Awatar użytkownika
Nieznajomy18
Bywalec
Bywalec
Posty: 37
Rejestracja: 15 maja 2005, 22:09
Skąd: Mazury
Płeć:

Postautor: Nieznajomy18 » 29 maja 2005, 20:33

Dzięki bardzo :) Dobrze bedzie :) Z dnia na dzień jest lepiej.

[ Dodano: 2005-06-02, 20:34 ]
Hmm Dzis stwierdziłem definitywnie ze nie warto. Jeszcze on teraz jest wolny wiec bym się pchał pewnie w jakies nowe gówno. Szoda ze ona dorosnąć nie moze ale przynajmniej zostałem wyleczony. Aleluja <banan>
Troche poboli i przestanie.
Dzieki wszystkim za rady
"Kto otrzymawszy pocałunek nie sięga po więcej, z pewnością nie jest warty tego co otrzymał."

Wonderful Days :)

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 469 gości