Powiedziec czy nie??

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 03 lis 2008, 20:03

cristalmorrow, ile Ty masz lat?
Wg mojego osobistego doświadczenia, obserwacji różnych i własnych przemyśleń bez urazy dla Was, ale i Ty i wariatka bredzicie jak gimnazjalistki.
Awatar użytkownika
hathor
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 298
Rejestracja: 17 wrz 2006, 19:36
Skąd: ***
Płeć:

Postautor: hathor » 04 lis 2008, 00:46

cristalmorrow pisze:Wzawiąsku powinno sie mówić o wszystkim, omijam czyny w tym momęcie.

Ja się nie zgodzę z tym zdaniem. W związku nie powinno się mówić o WSZYSTKIM. Powinno się umieć rozmawiać o wielu rzeczach, ale pewne rzeczy powinny zostać przemilczane. Jak choćby właśnie liczba poprzednich związków, partnerów seksualnych czy to, jacy ci poprzedni byli i w łóżku i w codziennym życiu.
Prawdą pewnie jest to, że to pierszy elmo zapytał dziewczynę o ilość partnerów, a skoro ona miała jakieś doświadczenia, to jemu się zrobiło głupio i naopowiadał niestworzonych rzeczy. Jego błędem było w ogóle zadawanie tego pytania. No ale skoro już ciekawość wygrała i poznał fakt, że dziewczyna posiada doświadczenia i sam naopowiadał o swoich, to raczej powinien już przemilczeć tę kwestię i dalej się nie zagłębiać ani w jej historie łóżkowe, ani zmyślać kolejnych swoich. No chyba że sumienie już naprawdę nie dawałoby żyć, to pozostanie jedynie szczerość.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 04 lis 2008, 07:14

Marissa pisze:Ja bym nie przytulała kiedy ktoś mnie okłamał. Bo jak okłamał raz, może i drugi, i trzeci.

i wlasnie dlatego nie mów !! " czego oczy nie widzą, a sercu nie zal ......"

szczerosc w zwiazku ? <hahaha> ma swoje tez granice ! No bo przeciez np. nie powiem mojej ukochanej, iż marze o sexie z Nikol Kidman - bo zrobi sie jej przykro !
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 04 lis 2008, 08:26

Hmmm, jeżeli sama się nie zorientowała, to już za późno na przyznawanie się. Ta informacja nie jest niezbędna dla dalszego funkcjonowania związku. Gorzej, jak byś powiedział, że miałeś mało kobiet, a tak naprawdę byłyby to całe tabuny.

Dlatego odpuść sobie i pozbądź się wyrzutów sumienia. Jeszcze Ci walni focha i z seksu przez np. tydzień nici. :P
Andrew pisze:szczerosc w zwiazku ? <hahaha> ma swoje tez granice !

Otóż to! Ale oczywiście wszystko w dopuszczalnych normą granicach. :)

Ale swoją drogą, zastanawiam się, co to za dziewczyna musi być, że bałeś Jej się przyznać? No chyba, że to wstyd, że Ona miała, a Ty nie. Ale mimo wszystko...
"Miarkuj złość.
Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się
Bo on za chwilę może trzasnąć"
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 04 lis 2008, 10:32

hathor pisze:Jak choćby właśnie liczba poprzednich związków, partnerów seksualnych

A czemu to jest niby taki temat tabu, czemu o tym nie ??
Awatar użytkownika
pafeu
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 22
Rejestracja: 29 lis 2007, 20:12
Skąd: Olsztyn
Płeć:

Postautor: pafeu » 04 lis 2008, 10:59

Bo to drażni. Może i jestem niedojrzały, bo pewnie tak zaraz napiszesz, ale denerwowałaby mnie świadomość, że moją dziewczynę kiedyś ktoś widział nago, dotykał w taki sposób jak ja, był w niej... ;/ Lepiej o tym nie wiedzieć i żyć w spokoju, takie moje zdanie. No i od razu napiszę, że nie jest to jakaś moja obsesja, czy coś, po prostu coś, czego wolałbym chyba nie wiedzieć. Nie jest to po prostu miła wiadomość.

Do autora:

Nie mów. Raz podjąłeś decyzję, że jej nie powiesz, to teraz ponieś tego konsekwencje. Żelazo nie klęka.
Ostatnio zmieniony 04 lis 2008, 11:01 przez pafeu, łącznie zmieniany 1 raz.
Żelazo nie klęka.
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 04 lis 2008, 11:49

pafeu pisze:Może i jestem niedojrzały, bo pewnie tak zaraz napiszesz, ale denerwowałaby mnie świadomość, że moją dziewczynę kiedyś ktoś widział nago, dotykał w taki sposób jak ja, był w niej... ;/


czemu ma to drażnić? :) Uzmysłów sobie prostą rzecz - oni (poprzednicy) kiedyś mieli szansę, ale ją spier.... :] Ty z nią jesteś. Z Tobą jest jej najlepiej. Ty jej dajesz bezpieczeństwo i najlepsze orgazmy. Jesteś the best. Roma locuta, causa finita. <faja>
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow

Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!

http://www.piotrlabuz.pl/
http://michalpasterski.pl/
http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 04 lis 2008, 11:54

TedBundy pisze:
pafeu pisze:Może i jestem niedojrzały, bo pewnie tak zaraz napiszesz, ale denerwowałaby mnie świadomość, że moją dziewczynę kiedyś ktoś widział nago, dotykał w taki sposób jak ja, był w niej... ;/


czemu ma to drażnić? :) Uzmysłów sobie prostą rzecz - oni (poprzednicy) kiedyś mieli szansę, ale ją spier.... :] Ty z nią jesteś. Z Tobą jest jej najlepiej. Ty jej dajesz bezpieczeństwo i najlepsze orgazmy. Jesteś the best. Roma locuta, causa finita. <faja>

Szczerze? Obaj jesteście przezabawni ;DD
Jeden ma jakieś dziecinne jazdy pt. "ktoś się bawił moją zabawką", drugi dowartościowuje się na tym, że kobiecie coś nie wyszło z poprzednim partnerem. A to taka normalka, po co dorabiać teorie? :)
Awatar użytkownika
Zaq
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 217
Rejestracja: 07 lis 2006, 22:42
Skąd: stamtąd
Płeć:

Postautor: Zaq » 04 lis 2008, 11:56

TedBundy pisze:oni (poprzednicy) kiedyś mieli szansę, ale ją spier.... :] Roma locuta, causa finita. <faja>
Równie dobrze to ona mogła tą szansę spier... zmarnować.

TedBundy pisze:Roma locuta, causa finita. <faja>
Pisz po polsku, bo Księżycówka nie zrozumie [:D]
"Znacznie lepiej poruszać się po tej drodze z piwem i chipsami w ręku, z dużą ilością seksu i nad grób dotrzeć wycieńczonym i zużytym, ale z okrzykiem: Było warto! Cóż to była za wspaniała podróż!"
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 04 lis 2008, 11:59

TedBundy pisze:kiedyś mieli szansę, ale ją spier.... :]

Większość moich byłych swoje szanse wykorzystała i to świetne

Zaq pisze:TedBundy napisał/a:
Roma locuta, causa finita. <faja>
Pisz po polsku, bo Księżycówka nie zrozumie [:D]

a daj mu spokój, dorwał translator to szpanuje i się Księżycówka nie zasłaniaj
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 04 lis 2008, 12:01

facet świadomy swojej wartości nie będzie się roztkliwiał jak, nie przymierzając, liberal pussy :)
Większość kompleksów, które dawno temu sobie wmawiałem, była z d.... wyjęta. I śmieszna. Kiedy w pełni zdałem sobie z tego sprawę, to był przełom. Żadnych ograniczeń, kompleksów, bredni typu pyłek ulotny na wietrze, marności nad marnościami itp idiotyzmów, jakie tutaj też mogę od czasu do czasu poczytać.

Zaq pisze:Pisz po polsku, bo Księżycówka nie zrozumie


wstyd swoją drogą, w pewnym wieku nie znać pewnego kanonu, otrzaskania.
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow



Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!



http://www.piotrlabuz.pl/

http://michalpasterski.pl/

http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Mona » 04 lis 2008, 13:24

Oczywiście, że powiedzieć :)
Takiego kłamstwa nierozumiem jednak <hmm> Teraz to już nieważne...
shaman pisze:Jak coś w życiu przeszkadza, to trza to naprawić.

Dokładnie, a nawet nie tylko dlatego, ale dlatego, że ona zobaczy, iż Autor chce naprawić to, że skłamał.
Czy wybaczy... Na pewno. Co zrobi z tym dalej... Nie wiem, nie znam jej :)
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"

Joe Cocker
Awatar użytkownika
pafeu
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 22
Rejestracja: 29 lis 2007, 20:12
Skąd: Olsztyn
Płeć:

Postautor: pafeu » 04 lis 2008, 13:40

TedBundy pisze:Większość kompleksów, które dawno temu sobie wmawiałem, była z d.... wyjęta. I śmieszna. Kiedy w pełni zdałem sobie z tego sprawę, to był przełom. Żadnych ograniczeń, kompleksów, bredni typu pyłek ulotny na wietrze, marności nad marnościami itp idiotyzmów, jakie tutaj też mogę od czasu do czasu poczytać.


Otóż to. Powoli u mnie dzieje się coś identycznego. Byle tylko nie poszło za daleko..


zaraz dostanę etykietkę Teda juniora, tak często się z nim zgadzam <banan>
Żelazo nie klęka.
Awatar użytkownika
Zaq
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 217
Rejestracja: 07 lis 2006, 22:42
Skąd: stamtąd
Płeć:

Postautor: Zaq » 04 lis 2008, 14:14

pafeu pisze:Byle tylko nie poszło za daleko..
Jak to za daleko? Walki z kompleksami nigdy za wiele.

pafeu pisze:zaraz dostanę etykietkę Teda juniora, tak często się z nim zgadzam <banan>
Odpada. Tą posadkę już dawno zaklepał sobie Augusto.
Ostatnio zmieniony 04 lis 2008, 14:15 przez Zaq, łącznie zmieniany 2 razy.
"Znacznie lepiej poruszać się po tej drodze z piwem i chipsami w ręku, z dużą ilością seksu i nad grób dotrzeć wycieńczonym i zużytym, ale z okrzykiem: Było warto! Cóż to była za wspaniała podróż!"
Awatar użytkownika
pafeu
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 22
Rejestracja: 29 lis 2007, 20:12
Skąd: Olsztyn
Płeć:

Postautor: pafeu » 04 lis 2008, 14:35

Za daleko, czyli do takiego stopnia, że mi sie popier*** w bani i będę uważał wszystko co robię za idealne, miał dosłownie zero kompleksów i miał siebie za niewiaomo kogo.

Dlatego to, co napisałeś to w skrócie to samo, co chciałem przekazać.
Żelazo nie klęka.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 04 lis 2008, 19:59

TedBundy pisze:wstyd swoją drogą, w pewnym wieku nie znać pewnego kanonu, otrzaskania.
Powiedział facet charczący za okno i chwalący się tym na forum. <niewiem>
Wydaje mi się, ze moja osoba nic do tematu tutaj nie ma więc Zaq zamknij z łaski swojej odpowiednik aparatu mowy.
Zaq pisze:Odpada. Tą posadkę już dawno zaklepał sobie Augusto.
On jest wiernym Toudim.
lollirot pisze:Jeden ma jakieś dziecinne jazdy pt. "ktoś się bawił moją zabawką", drugi dowartościowuje się na tym, że kobiecie coś nie wyszło z poprzednim partnerem. A to taka normalka, po co dorabiać teorie? :)
Bo z powodu nieistniejących kompleksów, których się wyzbyli nie są w stanie w zwyczajnej formie tego przełknąć. Żenujące.

[ Dodano: 2008-11-04, 20:52 ]
Zaq pisze:Chyba uderzyłem w czułe miejsce.
Nie dosięgasz. :) Po prostu to nic do topu nie ma. Mogę być przykładam, nawet negatywnym, ale z sensem! :)
Sasa
Bywalec
Bywalec
Posty: 58
Rejestracja: 12 paź 2004, 12:43
Płeć:

Postautor: Sasa » 05 lis 2008, 17:45

Powiesz bedzie zle nie powiesz pogryzie cie sumienie

A dopiero beda jazdy jak ona sie zacznie z ciekawosci i dla zartu wypytywac jakie byly te porzednie partnerki...
Awatar użytkownika
hathor
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 298
Rejestracja: 17 wrz 2006, 19:36
Skąd: ***
Płeć:

Postautor: hathor » 05 lis 2008, 18:30

Sasa pisze:A dopiero beda jazdy jak ona sie zacznie z ciekawosci i dla zartu wypytywac jakie byly te porzednie partnerki...

Takie pytanie można zbyć tekstem "Nie jest ważne to, co było. Ważne jest to, co jest teraz. Z tobą". I tyle. Żadnej dalszej dyskusji.
Awatar użytkownika
Jawka
Weteran
Weteran
Posty: 1046
Rejestracja: 13 maja 2006, 14:14
Skąd: innąd
Płeć:

Postautor: Jawka » 05 lis 2008, 20:22

Ja odpowiadam z perspektywy przeciętnej kobiety (czytaj: nie cieszącej się z bujnego zycia erotyczno/uczuciowego swego partnera, mającej delikatne skłonności do chęci bycią "Tą" jedyną we wszystkich espektach bycia razem). Otóż przeciętne niewiasta nie chce mieć doświadczonego w tej kwestii mężczyzny, owszem- super, żeby potrafił postępowac z płcią przeciwną i wprowadzać kobietę w ekstatyczne stany w przeciągu 2 minut.... ale nie za taką cenę. Niech nawet palnie jakies głupstwo od czasu do czasu, niech nawet rozpala mnie w 4 minuty nie 2.... byle był mój :) a nie jakies Zosi, Krysi, Aśki, Kaśki, Małgoni itd, itd... a jak tych Zoś było więcej niż 10 to kwestia uporania się w przeszłością partnera oddala się w czasie.
To napisałam ja- kobieta o przeciętnie rozwiniętej duchowości, nie posiadająca złóż empatii w stosunku do byłych partnerek potencjalnych moich mężczyzn.
Reasumując: myślę, że będzie to dla niej dobra wiadomość.... 8)
"(...) pomyśl... co za głupiec z niego-
mówi, że umiera z mego powodu....
zupełnie jakbym była chorobą"

Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Mona » 05 lis 2008, 22:50

Jawka pisze:i wprowadzać kobietę w ekstatyczne stany w przeciągu 2 minut....

Za szybko, bo gdzie czas na przeżycia? :D
Ale do rzeczy...
Jawka pisze:myślę, że będzie to dla niej dobra wiadomość....

Ta o tym, że była piewsza, czy o tym, że kłamał? ;)
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"



Joe Cocker
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 06 lis 2008, 07:50

Jawka pisze:myślę, że będzie to dla niej dobra wiadomość....


Myslisz ? Ty ! a inna moze myslec calkiem coś innego ! oczywiscie tego pod uwagę nie wziełaś ... i pomine co takiego .
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Jawka
Weteran
Weteran
Posty: 1046
Rejestracja: 13 maja 2006, 14:14
Skąd: innąd
Płeć:

Postautor: Jawka » 06 lis 2008, 15:34

Mona pisze:Ta o tym, że była piewsza, czy o tym, że kłamał?
o tym, że była pierwsza :)

Andrew pisze:Myslisz ? Ty ! a inna moze myslec calkiem coś innego ! oczywiscie tego pod uwagę nie wziełaś ... i pomine co takiego .
Zawsze trzeba tłumaczyć jak krowie na granicy....
napisałam wyraźnie: piszę jako przeciętna kobieta....
to forum, miejsce na wypowiedż innych niewiast- tych z grup "emapatycznych bardziej" też jest miejsce :]
"(...) pomyśl... co za głupiec z niego-
mówi, że umiera z mego powodu....
zupełnie jakbym była chorobą"

Awatar użytkownika
shaman
Weteran
Weteran
Posty: 2261
Rejestracja: 16 cze 2005, 15:30
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: shaman » 06 lis 2008, 20:54

Dzindzer pisze:A czemu to jest niby taki temat tabu, czemu o tym nie
Bo nie z wszystkimi o tym można. Z kim można z tym można, z kim nie - lepiej nie. Ludziom się wiele naturalnych rzeczy w głowach nie mieści. Trzeba z tym żyć lub walczyć z całym światem. To pierwsze lepsze.

Jawka pisze:Zawsze trzeba tłumaczyć jak krowie na granicy....
napisałam wyraźnie: piszę jako przeciętna kobieta....
to forum, miejsce na wypowiedż innych niewiast- tych z grup "emapatycznych bardziej" też jest miejsce

No tak, bo przecież Ty swoją postawą reprezentujesz całą grupę <hahaha> Oj dziecko moje drogie... <glaszcze>
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 07 lis 2008, 18:57

Jawka pisze:Reasumując: myślę, że będzie to dla niej dobra wiadomość.... 8)

ja tez sie z tym zgadzam.

A odpowiedz na pytanie, oczywiscie, ze powiedziec. Skoro zaczelo Ci to klamstwo przeszkadzac, to poki nie rozwiazesz sytuacji, przeszkadzac Ci bedzie. Powinna zrozumiec jak wytlumaczysz jej dlaczego sklamales.
kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta możliwość nie może być pewnością.
Awatar użytkownika
Joasia
Weteran
Weteran
Posty: 998
Rejestracja: 22 sty 2006, 21:17
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Joasia » 09 lis 2008, 14:55

Też jestem za tym, żeby autor powiedział prawdę.
Kto wie, może ona niedługo zada mu jakieś pytanie o te byłe dziewczyny, czy o coś z tymi poprzednimi razami wspólnego, i co? Ma dalej brnąć w kłamstwo? To już bez sensu będzie.
Obrazek
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 09 lis 2008, 16:11

nie ! powie ze nie chce na ten temat mówic i tyle ! a co to jakis obowiazek ma sie spowiadac ? jest cos takiego jak prywatnosc
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 287 gości