kobiety i alkohol

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
kinek
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 116
Rejestracja: 09 maja 2005, 16:07
Skąd: Południe :D
Płeć:

kobiety i alkohol

Postautor: kinek » 13 maja 2005, 16:47

witam.
mam takie pytanie raczej do kobiet.
o co konkretnie wam chodzi kiedy ( i jesli) jestescie złe kiedy wasz facet pije z kolegami (powiedzmy piwo).
bo zdarzyla mi sie dzisiaj taka sytuacja ze nie poszedlem do szkoly tylko do kumpla na piw o/a bo ma wolna chate.
jak przyszedlem do domu to sie wlasciwie poklocilem z nia na gg.
dodam ze jestesmy razem od 5 miesiecy, oraz to ze ona wychowala sie w srodowisku bez alkoholu itp, wiecie, 'grzeczna dziewczynka' (co mi oczywiscie nie przeszkadza jej kochać) i juz kiedys zwracala mi uwage kiedy nastukawszy przemierzalem miasto z kumplami i spotkalem ją.
Awatar użytkownika
ptaszek
Weteran
Weteran
Posty: 1205
Rejestracja: 15 sie 2004, 18:44
Skąd: War-saw
Płeć:

Postautor: ptaszek » 13 maja 2005, 16:58

No to najwidoczniej po prostu jej się to nie podoba, nie lubi picia i nie lubi też widzieć najbliższych jej osób w stanie wskazującym. A jak w dodatku zerwałeś się ze szkoły na piwko to już w ogóle ją to rozsierdziło ;) Chyba taki typ.
"Jeśli traktujesz życie ze śmiertelną powagą, nie licz na wzajemność" [A. Mleczko]
Justa
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 369
Rejestracja: 30 maja 2004, 19:18
Skąd: Ladek zdrój :)
Płeć:

Postautor: Justa » 13 maja 2005, 17:12

Mogłabym o tym napisac wiele.Gdy mój chłopak był pijany robiłam mu jazdy i rozumiem twoja dziewczynę.
Czasami miałam wrażenie że robi mi na złośc bo często po alkoholu wydzwaniał do mnie :/ Tez bym sie wkurzyła gdyby moj chłopak nie dośc że urwał sie ze szkoły to nadodatek poszedł pić.Zrozum kobieca naturę,a zwłaszcza jej poglady na temat picia.W męskim gronie to normalka pójsc na browarek.Nie rób tego po kryjomu,za jej plecami bo może byc gorzej,straci do ciebie zaufanie że ja okłamujesz.
Porozmawiajcie o tym bo to ważne.Trzeba na poczatku związku ustalic jakies reguły.
Powiedz do niej:"kochanie,czy moge pojsc wyjsc z kolegami?" może to jest zachowanie typowe dla jakiegoś pantoflarza ale uwierz tak będzie lepiej,zaoszczędzisz jej nerwów.
"Love`s an eagle,hearts are burning,feels start to fly"
"Kochaj kiedy możesz,ufaj kiedy możesz kiedy trzeba pokaż kły!"
"Tylko zrozum to że ludzie płacza czysta krwią tylko zrozum to że to twój los..."
Awatar użytkownika
lizaa
Maniak
Maniak
Posty: 712
Rejestracja: 06 sty 2004, 20:53
Skąd: Poznan
Płeć:

Postautor: lizaa » 13 maja 2005, 18:20

a moze ma zle wspomnienia z dziecinstwa? moze po prostu nie lubi alkoholu a nie tego ze Ty pijesz. tak czy siak , ja tez bym sie wkurzyla gdybym sie dowiedziala ze Chlopak poszedl pic na blauke niz sprowadzic mnie na zla droge i np zaproponowac cos.. :D
"szczescia nie kupisz gdy klopoty pietrza sie po sufit"
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 13 maja 2005, 18:31

Byc może ma złe skojarzenia.
Być może po "wstawieniu się" zmieniasz swoje zachowanie na mniej przyjemne? Ale to może ocenić ktoś trzeźwy, wówczas.
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
kinek
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 116
Rejestracja: 09 maja 2005, 16:07
Skąd: Południe :D
Płeć:

Postautor: kinek » 13 maja 2005, 20:01

wlasciwie to juz przeprosilem.
oczywiscie nie robie jej jazd dlaczego jest zła itp. jak ide z kumplami to zawsze mowie ze dzisiaj nie wpadnie wieczorem bo ide z kumplami gdziestam zabalowac.
jeszcze mi przyszlo do glowy ze moze chodzi jej o to ze ja sie dobrze bawie a ona cywieje w szkole <aniolek2> kto wie. w kazdym razie sprawa juz zalatwiona,
dzieki za odpowiedzi.
Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Postautor: mariusz » 13 maja 2005, 20:39

To ja sie przyczepie:

Kinek: Masz 17 lat. Przeciez w tym wieku nie wolno Ci pić alkocholu <aniolek2>


<pijak>
Justa
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 369
Rejestracja: 30 maja 2004, 19:18
Skąd: Ladek zdrój :)
Płeć:

Postautor: Justa » 13 maja 2005, 20:49

mariusz pisze:Kinek: Masz 17 lat. Przeciez w tym wieku nie wolno Ci pić alkocholu

Mariusz wolny kraj.Dzisiaj sprzedawcy nie sprawdzają dowódów czy ktoś jest pełnoletni(może przesadzam ale wiekszości sklepach w Polsce tak jest).Sprzedawcy sprzedający alkohol nieletnim powinni ponieśc za to karę.Ale przeciez mamy głupie prawo,ten popierdolony system.A pozniej się dziwią o wypadkach,rozbojach spowodowanych przez takich pijanych gówniarzy.
Kiedys w sklepie przedemna stał taki mały szczyl i prosił sprzedawczynię o piwo.Innym razem(gdy chodziłam do szkoły)będąc z koleżankami na zajarze.Podszedło do nas dziecko(miało może z 10 lat) i wypaliło z textem:"dziewczyny dajcie szlugę".Nasza reakcja była taka :OOO Normalnie krew mnie zalewa jak takie rzeczy widzę :571:
"Love`s an eagle,hearts are burning,feels start to fly"

"Kochaj kiedy możesz,ufaj kiedy możesz kiedy trzeba pokaż kły!"

"Tylko zrozum to że ludzie płacza czysta krwią tylko zrozum to że to twój los..."
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 13 maja 2005, 21:03

Justa zarzucasz sprzedawczyni sprzedawanie alkoholu nieletnim a co wtedy sama zrobilas? Dlaczego nie powidialas ze jak sprzeda to doniesiesz na policje?
Justa
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 369
Rejestracja: 30 maja 2004, 19:18
Skąd: Ladek zdrój :)
Płeć:

Postautor: Justa » 13 maja 2005, 21:05

Ja nic nie zrobiłam,ale sprzedawczyni nie sprzedała mu piwa
"Love`s an eagle,hearts are burning,feels start to fly"

"Kochaj kiedy możesz,ufaj kiedy możesz kiedy trzeba pokaż kły!"

"Tylko zrozum to że ludzie płacza czysta krwią tylko zrozum to że to twój los..."
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 13 maja 2005, 21:10

No i dobrze :) I wrocmy do topiku =]
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 13 maja 2005, 21:35

kinek pisze:wlasciwie to juz przeprosilem.

A za co?
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Justa
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 369
Rejestracja: 30 maja 2004, 19:18
Skąd: Ladek zdrój :)
Płeć:

Postautor: Justa » 13 maja 2005, 21:39

kinek pisze:wlasciwie to juz przeprosilem


Mysiorek pisze:A za co?

Przeprosił swoja kobiete za to że się napił :P
"Love`s an eagle,hearts are burning,feels start to fly"

"Kochaj kiedy możesz,ufaj kiedy możesz kiedy trzeba pokaż kły!"

"Tylko zrozum to że ludzie płacza czysta krwią tylko zrozum to że to twój los..."
Awatar użytkownika
kinek
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 116
Rejestracja: 09 maja 2005, 16:07
Skąd: Południe :D
Płeć:

Postautor: kinek » 13 maja 2005, 22:50

nie no to byla dluzsza historia, powiedzialem ja w skrocie. :)
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 14 maja 2005, 01:07

Po prostu może nie chce mieć faceta co sobie różne rzeczy owala i idzie się nachlać.
Bo moze myśli, ze alkohol to wcielenie szatana czy coś?
A moze po prostu tak jest wychowana, ze alkohol to coś złego, cos co bardzo silnie uzależnia.

Nie wiem. My możemy gdybyać, ale każdy człowiek jest inny i z czego innego to może wynikać.
Awatar użytkownika
kinek
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 116
Rejestracja: 09 maja 2005, 16:07
Skąd: Południe :D
Płeć:

Postautor: kinek » 14 maja 2005, 10:05

ale co ciekawe powiedziala ze jedno piwo z kolegami wporzo, ale jesli nie 1 tylko dwa to juz jest cel spotkania i tego nie toleruje
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 14 maja 2005, 10:17

Ja bym raczej zjechała faceta, że zamiast byc w szkole, poszedł wypić. A tak... Nie stanowi to problemu, dopóki wszystko jest w granicach rozsądku.
"Miarkuj złość.
Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się
Bo on za chwilę może trzasnąć"
Awatar użytkownika
Krzych(TenTyp)
Weteran
Weteran
Posty: 1848
Rejestracja: 25 lis 2004, 12:51
Skąd: Bydgoszcz
Płeć:

Postautor: Krzych(TenTyp) » 14 maja 2005, 11:43

Ej ja lubie się napić i tak jak topicodawca i równiez jak on lubie sie nastukać :D
Ale to nie przeszkada w tym żeby iśc tam razem z nią. Lub napić się razem, i coś porobic jak bog da :D
Ogólnie trzeba sobie na spokojnie o tym porozmawiać. A przedewszystkim miec albo mocną głowe lub umieć się powstrzymać :D

Pozdro 8)
H, man runs over a woman in his car, whos fault is?
Well...
Why is the man...
Driveing in the kitchen ?
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 14 maja 2005, 12:33

ale co ciekawe powiedziala ze jedno piwo z kolegami wporzo, ale jesli nie 1 tylko dwa to juz jest cel spotkania i tego nie toleruje

No to może jej chodzić zwyczajnie o to, że co innego spotkać się z kimś, jakimś kolegą, przy okazji rozmowy wypić sobie jedno piwko. A co innego urywac się ze szkoły żeby pójść się nawalić. No sorry, ale ja z tym drugim typem bym być nie chciała np ...
Awatar użytkownika
kinek
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 116
Rejestracja: 09 maja 2005, 16:07
Skąd: Południe :D
Płeć:

Postautor: kinek » 14 maja 2005, 12:44

kumpel ma wolna chate wiec sie zebralismy we 4 i siedzielismy u niego sluchajac muzyki lekko (!) nastukafszy i gadalismy <aniolek2> na czworaka nie chodzilismy <pijak>
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 14 maja 2005, 12:54

Wiesz wszystko z umiarem. Jedno, dwa, ale nie pięc. Ona myślę, że to też tak odbiera.
Awatar użytkownika
Jasta20
Maniak
Maniak
Posty: 578
Rejestracja: 17 lut 2005, 15:12
Skąd: Z WeNuS :):)
Płeć:

Postautor: Jasta20 » 14 maja 2005, 13:02

kurde ja jakos nie mam takich problemow :D
czasami nawet mowie mlodemu aby zabrał sie z kumplami na piwko a ja wtedy mam wieczór dla siebie :)
ale pewnie gdyby notorycznie sie zdarzało ze przychodzi do mnie pijany to nie była bym zadowolona :)
Miłość to nie staw, w którym można znaleźć swoje odbicie. Miłość ma
przypływy i odpływy. Ma też swoje rozbite okrety, zatopione miasta,
ośmiornice i skrzynie złota i pereł. Ale perły leżą głęboko...
Awatar użytkownika
Krzych(TenTyp)
Weteran
Weteran
Posty: 1848
Rejestracja: 25 lis 2004, 12:51
Skąd: Bydgoszcz
Płeć:

Postautor: Krzych(TenTyp) » 14 maja 2005, 13:20

Ja lubie imprezki par... Jak alkochol zaczyna sie lać strumieniami to zaczyna się normalnie orgia :P
H, man runs over a woman in his car, whos fault is?

Well...

Why is the man...

Driveing in the kitchen ?
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 14 maja 2005, 13:22

I każdemu więdnie <rotfl>
Awatar użytkownika
kinek
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 116
Rejestracja: 09 maja 2005, 16:07
Skąd: Południe :D
Płeć:

Postautor: kinek » 14 maja 2005, 13:36

masz punkt moon <pijak>
dobre dobre :D

pozdro Krzych <aniolek2>
pozdro wszyscy 8)
Awatar użytkownika
natasza
Weteran
Weteran
Posty: 1339
Rejestracja: 12 kwie 2004, 11:48
Skąd: z sieci
Płeć:

Postautor: natasza » 17 maja 2005, 08:13

Od zawsze uważałam, że cięzko pogodzić róźnicę poglądów na temat używek w związku.
Trzeba pod tym względem pasować, ot tyle.
Nic wiecej.


Razem wypić, zabawić się, zaszaleć.
Albo tego razem nie robić.
Justa
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 369
Rejestracja: 30 maja 2004, 19:18
Skąd: Ladek zdrój :)
Płeć:

Postautor: Justa » 17 maja 2005, 09:45

Heh ja znam typeske która ma faceta,ale ona bardziej sięga po alkohol niz jej facet.Ja rozumiem że chłopak sobie wypije browarka czy cos mocniejszego czasami ale żeby dziewczyna piła bardziej od chłopaka?? moim zdaniem to dziewczyna powinna pokazać przykład swojemu chłopakowi.Ona była durna bo za każdym razem gdy była w knajpie na piwku pisała do niego smsy,albo dzwoniła a była juz w stanie wskazującym <pijak> I własnie przez takie jej wyskoki rozstali się....
"Love`s an eagle,hearts are burning,feels start to fly"

"Kochaj kiedy możesz,ufaj kiedy możesz kiedy trzeba pokaż kły!"

"Tylko zrozum to że ludzie płacza czysta krwią tylko zrozum to że to twój los..."
Awatar użytkownika
Pogosia
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 239
Rejestracja: 12 kwie 2005, 13:53
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: Pogosia » 17 maja 2005, 10:22

Justa pisze:Ja rozumiem że chłopak sobie wypije browarka czy cos mocniejszego czasami ale żeby dziewczyna piła bardziej od chłopaka?


a co to dziewczynie już nie można? 8)
ja byłam z chłopakiem, który nie pił w ogóle, i co? Twoim zdanie też powinnam nie pić?
bezzz sensu 8)
Some things in life are like fucking for virginity - you know it's pointless but it feels so good that you just don't want to stop.
Justa
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 369
Rejestracja: 30 maja 2004, 19:18
Skąd: Ladek zdrój :)
Płeć:

Postautor: Justa » 17 maja 2005, 10:28

Pogosia pisze:a co to dziewczynie już nie można?
ja byłam z chłopakiem, który nie pił w ogóle, i co? Twoim zdanie też powinnam nie pić?
bezzz sensu

Pogosia,jasne że można,ja tez czasami sobie wypije z chłopakiem piwko.Ona to robiła dośc często i duzo dla niej browar to było za mało.To twoim zdaniem jest to normalne?? że dziewczyna pije duzo bardziej od chłopaka,albo tym bardziej pije jesli chłopak nie pije? A tym bardziej ze on mieszkał w innym mieście,przyjezdzal do niej 2 razy w tygodniu a ona zawsze była na kacu.Opierdalał ją za to że chleje.Powiedział ze jak nie przestanie to z nia zerwie,ale najwyrazniej jej na tym zwiazku nie zależało bo olała to co powiedział i robiła swoje a on kopną ja w dupę.
"Love`s an eagle,hearts are burning,feels start to fly"

"Kochaj kiedy możesz,ufaj kiedy możesz kiedy trzeba pokaż kły!"

"Tylko zrozum to że ludzie płacza czysta krwią tylko zrozum to że to twój los..."
Awatar użytkownika
Pogosia
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 239
Rejestracja: 12 kwie 2005, 13:53
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: Pogosia » 17 maja 2005, 10:39

Justa pisze:To twoim zdaniem jest to normalne?? że dziewczyna pije duzo bardziej od chłopaka,albo tym bardziej pije jesli chłopak nie pije?


tak! jak dla mnie jest to normalne :D
Some things in life are like fucking for virginity - you know it's pointless but it feels so good that you just don't want to stop.

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Annaki i 371 gości