Ideał mężczyzny

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Ideał mężczyzny

Postautor: mariusz » 28 sty 2004, 08:24

Ideał mężczyzny....

SŁUCHAM CO PANIE MAJĄ DO POWIEDZENIA NA TEN TEMAT :wink:


pozdrawiam...
Bańka

Postautor: Bańka » 28 sty 2004, 10:07

Ideał? Dla mnie idealnym będzie ten którego będe kochać mocno, mocno, który będzie dawał mi powody, abym go nienawidziła, a za chwile uwielbiała. Kto mimo wszystko będę zawsze wiedzieć, że zawsze będzie ze mną, a on będzie wiedział, że ja na zawsze będę jego, a jednocześnie wciaż będziemy dawać sobie kolejne zadania, że poraz któryś będziemy musieli sie zdobywać. Ktoś kto będzie mnie słuchał i rozumiał, streszczał moje chaotyczne myśli, wzruszał. Będzie mi dawał wolna ręke, a zaraz okaże swoja zazdrość. Ktoś z kim można leżeć bez słowa, ktoś kto będzie mnie motywował, a czasami nie pozwolił na mobilizacje. Ktoś w kogo będę wstanie uwierzyć, ktoś w kogo nie będę musiała wątpić i będzie mi mówił, że nie mam robic tego co źle czynie.
A tak pozatym :lol: wysoki, ciemne włosy, moga być dłuższe, silne ręcę, wielkie mokre dłonie, to coś i spojrzenie, ten błysk w oczach... itd itp :wink:
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 28 sty 2004, 11:27

Piszac Wielkie mokre dlonie" mialas na mysli to ze szybko beda sie pocic?? :lol:
Moze mariusz zmienisz tytul Topicu i dodasz "i ideal kobiety" lub cos takiego to bedzie mozna szerzej podyskutowac, bo ja np idealu faceta nie mam i nie bede miec :lol: Ale kobiety...
Bańka

Postautor: Bańka » 28 sty 2004, 13:02

Fakt, róznie sie kojarzy, ale rzeczywiscie chodziło mi o to, że szybko sie beda pocić :D , bardzo lubie mokre dłonie, zwłaszcza jak sie denerwuje, krepuje, to jest dla mnie rodzaj komplementu :wink:

I tez z chęcia poczytam, co do powiedzenia o swoich ideale maja panowie, choć mam nadzieje ze sie nie przeraze, ze o charakterze tez cos napomnicie ;)
Awatar użytkownika
Bańka
Bywalec
Bywalec
Posty: 39
Rejestracja: 28 sty 2004, 14:57
Skąd: Poznań
Płeć:

Postautor: Bańka » 29 sty 2004, 11:19

Oj nie potrzebnie wspominałam o tym charakterze :lol: , bo panowie chyba sie wystraszyli :wink:
Chcesz przeczyć mój artykuł o poduszkach ortopedycznych? Zapraszam tutaj: http://www.sissel.com.pl/webpage/korzysci-ze-stosowania-poduszki-ortopedycznej.html.
jolaaaa20

Postautor: jolaaaa20 » 29 sty 2004, 14:31

hmmmmm - moge pisać i pisać na ten temat ...
Powinien mieć przede wszystkim poczucie humoru, to chyba cenie najbardziej, ciekawą osobowość, najlepiej byłoby żeby posiadał jakąś pasje. Pozatym wysoki (standart), zawsze patrze na silne dłonie, ciepły głos, przenikliwe spojrzenie. Ale chyba najistotniejszą rzeczą jaką szukają dziewczyny w meższczyznach jest poczucie bezpieczeństwa. Żadna z nas na pewno nie chciałaby chodzić z jakąś ciotą, która nie potrafi stanąć w naszej obronie... - czyż nie tak dziewczyny??? :wink:
Awatar użytkownika
lizaa
Maniak
Maniak
Posty: 712
Rejestracja: 06 sty 2004, 20:53
Skąd: Poznan
Płeć:

Postautor: lizaa » 29 sty 2004, 17:37

ideal??? hmmm...przed poznaniem mojego idealu nigdy sie nie zastanawialam nad czyms takim...ktos kto wymysli sobie ideal ..moze niestety nigdy go nie znalezc..
moj Ideal jest wspanialy pod kazdym wzgledem...i za to go Kocham:)

mysle ze dla kazdej dziewczyny liczy sie cos innego...bo wiadomo: "sa gusty i gusciki"...tak wiec jednej moze podobac sie Rambo...drugiej..."wspanialy" polityk..Ryszard Kalisz..a jeszcze innej inteligetny profesorek...tu trudno cokolwiek powiedziec na ten temat...kazdy lubi co innego..
"szczescia nie kupisz gdy klopoty pietrza sie po sufit"
sallvadore
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 330
Rejestracja: 12 sty 2004, 01:02
Skąd: Trójmiasto
Płeć:

Postautor: sallvadore » 29 sty 2004, 19:47

Bańka pisze:Ideał? Dla mnie idealnym będzie ten którego będe kochać mocno, mocno, który będzie dawał mi powody, abym go nienawidziła, a za chwile uwielbiała. Kto mimo wszystko będę zawsze wiedzieć, że zawsze będzie ze mną, a on będzie wiedział, że ja na zawsze będę jego, a jednocześnie wciaż będziemy dawać sobie kolejne zadania, że poraz któryś będziemy musieli sie zdobywać. Ktoś kto będzie mnie słuchał i rozumiał, streszczał moje chaotyczne myśli, wzruszał. Będzie mi dawał wolna ręke, a zaraz okaże swoja zazdrość. Ktoś z kim można leżeć bez słowa, ktoś kto będzie mnie motywował, a czasami nie pozwolił na mobilizacje. Ktoś w kogo będę wstanie uwierzyć, ktoś w kogo nie będę musiała wątpić i będzie mi mówił, że nie mam robic tego co źle czynie.
A tak pozatym :lol: wysoki, ciemne włosy, moga być dłuższe, silne ręcę, wielkie mokre dłonie, to coś i spojrzenie, ten błysk w oczach... itd itp :wink:


I właśnie to jest Idealny związek, jeśli mnie zrozumieci dobrze. To co napisałaś to samo życie ile razy doświadczyłem tego bedąc ze swoją Kobietą!
Kinia***
Bywalec
Bywalec
Posty: 58
Rejestracja: 09 sty 2004, 11:45
Skąd: WeirdWorld
Płeć:

ideał....

Postautor: Kinia*** » 29 sty 2004, 21:44

Tak naprawdę to nigdy nie myślałam o nikim w kategoriach ideał...nie chciałam go szukać i zastanawiać się jaki mógłby być bo wiedziałam że los zaprowadzi mnie sam na trop miłości i ideału mojego serca. I jak się stało? był moim przyjacielem i dopiero po dwóch latach byłam w stanie zauważyć w nim kogoś wyjątkowego, kogos więcej niż najlepszego przyjaciela..Więc los zesłał mi rozum, miłość i ideał...I chociaż jestem jeszcze w liceum to wiem że nasze uczucie jest baardzo głębokie przede wszystkim ze względu na to że znamy się ponad 3 lata jestem bardzo bardzo szczęśliwa, tak bardzo że nie umiem tego opisać..Ale nie będę wam nudzić tylko powiem że nie warto szukac ideału bo on wpadnie na was sam i zyczę aby starczył jeden do konca życia!!! buźka -->Kinia ***
Awatar użytkownika
Dvorak
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 186
Rejestracja: 20 sty 2004, 21:38
Płeć:

Postautor: Dvorak » 29 sty 2004, 22:47

Dla mnie idealna kobieta musi spelniac 2 warunki:
1. musi byc szczera
2. musze ja kochac :)
to wystarczy ;) mavernick by the way, gratuluje zostania moderatorem ! :) tylko nie wytnij tego posta jako Off Topic :)
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 30 sty 2004, 03:17

Dzieki :D i spoko, postow poza tematem nie wycinam bo 70% wszystkich postow z forum by poszla ;) A poza tym nie mozna sztywno sie trzymac tematu bo to bez sensu. Forum jest dla ludzi, a jak oni tak chca (bo tak pisza) to oki. Tym bardziej jak glowny temat topicu sie rozwiaze w kilku postach, a dalej to juz nawiazanie do czegos innego itd. Milosc to nie komputery, tu jedno sie z drugim wiaze :d

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 320 gości