czy to przestępstwo???

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Jacek
Bywalec
Bywalec
Posty: 49
Rejestracja: 17 kwie 2006, 15:14
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: Jacek » 11 lis 2006, 16:49

Mnie tam w podstawówce uczyli, że dziewczynki w wieku 13-14 nie odczuwają takiego popędu seksualnego jak chłopcy w ich wieku... ale widocznie od tego czasu dużo się zmieniło.
" Nie wystarczy dużo wiedzieć, żeby być mądrym. " - Heraklit
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 11 lis 2006, 16:50

Maverick pisze:Jak zloza doniesienie do juz nie moga wycofac. Wtedy pozostaje tylko klamac.

wiec zrobiła bym to zanim by zrobili.
Nie wiem, czy taka młoda nie moga kasac zbadac ginekologicznie bez jej zgody. Jesli moga to wyjdzie, ze dziewica nie jest. w sadzie moze kłamac. a co jesli jacys zyczliwi potwierdza, ze mówiła im o seksie z tym chłopakiem.
Zreszta odejdzmy od tego sadu. Ona mieszka z rodzicami, musi układac sobie z nimi stosunki tak by zycie było znośne, jej kłamstwo moze to przekreslac. Jej facet nie biorac tego pod uwage był by chyba ostatnia swinia i egoista
Awatar użytkownika
anika
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 167
Rejestracja: 22 paź 2006, 12:29
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: anika » 11 lis 2006, 17:11

Zdajsie jak ma poniżej 16 roku życia, to do wyników badań (nawet ginekologicznych) rodzice mają wgląd.
Jeśli o mnie chodzi w wieku 14 lat o seksie nie myślałam, a nie bylo to wieki temu, tylko zaledwie 6 lat wstecz. Nie dlatego że nie wiedziałam jak, tylko nie byłam gotowa psychicznie. Uważam, że na prawdę nie ma się do czego spieszyć.
Chłopak ma 18 lat, ale jest tak samo nie poważny. Ciekawa jestem czy kiedykolwiek zastanowił sie o tym, że ona może zajść? Nie sądzę, że byłby gotowy sprostać konsekwencjom, pomijając już fakt, ze gdyby nagle pojawiło się dziecko, na pewno by musiał poniesć odpowiedzialność karną.
"Dzisiaj mnie kochasz, jutro nienawidzisz.
Dzisiaj mnie pragniesz, jutro się wstydzisz"
Awatar użytkownika
Cynik
Bywalec
Bywalec
Posty: 45
Rejestracja: 12 lip 2006, 21:43
Skąd: Festung Breslau
Płeć:

Postautor: Cynik » 11 lis 2006, 17:20

Dzindzer pisze:wiec zrobiła bym to zanim by zrobili.
Nie wiem, czy taka młoda nie moga kasac zbadac ginekologicznie bez jej zgody


Akurat im młodsza tym mniej ma do powiedzenia.

Dzindzer pisze:Jesli moga to wyjdzie, ze dziewica nie jest. w sadzie moze kłamac.


Może. Ale w sądzie siedzą cwane wygi wspomagane przez psychologa i oszukać ich nie będzie łatwo. Szczególnie jeżeli dojdzie do konfrontacj 15 letnie dziecko kontra prokurator z 30 letnim stażem.
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 11 lis 2006, 17:42

Cynik pisze:Szczególnie jeżeli dojdzie do konfrontacj 15 letnie dziecko kontra prokurator z 30 letnim stażem.

ktory nie bedzie milutki dla dziewczynki, który na pewno bedzie chciał wymóc na niej zeznania, nie martwiac sie o odbiór tego przez to dziecko. Małe szanse, ze taka dziewczyna nie podlamie sie na takim procesie i dla spokoju przez łzy nie wymknie jej sie, spałam z nim ale go kocham. a on tylko na to bedzie czekał

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 303 gości