ZAZDOŚĆ

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

zazdrośnica
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 01 paź 2008, 17:01
Skąd: niebo
Płeć:

ZAZDOŚĆ

Postautor: zazdrośnica » 01 paź 2008, 18:59

Mam poważny problem jestem bardzo zazdrosna o męża , rujnuje nam to życie boje się,że odejdzie bo dłużej tego nie wytrzyma.W każdej kobiecie widzę swoją rywalkę.Ciągle podejrzewam go o zdradę .Prawda jest taka ,że mój mąż lubi towarzystwo kobiet .
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 01 paź 2008, 19:13

Jeśli wpiszesz w wyszukiwarkę na dole strony słowo "zazdrość" otrzymasz 133 tematy o tym. Po co zakładasz następny?
Na tak opisany problem mogę odpisać tylko jedno:
zazdrośnica pisze:jestem bardzo zazdrosna o męża

zazdrośnica pisze:W każdej kobiecie widzę swoją rywalkę.Ciągle podejrzewam go o zdradę .
To przestań!
tylkojawiemkto
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 17
Rejestracja: 24 paź 2005, 10:49
Skąd: Miasteczko
Płeć:

Postautor: tylkojawiemkto » 01 paź 2008, 19:15

Mam ten sam problem...Co prawda nie jestem mężatką, lecz jestem w stałym związku. Wydaje mi się, że jestem kobietą przecietną, mój facet natomiast jest bardzo przystojny (nie jest to moja opinia). Często widzę, że gdy jesteśmy na imprezie czy w miejscu publicznym dziewczyny na niego patrzą. Z jednej strony jestem dumna z tego powodu, ze wybrał własnie mnie, ale z drugiej strony mysle, ze gdy wyjdzie beze mnie to od razu jakas sie przyplacze. ..meczy mnie to :(
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 01 paź 2008, 19:31

Księżycówka ma racje ten problem był wałkowany wieeele razy. Poczytajcie sobie bo na takie ogólniki jakie tu wypisałyście nie dostaniecie innych rad niż te z tamtych tematów
Awatar użytkownika
zet
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 132
Rejestracja: 29 paź 2006, 12:42
Skąd: internet
Płeć:

Postautor: zet » 01 paź 2008, 19:32

ojjjjjjjjjjjjjjjjjj
strasznie denerwuje mnie zazdrosc w takim wydaniu
kazdy jest zazdrosny, ale jesli juz jestes nie okazuj tego i nie rob awantury o "gole dupy w tv", "ogladanie sie za dupami na ulicy" i chora zazdrosc o kazdy sms, tel. czy cokolwiek
to jest serio dobry powod do rozstania, a jesli bedzie chcial zdradzic to i tak nie upilnujecie partnera i nie ma znaczenia kobieta czy facet censored
Nie bierz zycia na serio - i tak nie wyjdziesz z niego zywy
Awatar użytkownika
Daisy
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 99
Rejestracja: 05 gru 2005, 13:34
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Daisy » 01 paź 2008, 20:46

Zazdrosny = zakompleksiony ? Dziewczyny.... Wezcie wy idzcie na solarke... do kosmetczki... i se pomyslcie...ze jestescie zajebiste.... i co ma byc to bedzie.... a jak juz was zostawi to tego kwiata to pol swiata ;) i znajdzie sie moze lepszy :) nie popadajmy w paranoje i obsesje :)
"Największą karą dla kłamcy jest nie to, że ktoś mu nie wierzy,
ale to, że on sam nie potrafi uwierzyć nikomu."
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 01 paź 2008, 21:40

Najlepiej sie nie angazowac zbytnio emocjonalnie, to i takich problemow nie bedzie. Milosc i zazdrosc to najgorsze narkotyki w zyciu czlowieka.
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 01 paź 2008, 22:10

TFA pisze:Najlepiej sie nie angazowac zbytnio emocjonalnie

Jak można się zbytnio nie angażować emocjonalnie w związek, w miłość, w małżeństwo? O czym Ty w ogóle piszesz?
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Awatar użytkownika
Adaś38
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 143
Rejestracja: 17 cze 2008, 11:49
Skąd: ten pomysł?
Płeć:

Postautor: Adaś38 » 01 paź 2008, 22:27

TFA pisze:Najlepiej sie nie angazowac zbytnio emocjonalnie, to i takich problemow nie bedzie.

Lepiej mieć takie problemy niż wpisywać się w wątku: kto jest samotny niech się wpisze, czyż nie? :)

Milosc i zazdrosc to najgorsze narkotyki w zyciu czlowieka.

No to w takim razie muszę powiedzieć: I love drugs!!
Jak się popieści to się zmieści
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 01 paź 2008, 22:29

Adaś38 pisze:Lepiej mieć takie problemy niż wpisywać się w wątku: kto jest samotny niech się wpisze, czyż nie?

Nie :) Nie pasuje mi ani bramka nr 1, ani nr 2 :]
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Awatar użytkownika
shaman
Weteran
Weteran
Posty: 2261
Rejestracja: 16 cze 2005, 15:30
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: shaman » 02 paź 2008, 00:09

zazdrośnica pisze:Mam poważny problem jestem bardzo zazdrosna o męża , rujnuje nam to życie boje się,że odejdzie bo dłużej tego nie wytrzyma.W każdej kobiecie widzę swoją rywalkę.Ciągle podejrzewam go o zdradę .Prawda jest taka ,że mój mąż lubi towarzystwo kobiet .

Kogo to obchodzi?

tylkojawiemkto pisze:Mam ten sam problem...
Kogo to obchodzi?
tylkojawiemkto pisze:mój facet natomiast jest bardzo przystojny (nie jest to moja opinia).

Przeczytaj to na głos, sama sobie. Uśmiejesz się jak nigdy.

Na przewałkowane problemy w postach zredagowanych bez udziału pytajnika są tylko dwie odpowiedzi.

Pierwsza: zacznij myśleć.
Druga: make love, not peace.

Nie wiem już sam która inteligentniejsza.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 02 paź 2008, 08:14

Jesli masz jak podajesz lat 38 to jzu nic ci nie pomoze , ani nie uratuje , chyba ze około 55 lat dopiero . Wymagasz od małoletnich ludzi odpowiedzi na Twój problem ? Oni mogą napisac rówieśnikom coś w temacie , Tobie juz nie .
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 409 gości