Łatwe dziewczyny...czyli....

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 06 paź 2006, 09:53

katerina pisze:A tak w ogole, to - szanowni panowie - popyt kreuje podaz

Hehe, Tedziu się skłania w stronę sterowania centralnego, które zakładało mniej więcej na odwrót. Ted... czyzby wszystko się do gospodarki sprowadzało? :D
soul of a woman was created below
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 06 paź 2006, 10:18

TedBundy pisze:Po prostu mają "parcie", wówczas naprawdę nie wybrzydzają, biorą to, co chętne, co się trafi. Byle by było, byle sobie ulżyć :]

i dla takich ludzi nie mam szacunku, zwyczajnie nie mam i juz. a jesli do tego staraja sie pokazac, ze sa lepsi od tej która ich w kiblu zaspokoiła to sa do tego mega załosni. Niczym sie nie róznia od tych panien.
Andrew pisze:i tak bedzie mial metlik w głowie i pokusy

bardzo czasto tak jest. tylko, że nie koniecznie musi ulegac takim pokusa, co nie znaczy, ze odpowiednia panna nie wywoła takiej pokusy.
TedBundy pisze:kobieta zadurzyła się w dobrym kumplu - pisała, dzwoniła, eski puszczała, mówiła że kocha, po prostu się narzucała, jak dla mnie.Więcej - wspólne mieszkanie po straszliwie krótkiej znajomości proponowała :] (kilku spotkaniach) Lol

to jest totalna nachalnosc. tylko, ze kobiety, rozsadne i sprytne tak nie podrywaja, to jest włazenie z buciorami w zycie a nie uwodzenie.
TedBundy pisze:Co? - zauroczył się. O ile mi wiadomo, za kilka mcy chce się przeprowadzić <faja>

czyli jednak kobieta dopieła swego. zobaczymy co z tego wyjdzie, moze cos dobrego i na prawde fajnego
katerina pisze:Jesli nie byloby zainteresowania kobietami "bez klasy", kto wie - moze takowych pan by nie bylo?

no gdyby nie było meskich amatorów takiego seksu, to te panie musiał by sie przestawic, bo seksu by nie miały :P
Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Mona » 06 paź 2006, 10:43

ptaszek pisze:Bla bla bla, od wiek wieków ludzie się pi***** jak króliki.

ptaszku <brawo>
Kiedyś tego nie było tak widać, bo ludzi było mniej i piszę całkiem serio. Ale zawsze były szmiry i te porządnickie, jak i zawsze byli faceci, którzy wykorzystają sytuację i ci, którzy brzydzą się tym.
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"

Joe Cocker
Awatar użytkownika
messiah
Bywalec
Bywalec
Posty: 52
Rejestracja: 21 wrz 2006, 13:56
Skąd: stąd
Płeć:

Postautor: messiah » 06 paź 2006, 11:40

Kiedys stare poglady glosily ze kobieta powinna sie soba brzydzic z samego faktu ze jest kobieta, tak glosil pewien papiez

Dawniej kobieta nie miała też duszy, dopiero na soborze nicejskim uchwalono, że jednak ma :) A papież jest nieomylny. :) To, czy w krajach muzułumańskich kobieta jest zerem, to temat na dłuższą dyskusję i w innym wątku. Ale to byłby offtopic i zejście z tak palącego problemu "easy girls" :)

Skoro z takim przekonaniem wygłaszasz podobne sądy, to zakładam, że w Twoim otoczeniu, messiah, jest podobnie.

Na szczęście nie ma z tym problemów.

przesadnie co prawda bo wszystkie kobiety to dla nich tandeta

Runeko - w wieku 19 lat powinnaś już umieć czytać ze zrozumieniem. Pokaż mi, gdzie napisałem że wszystkie kobiety to tandeta???

Razi mnie nieumiejetnosc uzywania jezyka polskiego przez kogos, kto chce zgrywac Wielkiego Specjaliste Na Poziomie.

Kobieto, nakręcasz się jak ruska zabawka. Jeśli o mnei chodzi, to nie zgrywam wielkiego specjalisty. Żyjemy w wolnym kraju, istnieje swoboda wypowiedzi i można na forum prezentować swoje poglądy. Bardzo się staram, aby nikogo nie obrazić, ale i tak większość kontrargumentów twoich i innych Pań są "wycieczki osobiste" (tak, polubiłem to stwierdzenie). Najłatwiej napisać, że ktoś jest głupi. Po co się denerwować? "Prawdziwa cnota krytyk się nie boi"... drogie Panie. Nikt nie pisze, że Wy jesteście łatwe czy coś w ten deseń. A fakt faktem - że "łatwych Pań" jest coraz więcej i ktoś po prostu podzielił się tymi oczywistymi obserwacjami.
I rozpętało się piekło :) bo nie wolno źle napisać o łatwych kobietach, puszczających się tudzież censored.iących. A "święte" prawo kobiet do "puszczania się" znane jako "to-ja-go-przeleciałam" urasta na forum do największej zdobyczy feminizmu i rangi dogmatu.

Kobieta i mężczyzna mają różne funkcje. Czy tego chcecie czy nie, kobieta jest inaczej zdeterminowana biologicznie niż facet. Nie,nie piszę że gorsza. Inaczej zdeterminowana. Każdy chyba wie o co chodzi. A dlaczego od dawien dawna była taka a nie inna rola kobiety i mężczyzny? Nie, nie uważam tego za ciemnotę. Są to rozsądne "stare prawdy", TAF. Zaprzeczysz? Dlaczego?
Chcecie być facetami w spódnicy? Nie widzę problemu, żyjemy przecież w 21 wieku i w wolnym kraju. Każdy robi to co chce. Ja nikogo nei zmienię i nie mam zamiaru, ale zdecydowanie uważam, że te kobiety są głupie zapominając, ze powinny być slabszą płcią. Głupie myśląc, że sposobem na zycie jest upodabnianie sie do facetow. Kiedyś to zrozumieją ale raczej kiedyś dalej niż kiedyś-teraz, bo czasem życie musi mocno pokopać po dupie..

Tak, dla facetów to nawet fajne i bardzo wygodne, ktoś tu dobrze napisał, że nie zawsze już trzeba podrywać i ma się satysfakcję kiedy można spławić taką czy inną delikwentkę. A i często nie spłąwiają, bo facet nie każdy i nie zawsze potrafi oprzeć się tandecie. Mimo tego eufemistycznego podejścia wciąż uważam, że nie tak powinno być. Tak, jestem prymitywny i staroświecki ale wciąż uważam, że to facet powinien starać się i zdobywać kobietę.

I jeszcze słówko do pieklących i burzących się kobiet. Nie wrzucamy wszystkich do jednego worka. Nie generalizujemy. Powtórzę to boldem. NIE GENERALIZUJEMY.
A i tak swój na swego trafi. Strach pomyśleć jak wyglądałby świat, gdyby faceci nie ulegali pustym kobietkom. Goście wyrżnęliby się walcząc ze sobą o te kilkadziesiąt procent kobiet z zasadami. <pijak>

Ludzie glupi, plytcy i "szmirowaci" zawsze istnieli, istnieja i beda istniec. Postepowanie ich martwi mnie, poniewaz w chwili obecnej glupota, taniosc i chamstwo czuja sie usprawiedliwione, rozgrzeszone - podnosza glowe, nie wstydza sie wlasnej malosci.

Mądre słowa, zgadzam się w całej rozciągłości. Oczywiście dotyczy to obu płci, nie tylko kobiet. I tu i tu są pustaki i taborety.

Nie rozumiem natomiast postawy: co sie dzieje z tymi dziewuchami, alez one zachowuja sie jak szmaty, jak ja sobie mam znalezc kobitei jak tu zyc w ogole w takim swiecie.

Kto będzie szukał w dyskotece raczej nie znajdzie. Może to taki test, aby wyłuskać kobietę jak diament z warstw bylejakości.. ?

Kiedyś tego nie było tak widać, bo ludzi było mniej i piszę całkiem serio. Ale zawsze były szmiry i te porządnickie, jak i zawsze byli faceci, którzy wykorzystają sytuację i ci, którzy brzydzą się tym.

Amen.

I kończę już, bo zaraz zostanę zjedzony <diabel>
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 06 paź 2006, 11:51

messiah pisze:I rozpętało się piekło :) bo nie wolno źle napisać o łatwych kobietach, puszczających się tudzież censored.

jesli tak samo potraktujesz faceta który pieprzy sie z tymi paniami to prosze bardzo.
CHODZI MI O RóWNE OCENIANIE LUDZI, BEZ WZGLEDU NA ICH PłEC, O TE SAME STANDARDY OCENIANIA TEGO SAMEGO CZYNU
messiah pisze:ale zdecydowanie uważam, że te kobiety są głupie zapominając, ze powinny być slabszą płcią.

nie jestem głupia i s laba jie zamierzam byc, na pewno nie w imie tego by jacys faceci tacy silni sie przy mnie czuli
messiah pisze:bo facet nie każdy i nie zawsze potrafi oprzeć się tandecie

jak nie umie to sam taka sama tandeta jest. I to ma byc ta silna płec, kolesie którzy nie umieja sie powstrzymac a za lepszych sie uwazaja <pijak>
messiah pisze:I kończę już, bo zaraz zostanę zjedzony <diabel>

nie przeze mnie, ja byle czego nie ruszam :]
Awatar użytkownika
Ciekawski
Maniak
Maniak
Posty: 688
Rejestracja: 12 kwie 2004, 23:10
Skąd: A to różnie:)
Płeć:

Postautor: Ciekawski » 06 paź 2006, 12:20

Dzindzer pisze:jesli tak samo potraktujesz faceta który pieprzy sie z tymi paniami to prosze bardzo.
CHODZI MI O RóWNE OCENIANIE LUDZI, BEZ WZGLEDU NA ICH PłEC, O TE SAME STANDARDY OCENIANIA TEGO SAMEGO CZYNU

No właśnie.
W swoim spojrzeniu na świat uwzględniłem miejsce dla dziwek rodzaju żeńskiego oraz męskiego, ale nazywam tak tylko i wyłącznie ludzi, którzy podobnymi epitetami określają płeć przeciwną samemu niczym praktycznie się nie różniąc.

Łatwe dziewczyny...skoro chcą, to co innym do tego? Podobno rzecz się ma z łatwymi facetami. Jeśli obie strony chcą się zabawić, nie nasz w tym interes. Problem pojawia się wówczas, gdy jedna z nich wyjeżdża z tekstami pokroju "dziwka", "szmata", etc.
Każdy ponosi odpowiedzialność za swoje czyny, więc nie do nas należy osądzanie.
Nigdy nie dyskutuj z idiotą - najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Awatar użytkownika
Golly Gee
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 190
Rejestracja: 14 wrz 2006, 11:12
Skąd: *b*a*h*a*m*y*
Płeć:

Postautor: Golly Gee » 06 paź 2006, 13:34

runeko pisze:Nie mow, ze nie zalapales o co mi chodzilo...

To Ty nie załapałaś o co mi chodziło :P
runeko pisze:Razi mnie nieumiejetnosc uzywania jezyka polskiego przez kogos

to tak na marginesie już w sprawie języka polskiego nie znam słowa
runeko pisze:Nosz


katerina pisze:Ludzie glupi, plytcy i "szmirowaci" zawsze istnieli, istnieja i beda istniec.
<brawo> <brawo> <brawo> <brawo> <brawo> <brawo> <brawo> <brawo> <brawo> <brawo> <brawo> <brawo> <brawo> <brawo> <brawo> <brawo>
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 06 paź 2006, 13:47

Łukasz84 pisze:
katerina pisze:Ludzie glupi, plytcy i "szmirowaci" zawsze istnieli, istnieja i beda istniec.
<brawo> <brawo> <brawo> <brawo> <brawo> <brawo> <brawo> <brawo> <brawo> <brawo> <brawo> <brawo> <brawo> <brawo> <brawo> <brawo>


a ja musze tu dodac iż najczesciej mówią tak im podobni <fuckoff>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 06 paź 2006, 13:52

Andrew pisze:a ja musze tu dodac iż najczesciej mówią tak im podobni <fuckoff>

a jak mówisz Ty ??
matsquad
Bywalec
Bywalec
Posty: 48
Rejestracja: 03 paź 2006, 12:49
Skąd: Poznań
Płeć:

Postautor: matsquad » 06 paź 2006, 13:54

Nom nie da sie ukryc ze tak czesto jest :>
A lot of people ask me.. am I afraid of death..
Hell yeah I'm afraid of death [..]
Look, I can't change the way I think
And I can't change the way I am...
Awatar użytkownika
messiah
Bywalec
Bywalec
Posty: 52
Rejestracja: 21 wrz 2006, 13:56
Skąd: stąd
Płeć:

Postautor: messiah » 06 paź 2006, 14:11

messiah napisał/a:
ale zdecydowanie uważam, że te kobiety są głupie zapominając, ze powinny być slabszą płcią.

nie jestem głupia i s laba jie zamierzam byc, na pewno nie w imie tego by jacys faceci tacy silni sie przy mnie czuli


Nie jesteś głupia i słaba :) ale ja byłbym głupi pisząc o wszystkich kobietach w ten sposób. I nie piszę tak, ale mimo wszystko odbierasz, że to do Ciebie. Pisząc "te" kobiety miałem na myśli owe przedmiotowe "łatwe dziewczyny". Jeśli naprawdę masz problem ze swoją identyfikacją... Pozwolę sobie zacytować:
"Gdybyś już teraz chciała zrobić sobie test na bycie łatwą kobietą, odpowiedz na jedno proste pytanie: czy byłaś w łóżku z facetem, który nie pociągał cię psychicznie lub fizycznie?
Jeśli tak, to jesteś kimś, kto nie szanuje swojego ciała i masz ten wątpliwy zaszczyt, by uśmiechnąć się głupio i powiedzieć sobie: censored.a, jestem łatwą szmatą."

Zakłada się, że seks należy uprawiać, by nie zmarnować młodości, dlatego że jest to akceptowane, dlatego że współczesna kobieta powinna porzucić przesądy i być niezależna, co należy rozumieć tak, że niezależnie idzie do łóżka na życzenie każdego w miarę zdeterminowanego i nieodstręczającego kandydata. Wedle ideologii "A co mi to szkodzi" nie trzeba mieć szczególnych powodów, by decydować się na seks z kimkolwiek, co najwyżej czasem można mieć powód, by tego nie robić.

Nie mow, ze nie zalapales o co mi chodzilo...

To Ty nie załapałaś o co mi chodziło :P

Łukasz84 - Odpuśćmy dziewczynce która nader chętnie i ochoczo sprowadza wszystkich poniżej swego "poziomu" :) A i pewnie w Chicago zapomiała języka polskiego i przeszła na "polskawy" <diabel> (tak tak wycieczka osobista, ale sorry nie moglem się powstrzymać ;) )

PS. Dzindzer, z tego co widzę, jesteś weteranką tego forum. Kreujesz się na wszystkowiedzącą mentorkę, która z niejednego pieca chleb jadła. Ok, fajnie. Tylko mam małą prośbę - pisz po polsku, a jak się rączki trzęsą to powoli... (bo często ciężko Ciebie odczytać - no offence)
Awatar użytkownika
Lina
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 319
Rejestracja: 04 paź 2006, 11:50
Skąd: Poznań
Płeć:

Postautor: Lina » 06 paź 2006, 14:13

Dzindzer pisze:CHODZI MI O RóWNE OCENIANIE LUDZI, BEZ WZGLEDU NA ICH PłEC, O TE SAME STANDARDY OCENIANIA TEGO SAMEGO CZYNU


niestety dla wielu to zbyt trudne. Jak dziewczyan to łatwa, szmata itp.
Jak facet to gorący chłopak, macho. Jkby zaliczenie nie wiadomo jakiej liczby panienek przynosiło zaszczyt...jak dla mnie świadczy raczej o problemach emocjonalnych
Pod Gwiazdą będę czekać
Zawołam i dostanę odpowiedź
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 06 paź 2006, 14:17

messiah pisze:czy byłaś w łóżku z facetem, który nie pociągał cię psychicznie lub fizycznie?

nigdy, po co miała bym marnowac czas i energie na cos mi zbednego.
messiah pisze:, dlatego że współczesna kobieta powinna porzucić przesądy i być niezależna, co należy rozumieć tak, że niezależnie idzie do łóżka na życzenie każdego w miarę zdeterminowanego i nieodstręczającego kandydata

chyba źle to rozumiesz.
Ide do łózka z kims na kogo mam ochote, kto mnie fascynuje/pociaga/podnieca. z kazdym to moze iśc zakompleksiona dziewucha która tak chce zdobyc akceptacje. albo panna która na tym zarabia
messiah pisze:Dzindzer, z tego co widzę, jesteś weteranką tego forum

nie jestem weteranka, mam staz sredni
messiah pisze:pisz po polsku

staram sie, mam censored klawiature, ale juz sie bardziej postaram
messiah pisze:a jak się rączki trzęsą to powoli...

nie trzesa mi sie raczki, trzesły mi sie w nocy z zimna.
Przepraszam, ze wstawianie spacji nie tam gdzie trzeba, ale sie przyzwyczajam
Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Mona » 06 paź 2006, 14:19

Na marginesie, to czy mamy prawo, aby oceniać innych ludzi? Na jakiej podstawie, się pytam? Szmira jest szmirą, bo tak chce i wolno jej. Facet ma ochotę na loda na boku zrobionego przez szmirę, to też jego sprawa. Czy warto pisać o tym? Ja tego nigdy nie widziałam, bo nigdy nie przebywałam w takim towarzystwie.
Jeśli więc komuś to przeszkadza, to rada jest jedna - zmienić towarzystwo, a nie przyglądać się temu, a potem obmawiać. To tak, jakby facet poszedł do burdelu, a potem klepał: a tam, to same dziwki są. Luudzie...
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"



Joe Cocker
Awatar użytkownika
Lina
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 319
Rejestracja: 04 paź 2006, 11:50
Skąd: Poznań
Płeć:

Postautor: Lina » 06 paź 2006, 14:33

Mona pisze:Na marginesie, to czy mamy prawo, aby oceniać innych ludzi? Na jakiej podstawie, się pytam? Szmira jest szmirą, bo tak chce i wolno jej. Facet ma ochotę na loda na boku zrobionego przez szmirę, to też jego sprawa.


I o to chodzi. Może lepiej zamiast pieklić sie jakie to one nie są to może lepiej zastanowić się dlaczego??? A jak tak po prostu, bo im tak wygodnie to ich sprawa. nikt was nie zmusza do przebywania w ich towarzystwie... a tak poza tym to wydaje mi sie, że mimo wszystko większość stanowią normalne dziewczyny...osobiście ni znam żadnej, chyba, że pod osłoną nocy wyłazi z którejś z moich koleżanek 'Szmirostwo" ale ni sądze. Czemu was ten temat tak boli??? Po prostu się z takimi nie zadawajcie i problem z głowy. A widocznie są faceci (lub raczej kolesie) którym pasuje świadomość, że jest 5 na tej imprezie i 20 w tym tygodniu.
Pod Gwiazdą będę czekać

Zawołam i dostanę odpowiedź
Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Mona » 06 paź 2006, 14:41

Lina pisze:Może lepiej zamiast pieklić sie jakie to one nie są to może lepiej zastanowić się dlaczego???

Tutaj do tego nie dojdziemy, bo musielibyśmy poznać środowisko owej męskiej i żeńskiej szmiry.
Lina pisze:A widocznie są faceci (lub raczej kolesie) którym pasuje świadomość, że jest 5 na tej imprezie i 20 w tym tygodniu.

Może im nie pasować, ale po prostu nie potrafią żyć w normalnym związku.
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"



Joe Cocker
Awatar użytkownika
Lina
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 319
Rejestracja: 04 paź 2006, 11:50
Skąd: Poznań
Płeć:

Postautor: Lina » 06 paź 2006, 14:58

Mona pisze:Może im nie pasować, ale po prostu nie potrafią żyć w normalnym związku.


Podobnie jak wersja kobieca...bo dla mnie szmira działa w obie strony.
Pod Gwiazdą będę czekać

Zawołam i dostanę odpowiedź
Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Mona » 06 paź 2006, 18:43

TedBundy pisze:bardzo mi się to zdanie podoba :] bardzo

Z tego wynika, iż dziewczyna, która idzie z facetem do łóżka, bo on ją pociąga fizycznie, to jest całkiem porządna. Nawet, jeśli codziennie pociągałby ją ktoś inny - gratuluję <hahaha>
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"



Joe Cocker
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 06 paź 2006, 18:45

Mona pisze:Z tego wynika, iż dziewczyna, która idzie z facetem do łóżka, bo on ją pociąga aż fizycznie, to jest całkiem porządna. Nawet, jeśli codziennie pociągałby ją ktoś inny

no nie z tego wynika tylko tyle, ze nie jest łatwa. a ze moze byc puszczalska i co tam jeszcze chce to inna sprawa.
Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Mona » 06 paź 2006, 18:52

Dzindzer pisze:no nie z tego wynika tylko tyle, ze nie jest łatwa. a ze moze byc puszczalska i co tam jeszcze chce to inna sprawa.

Ahaa <hmm> To ja widzę, że tutaj dokonuje się ewolucja kulturowa, no ale nic - poobserwuję to dalej i mam nadzieję, że nie będę miała więcej siwych włosów, niż mam do tej minuty :|
Ps. Może właśnie w tym momencie na forum powstaje nowa kultura? Kto wie, kto wie... <pijak>
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"



Joe Cocker
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 06 paź 2006, 18:55

Mona pisze:Może właśnie w tym momencie na forum powstaje nowa kultura? Kto wie, kto wie... <pijak>

no ja Cie prosze Ty mnie taka nowa kultura nie strasz.

[ Dodano: 2006-10-06, 18:57 ]
Tylko własnie zastanawiam sie jak ci dyskotekowi wspaniali obserwatorzy oceniaja czy lala jest latwa, bo daje kazdemu, czy moze nie jest latwa a poczuła takie silne podniecenie i pociag fizyczny, że muisła w tym kiblu z nim.
Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Mona » 06 paź 2006, 19:05

Dzindzer pisze:no ja Cie prosze Ty mnie taka nowa kultura nie strasz.

W razie czegoś, to stworzymy nową subkulturę, się nie martw <glaszcze>
Dzindzer pisze:Tylko własnie zastanawiam sie jak ci dyskotekowi wspaniali obserwatorzy oceniaja czy lala jest latwa, bo daje kazdemu, czy moze nie jest latwa a poczuła takie silne podniecenie i pociag fizyczny, że muisła w tym kiblu z nim.

No jak to jak? Stoją, patrzą, ślinią się i oceniają :]
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"



Joe Cocker
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 06 paź 2006, 19:08

Są łatwe kobiety, jak i łatwe pieniądze :) Z dwojga tego wybieram bramkę nr 2 :]
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow

Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!

http://www.piotrlabuz.pl/
http://michalpasterski.pl/
http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 06 paź 2006, 19:11

To ja kim jestem , szmtławcem ? łatwym ? :(( :(( :(( :(( :(( bo po przeczytaniu postów od mojego ostatniego , stwierdzam iż nie musze isc do łózka z kobietą która mnie pociaga psychicznie , wystarczy mi jej fizycznosc i moje własne jej kryteria , nic tylko sie musze isc i powiesic
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 06 paź 2006, 19:21

Andrew pisze:stwierdzam iż nie musze isc do łózka z kobietą która mnie pociaga psychicznie , wystarczy mi jej fizycznosc i moje własne jej kryteria , nic tylko sie musze isc i powiesic


<grzecznie podaje sznur> <faja> <diabel>
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow



Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!



http://www.piotrlabuz.pl/

http://michalpasterski.pl/

http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 06 paź 2006, 19:25

TedBundy pisze:<grzecznie podaje sznur> <faja> <diabel>


Tylko dlaczego mimo mojego zła we mnie , dziewczyny na ogół mnie lubia ? czyzby lubiały mnie własnie te Twoje szmaty , zdziry ? i...... dlaczego ciebie z racji twej "dobroci" jakby nie lubią , ze ciagle tu tak skomlesz ? <browar>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 06 paź 2006, 19:36

Andrew pisze:stwierdzam iż nie musze isc do łózka z kobietą która mnie pociaga psychicznie , wystarczy mi jej fizycznosc

swego czasu tez mi wystarczała taka fizyczna fascynacja
Mona pisze:W razie czegoś, to stworzymy nową subkulturę, się nie martw <glaszcze>

z Toba bardzo chetnie
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 06 paź 2006, 19:58

messiah pisze:A papież jest nieomylny. :)
To tylko czlowiek :)
messiah pisze:Głupie myśląc, że sposobem na zycie jest upodabnianie sie do facetow.
Głupie jest to ze Wy Ty tak na to patrzycie. Bo kobiety rosna w "sile" sa zaradniejsze maja pole do popisu i je wykorzystuja zawodowo prywatnie. I ajkos nawet twarde zimne suki karierowiczki waacaja do domu w ktorym jest ich facet. I nie musza sie uze5rac z jakimis pałakmi intelektualnymi. Moga odetchnac.
messiah pisze:kobiety są głupie zapominając, ze powinny być slabszą płcią.
co nie znaczy ze sie upodabniaja do facetow. Sęk ze slabbsze sa tylko fizycxznie.
messiah pisze:dlatego że jest to akceptowane, dlatego że współczesna kobieta powinna porzucić przesądy i być niezależna, co należy rozumieć tak, że niezależnie idzie do łóżka na życzenie każdego w miarę zdeterminowanego i nieodstręczającego kandydata. Wedle ideologii "A co mi to szkodzi" nie trzeba mieć szczególnych powodów, by decydować się na seks z kimkolwiek, co najwyżej czasem można mieć powód, by tego nie robić.
Boshe ilu ja sie rzeczy os wiecie tu dowiaduje to glowa mala...
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 06 paź 2006, 20:19

moon pisze:Sęk ze slabbsze sa tylko fizycxznie


Niestety nie tylko :] wiekszosc kobiet przegrywa takze jesli chodzi o sile psychiczna, niektore tylko duzo mowia, kreuja sie, a jak przyjdzie co do czego to wymiekaja i facet musi sie tym zajac. A duzo kobiet tez wykorzystuje fakt, ze sa atrakcyjnymi kobietami np. w pracy, a potem twierdza ze sa zaradne i silne, a tak naprawde to zasluga ich urody.
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 06 paź 2006, 20:21

TFA pisze:wiekszosc kobiet przegrywa takze jesli chodzi o sile psychiczna
Nieprawda. Sek wtym że nie i tego badania dowiodły wlasnie co rozniez mialo wplyw na to poczucie "mocy" przez kobiety.

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Annaki i 435 gości