jak się odwdzięczyć

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
nie_zapominajka
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 73
Rejestracja: 05 lip 2006, 15:56
Skąd: z piekła
Płeć:

jak się odwdzięczyć

Postautor: nie_zapominajka » 03 sty 2008, 11:48

Swoją drugą połówkę znalazłam 3 lata temu. Z dnia na dzień jest coraz piękniej. Mamy plany na przyszłość, które realizujemy.
Ostatnio życie rzuciło mi kłody pod nogi, miałam problemy z pracą i mega załamkę z tego powodu. Moja Połówka zachowała się najcudowniej w świecie!

Było zmęczenie psychiczne, brak kasy na nasz wspólny kącik a On ze wszystkich sił mnie wspierał. Starał się żeby niczego mi nie zabrakło, kupował nawet kosmetyki, że nie wspomnę o innych codziennych rzeczach. Oprócz tego, że nie pozwalał się zamartwiać o rachunki to sprawiał kosztowne niespodzianki. Nawet za prezent dla siebie sam zapłacił - bo mi akurat wyczerpał się limit:( Szok przy kasie, chciałam kupić prezent, nawet nie drogi a tu zablokowali kartę. Było mi przykro, bo chciałm żeby był ode mnie. Ale On powiedział: nie ma twoje - moje, jest nasze.

W sumie to chciałabym mu się jakoś odwdzięczyć, pokazać że doceniam co zrobił i robi dalej (na szczęście powoli mi się układa finansowo). Wiem, że Jemu nie zależy na drogich prezentach. Na takim okazywaniu uczuć.

Chciałabym dać coś prosto z serca. Była juz kolacja, wie że bardzo Go kocham, jest ważniejszy ode mnie samej. Jednak chciałabym mu zrobić jakąś miłą niespodziankę, żeby wywołać uśmiech na buźce;)

zapodajcie jakiś pomysł, może choć w kilku procentach się przydadzą.

Pozdrawiam,
niezapominajka
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 03 sty 2008, 11:57

Jeśli macie razem spędzić życie, z pewnością nadarzy się okazja do pokazania mu, że Ty też jesteś wsparciem. Moim zdaniem dziękuję, ew. ta kolacja wystarczą. W końcu jesteś jego kobietą, więc zasługujesz na wsparcie w trudnych chwilach :)
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: Imperator » 03 sty 2008, 12:00

Jeśli niespodzianka, to symboliczna, drobna, nie musi być z przepychem. Ważne, żeby trafiona dobrze. :)
Ma być symbolem wdzięczności i tyle.
Zresztą, podziękowaniem dla niego był Twój uśmiech i radość. I jego duma, że mógł pomóc. 8)
Żyję tym co czuję, z życia biorę to, co mi smakuje.
Szukam i znajduję. Nie dołuję, kiedy mi brakuje.
Lubię, siebie lubię, co chcę robię i co myślę mówię.
Prostą idę drogą i niczego już nie boję się.
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 03 sty 2008, 14:05

Nie rozumiem jak po 3 latach można nie być w stanie samemu coś wymyślić :>

Chcesz dać coś prosro z serca - pomyśl i daj. Prosta sprawa.
kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta możliwość nie może być pewnością.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 03 sty 2008, 14:55

nic nie dawaj - ja bym to zle odebrał , a skoro on jest taki jak jest i opisujesz go , to widzi jak odbierasz to co zrobił i to jest dla niego nagrodą !
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
nie_zapominajka
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 73
Rejestracja: 05 lip 2006, 15:56
Skąd: z piekła
Płeć:

Postautor: nie_zapominajka » 03 sty 2008, 15:29

hey:)

widze że macie podzielone zdania, jeden by coś dał inny odwdzięczał sie drobnymi gestami nacodzień.

co do wymyślenia samej...hmm ciężko a wydawałoby się że mam wielką wyobraźnie:/
chciałabym Go czymś miłym zaskoczyć:)
niezapominajka
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 03 sty 2008, 15:31

nie_zapominajka pisze:chciałabym Go czymś miłym zaskoczyć:)

To zrób to, ale nie w ramach odwdzięczania się :-)
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 03 sty 2008, 15:32

lollirot pisze:To zrób to, ale nie w ramach odwdzięczania się :-)

no właśnie, tak po prostu :)
jestem zdania, że jak się ma ochotę coś miłego dla kogoś zrobić to należy tak właśnie zrobić :)
kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta możliwość nie może być pewnością.
Awatar użytkownika
nie_zapominajka
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 73
Rejestracja: 05 lip 2006, 15:56
Skąd: z piekła
Płeć:

Postautor: nie_zapominajka » 03 sty 2008, 15:36

lollirot pisze:To zrób to, ale nie w ramach odwdzięczania się :-)


wiesz masz rację, to nie powinno być w ramach odwdzięczenia się ale tak po prostu:)

chyba mam mały pomysł:)
niezapominajka
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 03 sty 2008, 15:37

a skąd On w tym momencie w tej zaistnialej sytuacji bedzie wiedzial ze robi to ot tak , a nie z odwdzieczenia sie ? zatem jak pisalem - nie rób nic ! ale to moje zdanie , słuchac innych też mozesz
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
nie_zapominajka
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 73
Rejestracja: 05 lip 2006, 15:56
Skąd: z piekła
Płeć:

Postautor: nie_zapominajka » 03 sty 2008, 16:01

Andrew ;) to nic złego, zazwyczaj spędzamy wieczory przy tv albo w towarzystwie innych. Myślę, że taka mała przyjemność, przygotowanie kolacji, kąpieli z pianą czy masaż to fajny gest i sprawi mu przyjemność...przy tym wszytskim będzie wiedział, że robie to nie z wdzięczności tylko z miłości.
hmmm?
niezapominajka
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 03 sty 2008, 16:07

No to w czym jest problem jak i ten temat !? czy potrzebowalas tego co zrobił by byc taka jaką teraz za przyczyną zaistnialego zdarzenia które opisujesz chcesz byc ??
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
nie_zapominajka
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 73
Rejestracja: 05 lip 2006, 15:56
Skąd: z piekła
Płeć:

Postautor: nie_zapominajka » 03 sty 2008, 16:30

Andrew większego problemu nie ma!
jesli jest się z kimś jakiś czas to czerpie się z pomysłów i czasem ich brak.

po prostu pytam: jak komuś zrobić przyjemność, jak zaskoczyć a nie czy się odwdzięczać. Czasem mam takie wrażenie, że zbyt mało z siebie daję, - chcę to naprawić, zrobić przyjemność człowiekowi, który wiele dla mnie znaczy. A to zdarzenie: kiedy ktoś wyciąga Cię z dna...no może i potrzebowałam, choć zła raczej nie byłam, chcę być lepsza. Widzisz w tym coś złego?
niezapominajka
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 03 sty 2008, 16:36

nie_zapominajka pisze:po prostu pytam: jak komuś zrobić przyjemność, jak zaskoczyć a nie czy się odwdzięczać.

bardzo przepraszam, ale wczesniej w pierwszym poscie piszesz tak

nie_zapominajka pisze:W sumie to chciałabym mu się jakoś odwdzięczyć, pokazać że doceniam co zrobił i robi dalej

zatem wybacz ...
na Twe pytanie odpowiadam - nie nie widze w tym nic zlego, chyba sie nie rozumiemy <browar>
Awatar użytkownika
nie_zapominajka
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 73
Rejestracja: 05 lip 2006, 15:56
Skąd: z piekła
Płeć:

Postautor: nie_zapominajka » 03 sty 2008, 16:53

Masz rację chciałabym się odwdzięczyć za to że był przy mnie w tych złych momentach, że się opiekuję. nawet jeśli jesteśmy razem nacodzień. Przecież się tego nie wypieram. Stwierdzilam jedynie, że 'W sumie to chciałabym mu się jakoś odwdzięczyć' - jednak nie słowem ale czynem. A nie czy powinnam tylko jak.

Myśle, że będąc z drugą osobą powinno się jej sprawiać małe przyjemności...i prasowanie czy zrobienie kanapki do pracy to tak na codzień, kiedy ktos jest zmęczony po prostu wyręczyć go w tym ale od czasu do czasu zrobić coś więcej. Zwłaszcza jesli to jedyna osoba, która podaje Ci rękę.
niezapominajka
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 03 sty 2008, 16:57

wiesz co ? uwazaj - bo ostatnio widzialem dziewczynkę, która tak kochała swego króliczka i tak go mocno tuliła, ze go po prostu udusiła ! <browar>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
nie_zapominajka
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 73
Rejestracja: 05 lip 2006, 15:56
Skąd: z piekła
Płeć:

Postautor: nie_zapominajka » 03 sty 2008, 17:18

<jestok> brawo jestem pod wrażeniem:)
ale nie obawiaj się ród męski nie wyginie, bo człowiek to nie króliczek, a kobiety to nie dziewczynki i mają umiar we wszystkim.
Ale dzięki, że wyraziłeś swoje zdanie
niezapominajka
Awatar użytkownika
Hyhy
Weteran
Weteran
Posty: 2611
Rejestracja: 29 mar 2004, 01:41
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hyhy » 03 sty 2008, 17:36

wez go w miejsce o ktorym zawsze marzyl jesli takie jest lub wybierz sie gdzies z nim gdzie chcial dawno isc a np nie mial czasu. Ja to bym sie cieszyl gdyby mi kobieta przyniosla 2 bilety (dla mnie i dla niej zeby bylo jasne) na mecz hokeja z ligi NHL :))
"Jest taka cierpienia granica, za ktora sie usmiech pogodny zaczyna...Hyhy "

hyhy e(L)o :)
Awatar użytkownika
nie_zapominajka
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 73
Rejestracja: 05 lip 2006, 15:56
Skąd: z piekła
Płeć:

Postautor: nie_zapominajka » 03 sty 2008, 17:43

dzięki miło się czyta jak Wam, Facetom sprawia się małe przyjemności;)
niezapominajka
Awatar użytkownika
Nemezis
Weteran
Weteran
Posty: 928
Rejestracja: 22 maja 2007, 00:40
Skąd: Dziki Wschód
Płeć:

Postautor: Nemezis » 03 sty 2008, 19:50

Imperator pisze:Jeśli niespodzianka, to symboliczna, drobna, nie musi być z przepychem. Ważne, żeby trafiona dobrze. :)

zgadzam sie :)
ewentualnie cos wlasnorecznie zrobionego
ja takie rzeczy najbardziej lubie - bo sa od serca i trzeba wlozyc w nie troszke swojej pracy (ostatnio na urodziny dostalam kolczyki robione przez mojego Chlopca :D )
a Ty mozesz mu np. kupic mala poduszke i cos specjalnego na niej wyszyc :)

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 300 gości