Dziwne pytanie o nasze spotkania

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

mytomy
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 04 maja 2007, 20:00
Skąd: wawa
Płeć:

Dziwne pytanie o nasze spotkania

Postautor: mytomy » 04 maja 2007, 20:09

Hej !
takie "proste" pytanko mam: powiedzcie mi co mam odpowiedzieć kobiecie, która pyta mnie czy nasze spotkania są niezobowiązujące ? Szczerze mówiąc to pierwszy raz słyszę takie pytanie i nie wiem jak mam się zachować : |
Jest nieśmiała, przez co trochę trudniej się z nią dogadać... ale chcę z nią być . Problem w tym tylko, czy się nie speszy jak jej powiem co do niej czuję : \
Co robić ?
pozdro !
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 04 maja 2007, 20:14

mytomy pisze:, która pyta mnie czy nasze spotkania są niezobowiązujące ?

a co czyujesz ??
powiedz jej co o tym myslisz, czujesz.
Awatar użytkownika
_normalna_
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 362
Rejestracja: 15 paź 2006, 16:42
Skąd: Katowice Miasto
Płeć:

Postautor: _normalna_ » 04 maja 2007, 20:14

Może nie dość się o nią starasz i ona myśli, że podchodziśz do Waszych spotkań niezobowiązująco :>
Najlepiej się zapytaj o co dokładnie jej chodzi ?? i jaki ona ma stosunek do waszych spotkań
mytomy
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 04 maja 2007, 20:00
Skąd: wawa
Płeć:

Postautor: mytomy » 04 maja 2007, 20:20

Dzindzer, co do niej czuję ? Lubię ją, na coś więcej jest za wcześnie . Ale wiem, że chcę być z nią bliżej :) Powiedzieć jej prosto z mostu ? Hm... sam nie wiem .

_normalna_, szczerze mówiąc, to dopiero jest jedno spotkanie za nami . Także, zważając na to, że jest dosć nieśmiała, nie mogłem sięna razie za bardzo wykazać ; )
Awatar użytkownika
_normalna_
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 362
Rejestracja: 15 paź 2006, 16:42
Skąd: Katowice Miasto
Płeć:

Postautor: _normalna_ » 04 maja 2007, 20:25

to może poczekaj troche, niech się dziewczyna otworzy 8) bo jak teraz wyskoczysz jej z jakimis wyznaniami to może Ci podziękowac i zwiać :>
mytomy
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 04 maja 2007, 20:00
Skąd: wawa
Płeć:

Postautor: mytomy » 04 maja 2007, 20:26

No właśnie, tego się boję : \
Ale co jej teraz odpowiedzieć ?
Awatar użytkownika
_normalna_
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 362
Rejestracja: 15 paź 2006, 16:42
Skąd: Katowice Miasto
Płeć:

Postautor: _normalna_ » 04 maja 2007, 20:28

nic jej nie mów, pytania nie było i tyle... zresztą dziwne aby na pierwszym spotkaniu już o coś takiego pytać <hmm>
mytomy
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 04 maja 2007, 20:00
Skąd: wawa
Płeć:

Postautor: mytomy » 04 maja 2007, 20:31

Hm, właściwie to trochę inaczej to wygląda... Zaproponowałem jej dziś kolejne spotkanie, a ona sms-em mi takie pytanko przysłała :|
Awatar użytkownika
_normalna_
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 362
Rejestracja: 15 paź 2006, 16:42
Skąd: Katowice Miasto
Płeć:

Postautor: _normalna_ » 04 maja 2007, 20:34

Tylko się nie wdawaj w smsowe tłumaczenie Twoich zamiarów :> a może ona ma kogoś jak o to pyta <hmm>
Awatar użytkownika
przemek21
Bywalec
Bywalec
Posty: 55
Rejestracja: 02 maja 2007, 12:33
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: przemek21 » 04 maja 2007, 20:36

Miałem takie sytuacje tak jak ty jednak to pytanie o "obiawiazujaces potkania" bylo bardziej dyskretnie mi zadawane przez kobiety (nieputaly sie wprost). Chodzi o to, że momentami czuje jakbys ją traktował jako kobiete która pragniesz zapoznać bliżej a momentami tylko jako koleżanke. Musisz sie zdecydować i wejśc głębiej bez wylewania jakichś głębszych uczuć tak jak _normalna_ napisala wyżej. po prostu otwarcie jej pokaż, że jesteś nią zainteresowany ;)

Dziwnie by postepowala gdyby poszła na spotkanie z toba skoro jest zajeta...
mytomy
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 04 maja 2007, 20:00
Skąd: wawa
Płeć:

Postautor: mytomy » 04 maja 2007, 20:56

_normalna_, nie sądzę by kogoś miała . Wiem to ze źródeł ; )

przemek21, brzmi rzeczywiście rozsądnie . Dzięki za dobrą radę : )

Tylko co ja mam jej teraz odpisać ? : P
Awatar użytkownika
_normalna_
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 362
Rejestracja: 15 paź 2006, 16:42
Skąd: Katowice Miasto
Płeć:

Postautor: _normalna_ » 04 maja 2007, 21:05

coś w stylu: jak się zobaczymy to pogadamy ;)
Awatar użytkownika
Bash
Weteran
Weteran
Posty: 1412
Rejestracja: 03 sty 2006, 20:24
Skąd: Sląsk
Płeć:

Postautor: Bash » 04 maja 2007, 21:13

Jak irtujące są kobiety które zadają takie pytania. Wydaje mi się, że Wy dziewczyny jesteście inteligentne i widzicie, że komuś zalezy na czyms więcej. Chyba, że spotykacie się z ciotą który udaje kolegę starając sie o Was :)
mytomy moim zdaniem, bezpośrednim zachowaniem spłoszysz ją. Tu potrzeba pracy i cierpliwości <browar>
Prawdę trzeba wyrażac prostymi słowami.
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 04 maja 2007, 21:21

mytomy pisze:jak mam się zachować

Temat pomiń, bo to sms. Niech takie pytanie zada Ci w żywe oczy - będzie to fajny pretekst do paru komplementów. A co potem będzie, to będzie :)
KOCHAJ...i rób co chcesz!
mytomy
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 04 maja 2007, 20:00
Skąd: wawa
Płeć:

Postautor: mytomy » 04 maja 2007, 21:28

Dzięki, zrobię tak jak mówicie : )

<browar>
Awatar użytkownika
Bash
Weteran
Weteran
Posty: 1412
Rejestracja: 03 sty 2006, 20:24
Skąd: Sląsk
Płeć:

Postautor: Bash » 04 maja 2007, 21:29

Ile macie lat ;) ?
Prawdę trzeba wyrażac prostymi słowami.
mytomy
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 04 maja 2007, 20:00
Skąd: wawa
Płeć:

Postautor: mytomy » 04 maja 2007, 21:49

17/18, a co ? :>
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 05 maja 2007, 08:02

_normalna_ pisze:bo jak teraz wyskoczysz jej z jakimis wyznaniami to może Ci podziękowac i zwiać :>

na takim etapie to chyba jednymi wyznaniami moze być stwierdzenie, ze interesujaca, fascynujaca, ze chce lepiej poznac.
Mysiorek pisze:Temat pomiń, bo to sms

a tez tak mysle, jak zapyta ciebie tak osobiscie nie za pomoca smsa to wtedy masz szxanse powiedziec cos ciekawego, cos co zaciekawi, sprawi, ze lepiej sie poczuje
17/18, a co ?

a nic, tylko widac, ze nieduzo ;)
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 05 maja 2007, 10:41

Bash pisze:Jak irtujące są kobiety które zadają takie pytania.

Irytujące bardzo, bo ja mam wrażenie,ze dziewczyna jest z tych, co lubią wszystko poganiać , stawiają faceta pod ścianą i później swoją niecierpliwością i zdesperowaniem wszystko psują.
mytomy
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 04 maja 2007, 20:00
Skąd: wawa
Płeć:

Postautor: mytomy » 05 maja 2007, 19:37

Dzindzer pisze:na takim etapie to chyba jednymi wyznaniami moze być stwierdzenie, ze interesujaca, fascynujaca, ze chce lepiej poznac.

Heh dokładnie, bo jeszcze ją spłoszę : P

Wiem, że pytanie, które zadałem jest dziwne, ale po prostu zaskoczyło mnie to, o co spytała : |
Evestrum
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 106
Rejestracja: 25 sty 2005, 09:27
Płeć:

Postautor: Evestrum » 08 maja 2007, 14:39

Dzindzer pisze:
mytomy pisze:, która pyta mnie czy nasze spotkania są niezobowiązujące ?

a co czyujesz ??
powiedz jej co o tym myslisz, czujesz.


Wow!, zwariowałaś? :D
Ja to odbieram tak, że ona chce, by to było niezobowiązujące. Więc, jak myślisz co odpowie jesli usłyszy od niego w odpowiedzi "o yezu, jak mi strasznei na Tobie zależy. Kocham Cię" ? ;)
Stary: nawet jesli Ci zalezy to kłam ile wlezie, że "nie, w żadnym razie " i staraj się po prostu by poczuła to co Ty. W przeciwnym razie po prostu spłoszysz ją, przestraszy się i pójdzie sobie w drugą stronę a Ty będzie miał doła.
Nikt mnie nie zachęca, gadać jednak będę, bo mi się tak chce, że wytrzymać nie zdolen jezdem.
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 08 maja 2007, 14:54

Evestrum pisze:zwariowałaś? :D

nie nie zwariowałam
Evestrum pisze:Kocham Cię"

tylko, ze on jej jeszcze nie kocha
Evestrum pisze:Stary: nawet jesli Ci zalezy to kłam ile wlezie, że "nie, w żadnym razie "

nie ma to jak budowanie czegos na kłamstwie, kłam uidawaj obojetnego twardziela <chory>
Evestrum pisze:W przeciwnym razie po prostu spłoszysz ją,

spłoszyc to ja moze wyznaniem na wyrost.
Evestrum
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 106
Rejestracja: 25 sty 2005, 09:27
Płeć:

Postautor: Evestrum » 08 maja 2007, 18:29

Dżindżer; mi nie chodzi o "budowanie na kłamstwie" bo sam tego nie akceptuję i nigdy nie robię ale o to, że zbyt wczesne odkrywanie się przed drugą osobą często powoduje, że jesteśmy potem postrzegani tylko przez pryzmat tego wyznania...
Przykładowo, każda propozycja spotkania, słowa, które mogą być odebrane conajmniej dwuznacznie(co nie koniecznie było zamysłem autora) są postrzegane" o nie! , ja mu przecież powiedziałam/łem, że nic z tego a on/a dalej swoje..."
Słowo "kłamstwo" pojawiło się w moim poście, bo postawiłem się w sytuacji tej dziewczyny:"Poznałam fajnego faceta, ale nie jestem pewna, czy to ten właściwy. Widzę, że jemu chyba zalezy. Lubie mieć jasność, więc pytam:"to co jest między nami to nic zobowiązującego, prawda?". Jaką wtedy odpowiedź chciała byś otrzymać?

tylko, ze on jej jeszcze nie kocha


A to tylko przykład, specjalnie przerysowany, przyznaję :)

...Jak sobie jeszcze raz przeczytałem temat do dochodze do wniosku, że przecież to w sumie prosta sytuacja i może Dzindżer ma rację, niech jej powie co czuje, tylko delikatnie, żeby jej nie spłoszyć i będzie dobrze :)

Pozdrawiam!
Nikt mnie nie zachęca, gadać jednak będę, bo mi się tak chce, że wytrzymać nie zdolen jezdem.
Awatar użytkownika
joj_sport87
Maniak
Maniak
Posty: 514
Rejestracja: 03 sie 2006, 23:30
Skąd: Zamość
Płeć:

Postautor: joj_sport87 » 13 maja 2007, 17:11

hmmm a ja mam wrazenie ze to pytanie wyslane do niego, jest po prostu dyskretna wypowiedzia typu: "nie chce miec nikogo" ; "boje sie/nie chce wchodzic w jakikolwiek zwiazek z facetem"
okaze sie za jakis czas, jestem ciekaw....
Luminary - Amsterdam \o/

-----> Nakarm glodne dzieci <-----

==> Nakarm glodnego wampira <==
Awatar użytkownika
Sto-lat
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 80
Rejestracja: 13 lip 2006, 15:27
Skąd: inąd
Płeć:

Postautor: Sto-lat » 14 maja 2007, 18:41

dorabiacie ideologie do prostego pytania.

a ktoś dobrze powiedział że spotyka się po to żeby lepiej poznac i móc sensowniej określić swoje uczucia względem "wybranki"

więc powinien chyba nie wdawać się w taką dyskusję, zwłaszcza smsami, chyba że nie ma innego wyjścia x)
such a perfect day....

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 374 gości