Łatwe dziewczyny...czyli....

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 05 paź 2006, 10:41

messiah pisze:tak, bo Pani powinna grzecznie czekać ze skromnie spuszczonymi oczętami, aż Pan zainicjuje rozmowę :D

widac w twoim zakompleksionym swiecie tylko.
messiah pisze:A - i nie ma łatwych facetów

nie taki co babka go w godzine do wyrka zaciagnie, to trudna sztuka z niego co. Dziecko sa i łatwi faceci i łatwe kobiety
messiah pisze:1.Czy jesteś naprawdę mocno przekonana, że tak bardzo musieli prosić i bajerować?

nie rz byłam bajerowana przez takich kolesi w klubach, złałosni ludzie, ale dla ciebie ta zała zawsze bedzie kobieta, moze dlatego, że ciebie raczej kobiety nie chce, co jakas wiekie kuku zrobiła i chłopczyk sobie poradzic nie moze
Awatar użytkownika
messiah
Bywalec
Bywalec
Posty: 52
Rejestracja: 21 wrz 2006, 13:56
Skąd: stąd
Płeć:

Postautor: messiah » 05 paź 2006, 11:10

Widzę, że jak Panie już nie mają co powiedzieć, urządzają sobie "wycieczki osobiste"...

"Łatwy facet" to pojęcie wymyślone przez puste kobietki, po to aby uspokoić swoje sumienie i wyrzuty moralne. Że niby nie tylko one się puszczają.. Podobnie jak z "przelatywaniem faceta" :D Bardzo śmiesznie wygląda panienka robiąca loda kolesiowi w ciemnym kącie (ale late motiv) a potem chwaląca się jak to ona go "przeleciała" <diabel>

nie rz byłam bajerowana przez takich kolesi w klubach, złałosni ludzie, ale dla ciebie ta zała zawsze bedzie kobieta, moze dlatego, że ciebie raczej kobiety nie chce, co jakas wiekie kuku zrobiła i chłopczyk sobie poradzic nie moze


można po polsku prosić? może zbyt nerwowo piszesz :D

pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
tarantula
Weteran
Weteran
Posty: 978
Rejestracja: 06 cze 2006, 18:50
Skąd: zoo
Płeć:

Postautor: tarantula » 05 paź 2006, 11:16

messiah pisze:Bardzo śmiesznie wygląda panienka robiąca loda kolesiowi w ciemnym kącie (ale late motiv) a potem chwaląca się jak to ona go "przeleciała" <diabel>

Zalosnie to wyglada facet ktory chwali sie przy piwie kumplom ile to on mial ;P


ps:wedlug mnie to wcale tak nie myslisz tylko to jest jakby to Ted powiedzial...prowokacja :D udana zreszta
"Babcia Weatherwax nigdy się nie gubiła.
Zawsze doskonale wiedziała, gdzie się znajduje,
czasem tylko nie była pewna, gdzie jest wszystko
inne."
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 05 paź 2006, 11:24

messiah pisze:Że niby nie tylko one się puszczają..

a faceci niby co robia ??
messiah pisze:można po polsku prosić? może zbyt nerwowo piszesz :D

ja dzisiaj dosc leniwie i flegmatycznie pisze, nie pamietam kiedy nerwowa byłam ostatnim razem, a juz wiem kiedy moja kuzynka pokazłam mi na miescie cos w Twoim rodzaju
tarantula pisze:prowokacja :D udana zreszta

chyba lepiej przyjac te wersje, chociaz ja nadal w głupote ludzka wierze
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Re: Łatwe dziewczyny...czyli....

Postautor: Sir Charles » 05 paź 2006, 11:42

Maverick pisze:Dlatego stwierdzilem ze dziewczyne moge poznac w internecie, na ulicy lub w autobusie ale nie na dyskotece (na ktore przestaje chodzic z w/w powodow).
Po prostu w dyskotece nie wykorzystam mojego najwiekszego atutu czyli inteligencji :D <aniolek>
Co innego pub gdzie mozna sie dosiasc i w miare spokojnie pogadac.

Brawo Mav !! <browar>

Ja wychodzę z założenia, że ani w klubach, ani w zakonach nie ma czego szukać. Tam ludzie po swojemu żyją, a że Tiergarten jest gross, to co mnie to obchodzi. Rżnąć się co sobotę z kim innym, albo nie rżnąć się przez całe życie - nie mój interes, nie moja działka, jak im się podoba to fajnie. Niech sobie nawet srają na klatę. :D

Jak byłem mały, to czytałem taką bajką pod tytułem "Marceli Szpak dziwi się światu". Niniejszym obwołuję autora i wielu, wielu innych "dziwujących się" mianem Marcelego Szpaka :)
soul of a woman was created below
matsquad
Bywalec
Bywalec
Posty: 48
Rejestracja: 03 paź 2006, 12:49
Skąd: Poznań
Płeć:

Postautor: matsquad » 05 paź 2006, 11:49

Co racja to racja....lecz Marceli Szpak i Leszek Zając zastanawiali sie nad pieknem świata,przyroda i innymi pierdołami.Świat to nie je-bajka.I popieram poprzednika....niech nawet sobie sraja na klate a kazdy i tak swoja droge wybierze.
A lot of people ask me.. am I afraid of death..
Hell yeah I'm afraid of death [..]
Look, I can't change the way I think
And I can't change the way I am...
Awatar użytkownika
Golly Gee
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 190
Rejestracja: 14 wrz 2006, 11:12
Skąd: *b*a*h*a*m*y*
Płeć:

Postautor: Golly Gee » 05 paź 2006, 13:54

messiah pisze:postępujący regres moralny i obyczajowy płci pięknej.

Eeee nie przesadzaj. Przypominam że zjawisko o którym mówisz cały czas jest zdecydowanej mniejszości. Jesli tego nie widzisz, to tak jak byś nie widział panoramy całego społeczeństwa. Nie wiem z czego to wynika. Może z tego w jakich kręgach się obracasz ?

runeko pisze:Za mlody jestes na takie sady :]

CHyba jest w Twoim wieku :P
tarantula pisze:ps:wedlug mnie to wcale tak nie myslisz tylko to jest jakby to Ted powiedzial...prowokacja :D udana zreszta

Tym bardziej jestem zaskoczony, że to już 4 strona w ciągu 15h.
Awatar użytkownika
Lina
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 319
Rejestracja: 04 paź 2006, 11:50
Skąd: Poznań
Płeć:

Postautor: Lina » 05 paź 2006, 16:32

A zastanowiliście się choć raz nad sobą drodzy Panowie???
Powiem szczerze, że mam też nie najlepsze zdanie o kolesiach (bo tak ich tylko można nazwać), którzy na pierwszym spotkaniu proponują sex. Sorry, ale jest to po prostu niesmaczne. Nie róbcie z siebie niewiniątek.
Poza tym jak szukasz dziewczyny do trwałego związku to czy na pewno będziesz jej szukał w lasce tańczącej na rurze...Nie oceniam tych dziewczyn. Prawdę mówiąc nie znam takiej, ale sądze, że to raczej życie i ciężkie doświadczenie je do tego pcha. Szukają akceptacji, a nie znają innych sposobów, żeby pokazać, że są wartościowe.
Może są też takie co za przeproszeniem dają komu i gdzie popadnie bo lubią...
Pod Gwiazdą będę czekać
Zawołam i dostanę odpowiedź
Awatar użytkownika
amelka
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 105
Rejestracja: 12 kwie 2006, 17:13
Skąd: nvm
Płeć:

Postautor: amelka » 05 paź 2006, 16:35

owszem niektóre dziewczyny się zmieniły i teraz chętniej "dają" ale przede wszystkimi nie możemy generalizować i wrzucać wszystkie do jednego wora... ktoś tu napisał, że dziewczyny chodzą w sobote na impreze żeby wskoczyć facetowi do łóżka ... to przykre bo wiele moich koleżanek chodzi na imprezy ale po to żeby sie pobawić i spotkać się ze znajomymi i nie myslą o poznaniu faceta, nie można mowić, że ktoś chodzi na impreze po to żeby znalesc kogoś i "bum bum", sądzicie, że każda dziewczyna która jest w klubie na imprezie myśli o tym, żeby kogoś poznać i "przeleciec"?! no dajcie spokój:/ a poza tym faktem jest, że jak facet przeleci kilka lasek to jest super macho i jest fajny a dziewczyna odrazu jest nazywana dziwką...
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 05 paź 2006, 16:35

Lina pisze:A zastanowiliście się choć raz nad sobą drodzy Panowie???

ci "Panowie" musieli by spojzec krytycznie na siebie i innych facetów, a to chyba wykracza poza ich mozliwosci pojmowania rzeczywistosci
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 05 paź 2006, 16:42

Kazdy robi to co lubi. Jesli oboje sa siebie warci to nie widze problemu, dopoki mi nie wchodzi w droge jakas menda ktora chce zaliczyc moja kobiete.
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
Awatar użytkownika
larena
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 399
Rejestracja: 16 lut 2006, 21:51
Skąd: że znowu ;)
Płeć:

Postautor: larena » 05 paź 2006, 16:53

i znow jest cos typu ze facetowi mozna a dziewczynie to nie wypada :/
jak was to tak w oczy razi to po co chodzicie na imprezy tego typu ?
ja do klobow raczej nie chodze, wole male klimatyczne imprezy w gronie znajomych, chociaz niedawno bylam na duzej imprezie w jednym z najwiekszych klubow w miescie bo gral moj kolega wiec poszlam ze wzgledu na niego i co mnie zakłuło - obcy faceci przystawiający sie do mnie i proponujący drinka z obrzydliwym spojrzeniem lub inni tanczacy wokół mnie jak sepy nie dadzac swobodnie potanczyc. wielu z facetow na takich imprezach zachowuje sie jak zwierzeta. stoja pod sciana obserwujac, a jak ktoras im sie spodoba to ruszaj na parkiet i sie do niej przystawiają ciekawe na co wtedy licza ;>
wiec panowie nie ma sie co dziwic, do takich klubow chodza glownie takie "latwe" dziewczyny bo pelno tam takich "latwych" facetow
reaguję na magiczne dźwięki i trzaski z winylowej płyty. Bob Marley śpiewa pieśń, Niesie treść pełną miłości,
Która wypełnia cale pomieszczenie. Nie zauważam wrogich spojrzeń, Nie słyszę złych słów - Rozmyta.

http://rycerze.wp.pl/?ac=vid&vid=176166738
Awatar użytkownika
Lina
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 319
Rejestracja: 04 paź 2006, 11:50
Skąd: Poznań
Płeć:

Postautor: Lina » 05 paź 2006, 17:07

larena pisze:jak was to tak w oczy razi to po co chodzicie na imprezy tego typu ?

Dokładnie tak. Sama często gdzieś wychodze. Uwielbiam tańczyć, jest to moja pasja i nie ma nic gorszego niż tzw. galeria facetów rozstawionych dookoła parkietu jak na jakiejś aukcji. Stoją, patrzą, oceniają i ruszają do boju. Podchodzi taki i pierwszy tekst to na ogół: postawić ci coś względnie może wyjdziemy. i jego łapy na twoim ciele. ci porządniejsi po twoim stanowczym nie wracają na Galerię, ale są tacy, którym trzeba dosadniej tłumaczyć. Dlatego: po pierwsze nigdy sama, czy z koleżanką bo to za łatwy łup (te wszystkie tabletki gwałtu, napady) a poza tym staram się chodzić do klubów znanych z dobrej renomy i normalnych ludzi
Jak nie macie ochoty patrzeć na takie scenki, w których biorą udział w końcu i kobieta i facet to zmieńcie lokal
Pod Gwiazdą będę czekać

Zawołam i dostanę odpowiedź
Awatar użytkownika
Pan Zet
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 212
Rejestracja: 10 sty 2006, 19:06
Skąd: Prawie WWA ;)
Płeć:

Postautor: Pan Zet » 05 paź 2006, 17:54

TFA pisze:Kazdy robi to co lubi

i na tym zakonczylbym caly temat.

Ale martwi mnie jedno, ze poradnik Teda wplywa jednka na innych.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 05 paź 2006, 18:12

messiah pisze:To warunek dobrze spędzonej soboty w dyskotece?
Wiesz dl aniektorych wlasnie tak :|
matsquad pisze:Ja sie obracam w dobrym towarzystwie ale jak juz wpominali wczesniej wszedzie mozna spotkac takie dziewczyny
No ja takie mialam w szkole, w klasie.
messiah pisze:"Łatwy facet" to pojęcie wymyślone przez puste kobietki, po to aby uspokoić swoje sumienie i wyrzuty moralne. Że niby nie tylko one się puszczają.. Podobnie jak z "przelatywaniem faceta" :D Bardzo śmiesznie wygląda panienka robiąca loda kolesiowi w ciemnym kącie (ale late motiv) a potem chwaląca się jak to ona go "przeleciała"
Mysle ze mylisz pojecia.
larena pisze:co mnie zakłuło - obcy faceci przystawiający sie do mnie i proponujący drinka z obrzydliwym spojrzeniem lub inni tanczacy wokół mnie jak sepy nie dadzac swobodnie potanczyc.
Jedno slowo - fuuuj!

Ja Wam powiem tak: podaż zalezy od popytu. Sa amatorzy szybkiego sexu w kiblu w dyskotece to i taki sex jest tam. Tak jak i tych gosci to kreci tak i pewnie te dziewczyny. Dla nich to "fun", rozrywka jakas. I tyle. Toz juz nawet sie mowi o spolecznosciach klubowych - to inny swiat nie ma co tego generalizowac na normlanych ludzi.
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 05 paź 2006, 18:13

TFA pisze:dopoki mi nie wchodzi w droge jakas menda ktora chce zaliczyc moja kobiete.

to sie pojawi i zostanie pogoniony przez nia, no chyba, że to jakis natret upierdliwiec to wtedy zmienia to postac rzeczy
zakery... pisze:Ale martwi mnie jedno, ze poradnik Teda wplywa jednka na innych.

jest gorzej ci inni tacy sa i jest ich wiecej niz tych tu na forum
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 05 paź 2006, 18:13

zakery... pisze:Ale martwi mnie jedno, ze poradnik Teda wplywa jednka na innych.
Nie wplywa. :P Ted opisuje tam tylko to co widzi. A jednak idac np do klubu ciezko tego co sie tam dzieje nie widziec.
Cii niedlugo sama ide z Cubusiem potanczyc troche to Wam opowiem ile go na loda do kata ciagnelo a ilu mnei obmacywalo <lol>
daisy.27
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 24 wrz 2006, 21:16
Skąd: śląsk
Płeć:

Postautor: daisy.27 » 05 paź 2006, 18:52

Miałam czas ostrej zabawy( zresztą jak każdy), dyskoteki, kluby. Fajnie było byc adorowanym, jakiejś małe przytulanie pdczas tańca...ale nic wiecej. miło wspominam ten czas.
Miałm jedna zasade: nie wyszłam z żadnym facetem do kibla( jak to się czesto zdarza) ani na zewnątrz itp. Nie umówiłabym sie też z żadnym z facetów poznanych w klubie. Ja szłam się tam pobawic, potańczyc i odstresować ale nie na podryw. Wkurzało mnie to jak jakiś starszy facet slinił sie jak tańczyłam.
Jeśli ktos lubi "ostrą jazde" w klubie to juz jego sprawa, ryzyko i życie. Ja dziekuje.
Apropos topiku: widzę,z e coraz bardziej wkurza was to ze dziewczyny tak samo jak wy podrywają, proponuja seks itp. Co, łyso wam? Tęsknicie za czasami kiedy to wy bezkarnie rozdawaliscie karty i zdradzaliscie sowje dziewczyny na prawo i lewo na imprezach? Taka dziewczyna to k****a i s*u*k*a a wy w takim wypadku, to kto?
BRING ME TO LIFE- wróciłam, mam nadzieje, ze mądrzejsza.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 05 paź 2006, 18:56

daisy.27 pisze: coraz bardziej wkurza was to ze dziewczyny tak samo jak wy podrywają, proponuja seks itp. Co, łyso wam? Tęsknicie za czasami kiedy to wy bezkarnie rozdawaliscie karty i?


Ja tam sie cieszę , nie musze sie starac <aniolek> a i przyjemnie jest powiedziec spadaj , albo zaleznie od (kto to) nie dziekuję , ach wreszcie i One dostają kosza a nie tylko ja ! <aniolek>
Mnie sie ta zmiana podoba
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 05 paź 2006, 18:59

Ja to samo, ciesze sie ze nadeszly czasy ze kobiety tez zaczely podrywac facetow.
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 05 paź 2006, 19:01

W koncu jakas kozysc z równouprawnienia <browar>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 05 paź 2006, 19:13

TedBundy pisze:widać? Yyyyy.....nie narzekam :)

nie musisz narzekac by było widac. Masz do pewnych rzczy dziwny stosunek, za bardzo pewne sprawy uogólniasz i patrzysz jednostronie.
Andrew pisze:Cytujcie kurde balans prawidłowo !!

własnie Bundy prawidłowo cytujcie :P
Awatar użytkownika
paula19
Maniak
Maniak
Posty: 536
Rejestracja: 20 maja 2006, 19:33
Skąd: z nikad
Płeć:

Postautor: paula19 » 05 paź 2006, 20:38

Andrew pisze:Ja tam sie cieszę , nie musze sie starac a i przyjemnie jest powiedziec spadaj , albo zaleznie od (kto to) nie dziekuję , ach wreszcie i One dostają kosza a nie tylko ja !
Mnie sie ta zmiana podoba



A ty chyba masz żone z tego co pamiętam, więc jak to jest.... :?
... każda dziewczyna powinna nosić głowę wysoko, z tego powodu, że jest kobietą, że była dla Stwórcy doskonale skończoną poprawką do spartaczonego Adama.
Awatar użytkownika
Golly Gee
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 190
Rejestracja: 14 wrz 2006, 11:12
Skąd: *b*a*h*a*m*y*
Płeć:

Postautor: Golly Gee » 05 paź 2006, 21:03

Paula Nic nie ma wspólnego. Tak się spytałem. Dzięki za odpowiedź :)
A gdzie jest z nikąd?

Ale martwi mnie jedno, ze poradnik Teda wplywa jednka na innych.


No po to napisał ten poradnik żeby wpływać na ludzi. Na mnie nie wpłynął jak by co :)
ale wkoło jest wesoło
Awatar użytkownika
krackowiaczek
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 200
Rejestracja: 26 maja 2004, 00:56
Skąd: krakow
Płeć:

Postautor: krackowiaczek » 05 paź 2006, 21:57

kobiety i meszczyzni ruznia sie od siebie, maja ruzne zadania do wykonania, ruzne sa takrze wymagania im stawiane. kurewskie zachowianie "kobiety" ZAWSZE bedzie bardziej razic niz kurewskie zachowanie "faceta" i Dzindzer musi sie z tym pogodzic.
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 05 paź 2006, 22:02

krackowiaczek pisze:Dzindzer musi sie z tym pogodzic.

a niby dlaczego mam sie pogodzic z hipokryzja facetów
Awatar użytkownika
messiah
Bywalec
Bywalec
Posty: 52
Rejestracja: 21 wrz 2006, 13:56
Skąd: stąd
Płeć:

Postautor: messiah » 05 paź 2006, 22:05

No po to napisał ten poradnik żeby wpływać na ludzi.

A co ma wpływać? Życie jakie jest, każdy widzi. W poradniku opisał obserwacje z życia wzięte. Ciekawym językiem (choć osobiście wolę "twórczość" Kominka ;) )

nerwowa byłam ostatnim razem, a juz wiem kiedy moja kuzynka pokazłam mi na miescie cos w Twoim rodzaju

nerwowa, a czy też podniecona? :D :P

Przypominam że zjawisko o którym mówisz cały czas jest zdecydowanej mniejszości

Choćby częściowo muszę się z Tobą zgodzić. Mimo iż TedBundy pisze o 30% normalnych a resztę wrzuca do wora, wydaje mi się, że nie jest aż tak źle.Wydaje mi się, że jest to w dużej mierze zależne od wieku. Młodziutkie pokolenie...hmm no cóż.Im kobiety starsze i bardziej doświadczone, mają więcej oleju w głowie. Czasem życie musi je mocno kopnąć po dupie aby zmądrzały.

Powiem szczerze, że mam też nie najlepsze zdanie o kolesiach (bo tak ich tylko można nazwać), którzy na pierwszym spotkaniu proponują sex. Sorry, ale jest to po prostu niesmaczne.


True. A bywa i tak, że taki koleś nie musi nawet gęby otwierać i na dzień dobry dostaje to co chce...

owszem niektóre dziewczyny się zmieniły i teraz chętniej "dają" ale przede wszystkimi nie możemy generalizować i wrzucać wszystkie do jednego wora...

Dokładnie. Nigdy nie pisałem, że wszystkie kobiety są takie a cała płeć piękna przechodzi proces "censored.ienia". Już od pierwszego postu wiadomo, że mówimy o pewnych kobietach, nie wszystkich.
Co nie zmienia mojego zdziwienia, że Panie na forum jak lwice bronią dobrego imienia "szmirek". Chyba się z nimi nie utożsamiacie, co? :D
a poza tym faktem jest, że jak facet przeleci kilka lasek to jest super macho i jest fajny a dziewczyna odrazu jest nazywana dziwką...

i znow jest cos typu ze facetowi mozna a dziewczynie to nie wypada :/

True. Ale takie jest odwieczne prawo natury i nic na to drogie Panie nei poradzicie... Po prostu dziewczynie nie wypada,bo:
kurewskie zachowianie "kobiety" ZAWSZE bedzie bardziej razic niz kurewskie zachowanie "faceta". bo kobiety sa kobietami a faceci facetami.

e-x-a-c-t-l-y.

Jak nie macie ochoty patrzeć na takie scenki, w których biorą udział w końcu i kobieta i facet to zmieńcie lokal

Mądra uwaga.

Reasumując:
"censored.ienie" istnieje jako zjawisko i jest bardziej widoczne niż kiedykolwiek tzn. dawniej. Powodów jest wiele. Ale nie wrzucajmy wszystkich kobiet do jednego worka bo to nie ma sensu i jest krzywdzące. Są wciąż kobiety z zasadami. Z nimi warto żyć.
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 05 paź 2006, 23:18

messiah pisze:nerwowa, a czy też podniecona? :D :P

tego to sie nigdy nie dowiesz :]
messiah pisze:Im kobiety starsze i bardziej doświadczone, mają więcej oleju w głowie. Czasem życie musi je mocno kopnąć po dupie aby zmądrzały.

zamien kobiete na człowieka a zgodze sie z tym co napisałes
messiah pisze:że Panie na forum jak lwice bronią dobrego imienia "szmirek"

nie bronie ich, chce tylko by traktowano jetak jak facetów robiacych to samo. czy to dla ciebie bronieniem jest
Awatar użytkownika
KyLu
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 179
Rejestracja: 03 lis 2005, 00:53
Skąd: Slask
Płeć:

Postautor: KyLu » 05 paź 2006, 23:20

Niestety po tym co tu przeczytalem to az wstydze sie, ze osoby takie jak messiah, matsqad czy olympiq sa tej samej plci co ja. Niestety drogie Panie prymitywizmu tych osobnikow nie pokonacie. Oni ta glupote maja juz tak bardzo w sobie zakodowana, ze im juz nic nie pomoze, a tekst o tym ze
messiah pisze:nie ma łatwych facetów
jest zartem tego roku. Tylko ktos CALKOWICIE nie znajacy realiow moze wypisywac takie glupoty. Niestety w/w osobnicy nie znaja takiego pojecia jak obiektywizm w ocenianiu czynow/postaw kobiet i mezczyzn. Dla nich jak kobieta sie przespi z facetem na imprezie to jest dziwka, ale facet jest OK. Wybaczcie, ale tylko debile moga tak myslec! Ludzie puszczaja sie niezaleznie od plci, koloru skory czy czegos tam jeszcze, ale niestety dla niektorych taka oczywista prawda est zbyt ciezka do przyjecia. Calkowicie zgadzam sie tu z pogladami wyrazonymi przez Dzindzer oraz reszte kobiet.
messiah pisze:Cytat:
Powiem szczerze, że mam też nie najlepsze zdanie o kolesiach (bo tak ich tylko można nazwać), którzy na pierwszym spotkaniu proponują sex. Sorry, ale jest to po prostu niesmaczne.

True. A bywa i tak, że taki koleś nie musi nawet gęby otwierać i na dzień dobry dostaje to co chce...

Wiec jak on tego chce to jest ok koles, ale jak ona tez tego chce i to robia to ona staje sie dziwka, a on dalej jest ok, tak?
messiah pisze:Cytat:
kurewskie zachowianie "kobiety" ZAWSZE bedzie bardziej razic niz kurewskie zachowanie "faceta". bo kobiety sa kobietami a faceci facetami.

e-x-a-c-t-l-y.

W ten sam sposob nazisci argumentowali swoja wyzszosc nad Polakami : Nioemcy moga zabijac Polakow bo sa Niemcami i to jest ok, ale Polacy zabijac Niemcow nie moga, bo sa Polakami i taki czyn czyni ich zabojczymi zwierzetami. Przyklad inny, ale metoda myslenia ta sama - podoba Ci sie?
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 05 paź 2006, 23:26

KyLu pisze:Przyklad inny, ale metoda myslenia ta sama - podoba Ci sie?

zaraz usłyszysz, ze to co innego, ze tamto to prawa natury, że zwierzeta tez tak robia, że u nich tez samiec zabiega.

a wlasnie samiec zabiega o to by jakakolwiek samice w okresie godowym zapłodnic.

KyLu pisze:Niestety po tym co tu przeczytalem to az wstydze sie, ze osoby takie jak messiah, matsqad czy olympiq sa tej samej plci co ja.

ale z tymi pogladami jestescie jedynie biologicznie podobni jako samce gatunku ludzkiego, tylko, że oni to raczej tylko samce z okresleniem mezczyzna w ich przypadku bym nie zaryzykowała.
Do tego ci samce czy niech im bedzie chłopcy maja problem z czytaniem ze zrozumieniem.
Nie trzeba sie zachwycac seksem w dyskotece by umiec patrzec w ten sam sposób na obie płcie.

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Annaki i 302 gości