pytanko

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Damiano

pytanko

Postautor: Damiano » 24 lut 2004, 02:12

czy chlopak ma prawo wiedziec kiedy dziewczyna ma miesiaczke? i jak zaczac rozmowe na temat pettingu pieszczot? z jednej strony sam chce o tym pogadac i omowic ta sprawe ale z drugiej strony boje sie ze ja nie zadowole. prosze o pomoc.
Awatar użytkownika
Lady
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 222
Rejestracja: 19 lut 2004, 03:56
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Lady » 24 lut 2004, 02:46

Oczywiscie ze chlopak ma prawo wiedziec kiedy dziewczyna ma miesiaczke!
i chyba zawsze wie. Oczywiscie jezeli sa w stalym zwiazku, Nie bardzo wiem co mam ci poradzic bo nie rozumiem jaki masz problem?!
Petting podczas miesiaczki?????????? petting w ogóle???????????? :?:
Damiano

Postautor: Damiano » 24 lut 2004, 02:58

Petting w ogóle. moze to glupie a jesli przykladowo chlopak jest w stalym zwiazku i nie wie to spytac sie czy jak czy w ogóle potrzebne to chlopakowi wiedziec?
Awatar użytkownika
Lady
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 222
Rejestracja: 19 lut 2004, 03:56
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Lady » 24 lut 2004, 03:42

To kiedy ma dziewczyna okres? Pewnie ze potrzebne. W koncu to kwestia jej zdrowia i w ogóle. Moj chlopak zawsze wie kiedy mam miec okres nawet jak sama nie pamietam!:) Moze nie jestescie ze soba na tyle blisko zeby o tym pogadac ale ja sobie czegos takiego szczerze mowiac nie wyobrazam! Nie zauwazyles kiedy ma okres? Jak nie wiesz to koniecznie spytaj a jak masz opory to ja obserwuj. Jezeli z jakiegos tajemniczego powodu nie chce sie kochac to moze okres jest wlasnie powodem! Poza tym to wazna sprawa jezeli chodzi o ciaze. Chlopak powinien wiedziec czy dziewczyna ma regularnie okres. A co do pettingu to nadal nie rozumiem?
Awatar użytkownika
Martyna
Maniak
Maniak
Posty: 534
Rejestracja: 28 sty 2004, 00:42
Płeć:

Postautor: Martyna » 24 lut 2004, 07:10

Dołączam się do wypowiedzi Lady. Moim zdaniem chłopak jeśli pyta się o takie sprawy to tylko dobrze o nim świadczy, ponieważ interesuje się zdrowiem partnerki. Mi byłoby przyjemnie, gdybym usłyszała takie pytanie :wink: To nic złego.
A jeśli chodzi o peeting, to może nie trzeba wcale rozmowy, tylko zacząć działać...? Jeśli będzie ją to krępowało to na pewno da Ci znak, że nie chce, albo nie jest gotowa. Powodzenia! :wink:
agata
Weteran
Weteran
Posty: 1636
Rejestracja: 12 lut 2004, 14:31
Skąd: wielkopolska
Płeć:

Postautor: agata » 24 lut 2004, 10:18

oj tak dziewczyny maja racje!! jezeli jest sie w stałym związku to takie rzeczy powinno sie wiedziec dla dobra obu stron!! a jezeli nie odwazysz sie zapytac to obserwuj czasem nietylko odmowa seksu moze si\wiadczyc o tym ze dziewczyna ma okres ale chociazby hustwaka nastrojów!!
pozdrawiam!!
Damiano

Postautor: Damiano » 25 lut 2004, 02:47

Więc moge się spytac o to spokojnie dziewczyne?? A moze jak zeby jej nie urazic i w ogóle? Chcialbym to wiedziec bo gdy wiem ze ma miesiaczne ze mam uwazac nie draznic ja niepotrzebnie i w ogóle byc dla niej okey w tym czasie.
SueEllen
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 417
Rejestracja: 22 lis 2003, 15:15
Płeć:

Postautor: SueEllen » 25 lut 2004, 10:26

Jakie są relacje między Wami? Ile macie lat, jak długo jesteście parą?
Może po prostu nie jesteście jeszcze na tyle blisko, by rozmawiać o wszystkim.
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 25 lut 2004, 18:18

Ja jestem z lizaa od ponad pol roku i musze powiedziec ze nei wiem kiedy ma okres :twisted: Ale tez nie wstydze sie zapytac i czesto sie pytam ;)

A jesli chodzi o petting to tez nie widze problemu. Ja z moja Kochana Dziewczyna moge rozmawiac doslownie o wszystkim :mrgreen: :d
Awatar użytkownika
pingwin
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 24
Rejestracja: 22 lut 2004, 21:24
Płeć:

Postautor: pingwin » 29 lut 2004, 02:49

Damiano:
Oczywiscie ze mezczyzna ma prawo wiedziec. Jednak wykaz ostroznosc jak bedziesz pytal. Niektory dziewczyny, wstydza sie tego ze maja okres. Obawiaja sie ze jesli chlopak zobaczy ze krwiawa to beda mniej atrakcyjne. Albo chlopak nabierze do nich obrzydzenia. Ale po pewnym czasie bariery sie przelamuje. Moja dziewczyna na poczatku bardzo sie wstydzila swojej miesiaczki. Pozniej juz mniej. W koncu nawet doszlo do tego ze zapominala o niej i nawet i nie raz kochalismy sie zakrwawiajac cale przescieradlo.
Awatar użytkownika
Bobi
Bywalec
Bywalec
Posty: 53
Rejestracja: 29 lut 2004, 19:37
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: Bobi » 29 lut 2004, 20:34

Moim zdaniem ma prawo wiedzieć, a nawet powinien wiedzieć. Może wtedy zrozumieć zachowanie kobiety.
Awatar użytkownika
Greyangel
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 139
Rejestracja: 29 sty 2004, 07:23
Skąd: Zgierz
Płeć:

Powinien wiedzieć

Postautor: Greyangel » 01 mar 2004, 00:52

By być przygotowanym na zmienności humoru itp. oczywiście jeśli tak się to objawia. Poza tym tak jak dziewczyny o tym Napisały , dobrze to o nim świadczy jak się interesuje i ja też podzielam to zdanie. Należy się interesować.

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 453 gości