Sydrom ,,uciekiniera"

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
paula19
Maniak
Maniak
Posty: 536
Rejestracja: 20 maja 2006, 19:33
Skąd: z nikad
Płeć:

Sydrom ,,uciekiniera"

Postautor: paula19 » 12 paź 2006, 22:30

http://zdrowie.onet.pl/1364579,2041,0,1 ... logia.html

Czytając ten artykuł olśniiło mnie. Coś mi się wydaje że z takim przypadkiem mam doczynienia. Idac za rada autora, nie odzywam się do mojego faceta. I on o dziwo cynkuje po kilka razy dziennie... :| Te chłopy sa nienomalne... Coś mi się wydaje, ze gdybym teraz odpowiedziała on by zaspokoił swoje niepokoje i wrócił do strej taktyki...


Wpisujcie swoje refleksje na temat tego zjawiska...
Awatar użytkownika
Piotrek1983
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 61
Rejestracja: 28 kwie 2006, 20:20
Skąd: z krzesła...
Płeć:

Re: Sydrom ,,uciekiniera"

Postautor: Piotrek1983 » 12 paź 2006, 22:44

paula19 pisze: Idac za rada autora, nie odzywam się do mojego faceta.


Hmm... Ja bym się wkurzył i też przestał odzywać... :D
Awatar użytkownika
paula19
Maniak
Maniak
Posty: 536
Rejestracja: 20 maja 2006, 19:33
Skąd: z nikad
Płeć:

Postautor: paula19 » 12 paź 2006, 22:50

Piotrek1983 pisze:paula19 napisał/a:
Idac za rada autora, nie odzywam się do mojego faceta.


Hmm... Ja bym się wkurzył i też przestał odzywać...


To mzoę sobie przeczytaj inny mój temat, to sie przekonasz dlaczego się do niego nie odzywam...
... każda dziewczyna powinna nosić głowę wysoko, z tego powodu, że jest kobietą, że była dla Stwórcy doskonale skończoną poprawką do spartaczonego Adama.
Awatar użytkownika
Black007_pl
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 334
Rejestracja: 27 lut 2006, 09:27
Skąd: Gliwice
Płeć:

Re: Sydrom ,,uciekiniera"

Postautor: Black007_pl » 13 paź 2006, 07:38

paula19 pisze:http://zdrowie.onet.pl/1364579,2041,0,1,,jesli_go_rozpoznasz_czym_predzej_uciekaj,psychologia.html

Czytając ten artykuł olśniiło mnie. Coś mi się wydaje że z takim przypadkiem mam doczynienia. Idac za rada autora, nie odzywam się do mojego faceta. I on o dziwo cynkuje po kilka razy dziennie... :| Te chłopy sa nienomalne... Coś mi się wydaje, ze gdybym teraz odpowiedziała on by zaspokoił swoje niepokoje i wrócił do strej taktyki...


Wpisujcie swoje refleksje na temat tego zjawiska...


A kobiety tak nie robią?
Jak się starasz, to mają Cię w d..., jak jeden dzień nie zadzwonisz, nie wyślesz smsa, to dzwonia i zaczynaja krzyczeć, że nie masz czasu dla nich, co to ma być? Co ty sobie w ogóle wyobrażasz?

Zawsze jest tak, że jak jedna strona się stara, to druga ma to w d...
Tylko, że facet, jak widzi, że tak jest, to najcześciej już ma dość tej "gry", bo to jest męczące, my jesteśmy prości nam zależy, to się staramy, wy jesteście mniej logiczne, a bardziej uczuciowe - facet musi was zaskakiwać.

Np. Jeśli przy każdym powitaniu obejmuje Cie mocno, caluje, a nastepnie zanosi do pokoju, tulac mocno i czule, to wam sie nudzi, bo to znowu to samo, ale jakby tak raz tego nie zrobil,to bylby ciekawy, bo wywolal inne uczucia niz zwykle. Z kolei facet, skoro widzi, ze on sie stara, a kobieta - przez to ,ze on sie stara - obojetnieje, dochodzi do wniosku, logicznego zreszta, ze cos tu jest nie tak, ona juz chyba nic do mnie nie czuje, wiec spoko ide na piwo z kumplami. Wtedy kobieta odczuwa te swoje inne uczucia i zaczyna sie starac, jesli logiczny facet to zauwaza, to tez zaczyna na powrot sie starac, jesli nie, bo juz ktorys raz sie tak zdarzylo, to dochodzi do wniosku, ze ma juz dosc takiej hustawki, bo ilez mozna... ?? I odchodzi.

To jest moi drodzy szybki przepis na potrawe pt: "Jak siebie mu obrzydzić w 2 tygodnie".

Pozdrawiam.
"I save all the bullets from ignorant minds
Your insults get stuck in my teeth as they grind
Way past good taste, on our way to bad omens
I decrease, while my symptoms increase "
Awatar użytkownika
larena
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 399
Rejestracja: 16 lut 2006, 21:51
Skąd: że znowu ;)
Płeć:

Postautor: larena » 13 paź 2006, 10:38

paula19 pisze: Idac za rada autora, nie odzywam się do mojego faceta. I on o dziwo cynkuje po kilka razy dziennie

uwazaj zeby nie bylo efektu odwrotnego od zamierzonego. w koncu mu sie to znudzi.
jak ktos napisal
Piotrek1983 pisze:Hmm... Ja bym się wkurzył i też przestał odzywać...

obydwie strony powinny sie starac
reaguję na magiczne dźwięki i trzaski z winylowej płyty. Bob Marley śpiewa pieśń, Niesie treść pełną miłości,
Która wypełnia cale pomieszczenie. Nie zauważam wrogich spojrzeń, Nie słyszę złych słów - Rozmyta.

http://rycerze.wp.pl/?ac=vid&vid=176166738
Awatar użytkownika
Black007_pl
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 334
Rejestracja: 27 lut 2006, 09:27
Skąd: Gliwice
Płeć:

Postautor: Black007_pl » 13 paź 2006, 13:50

larena pisze:obydwie strony powinny sie starac


Amen.
To powinni tatuować w przedszkolu chyba :D
"I save all the bullets from ignorant minds

Your insults get stuck in my teeth as they grind

Way past good taste, on our way to bad omens

I decrease, while my symptoms increase "
Awatar użytkownika
Golly Gee
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 190
Rejestracja: 14 wrz 2006, 11:12
Skąd: *b*a*h*a*m*y*
Płeć:

Postautor: Golly Gee » 13 paź 2006, 14:13

paula19,
Pula to jakaś śmieszna teoria ten artykuł. Tego nie można traktować poważnie. Lepiej się do tego nie stosuj. Może są tacy faceci, ale nie sugeruj się tym.
Każdy przypadek jest indywidulany. Ja wiem, że musi być opór, żeby był napór i chodzi tylko o utrzymanie takiej równowagi. Bez popadania w skrajności. Mam nadzieję że wiesz o co mi chodzi.
ale wkoło jest wesoło
Awatar użytkownika
unlucky_sink
Maniak
Maniak
Posty: 739
Rejestracja: 06 maja 2005, 15:42
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: unlucky_sink » 13 paź 2006, 14:20

paula19 pisze: Idac za rada autora, nie odzywam się do mojego faceta.
Po co???? Nie lepiej porozmawiać... i co znaczy to cynkuje?
"Mężczyzna kolo 30 czy 40 nie wiąże się z mlodszą kobietą dla jej jędrnego ciala i przeklutego języka. To czysta propaganda. Wiąże się z nią, by móc stać się tym,kto spieprzy jej życie." T. Parsons
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 13 paź 2006, 14:34

paulinko kochana, to nie faceci tacy sa tylko ludzie tacy sa, kobiety zachowuja sie IDENTYCZNIE, wiec bez takich mi prosze. Bo ja takie zachowania u kobiet widze na kazdym kroku, im bardziej facet je olewa, tym bardziej one sie za nim uganiaja, a jak on goni to ona olewa, zachowania klasyczne i powtarzalne na kazdym kroku. Nic mnie tak nie wkurza jak dolepianie cech ludzkich do jednej plci. To swiadczy chyba o niedojrzalosci spolecznej.
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 13 paź 2006, 14:45

TFA pisze:im bardziej facet je olewa, tym bardziej one sie za nim uganiaja

jak widze, że mnie ktos olewa, to ja olewam go
jak widze, że komus na mnie zalezy, ale nie przewraca całego zycia dla mnie, ma swoje zycie, zainteresowania to faktycznie stram sie o wzgledy tego kogos, jednak sie nie uganiam
TFA pisze:a jak on goni to ona olewa,

jak w tym gonienieu jest nachalny, to czuje sie osaczona i sie wycofuje.
TFA pisze:Nic mnie tak nie wkurza jak dolepianie cech ludzkich do jednej plci

mnie równiez, i do tego generalizowanie irytuje mnie w ten sam sposób
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 13 paź 2006, 14:48

Dzindzer pisze:jak widze, że mnie ktos olewa, to ja olewam go


zalezy o jakie olewanie chodzi :> bo jesli pod takim wzgledem jak opisuje to podpis wstreciuchy to juz zmienia postac rzeczy.
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 13 paź 2006, 14:52

TFA pisze:jak opisuje to podpis wstreciuchy to juz zmienia postac rzeczy.

ale podpis Wstreciuchy nic o olewaniu nie mówi. a o umiejetnosci zycia bez kobiety ( rozwijam to ówniez na umiejetnośc zycia bez faceta). Tak człowiek powienien umiec zyc sam, byc z kims bo chce a nie dlatego, że potzrebuje byc z kims, to desperacja zalatuje. I w takim wzgledzie sie zgadzam
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 13 paź 2006, 14:55

Hmm a ja widze w jej podpisie cos takiego, ze im bardziej jestes obojetny dla kobiet, niedostepny, tym bardziej sie uganiaja za toba, bo kobiety maja w sobie cos takiego, ze chyba ciekawosc je zzera dlaczego dany facet na nia nie leci, skoro jest taka fajna itd. :D sam to sprawdzilem w zyciu :P
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 13 paź 2006, 15:03

TFA pisze:ze im bardziej jestes obojetny dla kobiet, niedostepny, tym bardziej sie uganiaja za toba, bo kobiety maja w sobie cos takiego, ze chyba ciekawosc je zzera dlaczego dany facet na nia nie leci, skoro jest taka fajna itd.

moze jakies kobiety czy dziewczyny tak maja, mi jest to obce, znaczy przez mysl mi nie przyszła taka idea działania. Jak ktos nie jest zainteresowany, to dyskretnie staram sie go soba zainteresowac, nie działa to odpuszczam, desperatka nie jestem, a facetów i to ciekawych jest cała masa. moze za leniwa jestem na takie zdobywanie nie wiem
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 13 paź 2006, 16:43

TFA pisze: to nie faceci tacy sa tylko ludzie tacy sa, kobiety zachowuja sie IDENTYCZNIE

No ale weź pod uwagę, że artykuł oczywiście pisała kobieta. :]
soul of a woman was created below
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 13 paź 2006, 16:49

Sir Charles pisze:że artykuł oczywiście pisała kobieta.

czyli sugerujesz, że takie rady moze dac tylko kobieta :>
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 13 paź 2006, 17:22

Dzindzer pisze:
Sir Charles pisze:że artykuł oczywiście pisała kobieta.

czyli sugerujesz, że takie rady moze dac tylko kobieta :>

Ja tylko dziwię się oburzeniu TFA na bezczelną sugestię artykułu, że opisane zachowanie pozostaje wyłączną domeną facetów. Bo jesli nie, to dlaczego wyodrębniać daną grupę społeczną akurat na podstawie kryterium płci?
soul of a woman was created below
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 13 paź 2006, 17:24

Sir Charles pisze:Bo jesli nie, to dlaczego wyodrębniać daną grupę społeczną akurat na podstawie kryterium płci?

bo był na babskim portalu, dla kobiet, o ich problemie z facetami.
Awatar użytkownika
unlucky_sink
Maniak
Maniak
Posty: 739
Rejestracja: 06 maja 2005, 15:42
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: unlucky_sink » 17 paź 2006, 04:24

paula19 pisze:. I on o dziwo cynkuje po kilka razy dziennie...
co znaczy cynkuje ?????????????????????????????????
"Mężczyzna kolo 30 czy 40 nie wiąże się z mlodszą kobietą dla jej jędrnego ciala i przeklutego języka. To czysta propaganda. Wiąże się z nią, by móc stać się tym,kto spieprzy jej życie." T. Parsons
Awatar użytkownika
Black007_pl
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 334
Rejestracja: 27 lut 2006, 09:27
Skąd: Gliwice
Płeć:

Postautor: Black007_pl » 17 paź 2006, 11:36

unlucky_sink pisze:
paula19 pisze:. I on o dziwo cynkuje po kilka razy dziennie...
co znaczy cynkuje ?????????????????????????????????


Nakłada cynę na grot Lutownicy i cynkuje końcówkę kabla w celu zlutowania go z innym kablem, tudzież z częścią układu elektronicznego.

A tak serio, to jej chodziło, że daje Cynka - czyli puszcza sygnał komórką.
Ja na jego miejscu bym sobie dał spokój, po czasie...

Pozdrawiam.
"I save all the bullets from ignorant minds

Your insults get stuck in my teeth as they grind

Way past good taste, on our way to bad omens

I decrease, while my symptoms increase "
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 17 paź 2006, 12:11

Black007_pl pisze:A tak serio, to jej chodziło, że daje Cynka - czyli puszcza sygnał komórką.

nie top nie może o to chodzic, po cholere by ktos sygnał miał wysyłac, cos chce to dzwoni, albo milego smsa wysle
Awatar użytkownika
paula19
Maniak
Maniak
Posty: 536
Rejestracja: 20 maja 2006, 19:33
Skąd: z nikad
Płeć:

Postautor: paula19 » 17 paź 2006, 22:22

Dzindzer pisze:nie top nie może o to chodzic, po cholere by ktos sygnał miał wysyłac, cos chce to dzwoni, albo milego smsa wysle


Taa a jak jest za granicą? Zresztą ja nie wiem dlaczego tak ten artykuł do mnie przemówił. Moze to sprawka tego, ze znalazłam odzwierciedlenie własnej sytłacjii?? I boje się pokazać ze mi jednak zalezy, mimo że on zachowła sie jak ostatnia świnia. Ale teraz moze zaczyna rozumieć, do czego doprowadził... po prostu nie chce żeby to wszystko sie powtórzyło, ja mu serce oddaje, a ten sie na mnie wypina. W dodatku na dwa tygodnie przed wyjazdem...
... każda dziewczyna powinna nosić głowę wysoko, z tego powodu, że jest kobietą, że była dla Stwórcy doskonale skończoną poprawką do spartaczonego Adama.
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 17 paź 2006, 22:27

paula19 pisze:Taa a jak jest za granicą?

ale co te sygnały daja, nic nie daj, człowiek sie odrywa bo mysli, ze ktos dzwoni a tu dupa nie dzwoni a sygnał wysyła. To sa kurna jeszcze maile, gg, skype.
a co z zagranicy czy zagranice to juz smsa wysłac sie nie da ??
Awatar użytkownika
paula19
Maniak
Maniak
Posty: 536
Rejestracja: 20 maja 2006, 19:33
Skąd: z nikad
Płeć:

Postautor: paula19 » 17 paź 2006, 22:29

Dzindzer pisze:ale co te sygnały daja, nic nie daj, człowiek sie odrywa bo mysli, ze ktos dzwoni a tu dupa nie dzwoni a sygnał wysyła. To sa kurna jeszcze maile, gg, skype.
a co z zagranicy czy zagranice to juz smsa wysłac sie nie da


A co ty mi do cholery wyrzuty robisz?? Kuźwa to on jest winny nie ja... Dzwonił w niedziele, a tak to mi sygnały puszcza...
... każda dziewczyna powinna nosić głowę wysoko, z tego powodu, że jest kobietą, że była dla Stwórcy doskonale skończoną poprawką do spartaczonego Adama.
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 17 paź 2006, 22:35

paula19 pisze:A co ty mi do cholery wyrzuty robisz??

ja Tobie wyrzuty, ani przez chwile
czy ja pisałam, ze to Ty nie chcesz dzwonic/pisac, chodzilo mi tu o jego pisanie/dzwonienie

ale wytłumacz mi co maja na celu te sygnały
Awatar użytkownika
paula19
Maniak
Maniak
Posty: 536
Rejestracja: 20 maja 2006, 19:33
Skąd: z nikad
Płeć:

Postautor: paula19 » 17 paź 2006, 22:45

Dzindzer pisze:ja Tobie wyrzuty, ani przez chwile
czy ja pisałam, ze to Ty nie chcesz dzwonic/pisac, chodzilo mi tu o jego pisanie/dzwonienie

ale wytłumacz mi co maja na celu te sygnały


Nie ja po prostu nie ma dziś nerwów do takich bezsensownych postów... <mlotek>


A co do tematu, kiedyś miałm kolezankę która też miła idealny związek, do czasu gdyn ie poszli do łóżka... wtedy nagle coś się zaczeło psuć, facet przekreslił jednym smsem 10 miesięcy zwiazku...
... każda dziewczyna powinna nosić głowę wysoko, z tego powodu, że jest kobietą, że była dla Stwórcy doskonale skończoną poprawką do spartaczonego Adama.
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 17 paź 2006, 22:51

paula19 pisze:Nie ja po prostu nie ma dziś nerwów do takich bezsensownych postów... <mlotek>

a co jest bezsensu, to, ze ktos nie wie po cholere wysyłać sygnaly, wiec uznaj, ze jestem tepa i mi powiedz jaki sens jest w wysyłaniu tych hałasów
paula19 pisze:A co do tematu, kiedyś miałm kolezankę która też miła idealny związek, do czasu gdyn ie poszli do łóżka... wtedy nagle coś się zaczeło psuć, facet przekreslił jednym smsem 10 miesięcy zwiazku...

widac zwiazek nie był idealny :]
Awatar użytkownika
paula19
Maniak
Maniak
Posty: 536
Rejestracja: 20 maja 2006, 19:33
Skąd: z nikad
Płeć:

Postautor: paula19 » 18 paź 2006, 10:06

Dzindzer pisze:paula19 napisał/a:
A co do tematu, kiedyś miałm kolezankę która też miła idealny związek, do czasu gdyn ie poszli do łóżka... wtedy nagle coś się zaczeło psuć, facet przekreslił jednym smsem 10 miesięcy zwiazku...

widac zwiazek nie był idealny


Bo to z początku, czasem się wydaje idealny, a potem sę okzauje jakjest naprawdę...
... każda dziewczyna powinna nosić głowę wysoko, z tego powodu, że jest kobietą, że była dla Stwórcy doskonale skończoną poprawką do spartaczonego Adama.
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 18 paź 2006, 10:09

Bo to z początku, czasem się wydaje idealny, a potem sę okzauje jakjest naprawdę...

bo na poczatku czesto sie tylko wzdycha i patrzy jak by sie klapki na oczach miało. a potem wychodzi, ze ten ideał nawet chwili przy ideale nie stał, a co dopiero móić o jego idealności
Awatar użytkownika
Piotrek1983
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 61
Rejestracja: 28 kwie 2006, 20:20
Skąd: z krzesła...
Płeć:

Postautor: Piotrek1983 » 18 paź 2006, 19:33

Dzindzer pisze:
paula19 pisze:Nie ja po prostu nie ma dziś nerwów do takich bezsensownych postów... <mlotek>

a co jest bezsensu, to, ze ktos nie wie po cholere wysyłać sygnaly, wiec uznaj, ze jestem tepa i mi powiedz jaki sens jest w wysyłaniu tych hałasów


sygnał = pokazanie osobie do której go wysyłamy, że się o niej myśli mimo braku kasy lub pomysłu o czym można by porozmawiać lub napisać... Czy to takie trudne do zrozumienia??

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 336 gości