Problem z pewną dziewczyną :(

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Michael
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 03 sty 2005, 10:25
Płeć:

Problem z pewną dziewczyną :(

Postautor: Michael » 03 sty 2005, 12:19

Wiecie,mam taki problem. Chodzilem przez pewien czas z dziewczyną,jednak zerwaliśmy ze sobą przed wakacjami.Całe wakacje chodziłem zdołowany...nie wiem,chyba za poważnie do tego podszedłem. Teraz dwa tygodnie przed sylwkiem dostałem od innej dziewczyny wiadomość,czy nie poszedłbym z nią na sylwka. Oczywiście się zgodziłem.Kumpel,który ją lepiej znał,mówił mi,że ona na mnie leci,podobam jej się itd...Jej mówił to samo.Więc zaczeliśmy ze sobą pisać esy i na gg,pojawiło się słowo "kocham". i chyba to był błąd. Na sylwku było 8 osób,same pary,oprócz oczywiście nas. No i tak miło sobie gadałem z nią,potem wolne przytulanki w rytm muzyki :) Było mi dobrze i jej chyba też. Potem powiedziała,że zostaniemy przyjaciółmi,może coś z tego wyjdzie. Za jakiś czas zostaliśmy sami,a wtedy ona mnie pocałowała.Było super(przynajmniej dla mnie),jednak ona powiedziała,żebym zapomniał o wszystkim. Nie wiedziałem co myśleć. Potem jakoś tak się zrobiło między nami nijak. Po imprece przysłała mi esa,bym o wszystkim zapomniał i takie tam. Jednak wiem,że ona cierpi,takie ma opisy na gg:( Jej koleżanka mówi,żebym się nie poddawał i coś zrobił,ale co?? Jak zrozumieć dziewczyny??Chyba do wszystkiego podchodze za poważnie :554:
Awatar użytkownika
fish
Weteran
Weteran
Posty: 2056
Rejestracja: 14 kwie 2004, 11:47
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: fish » 03 sty 2005, 12:28

W tym wieku to prawie normalne więc nie ma się czym przejmować.
Słowo "kocham" choć nie jest prawdziwe wypowiada się wtedy często.
I pewnie, że się na razie nie poddawaj :) Powalcz tyle ile Ci sił starczy a jak, to już zależeć będzie od Twojej inwencji. Nie znamy dziewczyny więc nie pomożemy. W każdym razie staraj sie utrzymać z nią kontakt, może jej się coś odmieni.
Więcej luzu i wiary w siebie ! :)
"Ludzie twierdzą, że Ziemia jest okrągła. Ale jak nie chcesz, wcale nie musisz im wierzyć." - Forrest Gump
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 03 sty 2005, 14:09

a ja nie rozumiem i chyba nie zrozumie ludzi ktorzy mowia sobie po raz pierwszy kocham na gg :546:
soul of a woman was created below
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 03 sty 2005, 14:34

ja nie rozumiem i chyba nie zrozumie ludzi ktorzy mowia sobie po raz pierwszy kocham na gg
Niestety ja również :570:

A Ty zwyczajnie znią pogadaj, bo dla mnie to ona się niezrozumiale zachowuje.
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 03 sty 2005, 17:57

Kumpel,który ją lepiej znał,mówił mi,że ona na mnie leci,podobam jej się itd...Jej mówił to samo

No to kto tu na kogo, w końcu, leci?? :566:
Już sobie polatała?? To odlatuj, chłopie, na inne lotnisko! :564:
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Michael
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 03 sty 2005, 10:25
Płeć:

Postautor: Michael » 03 sty 2005, 20:13

Dzieki,no nic,przynajmniej sprubuję z nią porozmawiac :) A jeśli nic nie wyjdzie to cóż, jakoś to będzie :573:
Awatar użytkownika
Raffi
Bywalec
Bywalec
Posty: 58
Rejestracja: 09 gru 2004, 09:56
Skąd: Zza rogu ;-)
Płeć:

Postautor: Raffi » 10 sty 2005, 12:09

Dwie możliwości widzę... albo Ona czeka na jakiś ruch z Twojej strony bo nie widzi zainteresowania, zaangażowania i chce je mocniej zobaczyć (czasem Kobiety nie widzą nawet oczywistych rzeczy), albo zwyczajnie zostałeś wykorzystany. Pogadaj z Nią, wybadaj o co chodzi i albo uciekaj od Niej, albo uciekaj do Niej :D
hermann
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 14
Rejestracja: 12 sty 2005, 02:00
Płeć:

Postautor: hermann » 13 sty 2005, 01:22

heh... niejeden przed tobą to przerabiał.. i nie jeden będzie przerabiał po tobie... nic nadzwyczajnego... laska nie wie tak na prawdę o co jej chodzi... dorosłe kobiety tak miewają, a co dopiero małolaty;)... cierpliwości.. wsyztko się wyjaśni (albo w jedną, albo w drugą stronę;) )

niestety innego sposobu nie ma:(
Awatar użytkownika
Triniti19
Weteran
Weteran
Posty: 1072
Rejestracja: 20 maja 2004, 21:11
Skąd: Kołobrzeg
Płeć:

Postautor: Triniti19 » 13 sty 2005, 10:02

Porozmawiasz z nią to wtedy będziesz wiedział co i jak. Niech jednoznacznie ci powiem co myśli o tobie, ewentualnie o waszym związku. Po rozmowie będziesz wszystko wiedział.
"Wczuj się w smutek usychającej gałązki, gasnącej gwiazdy i konającego zwierzęcia,
lecz przede wszystkim odczuj ból i smutek człowieka"
Awatar użytkownika
Hyhy
Weteran
Weteran
Posty: 2611
Rejestracja: 29 mar 2004, 01:41
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hyhy » 13 sty 2005, 10:22

Zalezy wlasnie jak blisko ze soba byliscie bo ja z moja dziewczyna po ok 4 miesiacach bylismy na tetapie ze mowilismy sobie o wszystkim i tak jes do tej pory, wiec wiem, ze mowi szczerze, a jak widze ze nie(juz sie na tyle znamy ze poznajemy to po sposobie mowienia) to od razu sie usmiecham i pytam o co chodzi. Ile sie znaliscie ile sie spotykaliscie, czy usmiechnela sie ironicznie jak cie pocalowala i poszla sobie czy gadaliscie. Teraz sie kontaktujecie czy nic. Jak nie, napisz jej esa ze masz ochote sie z nia wybrac gdzies, zobacz co odpisze. Jesli nie pojdzie dowiedz sie od jej znajomych o co biega, na pewno ma jakas przyjaciolke ktora wszystko wie:)
"Jest taka cierpienia granica, za ktora sie usmiech pogodny zaczyna...Hyhy "

hyhy e(L)o :)
Awatar użytkownika
natasza
Weteran
Weteran
Posty: 1339
Rejestracja: 12 kwie 2004, 11:48
Skąd: z sieci
Płeć:

Postautor: natasza » 13 sty 2005, 11:05

Ona pewnie sama nie wie czego chce.
Może coś ją uraziło?

Nie ma co, spotkaj sie z nią i pogadaj dlaczego tak, a nie inaczej, skąd te opisy, co u niej, co myśli o Tobie.Do dzieła, myśleniem nic nie zdziałasz, ,może ona czeka na Twój znak;-P
Awatar użytkownika
foxy_lady
Weteran
Weteran
Posty: 1417
Rejestracja: 04 lut 2004, 17:01
Skąd: WaWa
Płeć:

Postautor: foxy_lady » 13 sty 2005, 12:21

Jak dla mnie to ta dziewczyna wodzi Cie za nos. Nie daj sie. Przecierz tez masz swoje uczucia i nie powinna tak z Toba pogrywac.
Ehh te baby...
People are all the same
And we only get judged by what we do
Personality reflects name
And if I'm ugly then
So are you

hermann
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 14
Rejestracja: 12 sty 2005, 02:00
Płeć:

Postautor: hermann » 13 sty 2005, 14:13

>>Jak dla mnie to ta dziewczyna wodzi Cie za nos. Nie daj sie. <<

jakby to było takie proste;)
jeśli chodzi o manipulację facetami to jesteście lepsze nawet niż NKWD;)
co z tego, że wielu z nas zna już sporo waszych popisowych numerów, skoro i tak się na nie nabiera, czasaem kilk arazy pod rząd;)??


Michael... mam nowy pomysł... a może po prostu znajdź sobie następną pannę??... pewnie nie będzie to wielka miłośc, ale przynajmniej uwolnisz się od "ciężaru" tamtej;)
podobno niektórym to pomaga;).. a z tą drugą to zawsze możesz zerwać ty.. wtedy będzie ci lżej;)
Awatar użytkownika
fish
Weteran
Weteran
Posty: 2056
Rejestracja: 14 kwie 2004, 11:47
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: fish » 13 sty 2005, 14:58

jeśli chodzi o manipulację facetami to jesteście lepsze nawet niż NKWD;)


Dobre są to fakt :)
A ja wolę się nabierać, może któraś mówi prawdę :)

Może znowu dałem się złapać na piękne słowa :) A co tam. Może tym razem to będzie prawda :)

Wykorzystywania i kłamstwa nienawidzę !
"Ludzie twierdzą, że Ziemia jest okrągła. Ale jak nie chcesz, wcale nie musisz im wierzyć." - Forrest Gump
Awatar użytkownika
Triniti19
Weteran
Weteran
Posty: 1072
Rejestracja: 20 maja 2004, 21:11
Skąd: Kołobrzeg
Płeć:

Postautor: Triniti19 » 14 sty 2005, 11:15

fish pisze:Dobre są to fakt
A ja wolę się nabierać, może któraś mówi prawdę

Może znowu dałem się złapać na piękne słowa A co tam. Może tym razem to będzie prawda

Właśnie dlatego kto nie ryzykuje ten nie zyskuje. Niestety tak już jest.
Ale znowu nie można zapomnieć o tym, że nie każda dziewczyna taka jest. W każdej płci zdarzają się takie przypadki.

Michael: a może ona chciała przeżyć tylko przygode sylwestrową a teraz rozpocząć "życie" od nowa. Ja bym na twoim miejscu sobie odpuściła i dała sobie spokój. Lepiej zajmij się szukaniem nowej partnerki niż brnięcie w związek który możliwe, że w ogóle nie powstanie.
"Wczuj się w smutek usychającej gałązki, gasnącej gwiazdy i konającego zwierzęcia,

lecz przede wszystkim odczuj ból i smutek człowieka"

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 598 gości