Lęk...

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Adaś
Bywalec
Bywalec
Posty: 49
Rejestracja: 17 sie 2004, 13:42
Skąd: Stad:)
Płeć:

Lęk...

Postautor: Adaś » 04 wrz 2004, 01:40

Hmm nie wiem jak zacząć....Może tak...
Jestem z Moją kochaną dziewczyną 14 miesięcy. Mimo naszego młodego wieku:D oboje mamy po 19 lat:) Może Wam to się wyda trochę dziwne, ale jeszcze nie skonsumowaliśmy Naszego związku. Dlaczego? Kwestia wychowania, nie dojrzałość emocjonalna, kwestia bezpieczeństwa inne malutkie, choć równie ważne apsekty dotyczące tej sprawy. Teraz oboje Wiemy,że ten moment zbliża się dużymi krokami. Pewnie większośc uzna Nas za dziwaków, że tak długi czas jeszcze wytzrymywaliśmy, owszem pieszczoty, paluszki i inne tego typu sprawy sa mozna rzec na miejscu dziennym, ale jeżeli chodzi o słowo SEX dopiero teraz do tego momentu dojrzeliśmy. Boimy się, na pewno będzie to prezerwatywa, ale czy kwestia lęku nie zaburzy tej wspaniałem chwili? Co jeżeli coś pojdzie nie tak? Z jednej strony bardzo tego pragniemy, z drugiej sami wiecie. Napiszcie prawdę, jak to jest? Czy przerwatywa wystarczy?Ciągle słyszę wśród znajomych stosunek przerywany i wszytsko ok. Ludzie szczególnie młodzi mówia o tym normalnie. My nie możemy sobie tego wyobrazić. Ostatnio myslałem, czy czasem 2 prezerwatyw nie założyc:D ale wtedy chyba 2 nie będą wadliwe:) nie wiem już sam co począć...pomóżcie pozbyć sie tego PIEPRZONEGO LĘKU pozdrawiam
Na Zawsze Razem:)
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 04 wrz 2004, 02:02

Nie obraz sie, ale skoro TAK sie boisz to nie wiem czy nie warto by bylo jeszcze troche poczekac... Przerywany sobie odpusc bo sie nerwicy seksualnej nabawisz, no chyba ze chcesz zalozyc gumke i mimo to uciekac bo i tacy specjalisci sie zdarzaja ;)
Kup w aptece markowego kondomika. I niech zalozy Ci dziewczyna, bo z doswiadczenai wiem, ze jak sie tak na maksa skoncentrujesz na prezesie zeby bylo dobrze itd to... moze byc roznie :D Oczywiscie wraz z doswiadczeniem robi sie to szybciej, odruchowo wrecz i tyle sie o tym nie mysli co nie powoduje zaniku erekcji.

A poza tym to mala uwaga: tyle bylo na forum o ANTYKONCEPCJI topicow ze mogles sobie jakis wybrac i do niego sie dopisac, bo to bylo, bylo i jeszcze raz bylo!
Awatar użytkownika
Student
Weteran
Weteran
Posty: 828
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:06
Skąd: dolny ślask
Płeć:

Postautor: Student » 04 wrz 2004, 02:39

Maverick pisze:Nie obraz sie, ale skoro TAK sie boisz to nie wiem czy nie warto by bylo jeszcze troche poczekac... Przerywany sobie odpusc bo sie nerwicy seksualnej nabawisz, no chyba ze chcesz zalozyc gumke i mimo to uciekac bo i tacy specjalisci sie zdarzaja ;)
Kup w aptece markowego kondomika. I niech zalozy Ci dziewczyna, bo z doswiadczenai wiem, ze jak sie tak na maksa skoncentrujesz na prezesie zeby bylo dobrze itd to... moze byc roznie :D Oczywiscie wraz z doswiadczeniem robi sie to szybciej, odruchowo wrecz i tyle sie o tym nie mysli co nie powoduje zaniku erekcji.

A poza tym to mala uwaga: tyle bylo na forum o ANTYKONCEPCJI topicow ze mogles sobie jakis wybrac i do niego sie dopisac, bo to bylo, bylo i jeszcze raz bylo!


Z jakiego doswiadczenia to wiesz , przeciez podobno nie uprawiales jeszcze seksu?? Poza tym jak ktos kto nie mial jeszcze pierwszego razu ze swoja panna moze dawac rady w takim temacie... śmieszne troszke...
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 04 wrz 2004, 10:26

No bo pierwszego razu z moja Pania nie mialem. Co nie zmienia faktu, ze to nie przeszkadza w tym, bym juz nie mial kondomka na sobie.
Awatar użytkownika
Greyangel
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 139
Rejestracja: 29 sty 2004, 07:23
Skąd: Zgierz
Płeć:

odp.

Postautor: Greyangel » 04 wrz 2004, 11:33

Mieć gumeczkę na sobie Maverick to jeszcze nie snaczy że służyła ona Ci defacto do wykonania pewnych czynności :). Poza tym Piszesz markowe ... Wiesz Maverick na kilka gum które mi pękły to prawie wszystkie były Durexy (R) dla tego od 3 lat nie sięgam po nie nie mówię oczywiście by kupić jakieś chińskie gówno z importu.

Odp. do autora postu. Jest tylko jedna firma którą mógłbym polecić ... no dobra, dwie choć w zasadzie to drugie to taki wymóg stawiany różnym producentom np z Danii, Szwecji. W moich warunkach najlepiej sprawdziły się Unimilki, używałem Caress takich z czerwonego pudełka, nawilżanych zdaje się choć nie pamiętam dokładnie, ostatnio od roku korzystam z XXL i jestem bardzo zadowolony, jeśli Chcesz mieć trochę lepsze zabezpieczenie to polecam plemnikobójcze ale tu uwaga ... przy zastosowaniu tej prezerwatywy sex oralny raczej odpada ;) chyba że po stosunku umyjecie się. Dotyczy to środków opartych o monoxymol 9 (nie wiem czy dobrze napisałem) cholernie niedobry w smaku i Poczujesz go nawet Gdybyś ty chciał później polizać szparkę swojej pani. Drugi produkt to prezerwatywa ... (de facto :D )... posiadająca atest RFSU np. Okeido, Mamba wyprubowałem Okeido ale była zbyt sucha za to wytrzymywała dość duże naprężenia ;). Prezerwatywy RFSU są do kupienia w aptekach. Wysmęciłem się o gumkach ale o innych środkach już pisał nie będę. Zajrzyj na forum o antykoncepcji jeśli Chcesz wiedzieć więcej.
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 04 wrz 2004, 12:07

Mieć gumeczkę na sobie Maverick to jeszcze nie snaczy że służyła ona Ci defacto do wykonania pewnych czynności
Oczywiscie ze nie, ale to nie ma znaczenia, bo mi chodzilo o to ze z poczatku moga byc problemy z erekcja przy zakladaniu gumki. Nie mialo to zwiazku z pekaniem, zreszta to bez znaczenia, bo gumki pekaja naprawde rzadko, no chyba ze ktos nie umie zakladac. No moga tez peknac w sytuacji kiedy partnerka ma krociutkie i ostre wloski i przez przypadek sie przejedzie po nich prezesem... Skoro tepy paznokiec szkodzi to te wloski tym bardziej!
Awatar użytkownika
DREADMAN
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 345
Rejestracja: 03 sie 2004, 09:58
Skąd: Hotelu[;
Płeć:

Postautor: DREADMAN » 04 wrz 2004, 13:09

a mi nigdy nie pekla gumka i boshe zachowaj zeby tak bylo dalej bo ile to ja juz dzieci bym mial w tym wieku :D
pozdro :564:
Ptaszniki to Moja Pasja :D I mam Kilka nA Sprzedaz [;
agata
Weteran
Weteran
Posty: 1636
Rejestracja: 12 lut 2004, 14:31
Skąd: wielkopolska
Płeć:

Postautor: agata » 04 wrz 2004, 18:04

cóz jezeli naprawde bedziecie chcieli aby było wam dobrze to na pewno bedzie!!jezeli jest tocdla was pierwszy raz to na pewno dopiero zaczniecie roces "docierania sie" w tych sprawach i jezeli zadne z was nie bedzie szczytowac to nie znaczy to ze do siebie nie pasujecie albo ze nie ma sensu tylko ze potrzeba czasu!
jezeli idzie o prezerwatywy to spokojnie!! kup gumki w aptece(wybór jest spory) i przede wszytskim podczas stosunku nie myslcie ze gumka moze "nie wytrzymac" albo ze moze sie zsunac albo nie wiem co jeszcze!!jezeli oboje bedziecie czuli ze ten moment nadszedł to lek minie a pojawi sie wielkie pragnienie bycia ze soba!!
zycze powodzenia!
Awatar użytkownika
saint
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 325
Rejestracja: 28 lut 2004, 17:02
Skąd: daleka
Płeć:

Postautor: saint » 04 wrz 2004, 18:34

Maverick pisze:
Mieć gumeczkę na sobie Maverick to jeszcze nie snaczy że służyła ona Ci defacto do wykonania pewnych czynności
Oczywiscie ze nie, ale to nie ma znaczenia, bo mi chodzilo o to ze z poczatku moga byc problemy z erekcja przy zakladaniu gumki. Nie mialo to zwiazku z pekaniem, zreszta to bez znaczenia, bo gumki pekaja naprawde rzadko, no chyba ze ktos nie umie zakladac. No moga tez peknac w sytuacji kiedy partnerka ma krociutkie i ostre wloski i przez przypadek sie przejedzie po nich prezesem... Skoro tepy paznokiec szkodzi to te wloski tym bardziej!


sory ale gdzie ty trafiles na takie wlosy na cipce !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
mam juz swoje lata i pewne z tym doswiadczenie i jakos na takie wloski nie trafilem a musze powiedziec ze partnerka miala krociutkie i nawet bardzo krociutkie i troche dluzsze mozna powiedziec ze kazdy etap odrastania jej mialem okazje sie kochac ale na takie nie trafilem hmm
Zygam osobami nie szanujacymi cudzej prywatnosci !!!!!!!!!!!!!!
robi
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 146
Rejestracja: 06 lip 2004, 10:53
Płeć:

Postautor: robi » 04 wrz 2004, 23:11

noszę w portwelu prezesa,kurde mam nadzieje że nie sparciał:)
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 04 wrz 2004, 23:14

saint - nie mowie ze one sa ostra itd. Jednakowoz zapewne prezesa uszkodzic moga, zwlaszcza ze moze to zrobic zwykly, zazwyczaj tepy, paznokiec! I nie mowie tu o tym, ze jak w nia wejdziesz to wloski przebia prezesa, ale jak np po zalozeniu go takowy prezes bedzie mial z nimi wczesniej kontakt.
Krakers
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 20
Rejestracja: 08 mar 2004, 08:08
Płeć:

Postautor: Krakers » 05 wrz 2004, 02:44

Maverick.. w myszce sa o wiele bardziej ekstremalne warunki niz te wloski :) ..co do tematu, nie dawaj swojej dziewczynie poznac, ze sie wahasz lub masz jakies watpliwosci. Badz facet, rob wszystko z glowa i bedzie dobrze. Troche pewnosci siebie! :]
agata
Weteran
Weteran
Posty: 1636
Rejestracja: 12 lut 2004, 14:31
Skąd: wielkopolska
Płeć:

Postautor: agata » 05 wrz 2004, 11:14

Maverick a ja mysle ze gdyby włoski były takim zagrozniem dla prezerwatywy to producent pisały by na opakowaniu "tylko dla wygolonych"!! ;)
Awatar użytkownika
___ToMeK___
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 348
Rejestracja: 23 sie 2004, 22:57
Skąd: pomorze / WLKP
Płeć:

Postautor: ___ToMeK___ » 05 wrz 2004, 12:46

Jesli az tak sie boicie, to moze nie ma sensu jeszcze tego robic...

a jezeli juz, to mysle, ze na pewno warto by bylo poczekac do dni nieplodnych.
0101010001101111011011010110010101101011001000000100011101100101011100100110101101100101
-.-. .. . -.- .- .-- --- ... -.-. / .--. .. . .-. .-- ... --.. -.-- -- / -.- .-. --- -.- .. . -- / -.. --- / .--. .. . -.- .-.. .- / ---... .--.
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 05 wrz 2004, 12:47

Tylkop prawda jest taka ze jak sie czesto goli to wloski robia sie twarde i potrafia skore niezle podrapac a co dopiero delikatny lateks! Ale co ja sie bede z ekpertami klocil...
agata
Weteran
Weteran
Posty: 1636
Rejestracja: 12 lut 2004, 14:31
Skąd: wielkopolska
Płeć:

Postautor: agata » 05 wrz 2004, 19:27

Jesli az tak sie boicie, to moze nie ma sensu jeszcze tego robic...

tez tak mysle,jezeli pierwszy raz ma sie wam kojarzyc z ciagłym stresem to poczekajcie!!

maverick :)
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 05 wrz 2004, 19:33

Maverick pisze:Tylkop prawda jest taka ze jak sie czesto goli to wloski robia sie twarde i potrafia skore niezle podrapac a co dopiero delikatny lateks! Ale co ja sie bede z ekpertami klocil...

I to jest prawda !!! wszystko zalezy od rodzaju owłosienia , od gestosci włosa jego grubosci , twardosci !! Jak ma Pani sie wygoli to minetki ni rusz nie sposób po np . dwóch dniach zrobic ! :D :D :D :D :D
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 06 wrz 2004, 00:40

Parę tysięcy razy miśkowałem sie w gumkach i żadna nie pękła. Były to Unimile.
Widzę, że często tu powtarzacie się, o stresie przed ciążą. Stresik zawsze jakiś był, ale taka schiza?!
Przecież są tabletki (jakby co) ""PO" i można jeszcze wdusić Patentex oval... ale tak w ogóle to bez sensu, sex w stresie.
Guma na siebie i do dzieła.
Nie pęknie, nawet pod paznokciem!
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Adaś
Bywalec
Bywalec
Posty: 49
Rejestracja: 17 sie 2004, 13:42
Skąd: Stad:)
Płeć:

Postautor: Adaś » 07 wrz 2004, 01:05

No właśnie:) rozmawialiśmy dzisiaj trochę:)i doszliśmy do wniosku, że lęk ten może się wziąść z braku doświadczenia w tych sprawach. Ale nic trzeba się przełamać:) założe się że za jakieś pół roku będę się śmiał z tematu, który założyłem:) Jaki Lęk:) przecież to już rutyna automat:) dziekuję za odp pozdrawiam:)
Na Zawsze Razem:)
Adaś
Bywalec
Bywalec
Posty: 49
Rejestracja: 17 sie 2004, 13:42
Skąd: Stad:)
Płeć:

Postautor: Adaś » 18 wrz 2004, 21:35

No udało się mam nadzieję, że wszystko ok:) to była chwila, przeszlismy koło apteki i kupiłem Durexy Extra Safe. Nie samowite uczucie coś wspanaiłego, nigdy nie widziałem u Mojej kochanej dziewczyny takich zachowań:) Dodatkowo po napełniłem prezesa wodą i wszytsko było ok żadnej dziurki:) Chyba nic się nie stało? Prosze mnie uspokoić....teraz tylko bedę się modlił, żeby pod koniec mięsiącac był okres.....
Na Zawsze Razem:)
sallvadore
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 330
Rejestracja: 12 sty 2004, 01:02
Skąd: Trójmiasto
Płeć:

Postautor: sallvadore » 18 wrz 2004, 22:15

chryste facet to po co uprawiałeś skes?! żeby mieć teraz takiego pietra?! to bezsensu... wyluzj albo poczekaj ze zbliżeniami... :551: :556:
agata
Weteran
Weteran
Posty: 1636
Rejestracja: 12 lut 2004, 14:31
Skąd: wielkopolska
Płeć:

Postautor: agata » 19 wrz 2004, 09:09

hmmm gdybym ja z moim lubym tak sie stresowała i modliwa o okres po tym jak sie kochalismy to chyba bym zwariowała bo...czekałam na okres ponad2miesiace!! Ale po pierwsze ja zawsze miałam taakie problemy z okresem a [po drugie i to najwazniejsze bylismy pewni ze jezeli mamielismy zabezpieczenie to nic sie nie mogło stac!!
jesli masz sie stresowac za kazdym razem to moze lepiej poczekac
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 19 wrz 2004, 12:14

no wlasnie przeciez sex ma m.in. pomoc sie wyluzowac a jak Ty sie spinasz z tego powodu to zupelnie wszystko na glowie postawione :570:
soul of a woman was created below
Awatar użytkownika
sophie
Weteran
Weteran
Posty: 2726
Rejestracja: 17 maja 2004, 08:13
Skąd: Vaarsaa
Płeć:

Postautor: sophie » 19 wrz 2004, 12:17

A jesli dziewczyna sie tak zestresuje jak ty, to potem bedziecie miec niezla jazde, jak z tego wszystkiego przesunie jej sie okres...
agata
Weteran
Weteran
Posty: 1636
Rejestracja: 12 lut 2004, 14:31
Skąd: wielkopolska
Płeć:

Postautor: agata » 19 wrz 2004, 13:25

A jesli dziewczyna sie tak zestresuje jak ty, to potem bedziecie miec niezla jazde, jak z tego wszystkiego przesunie jej sie okres...

po prostu błędne koło!!

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Agnieszka i 292 gości