Tatuażowa Miłośc..:)

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 17 lip 2006, 00:53

Lula pisze:moze zamiast imienia, cos innego co Ci sie kojarzy z ukochana ;-)


a potem bedzie sciemnial swoje kolejne dziewczyny ze zrobil sobie to dla jaj tak ? :] niezle podejscie.
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
Lula
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 26
Rejestracja: 02 maja 2006, 20:59
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: Lula » 17 lip 2006, 01:53

TFA pisze:
Lula pisze:moze zamiast imienia, cos innego co Ci sie kojarzy z ukochana ;-)


a potem bedzie sciemnial swoje kolejne dziewczyny ze zrobil sobie to dla jaj tak ? :] niezle podejscie.


jak sie chlopak juz uparl...to chyba "cos innego" jest mniejszym zlem niz tak wprost Marysia czy inna Zosia <chory> a jak pokocha kolejna dziewczyne (wszak stalosc nie jest meska domena <foch> ) "cos innego" zostanie jedynie jako ozdoba ciala a imie trzeba bybylo zdierac, ot badzmy praktyczni <aniolek>
Awatar użytkownika
Lagartija
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 378
Rejestracja: 08 sie 2005, 09:43
Skąd: z Kolumbii
Płeć:

Postautor: Lagartija » 17 lip 2006, 09:36

Tatuaz tak - ale nie taki. Napisales ze to jakby co mogloby byc mile wspomnienie - naiwnosc. nigdy nie wiesz jakto sie skonczy i to w cale nie musi byc mile wspomnienie. Ale chcesz to rob. A pytanko jeszcze gdzie? A i nie zapomnij zrobic odpowiednich szczepien.
Awatar użytkownika
foxy_lady
Weteran
Weteran
Posty: 1417
Rejestracja: 04 lut 2004, 17:01
Skąd: WaWa
Płeć:

Postautor: foxy_lady » 17 lip 2006, 09:59

hasan-beja, no glupota, jak juz wszyscy powiedzieli, ale Twoja sprawa. pokaz jak juz zrobisz, ciekawa jestem efektu.
People are all the same
And we only get judged by what we do
Personality reflects name
And if I'm ugly then
So are you

Awatar użytkownika
Candy Killer
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 431
Rejestracja: 17 sie 2005, 17:14
Skąd: wro
Płeć:

Postautor: Candy Killer » 17 lip 2006, 10:09

a moze w jakis inny sposob wyrazilbys milosc..niekoniecznie imieniem..moze po prostu jaki napis?:) moj chlopak ma jaskolki z wstegami i na nich napisane "sweet love, true faith" i to mi sie podoba baardzo..nie wiem czy zrobil to z mysla o mnie chodz raczej tak bo jeszcze mnie podpytywal specjalnie co to znaczy..jakbym angielskiego nie znala;)no i to bylo baardzo milusne:) a nie jest az tak zobowiazujace jak imie czy tez inicjaly! moja kolezanka wielce zakochana..zrobila sobie serduszko z inicjalami i teraz chce to zakryc czyms bo zaluje strasznie...wiec rob jak uwazasz ja mysle ze mozna inaczej wyrazic milosc:]
ja np chce na nadgarstku zrobic napis amo-te ...z portugalskiego od razu mowie zeby sie nie czepili ze Te amo ma byc:) jak to moj znajomy z portugalii napisal "amo-te means more than i love you":) mysle ze bardziej by sie spodobalo;) <aniolek>
Awatar użytkownika
Lagartija
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 378
Rejestracja: 08 sie 2005, 09:43
Skąd: z Kolumbii
Płeć:

Postautor: Lagartija » 17 lip 2006, 10:45

Candy Killer pisze:ja np chce na nadgarstku zrobic
Zdecydowalas sie juz? Bo moim zdaneim lepiej sobie zrobic tam gdzie nie za bardzo widac bo zawsze pozneij w pracy jest to bardzo roznie odbierane niestety.
...Te Quiero Mi Amor...
Awatar użytkownika
Candy Killer
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 431
Rejestracja: 17 sie 2005, 17:14
Skąd: wro
Płeć:

Postautor: Candy Killer » 17 lip 2006, 10:48

tak ja wiem...:]mam pelna swiadomosc tego dlatego poki co..nie robie:) miesiac temu mialam wizyte wyznaczona ale pomyslalam...ze jeszcze poczekam:) pozatym w moim zawodzie...jesli uda m isie skonczyc studia to bede pracowac glownie rekami bo bede fizjoterapeutka..wiec poczekamy zobaczymy..a na ciele duuzo miejsca jeszcze mam ale nie powiem ze bardzo mi sie podoba na nadgarstku..ale wiesz tak od wew.strony;)
Awatar użytkownika
Lagartija
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 378
Rejestracja: 08 sie 2005, 09:43
Skąd: z Kolumbii
Płeć:

Postautor: Lagartija » 17 lip 2006, 11:20

Candy Killer pisze:ale wiesz tak od wew.strony;)
No fajny pomysl ale od wewnatrz tez widac. Mi sie zawsze marzyla taka mala jaszczurka na podbrzuszu po prawej stronie :D
...Te Quiero Mi Amor...
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 17 lip 2006, 11:36

Tatoo na nadgarstku od weenetrznej strony to mi sie z pierdlem kojarzy :P S.O.S <hahaha>
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
Awatar użytkownika
YuMe
Bywalec
Bywalec
Posty: 59
Rejestracja: 28 cze 2006, 14:51
Skąd: z fantazji
Płeć:

Postautor: YuMe » 17 lip 2006, 16:36

Głupota. zobaczysz ze bedziesz żałował. Nie wiesz czy bedzieszz nią na zawsze, a co gorsza w jakich warunkach sie rozstaniecie. najlepszy przykład to jeden kolega z forum który ma problem z kwiatkiem który mu przypomina byłą... Strach pomyślec co by było gdyby miał tatuaz z jej imieniem <boje_sie>
przeszłości nie zmarzesz, przyszłości nigdy nie poznasz.
Awatar użytkownika
Sto-lat
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 80
Rejestracja: 13 lip 2006, 15:27
Skąd: inąd
Płeć:

Postautor: Sto-lat » 17 lip 2006, 17:45

nie bierz tego za bardzo do siebie ale mając 17 lat to (jakkolwiek sam w sobie pomysl jest głupi) pomysł jest wręcz wzorowo głupi :) już lepiej jak koniecznie chcesz mieć dziare zrób coś co "ją" symbolizuje a nie nazywa wprost bo tak jak wiele osób mówiło mówienie w wieku 17 lat o miłości na całe życie to przegięcie i to mocne :P
such a perfect day....
Awatar użytkownika
misiucha22
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 295
Rejestracja: 12 mar 2006, 23:34
Skąd: z Polski :)
Płeć:

Postautor: misiucha22 » 17 lip 2006, 18:40

hasan-beja pisze:ale ja sądzę inaczej:)
mimo wszystko dziękuję za wypowiedzi:)
Zrobię jak postanowiłem, bo cenię swoje zdanie :)

W takim razie po co założyłeś ten temat? Żeby pochwalić się pomysłem? Bo skoro postanowiłeś już to zrobić, to nie wiem do czego potrzebne Ci nasze opinie.
Moim zdaniem pomysł durny.
"Homo sum, et nil humanum a me alienum esse puto"
Terencjusz
Awatar użytkownika
Lagartija
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 378
Rejestracja: 08 sie 2005, 09:43
Skąd: z Kolumbii
Płeć:

Postautor: Lagartija » 18 lip 2006, 09:53

misiucha22 pisze:Moim zdaniem pomysł durny.
Mlody i slepo zakochany i wierzacy w milosc do grobowej deski ehh...
...Te Quiero Mi Amor...
Awatar użytkownika
guli
Maniak
Maniak
Posty: 546
Rejestracja: 10 cze 2005, 14:44
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: guli » 18 lip 2006, 12:00

hasan-beja pisze:<małego - ale rzucająego się w oczy>
Jedno przeczy drugiemu... Mały tatuaż będzie się o tyle rzucał w oczy, że z kilku matrów będzie wyglądał jak siedząca mucha :) Mnie osobiście pomysł się podoba - może dlatego, że lubię tatuaże i wszelkie "tuningowe" dodatki ale sądzę, że taki tatuaż nie powinien być mniejszy jak np koło o średnicy 10 - 15 cm.
Grzeczne dziewczynki idą do nieba

Niegrzeczne na ziemi mają swój raj
Awatar użytkownika
Lagartija
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 378
Rejestracja: 08 sie 2005, 09:43
Skąd: z Kolumbii
Płeć:

Postautor: Lagartija » 19 lip 2006, 10:59

hasan-beja, A tak w ogole to zdajesz sobie sprawe ile to kosztuje?Najlepiej jakbys zrobil odpowiedne szczepienie ktore kosztuje 180zl i jest w 3 dawkach i ono czasowo zajmuje 8 miesiecy, a pozniej jakies 100-200zl na tatauaz jesli chcesz maly oczywiscie. Czyli ze to wcale nie jest tak hop - siup
megane
Maniak
Maniak
Posty: 762
Rejestracja: 22 maja 2006, 13:13
Skąd: z południa
Płeć:

Postautor: megane » 19 lip 2006, 11:40

Jak to ktoś wsopmniał wcześniej... zrób sobie tatuaż, nawet z jakimś motywem kojarzonym z miłością, dedykowany swojej kobiecie. Ty zawsze będziesz wiedział, co onzacza, i nawet za 30 lat będzie Ci się z nią kojarzył. Po co imię? Przecież go nie zapomnisz ;P
Awatar użytkownika
Candy Killer
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 431
Rejestracja: 17 sie 2005, 17:14
Skąd: wro
Płeć:

Postautor: Candy Killer » 19 lip 2006, 13:03

Lagartija o jakim szczepieniu Ty mowisz? ja i moi znajomi tatuujemy sie u jednego z najlepszych gosci od tatuazu w europie i o zadnym szczepieniu nic nigdy nie mowil:) w ogole..pierwsze slysze a troche w ym siedze tez;)
no mniejsza z tym:)
a wracajac do tematu no :] jak wyzej i tak jak pisalam..cos co skojarzy Ci sie z na..jakies haselko czy jakis inny motyw ale nie imie...mlody jestes..w tym wieku zawsze sie wydaje ze milosc na cale zycie...milosc sie konczy w tym wieku dosc szybko i ...zostanie tatuaz na ciele...imie...to jest bezsensu ...
Awatar użytkownika
Lagartija
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 378
Rejestracja: 08 sie 2005, 09:43
Skąd: z Kolumbii
Płeć:

Postautor: Lagartija » 19 lip 2006, 13:18

Candy Killer pisze:Lagartija o jakim szczepieniu Ty mowisz? ja i moi znajomi tatuujemy sie u jednego z najlepszych gosci od tatuazu w europie i o zadnym szczepieniu nic nigdy nie mowil:) w ogole..pierwsze slysze a troche w ym siedze tez;)
Ojjjj laska ;) Slyszlas kiedys cos moze o żółtaczce wszczepiennej albo zółtaczce typu B? Albo potocznie WZW typu B? Przyczyną przenoszenia wirusa jest źle wysterylizowany sprzęt lub inne zaniedbania higieniczne;) Wiesz choroba nie jest okropna ;) ale nieuleczalna;) Wiec polecam. Nawet jak gosc jest najlepszy to zawsze jakis wypadek moze sie zdarzyc wystarczy klopelka krwi i caput. Ps.: A gdzie robisz sobie tatuaże? - pytam z ciekawosci ;)
Awatar użytkownika
foxy_lady
Weteran
Weteran
Posty: 1417
Rejestracja: 04 lut 2004, 17:01
Skąd: WaWa
Płeć:

Postautor: foxy_lady » 19 lip 2006, 13:21

dzizass, ja o szczepieniu nigdy nie myslalam
People are all the same
And we only get judged by what we do
Personality reflects name
And if I'm ugly then
So are you

Awatar użytkownika
Lagartija
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 378
Rejestracja: 08 sie 2005, 09:43
Skąd: z Kolumbii
Płeć:

Postautor: Lagartija » 19 lip 2006, 13:45

A ja ze mam zamiar byc leakarzem to moze dlatego tak podchodze do tego ;)
Awatar użytkownika
Candy Killer
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 431
Rejestracja: 17 sie 2005, 17:14
Skąd: wro
Płeć:

Postautor: Candy Killer » 19 lip 2006, 13:45

aa no o chorobach slyszalam oczywiscie:) ale jezeli wszystko jest sterylne i jednorazowe a takich igiel wlansie uzywaja w wiekszosc w studiach porzadnych to praktycznie nie ma mozliwosci zakazenia;) a wlasnie ostatnio tak apropo zoltaczce typu B ze to nie ejst do konca prawda ze nie ejst uleczalna..da sie z nia zyc normalnie bo sa leki odpowiednie ale mniejsza z tym:) a tatuuje sie w sauronie.koles robi szybko delikatnie (bo niektorzy rzeznikuja i mecza czlowieka) i nie bierze duzo od "znajomych":)
Awatar użytkownika
foxy_lady
Weteran
Weteran
Posty: 1417
Rejestracja: 04 lut 2004, 17:01
Skąd: WaWa
Płeć:

Postautor: foxy_lady » 19 lip 2006, 13:51

Candy Killer pisze:niektorzy rzeznikuja i mecza czlowieka
pierwsze slysze...
People are all the same
And we only get judged by what we do
Personality reflects name
And if I'm ugly then
So are you

Awatar użytkownika
Candy Killer
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 431
Rejestracja: 17 sie 2005, 17:14
Skąd: wro
Płeć:

Postautor: Candy Killer » 19 lip 2006, 13:59

heh to moze rozwine;)
chociazby..moj chlopak pojechal do studia..w miescie obok mojego..niewazne.. i robil sobie brzuch...3 godziny go koles meczyl ..po czym pojechal do saurona tam gdzie sie tatuujemy i Marek stwierdzil ze to by zrobil w 1,5 godziny;)i mojemu koledze zrobil podobnych rozmiarow w takim czasie:) a czas jak wiadomo jest cenny bo im dluzej ty,m skora bardziej sie meczy i zaczyna krwawic przy wiekszych wzorach.
2 przypadek..sam Marek(tatuujacy) robil sobie szyje u znajomego w warszawie...i koles zaczal mu robic...15 minut...po czym wyszedl na fajke.oczywiscie kogos spotkal.wrocil po pol godzinie..gdzie juz napuchla skora i dalej zaczal robic...
troszeczke bolesne metody hehe:)
jak ja bylam u Marka robilam sobie na brzuchu tatuaz i zrobil mi go w niecale pol godziny;) http://img.photobucket.com/albums/v718/ ... 2331mn.jpg <-- na drugi dzien po zrobieniu ;)
osobiscie go polecam..mnooostwo osob sie u niego tatuuje i ciezko do niego sie dostac w sumie ale warto..malo bolu szybkie gojenie i nie tak drogo ;)
Awatar użytkownika
guli
Maniak
Maniak
Posty: 546
Rejestracja: 10 cze 2005, 14:44
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: guli » 19 lip 2006, 14:18

Candy Killer pisze:http://img.photobucket.co.../100_2331mn.jpg <-- na drugi dzien po zrobieniu
Śliczny :) <brawo> <brawo> <brawo>
Grzeczne dziewczynki idą do nieba



Niegrzeczne na ziemi mają swój raj
Awatar użytkownika
Candy Killer
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 431
Rejestracja: 17 sie 2005, 17:14
Skąd: wro
Płeć:

Postautor: Candy Killer » 19 lip 2006, 14:34

a dziekuje;) to tak na oczatek hehe ;)
alekz
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 153
Rejestracja: 26 maja 2006, 16:16
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: alekz » 19 lip 2006, 14:41

Ja mam zamiar sobie wytatuować 4 ludzikow ktorzy sa na tej http://es.geocities.com/boixoscastello/sdarrere.JPG koszulce w miejscu gdzie konczy sie skarpeta lub tez wyzej pare centymetrow :) Problemem jest to, że musialbym wydepilowac sobie nogi a lubie swoj zarost :) Wlasciwie to bym musial depilowac przy kazdym odrośnięciu bo niewiele z tego tatuazu byloby widac.
Awatar użytkownika
Candy Killer
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 431
Rejestracja: 17 sie 2005, 17:14
Skąd: wro
Płeć:

Postautor: Candy Killer » 19 lip 2006, 14:44

no tak przed tatuowaniem trzeba ogolic noge ..a jak sam nie ogolisz to tatuujacy ogoli;) ale przeciez wlosy odrastaja wolnooo;)
a co do tego miejsca kolo kostek to szybciej blekna tatuaze bo szybciej sie naskorek sciera i szybciej sie traci kolor tuszu niestety
Awatar użytkownika
unlucky_sink
Maniak
Maniak
Posty: 739
Rejestracja: 06 maja 2005, 15:42
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: unlucky_sink » 19 lip 2006, 16:36

hasan-beja pisze:Czy waszym zdaniem umieszczenie skromnego, delikatnego acz stylowego tatuażu w formie serdeszka <małego - ale rzucająego się w oczy> z imieniem ukochanej jest niezłym pomysłem?

Jest złym. Chociaż zawsze mozesz zamalować środek i mieć samo serce albo znaleźć dziewczynę o takich samych inicjałach co poprzednia.
hasan-beja pisze:Osobiście już zdecydowałem że tak zrobię, i nikt mnie od tego pomysłu nie odwiedzie, ale jestem ciekawy opinii innych ludzi..;)

to właśnie moja opinia
hasan-beja pisze:Jako romantyczne poświęcenie godne odwzajemnienia czy może jako glupote i szaleńczą bezmyślnośc?:)

jako głupotę.
Sama chciałam sobie zrobić tatuaż na plecach-dwa smoki połączone ogonami, a w środku jego chiński znak, ale na szczeście nie zrobiłam...

[ Dodano: 2006-07-19, 16:39 ]
Ciekawski pisze:Ciekawa sprawa, równie ciekawym tatuażem (który możliwe, że sobie sprawię) jest grupa krwi np. na nodze. W razie wypadku, etc. zawsze się przydaje a i cel jest nieco wyższy niż uwiecznienie przelotnej miłości.


to już lepiej zamów sobie taką małą blaszkę i wygraweruj-10zł to kosztuje.
"Mężczyzna kolo 30 czy 40 nie wiąże się z mlodszą kobietą dla jej jędrnego ciala i przeklutego języka. To czysta propaganda. Wiąże się z nią, by móc stać się tym,kto spieprzy jej życie." T. Parsons
Awatar użytkownika
Candy Killer
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 431
Rejestracja: 17 sie 2005, 17:14
Skąd: wro
Płeć:

Postautor: Candy Killer » 19 lip 2006, 17:43

unlucky_sink pisze:
to już lepiej zamów sobie taką małą blaszkę i wygraweruj-10zł to kosztuje.


niesmiertelnik sie zwie ta mala blaszka tak na marginesie;)
Awatar użytkownika
unlucky_sink
Maniak
Maniak
Posty: 739
Rejestracja: 06 maja 2005, 15:42
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: unlucky_sink » 19 lip 2006, 17:58

Candy Killer pisze:niesmiertelnik sie zwie ta mala blaszka tak na marginesie;)

nieśmiertelnik to wcale nie taka mała blaszka.
' nieśmiertelniki zawierają następujące dane: nazwisko, imię, numer ubezpieczenia, grupa krwi i wyznanie'
ale chodzi mi o coś podobnego
"Mężczyzna kolo 30 czy 40 nie wiąże się z mlodszą kobietą dla jej jędrnego ciala i przeklutego języka. To czysta propaganda. Wiąże się z nią, by móc stać się tym,kto spieprzy jej życie." T. Parsons

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 286 gości