Z czego to wynika?

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Uważam że ludzie za wcześnie tracą dziewictwo

tak
24
59%
nie
17
41%
 
Liczba głosów: 41
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 29 lis 2004, 09:39

NIE MAM CZEGOS TAKIEGO !!!!!!!!!!!!! porównuje zachowania , ale nie zwiazane z samym sexem , ale jak do niego doszło , to jak o to chodzi to tak !! czyli atmosfera przed , i miejsca gdzie to sie stało , ale sam sex >>>>>>!!!!!! nigdy ! jak bym to niby miał robic :566: nawet wyobrazic sobie tego nie umiem ????
Nigdy tez nie miałem partnerki ze był sex z nią jak to piszesz do dupy !! jest to takie cos w ogóle mozliwe ??? pisałem zawsze i napisze , ze partnerka jest tak dobra w łżózku jak sami jestesmy , skoro po takim sexie ktos mówi, ze partnerka była do dupy , czy tez sex z nią , to znaczy tylko dla mnie, ze sam był do dupy , ale o tym juz było ! :564:
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Krzych(TenTyp)
Weteran
Weteran
Posty: 1848
Rejestracja: 25 lis 2004, 12:51
Skąd: Bydgoszcz
Płeć:

Postautor: Krzych(TenTyp) » 29 lis 2004, 23:45

Nigdy tez nie miałem partnerki ze był sex z nią jak to piszesz do dupy !! jest to takie cos w ogóle mozliwe ??? pisałem zawsze i napisze , ze partnerka jest tak dobra w łżózku jak sami jestesmy ,


Racja mój imieniku zgadzam się ponieważ według maxymy "dostajemy tylesamo otrzymujemy" albo "każdej akcji odpowiada reakcja"

Ja też chciałbym być kiedyś dobry w łużku to moje wielkie mażenie.
Tak jak kiedyś komputer :D
:564:
H, man runs over a woman in his car, whos fault is?
Well...
Why is the man...
Driveing in the kitchen ?
Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Postautor: mariusz » 30 lis 2004, 06:41

Krzych(TenTyp) pisze:Ja też chciałbym być kiedyś dobry w łużku to moje wielkie mażenie.


Litości, ten tekst mnie rozbroił!!

:564:
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 30 lis 2004, 08:29

Dziewictwo traci się wtedy gdy jest się na to gotowym i już. I nieistotne czy masz 13, 17 czy 38 lat.
A że jest to postrzegane jako problem to już inna sprawa.
Rzeczywistym problemem jest to, że ludzie decydują się na ten pierwszy raz zupełnie nieprzygotowani, często pod presją, z ciekawości. A potem żałują, są dzeci czy inna kiła.
enrico2000
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 10
Rejestracja: 30 lis 2004, 08:05
Skąd: Leszno
Płeć:

Postautor: enrico2000 » 30 lis 2004, 08:53

Chyba za wczesnie. To jest piekna chwila i trzeba ja przezyc z partnerem ktorego zna sie jakis okres czasu, ktorego sie kocha. osobiscie nie uznaje sexu tylko dla przyjemnosci. Wszyscy wiemy jakie mamy czasy. Mlodym wydaje sie ze musza to jak najszybciej zrobic, a wcale tak nie musi byc!!
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 30 lis 2004, 10:18

Dziewictwo traci się wtedy gdy jest się na to gotowym i już
Niestety ale sie nie zgodze. To bylaby utopia, a tak nie jest.
Awatar użytkownika
Krzych(TenTyp)
Weteran
Weteran
Posty: 1848
Rejestracja: 25 lis 2004, 12:51
Skąd: Bydgoszcz
Płeć:

Postautor: Krzych(TenTyp) » 30 lis 2004, 10:57

Maruszu cieszę się ze cię rozbawiłem ale nie oto chodziło. W sumie to i tak dobrze bo ten post w jakiś sposób zadziałał.

He He

POZDRO 4 ALL
H, man runs over a woman in his car, whos fault is?

Well...

Why is the man...

Driveing in the kitchen ?
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 30 lis 2004, 14:15

Cytat:
Dziewictwo traci się wtedy gdy jest się na to gotowym i już
Niestety ale sie nie zgodze. To bylaby utopia, a tak nie jest
Może źle się wyraziłam. Tak powinno być, a niekoniecznie jest. Głównie chodziło mi o to, że i 13 latka może być gotowa na sex, ale będzie to gorzej odbierane niż gdyby to była niegotowa 25-latka.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 30 lis 2004, 14:20

Nie gotowa 25 latka , no nie szanujcie me nadgarstki , powyzej lat 19 -tu juz z dana Panią jest coś nie tak jak jeszcze to coś ma ! :564: ale wyjątki są wszędzie ! :556:
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 30 lis 2004, 15:20

powyzej lat 19 -tu juz z dana Panią jest coś nie tak jak jeszcze to coś ma
Niby dlaczego ? Każda ma się puszczac jako nastolatka? Jest dużo kobiet, które gadaja czego w łóżku nie przeżyły, a tak naprawdę dopiero gdzieś pod koniec studiów naprawdę zaczynaja się sexić.
Awatar użytkownika
ptaszek
Weteran
Weteran
Posty: 1205
Rejestracja: 15 sie 2004, 18:44
Skąd: War-saw
Płeć:

Postautor: ptaszek » 30 lis 2004, 15:37

Jedni do tego dojrzewają wcześniej inni trochę później, więc nie rozumiem o co chodzi :/ Każdy niech robi tak, jak dla niego jest dobrze. A stwierdzenie, że 19-stka która ma jeszcze "to coś" jest jakaś inna - moim zdaniem - mało dojrzałe. Człowiek to w końcu nie mechanizm, w którym w określonym czasie powinna się zapalić lampeczka z napisem "SEX", bo jak nie to jest zepsuty - a tak z wypowiedzi niektórych wynika :/
"Jeśli traktujesz życie ze śmiertelną powagą, nie licz na wzajemność" [A. Mleczko]
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 30 lis 2004, 15:47

No tak uderz w stół a nozece sie odezwią !! :547: a wiec odezwoały sie 18 latki , tak wynika z opisu ! pid awatarem ! :564:
Do Kociaka !! 19 latka to juz nie nastolatka , wiec daruj sobie !! :556:
Poza tym, co to za kobiety co nikt ich nie chciał do tego wieku ???? albo za bardzo wybrzydzały ??? albo słabiutki temperamencik ! :564: :547:
Piszecie iż chcecie to zrobic z tym jednym jedynym ! i z miłosci !?? raczej z zauroczenia , fascynacji ! bo inaczej długo byscie musiały czekać !! a organ nie uzywany zanika !! albo sie zepsuje , to by dpiero smierdziało !! :563: :547: :547: :547: :547: :547: :564: :564: :564: :564: :564:
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
ptaszek
Weteran
Weteran
Posty: 1205
Rejestracja: 15 sie 2004, 18:44
Skąd: War-saw
Płeć:

Postautor: ptaszek » 30 lis 2004, 16:47

Rozbrajasz mnie.... to może w ogóle się zamknąć i siedzieć cicho, bo "co te 18-latki mogą wiedzieć"??...... Mam swoje zdanie to je wyrażam.

btw... z Twoich postów też sie można pośmiać ale przez szacunek tego nie robię. pzdr!!
"Jeśli traktujesz życie ze śmiertelną powagą, nie licz na wzajemność" [A. Mleczko]
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 30 lis 2004, 19:48

Po prostu "Krzysia" Ma swoje zdanie na wiele spraw i musicie sie przyzwyczaic :) Troche radykalne. Ale troszke racji w tym jest. Jednak wez pod uwage fakt, iz czasem dziewczyna ma problemy z poznaniem tego odpowiedniego faceta w ktorym moglaby sie chociaz zauroczyc (bo np jak juz sie zauroczy, to po tyg sie okazuje ze mu tylko na seksie zalezalo). Nie mozna generalizowac.
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 30 lis 2004, 20:56

organ nie uzywany zanika !! albo sie zepsuje , to by dpiero smierdziało !!

Jezuuu... Krzysiu, Ty chyba dawno nie sexiłeś (pewnikiem ze 20 godzin :564: ).
Ale się miotasz, jednoznacznie.
Nie ma nic jednoznacznego.
Jedne chcą się stukać inne czekają na księcia z bajki. Tak było i tak będzie!!!
I to też jest fajne :P
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Annihilator
Bywalec
Bywalec
Posty: 30
Rejestracja: 27 lis 2004, 13:16
Skąd: Trzebinia
Płeć:

Postautor: Annihilator » 30 lis 2004, 21:00

krzys pisze:No tak uderz w stół a nozece sie odezwią !! :547: a wiec odezwoały sie 18 latki , tak wynika z opisu ! pid awatarem ! :564:
Do Kociaka !! 19 latka to juz nie nastolatka , wiec daruj sobie !! :556:
Poza tym, co to za kobiety co nikt ich nie chciał do tego wieku ???? albo za bardzo wybrzydzały ??? albo słabiutki temperamencik ! :564: :547:
Piszecie iż chcecie to zrobic z tym jednym jedynym ! i z miłosci !?? raczej z zauroczenia , fascynacji ! bo inaczej długo byscie musiały czekać !! a organ nie uzywany zanika !! albo sie zepsuje , to by dpiero smierdziało !! :563: :547: :547: :547: :547: :547: :564: :564: :564: :564: :564:

Skąd wiesz, że ich nikt nie chciał? Według Twojego toku rozumowania już w wieku 18 lat powinny się puszczać na prawo i lewo. Szok i prowokacja. Jesteś kompletnie niepoważny - tylko współczuć Twojej kobiecie, jeśli takową masz.

PS I szanuj zdanie innych osób jak i same osoby, z którymi tutaj dyskutujesz - pisanie postów z takimi błędami to typowy brak szacunku dla współrozmówców - przepuść to przez jakiś słownik, czy Worda, zanim zdecydujesz się to wysłać. Nie wspomne także o braku rozumienia tekstu - to odnośnie odpowiedzi na mój poprzedni post, przeczytaj _dokładnie_.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 30 lis 2004, 21:02

Niech no policze ...........? w przeciagu ostatnich dwudziestu godzin miałem jednak stosunki płciowe i to 4-ry , wiec juz bardziej wynikało by to Mysiorku z przerobienia sie ! :547: nizli z jego braku !!
Co do drugiej kwesti twego posta , oczywiscie masz racje , tyle ze ja tych drugich nie lubię !! lubie kobiety te które wiedza czego chcą i maja duzy temperament zarówno w tej dziedzinie jak i w innych ! umiejkacych podrywac chłopaków i kochać sie z nimi bo takowi im sie podobają i to wystarczy a nie ze musza od razu kochac , A NIECH SOBIE I TAKIE SĄ , mają do bycia prawo ! :564: i wszystko oki !! TYLE TYLKO ZE JA WCALENIE MUSZE ZA TAKIMI PRZEPADAĆ ! na szczescie tych drugich jest wiecej !! :564:
Ptaszku ! dziekuję za szacunek , prawie Cie pokochałem jestes tu niemal jedyna która to okazała ! dzieki naprawde dzieki , :564:
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 30 lis 2004, 21:12

Annihilator pisze:Skąd wiesz, że ich nikt nie chciał? Według Twojego toku rozumowania już w wieku 18 lat powinny się puszczać na prawo i lewo. Szok i prowokacja. Jesteś kompletnie niepoważny - tylko współczuć Twojej kobiecie, jeśli takową masz.

PS I szanuj zdanie innych osób jak i same osoby, z którymi tutaj dyskutujesz - pisanie postów z takimi błędami to typowy brak szacunku dla współrozmówców - przepuść to przez jakiś słownik, czy Worda, zanim zdecydujesz się to wysłać. Nie wspomne także o braku rozumienia tekstu - to odnośnie odpowiedzi na mój poprzedni post, przeczytaj _dokładnie_.


Za młody jestes by zrozumiec mój tok rozumowania :D a co do chcenia to pewnie i chciał , teraz ty nie rozumiesz mojego postu i dlatego musze raz jeszcze pisac , to ze chciał to jedno , ale drugie to One nie chciały i koło sie zamyka , moze sie bały , moze je nie było na to stać ,albo chcieli je tacy co im nie odpowiadali , choc nie sadze !!
błedy bede robic bo taki juz jestm , jak Ci sie nie podoba to mozesz nie czytać ! ot tyle !!
I nie powinny sie puszczac bo to przesada , ale kochać to juz czas by był ! ale jak sie ma mały temperament to to rozumiem , nie wszyscy muszą go miec wielki ;) tyle ze ja mam też prawo do własnego zdania i to robię , Twoje zdanie tez czytam , ale nie atakuję Cie tak jak Ty mnie !!
Mam kobiete tą stała od 13 lat niezmała juz i tą nową tzw, kochankę :P od lat 3 , a poprzednio też były inne , jakos zawsze mnie wszystkie lubiały i nadal lubia jak i kochają , zadna nie ma takiego złego zadania o mnie jak Ty wiec przystopuj bo zansz mnie tylko z wypowiedzi tutaj , a to za mało ! :564:
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Annihilator
Bywalec
Bywalec
Posty: 30
Rejestracja: 27 lis 2004, 13:16
Skąd: Trzebinia
Płeć:

Postautor: Annihilator » 30 lis 2004, 22:06

krzys pisze:błedy bede robic bo taki juz jestm , jak Ci sie nie podoba to mozesz nie czytać ! ot tyle !!
I nie powinny sie puszczac bo to przesada , ale kochać to juz czas by był ! ale jak sie ma mały temperament to to rozumiem , nie wszyscy muszą go miec wielki ;) tyle ze ja mam też prawo do własnego zdania i to robię , Twoje zdanie tez czytam , ale nie atakuję Cie tak jak Ty mnie !!

Nie atakuję Cię, zwracam Ci tylko uwagę, że Twoje zdanie może tu kogoś urazić - mam na myśli dziewczyny, które mając 19 lat i nie mając chłopaka (a co dopiero seksu) według Ciebie są jakieś nietenteges. Identycznie by wyglądała sytuacja, jak ja bym Ci naubliżał wulgarnie i powiedział, że to tylko moje skromne zdanie - mógłbyś się poczuć urażony, dlatego też w sposób asertywny staraj się wyrażać swoje opinie o o takich sprawach, a zwłaszcza w takich, gdzie bohaterami są jakieś persony.

PS Oczywiście, błędy można robić (nikt nie jest nieomylny), ale bez przesady ja uważam...

krzys pisze:Mam kobiete tą stała od 13 lat niezmała juz i tą nową tzw, kochankę :P od lat 3 , a poprzednio też były inne , jakos zawsze mnie wszystkie lubiały i nadal lubia jak i kochają , zadna nie ma takiego złego zadania o mnie jak Ty wiec przystopuj bo zansz mnie tylko z wypowiedzi tutaj , a to za mało ! :564:

Składam Ci gratulację z tegoż tytułu - że Cię wszystkie kochają, jednak z mojego punktu widzenia Twoje podejście do tych spraw jest niewłaściwe. Jeśli ta ,,stała'' to Twoja żona to jesteś wobec niej nie w porządku, z postów wnioskuje (może źle, ale jednak), że kobiety traktujesz jako narzędzie do zaspokajania swoich potrzeb i taki też masz pogląd na te sprawy.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 30 lis 2004, 22:10

A która by ze mna chciała byc dłuzej jak miesiac ,jak by było tak jak mówisz !! tak jak pisałem nie po postach mnie osadzac , bo najpierw trza je zrozumiec !
Zona Pewnie też by odeszla juz dawno, gdybym nie był taki wspaniały :547: :547: :547: :564: :564:
Wiec sam widzisz ze z tym Twym osądem cos nie tak !
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Krzych(TenTyp)
Weteran
Weteran
Posty: 1848
Rejestracja: 25 lis 2004, 12:51
Skąd: Bydgoszcz
Płeć:

Postautor: Krzych(TenTyp) » 30 lis 2004, 22:18

ptaszek pisze:Jedni do tego dojrzewają wcześniej inni trochę później, więc nie rozumiem o co chodzi :/ Każdy niech robi tak, jak dla niego jest dobrze. A stwierdzenie, że 19-stka która ma jeszcze "to coś" jest jakaś inna - moim zdaniem - mało dojrzałe. Człowiek to w końcu nie mechanizm, w którym w określonym czasie powinna się zapalić lampeczka z napisem "SEX", bo jak nie to jest zepsuty - a tak z wypowiedzi niektórych wynika :/



Ja dojżałem mając 17 lat ponieważ już wiedziałem ze pragnę stałego związku !
Więc dojżewanie niema tu nic do rzeczy a okazja do zrobienia tego.

Wiecie co ja nie miałem okazji jeszcze ale jak bym miał to bym sprubował ale czekam na odpowiedni moment,ponieważ dla mnie jest to wielka odpowiedzialność... [bek].To oczekiwanie jest jak powoli wkręcająca się eska.....
Cociaż juz od roku nie jem to się tak czuję [Sorki za takie shematy ale dziś andrzejki więc........]:564:
H, man runs over a woman in his car, whos fault is?

Well...

Why is the man...

Driveing in the kitchen ?
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 30 lis 2004, 22:27

19 latka to juz nie nastolatka , wiec daruj sobie !!
Jak to nie ? :| Przeciez tu nie chodzi tak naprawdę o wiek, ale o stan emocjonalny. Jedne kobiety/dziewczyny są już dojrzałe w wieku 19 lat, a inne później.
Piszecie iż chcecie to zrobic z tym jednym jedynym ! i z miłosci !??
No teraz z miłości w moim przypadku. Kiedyś z temperamentu może, albo zwyczajnie bez większego powodu. Popęd i tyle.

Jak to dojrzewanie nie ma nic do tego??Ja okazji miałam ze 100 zanim to w końcu zrobiłam i co z tego?Nieskorzystałam.
Poza tym ptaszkowi chodziło chyba o coś innego. Np o to, o czym ja cały czas pisze. Że trzeba być gotowym i nie ma nic złego jeśli sięto stanie później.
Awatar użytkownika
Krzych(TenTyp)
Weteran
Weteran
Posty: 1848
Rejestracja: 25 lis 2004, 12:51
Skąd: Bydgoszcz
Płeć:

Postautor: Krzych(TenTyp) » 01 gru 2004, 01:18

Masz rację wiek tu niema znaczenia jak się jest dojżałym i ma sie okazję to się z niej kożysta....


POZDRO 4 ALLL

ALe dzis andże jki :D
H, man runs over a woman in his car, whos fault is?

Well...

Why is the man...

Driveing in the kitchen ?
Awatar użytkownika
kurek
Maniak
Maniak
Posty: 569
Rejestracja: 06 paź 2004, 13:32
Skąd: z prawa :P
Płeć:

Postautor: kurek » 01 gru 2004, 09:21

gorzej jak sie nie jest dojzalym, ma sie okazje i sie z niej skozysta :/
ja uwazam ze 13 ktore sie p****** to przesada
moga moofic co kca i tak mnie nie przekonaja she sa do tego dojrzale
potem tylko 14 w ciazy lataja :563:
sex nie krolik - nie ucieknie :P
Zamykam oczy i udaje ze nie widze...
Zatykam uszy i udaje ze nie slysze...
Zamykam serce i udaje ze nie czuje...
To nie jest yba najlepsza modlitwa...
.:LZY:.
Awatar użytkownika
mrt
Weteran
Weteran
Posty: 3354
Rejestracja: 31 lip 2004, 22:44
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: mrt » 01 gru 2004, 10:04

Może 13-tki to przesada. Nie pochwalam, ale chcę jedną rzecz przypomnieć:

W czasie Powstania Warszawskiego takie 13-tki, 12-tki, 11-tki (to nie przesada) robiły to na szybko w bramach, po kątach, bo nie wiedziały, czy przypadkiem zdążą doczekać odpowiedniego wieku i czy przypadkiem dziś nie zginą. Głośno się o tym nie mówi, bo to kłóci się z pewnym mitem Szarych Szeregów obowiązującym dla dzisiejszej, "zdemoralizowanej" młodzieży. Widać, że z tym wiekiem różnie bywa i wcale nie jest ten niski charakterystyczny tylko dla naszych czasów. Bywało gorzej.

Ja bym tylko sobie jednego życzyła:

Jeśli się jest na tyle dorosłym, żeby zaczynać, to niech się jest też na tyle dorosłym, żeby kończyć. Każdy chce mieć wolny wybór i możliwość podejmowania decyzji, ale lepiej, żeby konsekwencje ponosili inni (np. rodzice). A taki dobry to nawet Pan Bóg nie jest. Amen.

Ja zaczęłam jak miałam 16 (15?). Nie żałuję.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 01 gru 2004, 21:33

ja uwazam ze 13 ktore sie p****** to przesada
moga moofic co kca i tak mnie nie przekonaja she sa do tego dojrzale
Nie zrozumiesz tego chyba nigdy!Sam powinieneś dojrzeć w końcu!
potem tylko 14 w ciazy lataja
Ja nie latałam w ciąży i nie żałuję!I chyba to, że jest wszystko w moich późniejszych doznaniach było i jest dobrze świadczy, że byłam na to gotowa.
Awatar użytkownika
mrt
Weteran
Weteran
Posty: 3354
Rejestracja: 31 lip 2004, 22:44
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: mrt » 02 gru 2004, 08:13

Ja nie latałam w ciąży i nie żałuję!I chyba to, że jest wszystko w moich późniejszych doznaniach było i jest dobrze świadczy, że byłam na to gotowa.
Bo miałaś szczęście, jak ja. A tu nie chodzi o to, komu się uda, tylko o ryzyko. Ryzykować można w wieku lat 18, bo wtedy się jest pełnoletnim w świetle prawa, a co za tym idzie, można normalnie podjąć pracę i podołać jak człowiek obowiązkom. Wcześniej muszą to za nas robić rodzice i to właśnie jest chore.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 02 gru 2004, 08:32

Faktycznie jest to dość ciężka sytuacja, jak rodzice muszą odpowiadać za nasze "dorosłe" czyny.Ale nie można podchodzić do tego w taki sposób jeśli zrobi to 13-latka to jest głupia,trędowata i w ogóle nalezy ją omijac szerokim łukiem!
Awatar użytkownika
mrt
Weteran
Weteran
Posty: 3354
Rejestracja: 31 lip 2004, 22:44
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: mrt » 02 gru 2004, 08:39

Ale nie można podchodzić do tego w taki sposób jeśli zrobi to 13-latka to jest głupia,trędowata i w ogóle nalezy ją omijac szerokim łukiem!
Pewnie, że nie. Ale też nie będziemy udawać, że wszystko jest w porządku, bo nie jest.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 02 gru 2004, 08:41

Ale trzeba to (jeśli tego żałuje czy jakas ciąża) potraktować jako błąd wynikający z niedojrzałości, a nie hańbe na całe życie!

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 633 gości