Nieśmiały facet.

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
sami
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 172
Rejestracja: 22 maja 2005, 00:11
Skąd: stąd
Płeć:

Nieśmiały facet.

Postautor: sami » 30 wrz 2006, 19:35

Wpadł mi w oko nieśmiały facet. Jak do niego dotrzeć? Jak nawiązać bliższą relację, coby go nie spłoszyć i nie pokazaćod razu, że mi się podoba? ;) Dodam, że widujemy sie jedynie od czasu do czasu przy spotkaniach większą grupą.
Afro mi nie przeszkadza ;)
cotamcotam
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 13
Rejestracja: 04 lut 2006, 01:00
Skąd: z tont
Płeć:

Postautor: cotamcotam » 01 paź 2006, 00:43

zaproponuj na początek wymianę tel/gg/mail :) jak jest nieśmiały to bedzie mu łatwiej na poczatku :P
Awatar użytkownika
Kemot
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 377
Rejestracja: 06 maja 2004, 20:00
Skąd: :)
Płeć:

Postautor: Kemot » 01 paź 2006, 00:49

To, ze jest nieśmiały, to nie znaczy wcale, że się spłoszy. Po prostu zagadaj do niego.
Jak się spłoszy to znaczy, że ma chyba odmienną orientację :)
Ja zawsze byłem nieśmiały i bardzo się cieszyłem, jak jakaś dziewczyna się mną zainteresowała. A teraz z wiekiem przeszło i to ja muszę się Nimi interesować :)
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 01 paź 2006, 09:31

sami, czy za każdym razem jak wpadnie Ci w oko jakiś facet, będziesz nas tu pytać o radę? Jeszcze nie tak dawno (a może i dawno?) był kolega ze studiów.

Nieważne, czy facet jest śmiały, czy nieśmiały. Jeśli Mu wpadłaś w oko, spodobałaś się i będzie chciał do Ciebie uderzać, to to zrobi. I żadna nieśmiałość Go nie powstrzyma.

Zainteresuj Go sobą podczas tych spotkań. Ubierz się ładnie, umaluj i uczesz, ale nie wyzywająco. A potem zainteresuj Go jakąś rozmową. Ale się nie narzucaj.
"Miarkuj złość.
Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się
Bo on za chwilę może trzasnąć"
Awatar użytkownika
sami
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 172
Rejestracja: 22 maja 2005, 00:11
Skąd: stąd
Płeć:

Postautor: sami » 01 paź 2006, 10:57

Olivia pisze:czy za każdym razem jak wpadnie Ci w oko jakiś facet, będziesz nas tu pytać o radę?

Po 1. nie za każdym razem:) Po 2. lubię to forum i zawsze chętnie czytam popinie i rady innych. Pozdrawiam :)[/code]
Afro mi nie przeszkadza ;)
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 01 paź 2006, 11:23

sami pisze:Po 2. lubię to forum i zawsze chętnie czytam popinie i rady innych.

Bardzo mi miło, ale sprawa jest dość banalna? No ale, jeśli chcesz naszych rad, to spoko. ;)

O bym zapomniała. Nie pytaj Go pierwsza o namiary, czyli nr gg, e-mail czy nr telefonu. Możesz jedynie wpłynąć na to, by Ci to zaproponował, ale sama pierwsza: NIGDY!
Powtarzam: jak będzie coś chciał z Tobą, to się odważy. ;)
"Miarkuj złość.

Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się

Bo on za chwilę może trzasnąć"
Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: Imperator » 01 paź 2006, 11:33

Olivia pisze:O bym zapomniała. Nie pytaj Go pierwsza o namiary, czyli nr gg, e-mail czy nr telefonu. Możesz jedynie wpłynąć na to, by Ci to zaproponował, ale sama pierwsza: NIGDY!
Powtarzam: jak będzie coś chciał z Tobą, to się odważy.

Dokładnie tak jak mówi Olivia.
To kobieta wybiera faceta, który ją potem wybierze.
Jest nieśmiały? Tak masz nim pokierować, żeby sam zaproponował. W końcu są tysiące metod na ośmielenie nieśmiałków. <browar>
Żyję tym co czuję, z życia biorę to, co mi smakuje.
Szukam i znajduję. Nie dołuję, kiedy mi brakuje.
Lubię, siebie lubię, co chcę robię i co myślę mówię.
Prostą idę drogą i niczego już nie boję się.
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 01 paź 2006, 11:33

Olivia pisze:Nieważne, czy facet jest śmiały, czy nieśmiały. Jeśli Mu wpadłaś w oko, spodobałaś się i będzie chciał do Ciebie uderzać, to to zrobi. I żadna nieśmiałość Go nie powstrzyma.


Niestety to nieprawda :) bo sam kiedys taki bylem :P prawda jest wlasnie taka ze im bardziej sie kobieta takiemu podoba, tym wieksze opory by do niej uderzyc.
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 01 paź 2006, 11:37

TFA pisze:prawda jest wlasnie taka ze im bardziej sie kobieta takiemu podoba, tym wieksze opory by do niej uderzyc.


zdecydowanie tak :] może się taki gość nawet i pół roku spinać, a niewiele zrobi, bo stres go zjada
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow

Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!

http://www.piotrlabuz.pl/
http://michalpasterski.pl/
http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Arczi
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 121
Rejestracja: 11 maja 2006, 21:48
Skąd: ze Śląska
Płeć:

Postautor: Arczi » 01 paź 2006, 11:39

TFA pisze:prawda jest wlasnie taka ze im bardziej sie kobieta takiemu podoba, tym wieksze opory by do niej uderzyc.


To prawda. Wiem coś o tym...
Awatar użytkownika
kot_schrodingera
Weteran
Weteran
Posty: 2114
Rejestracja: 21 wrz 2005, 10:18
Skąd: z nikąd
Płeć:

Postautor: kot_schrodingera » 01 paź 2006, 11:44

prawda jest wlasnie taka ze im bardziej sie kobieta takiemu podoba, tym wieksze opory by do niej uderzyc.
święta prawda. Nie mas co na niego liczyć. Musisz podwnąć rękawy i go rozdziewiczyć. <diabel> byle nie jako female <diabel> <hahaha>
Patrz, Kościuszko, na nas z nieba raz Polak skandował.
I popatrzył nań Kościuszko i się zwymiotował.
/Konstanty Ildefons Gałczyński/
skok
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 30 cze 2006, 11:49
Skąd: inad
Płeć:

Postautor: skok » 01 paź 2006, 11:44

Olivia pisze:Nieważne, czy facet jest śmiały, czy nieśmiały. Jeśli Mu wpadłaś w oko, spodobałaś się i będzie chciał do Ciebie uderzać, to to zrobi. I żadna nieśmiałość Go nie powstrzyma.

Bzdura, powstrzyma i to skutecznie. Moze byc i tak, ze nigdy pierwszy sie nie umowi.
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 01 paź 2006, 11:45

Hehehe Olivia uderzyla w stol i stado nozyc sie odezwalo <lol> ale ja kiedys taki bylem juz nie jestem :P
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 01 paź 2006, 11:52

Ale Wy nic nie rozumiecie. To, że ma Mu nie proponować wprost nie oznacza, że ma nic nie robić. Kobiety muszą być przede wszystkim sprytne! I działać tak, aby facet nawet się nie zorientował.
Czy taka nieśmiałość nie wynika z tego, że facet nie wierzy w siebie?
"Miarkuj złość.

Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się

Bo on za chwilę może trzasnąć"
Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: Imperator » 01 paź 2006, 11:55

Kobieta ma być na tyle sprytna, żeby zdobywać faceta tak, aby on ją zdobywał. Czyli ma być mysliwym, który staje się zwierzyną łowną. ;P

Olivia pisze:Czy taka nieśmiałość nie wynika z tego, że facet nie wierzy w siebie?

E, niekoniecznie.
Żyję tym co czuję, z życia biorę to, co mi smakuje.

Szukam i znajduję. Nie dołuję, kiedy mi brakuje.

Lubię, siebie lubię, co chcę robię i co myślę mówię.

Prostą idę drogą i niczego już nie boję się.
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 01 paź 2006, 11:55

Olivia pisze:Czy taka nieśmiałość nie wynika z tego, że facet nie wierzy w siebie?


Na tym niesmialosc polega.
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 01 paź 2006, 12:17

TFA pisze:Na tym niesmialosc polega.


powiedziałbym, że głownie na tym :] Skreślanie siebie na starcie, bo się nie uda. Znów się nie uda. Więc po co? Kwadratura koła <faja>
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow



Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!



http://www.piotrlabuz.pl/

http://michalpasterski.pl/

http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 01 paź 2006, 12:22

Nie lubię ludzi, którzy nie wierzą w siebie. Trzeba mieć poczucie własnej wartości. Bo inaczej nikt nas nie będzie szanował. :/
"Miarkuj złość.

Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się

Bo on za chwilę może trzasnąć"
Awatar użytkownika
sami
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 172
Rejestracja: 22 maja 2005, 00:11
Skąd: stąd
Płeć:

Postautor: sami » 01 paź 2006, 15:12

On wiele razy się przejechał na kobietach i tak jakby stracił wiarę w związek. Poza tym jak ktoś mu się podoba to trwa to masę czasu, zanim wyjdzie z propozycją.

[ Dodano: 2006-10-01, 21:14 ]
Hmmm... tak przzemyślałam sobie to, co w topiku pisali panowie - jak facet jest nieśmiały, to nawet, jak będzie zainteresowany to nic nie zrobi. W takim razie jak poznać, czy byłby znajomością zainteresowany czy nie? Bo skoro zainteresowany nie zrobi nic, to niezainteresowany tym bardziej. I gdzie tu logika? Wiadomo, działam sprytnie, tak, żeby nie było, że jakiekolwiek kontakty inicjuję ja etc, ale skąd będę wiedziała, że np ta znajomość nie ma szans na dalszy ciąg??
Afro mi nie przeszkadza ;)
zadra

Postautor: zadra » 01 paź 2006, 23:16

sami pisze:Poza tym jak ktoś mu się podoba to trwa to masę czasu, zanim wyjdzie z propozycją.


Rozsądny dupek :D

sami pisze:Hmmm... tak przzemyślałam sobie to, co w topiku pisali panowie - jak facet jest nieśmiały, to nawet, jak będzie zainteresowany to nic nie zrobi. W takim razie jak poznać, czy byłby znajomością zainteresowany czy nie? Bo skoro zainteresowany nie zrobi nic, to niezainteresowany tym bardziej. I gdzie tu logika?


Powiem tak: jeśli facet jest w ogóle lub bardzo mało zainteresowany kobietą - nie ma problemów z nieśmiałością i "zarywa na luzie". Jak jest "dosyć mocno" zainteresowany może go zatykać i onieśmielać na stałe.

Ale jak jest NAPRAWDę MOCNO ZAINTERESOWANY TO NIE MA BATA. Na uszach stanie i nie wytrzyma ale zagada prędzej czy później.... tak po 3 miesiącach w miarę częstego kontaktu powinien nawet najbardziej nieśmiały prawiczek zadziałać.... <hahaha>

Niestety Twoja dola jako kobiety polega głównie na tym, żeby "ładnie pachnieć", nie płoszyć, nie blokować i...... czekać :D
Awatar użytkownika
tarantula
Weteran
Weteran
Posty: 978
Rejestracja: 06 cze 2006, 18:50
Skąd: zoo
Płeć:

Postautor: tarantula » 01 paź 2006, 23:26

zadra pisze:Ale jak jest NAPRAWDę MOCNO ZAINTERESOWANY TO NIE MA BATA. Na uszach stanie i nie wytrzyma ale zagada prędzej czy później....

Zgodze sie z tym, jesli do tego wyczuje ,ze kobitka nie ucieka na jego widok.

ps:zadra, napisz "polska"w opisie z duzej-plizzz
"Babcia Weatherwax nigdy się nie gubiła.
Zawsze doskonale wiedziała, gdzie się znajduje,
czasem tylko nie była pewna, gdzie jest wszystko
inne."
Awatar użytkownika
larena
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 399
Rejestracja: 16 lut 2006, 21:51
Skąd: że znowu ;)
Płeć:

Postautor: larena » 02 paź 2006, 15:14

a ja kiedyś czekalam, czekalam... i sie nie doczekałam
mineło sporo czasu, ja znalazlam sobie kogos
teraz jestesmy dobrymi znajomymi i w szczerej rozmowie mi wyznal ze tak go oniesmielalam ze nie umial sie zebrac zeby gdzies mnie zaprosic ( zawsze sie spotyklaismy cala paczka ) a jakis strasznie niesmialy nie jest
musisz udawac tez troszke niesmiala to moze go ośmieli, zobaczy ze sam ma wziać sprawy w swoje rece a nie czekać aż ty cos zainicjujesz,
zwierzyna nie może być silniejsza od łowcy ;)
reaguję na magiczne dźwięki i trzaski z winylowej płyty. Bob Marley śpiewa pieśń, Niesie treść pełną miłości,
Która wypełnia cale pomieszczenie. Nie zauważam wrogich spojrzeń, Nie słyszę złych słów - Rozmyta.

http://rycerze.wp.pl/?ac=vid&vid=176166738
Awatar użytkownika
Piotrek1983
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 61
Rejestracja: 28 kwie 2006, 20:20
Skąd: z krzesła...
Płeć:

Re: Nieśmiały facet.

Postautor: Piotrek1983 » 02 paź 2006, 22:29

sami pisze:Wpadł mi w oko nieśmiały facet. Jak do niego dotrzeć? Jak nawiązać bliższą relację, coby go nie spłoszyć i nie pokazaćod razu, że mi się podoba? ;) Dodam, że widujemy sie jedynie od czasu do czasu przy spotkaniach większą grupą.


A dlaczego nie chcesz mu pokazywać, że Ci się podoba?? Jak znam życie to kazdy nieśmiały był by tym zachwycony (chyba, że zajęty... wtedy mogło by mu byś wszystko jedno) :D
Awatar użytkownika
sami
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 172
Rejestracja: 22 maja 2005, 00:11
Skąd: stąd
Płeć:

Postautor: sami » 02 paź 2006, 23:25

Z nim jest dość trudna sprawa, bo on sprawia wrażenie człowieka, który nie cche się wiązać w ogóle, nawet jak ktoś mu wpadnie w oko, to nic nie robi, bo po co? Chciałabym mu pokazać, że może się podobać i być z kimś - nawet niekoniecznie ze mną. Tylko, że nie wiem, jak do inego trafić.

[ Dodano: 2006-11-16, 18:34 ]
Kombinowałam, kręciłam, mąciłam, uzywałam wszelikich możliwych sposobów i co? I doszłam do wniosku, że to wyjątkowo twardy orzech do zgryzienia. Kiedy jesteśmy w grupie to ok, ale jak zdarzy się nam zostać samym, to on jest tak masakrycznie onieśmielony, że czuję to na kilometr <boje_sie> . Normalnie grób, kiła, mogiła i zero postępu.
Nio i teraz ni wiem, czy czekać, czy coś robić, czy se odpuścić. Ni mam bladego pojęcia czy mu się podobam czy niet, a za rzadko się grupą widujemy, coby to wybadać. Nie będę czekać w nieskończoność, ale szkoda sobie odpuścić bez jednoznacznego bilansu;) Fajny jest, jak się z ludźmi oswoi to złoty człek i warto mieć go w gwardii;)
Echhh.. Czemu zawsze trafiam na trudne przypadki? <chory> Co radzicie? ;)
Afro mi nie przeszkadza ;)

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 298 gości